Majka cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Majka" miał premierę w dniu: 2009-12-22

Gdzie obejrzeć serial Majka online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Majka (2009)

Historia o niezwykłej, wręcz niespotykanej miłości Michała Duszyńskiego i Majki Olkowicz, studentki fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dziewczyna planuje swoją przyszłość-stypendium na uczelni we Florencji to spełnienie jej najskrytszych marzeń. Jednakże życie czasem płata figle i nie pozwala pojechać Majce do Włoch. Poznaje przystojnego Michała Duszyńskiego, doskonałego architekta, męża przebiegłej Aleksandry. Los tej pary połączy się w nietypowym miejscu - w gabinecie ginekologicznym.

Infomacje o Majka (2009)

Rok produkcji:

2009 2020-03-07 13:30:19

Produkcja:

Ocena:

4.00 / 10
4.00 0 10 3763

Czas trwania:

25 min.

Magdalena Grąziowska

Jako: Lilka, przyjaciółka Majki

Jako: Lilka, przyjaciółka Majki

Lidia Bogaczówna

Jako: Profesor Olga Bielska

Jako: Profesor Olga Bielska

Weronika Rosati

Jako: Dagmara Godzwon, współpracownica Michała

Jako: Dagmara Godzwon, współpracownica Michała

Marieta Żukowska

Jako: Aleksandra Duszyńska, żona Michała

Jako: Aleksandra Duszyńska, żona Michała

Jako: Klara

Ewa Kaim

Jako: Anna Olkowicz, matka Majki

Jako: Anna Olkowicz, matka Majki

Joanna Moro

Jako: Pielęgniarka Kamila

Jako: Pielęgniarka Kamila

Katarzyna Gniewkowska

Jako: Lucyna Duszyńska, matka Michała

Jako: Lucyna Duszyńska, matka Michała

Anna Tomaszewska

Jako: Róża Olkowicz, babcia Majki

Jako: Róża Olkowicz, babcia Majki

Jerzy Schejbal

Jako: Notariusz Władysław

Jako: Notariusz Władysław

reżyser
reżyser
reżyser
reżyser
reżyser
scenariusz
scenariusz
scenariusz
scenariusz

Maura Ładosz

scenariusz
scenariusz

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Majka online - Odcinek 1

Majka online - Odcinek 1

Majka, utalentowana studentka fotografii, dostaje się na wymarzone stypendium we Florencji. Jej pierwsze spotkanie z Michałem, przystojnym, młodym architektem omal nie kończy się poważnym wypadkiem, ale na szczęście zniszczeniu ulega tylko aparat Majki. Michał który od dłuższego czasu ze swoją żoną Aleksandrą, stara się o potomka spotyka się w klinice ginekologicznej z Beatą, kobietą która ma urodzić im dziecko. Ma ona zostać poddana zabiegowi inseminacji. Tego samego dnia, w tej samej klinice Majka zamierza zrobić sobie badanie cytologiczne. Dochodzi jednak do ogromnej pomyłki – Majka zostaje wzięta za matkę zastępczą.
Majka online - Odcinek 2

Majka online - Odcinek 2

Majka, nieświadoma pomyłki, do jakiej doszło w klinice ginekologicznej, szykuje się do wyjazdu do Florencji. Michał cieszy się z udanego zabiegu inseminacji i nie może się doczekać, kiedy zostanie ojcem. Nie ma pojęcia, że żona pragnie dziecka jedynie po to, by zdobyć rodzinną fortunę. Zamiary Aleksandry zna tylko jej ciotka Grażyna. W firmie Duszyńskiego trwają przygotowania do konkursu na projekt multipleksu. Do rywalizacji staje konkurencyjne biuro, którego szefem jest Stefan Lisowski. Szantażem zmusza on do współpracy Wiktora, uzależnionego od hazardu kuzyna i pracownika Michała. Gdy okazuje się, że Duszyński będzie potrzebował dobrego fotografa, zjawia się u niego Majka…
Majka online - Odcinek 3

Majka online - Odcinek 3

Michał zatrudnia Majkę. Wiktor, zadłużony w klubie hazardowym Stefana, spotyka się z hakerem, który ma wykasować projekt multipleksu z komputerów w firmie Duszyńskiego. Majka robi zdjęcia terenu inwestycyjnego. Szef uważa, że fotografie są zbyt artystyczne. Każe zrobić nowe. Aleksandra i jej mąż nadal czekają na wiadomości z kliniki. Mają nadzieję, że zastępcza matka jest w ciąży. Duszyńska organizuje bankiet z okazji jubileuszu teścia.
Majka online - Odcinek 4

Majka online - Odcinek 4

Ginie projekt multipleksu przygotowany przez pracowników Duszyńskiego. Wiktor udaje, że jest zmartwiony. Jedyną nadzieją okazuje się tajemnicza zakonnica Łucja – specjalistka od odzyskiwania danych. Na jej poszukiwanie wyruszają Michał i Majka. W tym czasie Aleksandra czeka na męża na bankiecie. Dzięki siostrze Łucji i pomysłowości Majki projekt udaje się odtworzyć. Duszyński jedzie na rodzinne przyjęcie, a Olkowicz po wyniki badań do kliniki ginekologicznej.
Majka online - Odcinek 5

Majka online - Odcinek 5

Stefan wymyśla, jak wyeliminować Michała z konkursu na nowoczesny multipleks. Tym razem chce zniszczyć projekt konkurenta skuteczniej. Kiedy pracownicy Duszyńskiego świętują, w ich firmie wybucha pożar. Majka gubi złoty wisiorek w kształcie słońca – jedyną pamiątkę po ojcu. Zgubę znajduje Michał. Tej samej nocy dowiaduje się, że będzie ojcem.
Majka online - Odcinek 6

Majka online - Odcinek 6

Michał oznajmia żonie, że zabieg inseminacji się powiódł. Ich radość psuje wiadomość o pożarze w firmie. Stefan cieszy się z klęski rywala w konkursie na multipleks. Aleksandra znajduje w marynarce męża złoty wisiorek w kształcie słoneczka. Jest pewna, że to podarunek dla niej. Podczas uroczystej kolacji Duszyński wręcza żonie prezent. Ku jej zdziwieniu nie jest to biżuteria, której się spodziewała. Zaczyna podejrzewać, że Michał ma kochankę. Widzi, jak daje on wisiorek Majce, a ta z radości rzuca się mu na szyję i całuje go w policzek.
Majka online - Odcinek 7

Majka online - Odcinek 7

Aleksandra knuje, jak pozbyć się konkurentki. Wtajemnicza w całą sprawę swoją ciotkę Grażynę i spotyka się z Wiktorem, który obiecuje jej, że Majka niebawem straci posadę. U Duszyńskich zostaje zorganizowany obiad z okazji pomyślnych wieści z kliniki ginekologicznej. Między Michałem a jego ojcem dochodzi do kłótni. Wiktor kasuje wszystko, co znajduje się na karcie w aparacie Majki i robi zdjęcia całujących się Adama i Elizy. Nie wiedząc o tym, dziewczyna pokazuje Adamowi, jakie wykonała fotografie dla firmy. Widząc siebie w intymnej sytuacji, wściekły mężczyzna wyrzuca Olkowicz z pracy.
Majka online - Odcinek 8

Majka online - Odcinek 8

Majka postanawia poszukać innego zajęcia i zostaje opiekunką psów. Jeden z jej podopiecznych atakuje na spacerze Klarę, w której od pierwszego wejrzenia zakochuje się Piotr, niepokorny wujek Majki. Aleksandra namawia męża, by pogodził się ze swoim ojcem. Jej intencje nie są bezinteresowne. Michał dzwoni do Majki i namawia ją na powrót do firmy. Dziewczyna opowiada o swoim byłym szefie przyjaciółce. Obie dochodzą do wniosku, że nie jest on w stałym związku. Jeszcze tego samego dnia Majka poznaje jednak jego żonę.
Majka online - Odcinek 9

Majka online - Odcinek 9

Majka przeżywa rozczarowanie po spotkaniu z Aleksandrą. Babcia Róża martwi się o dziewczynę i dodaje jej otuchy. Z kolei matka, Anna, jest zajęta własnym związkiem z żonatym Gustawem, który obiecał, że się rozwiedzie. Aleksandra i jej mąż oglądają pierwsze USG swojego dziecka. Michał jest wzruszony. W firmie Duszyńskiego Majka nagle słabnie i mdleje. Bartek z Kasią odwożą ją do domu.
Majka online - Odcinek 10

Majka online - Odcinek 10

Profesor Bielska przypomina Majce o brakujących badaniach lekarskich. Aleksandra i Grażyna przygotowują się do pikniku architektów, gdzie zamierzają obserwować rzekomą kochankę Michała. Stefan wspomina Wiktorowi o długach i zmusza go do kolejnych działań przeciwko kuzynowi. Bez skrupułów zaczyna też podrywać Dagmarę, w której jest zakochany hazardzista. Majka dowiaduje się z wyników badań, że… jest w ciąży.
Majka online - Odcinek 11

Majka online - Odcinek 11

Po powtórzeniu badań Majka nabiera pewności, że jest w ciąży. Zastanawia się, jak to możliwe. Tymczasem szczęśliwy Michał okazuje żonie swoją miłość. Aleksandrę niepokoi, że mąż dowie się o tym, że kiedyś usunęła ich dziecko. Kazimierz Duszyński obiecuje przekazać rodzinną fortunę wnukowi. Na uroczystym obiedzie pojawia się matka Aleksandry, Halina. Córka jest niezadowolona, bo od lat unikała z nią kontaktu.
Majka online - Odcinek 12

Majka online - Odcinek 12

Przygnębiona i rozbita Majka mówi o swojej ciąży jedynie przyjaciółce Lilce. Obie ustalają, jak mogło do tego dojść. Aleksandra mści się na Lucynie za to, że ta zaprosiła jej matkę na obiad. Anna kontynuuje romans z Gustawem. Na jednej z randek spotyka ich jego córka, Sylwia. Majka postanawia pojechać do kliniki ginekologicznej, w której robiła badania. Spotyka doktor Kowalewską, ale ta twierdzi, że jej nigdy nie widziała. Beata, która ma urodzić dziecko Michała i Aleksandry, źle znosi ciążę.
Majka online - Odcinek 13

Majka online - Odcinek 13

Rodzina Majki zaczyna zwracać uwagę na jej nietypowe zachowanie. Dziewczyna jest już pewna, że w klinice doszło do pomyłkowej inseminacji. Wiktor przegrywa w karty pieniądze i coraz bardziej zadłuża się u Stefana. Gustaw podczas przypadkowego spotkania z córką udaje, że nic go z Anną nie łączy. Zakochana kochanka wybacza mu to. Lilka mówi o ciąży Majki Konradowi, koledze z uczelni. Informacja bardzo szybko dociera do profesor Bielskiej i Olkowicz traci wymarzone stypendium.
Majka online - Odcinek 14

Majka online - Odcinek 14

Michał rozmawia z Majką o jej nieobecnościach w pracy. Kasia znajduje potem dziewczynę zapłakaną w toalecie. Olkowicz wyznaje, że jest ciąży. Klara złości się na Piotra, że nie ma on dla niej czasu. Lilka chce wytłumaczyć przyjaciółce, w jaki sposób Konrad dowiedział się o jej ciąży. Rodzina Olkowiczów przygotowuje kolację z okazji zdobycia stypendium przez Majkę. Gdy zaskoczona dziewczyna zamierza wyznać bliskim prawdę, pojawia się żona Gustawa – Helena.
Majka online - Odcinek 15

Majka online - Odcinek 15

Po awanturze z Heleną Anna jest zrozpaczona. Postanawia zemścić się na Gustawie. Lilka prosi Majkę o spotkanie w “Kliszy” – ich ulubionej knajpce. Zorganizowała tam wystawę niespodziankę. Róża uświadamia Annie, że jej córka ma kłopoty. Aleksandra dowiaduje się, że Beata źle się czuje. Uważa, że kobieta udaje, by wyłudzić pieniądze. Michał jedzie do kliniki. Okazuje się, że Beata poroniła.
Majka online - Odcinek 16

Majka online - Odcinek 16

Poronienie Beaty załamało Michała. Michał ma żal do Aleksandry, że nie przeżywa tego tak jak on. Kasia wyznaje Majce, że jest zazdrosna o Bartka, który najwyraźniej adoruje Majkę. Majka tłumaczy koleżance, że teraz liczy się dla niej tylko dziecko. Lilka namawia Majkę na spotkanie z prawnikiem. Piotr i Anna przyznają się Majce, że wiedzą o jej rezygnacji ze stypendium. Są przekonani, że zrobiła to z miłości do Michała.
Majka online - Odcinek 17

Majka online - Odcinek 17

Majka zwierza się Lilce, że nie wie, jak powiedzieć prawdę rodzinie. Majka zaczyna mieć ciążowe dolegliwości. Michał jest zaniepokojony jej stanem. Od słowa do słowa zaczynają rozmawiać o tym, co lubią i co jest dla nich ważne. Lucyna rozmawia z Haliną i dowiaduje się, że Aleksandra kolejny raz źle potraktowała matkę. Wiktor za namową Stefana kradnie pieniądze z konta Panorama Projekt. Anna znajduje wyniki badań i dowiaduje się, że Majka jest w ciąży.
Majka online - Odcinek 18

Majka online - Odcinek 18

Anna martwiąc się o Majkę opowiada o wszystkim Piotrowi. W Panorama Projekt Dagmara wciąż stara się zwrócić na siebie uwagę Michała. O względy Dagmary zabiega Wiktor i Stefan, który obsypuje ją drogimi prezentami. Aleksandra czuje, że traci władzę nad Michałem i skarży się teściowi. Michał kolejny raz przekonuje się, że Aleksandranie przejęła się stratą dziecka. Majka mówi Annie i Piotrowi, że nie wie, kto jest ojcem dziecka.
Majka online - Odcinek 19

Majka online - Odcinek 19

Majka wyprowadza się z domu. Cała rodzina zastanawia się, gdzie zniknęła Majka. Aleksandra znów skarży się Grażynie, że Michał ją zaniedbuje i ucieka w pracę. Grażyna podpowiada Aleksandrze sposoby na odzyskanie męża. Aleksandra umawia się na romantyczny wieczór z Michałem, ale ten wraca do Panorama Projekt, by skończyć ważny projekt.W firmie spotyka Majkę, która po ucieczce z domu nie ma gdzie spać. Aleksandra niepocieszona czeka na męża w domu.
Majka online - Odcinek 20

Majka online - Odcinek 20

Majka mówi Michałowi, że wyprowadziła się z domu. Szef pozwala jej przenocować na kanapie w swoim gabinecie. Zmęczony sam zasypia przy biurku. Rano zastaje ich Bartek. Niebawem wszyscy w firmie zaczynają plotkować o stosunkach łączących Majkę z Duszyńskim. Halina opowiada Lucynie, jaka naprawdę jest Aleksandra. Piotr i Anna rozpoczynają poszukiwania Majki. Gdy Michał usiłuje przeprosić obrażoną żonę za nieudany wieczór, dzwoni Wiktor. Aleksandra dowiaduje się, że jej mąż spędził noc z Majką.
Majka online - Odcinek 21

Majka online - Odcinek 21

Anna próbuje przekonać Majkę do powrotu do domu. Matka i córka mają do siebie wiele pretensji, a rozmowa tylko pogarsza sytuację. W efekcie Majka nie wraca do domu, a Anna wciąż nie wie, kto jest ojcem dziecka Majki. Michał próbuje ratować swoje małżeństwo, ale Aleksandra nadal czuje się zagrożona. Dobrze wie, że jej kluczem do fortuny Duszyńskich jest tylko dziecko. Sympatia teścia i jego obietnice związane z wnukiem uspokajają ją, chociaż strach, że w życiu Michała może pojawić się inna kobieta, pozostał.
Majka online - Odcinek 22

Majka online - Odcinek 22

Michał uspokaja Aleksandrę, że jego romans z Majką to plotka. Mówi jej, że jedyne, na czym mu zależy, to ich dziecko. Majka jest przejęta wizytą u lekarza. Jej ciąża przebiega prawidłowo. Dziewczyna zaczyna godzić się z faktem, że zostanie mamą. Martwi ją tylko, że nie wie, kim jest ojciec. W domu Olkowiczów panuje ponura atmosfera. Piotr postanawia jak najszybciej sprowadzić Majkę. Wiktor dowiaduje się, dlaczego Stefan nienawidzi Michała. Stefan zapowiada, że pozbawi Michała wszystkiego, na czym mu zależy.
Majka online - Odcinek 23

Majka online - Odcinek 23

Piotr dowiaduje się, w jaki sposób Majka zaszła w ciążę. Opowiada o tym Annie, a Róża przysłuchuje się ich rozmowie. Aleksandra zaczyna intensywnie szukać nowej matki zastępczej. Stawia przy tym wysokie wymagania i nie ukrywa rozczarowania ofertą agencji. Michał tłumaczy Majce ostatnie zachowanie – plotki w Panorama Projekt spowodowały, że starał się być bardziej oficjalny. Michał wie, że to Wiktor powiedział o wszystkim jego żonie. Majka przeprowadza się do Lilki.
Majka online - Odcinek 24

Majka online - Odcinek 24

Nagła choroba Róży okazała się podstępem, dzięki któremu Majka wraca do domu, a jej ciąża przestaje być już tajemnicą. Klara, zazdrosna o Piotra i jego zaangażowanie w sprawy Majki, zrywa z nim. Aleksandra próbuje wszelkich sposobów, by jak najszybciej znaleźć matkę zastępczą. Lucyna Duszyńska zaczyna podejrzewać synową i przyglądać się jej postępowaniu. Majka rezygnuje z pomocy mecenasa Kotowskiego i nie chce już domagać się odszkodowania. Piotr postanawia na własną rękę wyjaśnić sprawę pomyłki.
Majka online - Odcinek 25

Majka online - Odcinek 25

Mikołaj jest zaniepokojony awanturą, której był świadkiem w klinice. Podstępem zmusza dr Kowalewską do przyznania się do pomyłki. Niestety, lekarka ukrywa przed Mikołajem nazwisko Majki. Ciąża Olkowicz staje się tematem plotek. Ich przyczyną są tajemnicze ogłoszenia o treści “Samotna kobieta w ciąży poszukuje ojca dziecka”. Aleksandra, podczas poszukiwań matki zastępczej, pada ofiarą oszusta. Wkrótce ona i Michał dowiadują się również o pomyłce w klinice i tajemniczej kobiecie, która może być matką dziecka Michała.
Majka online - Odcinek 26

Majka online - Odcinek 26

Złośliwe ogłoszenia nie dają rodzinie Olkowiczów spokoju. Majka podejrzewa, że stoi za nimi Konrad. Michał rozmawia z dr Kowalewską, ale ta nadal milczy na temat pacjentki, która stała się ofiarą pomyłki. Michał prosi Mikołaja o pomoc, bo czuje, że kobiety coś ukrywają. W Panorama Projekt krążą plotki o dawnym romansie Michała i Dagmary. Michał ma żal do Dagmary, że przypomina stare dzieje. Firma przygotowuje folder promocyjny, do którego zdjęcia będzie robić Majka. Jej przewodnikiem po najlepszych projektach Panorama Projekt będzie Michał. Majka mówi Piotrowi, że chce poznać tożsamość ojca swojego dziecka.
Majka online - Odcinek 27

Majka online - Odcinek 27

Majka i Michał zaczynają jeździć razem w plener i fotografować obiekty zaprojektowane przez Panorama Projekt. Aleksandra dowiaduje się, że agencja matek zastępczych podpisała umowę z innym małżeństwem. Jest zła na Michała, że przez jego opieszałość i poszukiwania „tajemniczej kobiety” stracili kolejną szansę na dziecko. Majka korzysta z rady Anny i umawia się z mecenasem Kotowskim. Ten radzi jej złożyć klinice propozycję – nazwisko ojca w zamian za zaniechanie procesu. Mikołajowi udaje się podejść dr Kowalewską i ta przyznaje się do pomyłki przy zabiegu inseminacji. Od razu dzwoni do Michała i mówi mu, że zna nazwisko dziewczyny, która prawdopodobnie jest z nim w ciąży.
Majka online - Odcinek 28

Majka online - Odcinek 28

Michał przyjeżdża do kliniki, gdzie dowiaduje się, że nazwisko tajemniczej dziewczyny brzmi Nowacka lub Nowicka. Majka po rozmowie z Kotowskim próbuje własnymi siłami ustalić nazwisko ojca swojego dziecka. Lucyna nabiera coraz większych podejrzeń wobec Aleksandry. W Panorama Projekt Dagmara desperacko próbuje zbliżyć się do Michała, ale ten nadal jest nieustępliwy. Zawiedziona Dagmara kolejny raz umawia się ze Stefanem. Podczas wspólnych wyjazdów Majka i Michała coraz szczerzej rozmawiają ze sobą. Oboje przyznają, że ich życie wymknęło się spod kontroli. Majka mówi Lilce, że ma zamiar iść na ugodę z kliniką i dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka.
Majka online - Odcinek 29

Majka online - Odcinek 29

Majka polubiła wspólne wyjazdy z Michałem, ale nie zapomina, co jest dla niej najważniejsze. Dzwoni do kliniki i umawia się z na spotkanie z Mikołajem. Zaraz potem Michał dowiaduje się, że odnalazła się matka jego dziecka i już wkrótce będzie mógł się z nią spotkać. Aleksandra obawia się, że tajemnicza kobieta nie będzie chciała oddać im dziecka, ale pociesza się, że przekonanie jej to tylko kwestia pieniędzy. Wiktor stara się odzyskać kolię, którą przegrał w klubie Stefana. Lucyna w rozmowie z Haliną wpada na trop tajemnicy Aleksandry. Podczas kolejnej sesji fotograficznej pomiędzy Majką i Michałem coś iskrzy. Oboje nie domyślają się, że wybierają się na to samo spotkanie.
Majka online - Odcinek 30

Majka online - Odcinek 30

Spotkanie nie udało się, Michał jest załamany. Myśl, że gdzieś tam jest kobieta, która nosi jego dziecko, nie daje mu spokoju. Majka stara się przekonać wszystkich, że nie potrzebuje ojca, by wychować dziecko. Anna podejrzewa, że jej córka jest zakochana w Michale. Majka odnajduje w aparacie zdjęcie, które zrobił jej Michał. Wysyła mu wiadomość, którą przypadkowo czyta Aleksandra. Żona Michała czuje, że zaczyna go tracić a Majka jest poważną przeszkodą. Kazimierz Duszyński traci przytomność. W tym czasie niczego nieświadoma Lucyna postanawia rozmówić się z Aleksandrą. Wie, że synowa okłamywała wszystkich. Świadkiem ich rozmowy jest Michał.
Majka online - Odcinek 31

Majka online - Odcinek 31

Michał postanawia wyprowadzić się z domu. Kiedy pakuje rzeczy, dowiaduje się, że jego ojciec znalazł się w szpitalu. Tymczasem Majka opowiada Kasi, w jakich okolicznościach zaszła w ciążę. Kasia jest zaskoczona, że Majka nie wie, kto jest ojcem jej dziecka. W domu Olkowiczów zapowiada się niecodzienna impreza. Klara i Piotr mają rocznicę związku. Mija właśnie sześć tygodni, odkąd się poznali. Majka zaczyna domyślać się, że w małżeństwie Michała nie układa się najlepiej.
Majka online - Odcinek 32

Majka online - Odcinek 32

Majka już wie, że Michał wyprowadził się z domu. Potwierdza to również ich przypadkowe spotkanie w jednej z krakowskich księgarni. Spotkanie kończy się długą rozmową. Majka nie chce robić sobie nadziei. Zdaje sobie sprawę, że kłopoty małżeńskie Michała mogą być zwykłym kryzysem. Michał ukrywa przed ojcem prawdę o Aleksandrze. Niczego nieświadomy Kazimierz każe synowi dbać o ukochaną synową. Tymczasem Aleksandra zaczyna odczuwać problemy finansowe a Wiktor odkrywa, że naszyjnik zastawiony u Stefana, dziwnym zbiegiem okoliczności znalazł się na szyi Dagmary
Majka online - Odcinek 33

Majka online - Odcinek 33

Wiktor próbuje powiedzieć Michałowi, że Dagmara ma romans ze Stefanem. Kiedy jest już bliski powiedzenia prawdy, dzwoni do niego Stefan. Adam zauważa, że Michał interesuje się Majką, ale ten tłumaczy się, że to tylko przyjaźń. Pomiędzy Majką i Dagmarą dochodzi do konfrontacji. Majka nie może wybaczyć Michałowi, że ulega wdziękom Dagmary. Również Kasia przeżywa złe chwile, bo Bartek nadal romansuje z Mariolą. Jeszcze tej samej nocy Michał z Dagmarą spotykają się w knajpie i wracają do domu jedną taksówką.
Majka online - Odcinek 34

Majka online - Odcinek 34

Michał budzi się w mieszkaniu Dagmary. Adam pociesza przyjaciela, że dorośli ludzie dają sobie radę w takich sytuacjach. Michał jednak czuje, że zawiódł nie tylko siebie, ale również Majkę. W tym czasie Kasia cierpi z powodu Bartka. Nie mogąc wytrzymać jego telefonicznych rozmów z Mariolą, urywa się z pracy, a Majka robi za nią kosztorys. Aleksandra martwi się, że jej szczęśliwa gwiazda zgasła, a ona sama może zapomnieć o pieniądzach Duszyńskich. Adam mówi, że kosztorys przygotowany przez Kasię jest idealny. Michał wie, kto był jego autorem i postanawia osobiście mu podziękować.
Majka online - Odcinek 35

Majka online - Odcinek 35

Majka jest mile zdziwiona wizytą Michała. Jej radości nie podziela Anna, która przeżywa, że jej córka spotyka się z żonatym mężczyzną. Tymczasem pomiędzy Majką i Michałem rodzi się uczucie. Następnego dnia Adam zauważa, że jego przyjaciel inaczej się zachowuje. Michał postanawia pozałatwiać wszystkie sprawy i nadal szuka kobiety, która stała się ofiarą pomyłki w klinice. W Panorama Projekt nadal nie ma Kasi. Kiedy Kasia pojawia się, ku zaskoczeniu Majki, składa wymówienie. Majka i Michał próbują sobie coś wyjaśnić. Brakuje im jednak słów…
Majka online - Odcinek 36

Majka online - Odcinek 36

Lilka cieszy się szczęściem przyjaciółki. Jej radości nie podziela Anna, która nadal martwi się o Majkę. Majka po chwili beztroski zdaje sobie sprawę, w jakim jest położeniu. Wie, że już wkrótce będzie musiała powiedzieć Michałowi o ciąży. W szpitalu lekarz zaleca Kazimierzowi Duszyńskiemu spokój i zmianę trybu życia. Tymczasem Michał sprawdza ostatnie nazwisko z listy kobiet, które mogły być w ciąży przez pomyłkę kliniki. Mikołaj zaczyna podejrzewać, że dr Kowalewska coś ukrywa. Majka postanawia powiedzieć Michałowi prawdę.
Majka online - Odcinek 37

Majka online - Odcinek 37

Michał nie wie, jak się zachować wobec Majki. Zapewnia ją, że nic się nie zmieniło pomiędzy nimi. Majka czuje, że jest inaczej. Obawia się, że kobiety w rodzinie Olkowiczów są skazane na samotność. Na uczelni Bielska wybiera Majkę do prestiżowej wystawy. Majka cieszy się, że odzyskała zaufanie pani profesor. Tymczasem Grażyna upomina Aleksandrę, by walczyła o swoje. Aleksandra nie ma zamiaru się poddać. Majka czuje, że związek z Michałem nie ma przyszłości.
Majka online - Odcinek 38

Majka online - Odcinek 38

Majka mówi Lilce, że musi pogodzić się z końcem jej związku z Michałem. W tym czasie Michał czeka pod jej domem z kwiatami. Kasia nie może uwierzyć w to, jakie wrażenie robi na mężczyznach . Jej przemiana robi wrażenie. Majka już wie, jakie zdjęcia powiesi na wystawie. Po kolejnej porażce w zdobywaniu Michała Dagmara szuka pocieszenia w ramionach Stefana. Nie wie, że Stefan wie o nocy spędzonej z Michałem. Michał podejmuje jeszcze jedną próbę i pojawia się u Majki w domu.
Majka online - Odcinek 39

Majka online - Odcinek 39

Majka boi się, że Michał podjął decyzję zbyt pochopnie. Anna uważa, że Majka powinna najpierw znaleźć ojca swojego dziecka, a później układać sobie życie. Nie podoba jej się, że Michał jest żonaty. W Panorama Projekt wszyscy zachwycają się zdjęciami Kasi. Michał spotyka się z prawnikiem i postanawia jak najszybciej rozwieść się z Aleksandrą. Chce też wyjaśnić sprawę pomyłki w klinice. Pomaga mu Mikołaj, który cały czas rozmawia na ten temat ze swoimi pracownikami. Podczas jednej z takich rozmów pojawia się nowy trop.
Majka online - Odcinek 40

Majka online - Odcinek 40

Michał cieszy się, że odnalazł Majkę, ale martwi się tym, co od niej usłyszał. Czuje, że ciąża przekreśliła wszystkie plany Majki, a ona sama nie chce znać ojca swojego dziecka. Majka odkrywa, kto stał za ogłoszeniami, które narobiły jej tylu kłopotów. Michał mówi ojcu o swoich kłopotach małżeńskich. Kazimierz zbulwersowany zachowaniem syna, mówi Lucynie, że postanowił zabezpieczyć Aleksandrę. Kiedy Lucyna wyjaśnia mu, jak bardzo się myli, jest już za późno.
Majka online - Odcinek 41

Majka online - Odcinek 41

Michał i Lucyna obwiniają się za stan zdrowia Kazimierza. Niespodziewanie z pomocą przychodzi Róża i jej dawny znajomy – profesor Rotarski. Problemy z ojcem jeszcze bardziej zbliżają Michała do Majki. Adam widząc, że sprawy zaszły już daleko, sugeruje przyjacielowi, by jak najszybciej powiedział Majce prawdę. Majka w tym czasie przygotowuje zdjęcia na wystawę fotografii. Profesor Bielska radzi jej wybrać zdjęcia z cyklu „Dworki polskie”. Majka zastanawia się, co zrobić – tym bardziej, że Kasia ma wątpliwości, czy jej portrety na wystawie to dobry pomysł. Tymczasem Aleksandra dowiaduje się, że Kazimierz zapisał jej firmę.
Majka online - Odcinek 42

Majka online - Odcinek 42

Po pierwszym badaniu USG Majka zaczyna uświadamiać sobie, że rośnie w niej mały człowiek. Kiedy daje Michałowi do posłuchania nagranego na płycie bicia małego serduszka, ten nie może ukryć wzruszenia. Michał wie, że musi wyznać Majce prawdę, ale Majka daje mu do zrozumienia, że nie chce znać ojca swojego dziecka. Aleksandra prosi Wiktora, by pomógł jej zniszczyć romans swojego męża. Tymczasem Piotr kolejny raz przekonuje się, że on i Klara to pomyłka, a Anna podobnie myśli o związku Majki i Michała. Mama Majki nie ukrywa, że nie podoba jej się fakt, że Michał jest żonaty. Po rozmowie z Anną Michał postanawia uporządkować swoje życie tym bardziej, że bardzo chce, by Majka została jego żoną.
Majka online - Odcinek 43

Majka online - Odcinek 43

Adam martwi się o Michała i radzi mu odpocząć trochę lub wyjechać gdzieś. Proponuje mu wyjazd na targi architektoniczne do Florencji. Michałowi przychodzi na myśl, by właśnie tam oświadczyć się Majce. Kasia nadal nie chce, by jej zdjęcia znalazły się na wystawie. Mecenas Kotowski wykazuje się nie lada inwencją, by spotkać Annę, ale ta jest oporna jego zalotom. Michał przyrzeka matce, że nie dopuści by Aleksandra przejęła dorobek ojca. Próbuje dowiedzieć się czegoś od notariusza, ale ten zasłania się tajemnicą zawodową. Podczas romantycznego spaceru Michał pyta Majkę, czy miałaby ochotę pojechać z nim w małą podróż.
Majka online - Odcinek 44

Majka online - Odcinek 44

Michał mówi Lucynie, że chce wyjechać na kilka dni. Lucyna domyśla się, że za wyjazdem kryje się ważna dla jej syna osoba. Michał prosi Kasię o sprawdzenie, czy Majka będzie mogła w najbliższym czasie wyjechać z Krakowa. Tymczasem Majka denerwuje się wystawą, na której pojawiają się Bartek i Kasia. Bartek jest oczarowany zdjęciami i Kasią, która wygląda przepięknie na wystawionych zdjęciach. Mniej zachwycony tego dnia jest Adam, który rozstaje się z Elizą po burzliwej kłótni. Michał jest pod wrażeniem tego, co Majka potrafi zrobić dla przyjaciół. Kiedy odprowadza ją do domu, spotyka go przykra niespodzianka.
Majka online - Odcinek 45

Majka online - Odcinek 45

Majka z przyjemnością obserwuje efekty swojej wystawy. Bartek wprost nie może oderwać oczu od Kasi. Z kolei Michał i Konrad mają tajemnicze kontuzje. Majka czuje, że kryje się za tym jakieś nieporozumienie. Wiktor sprzedaje żonie Michała kolejną informację, która przelewa czarę złości Aleksandry. Grażyna podsuwa siostrzenicy pomysł, by wykorzystała ją do rozbicia związku Majki i Michała. Majka wybiera się na kolację z Michałem, co nie podoba się Annie. Na kolacji Michał wręcza jej bilety do Florencji i mówi, że właśnie tam ma zamiar powiedzieć jej coś bardzo ważnego.
Majka online - Odcinek 46

Majka online - Odcinek 46

Na wystawie pojawia się tajemniczy kupiec, który jest zainteresowany zdjęciami Kasi. Oprócz niego pojawia się również guru architektów wnętrz – Tymon Zychowicz, który docenia warsztat Majki twierdząc, ze jej zdjęcia są technicznie doskonałe. Pojawienie się Zychowicza w galerii staje się szansą dla Majki i Panorama Projekt. Z kolei Michał z wielką determinacją stara się zakończyć swoje nieudane małżeństwo. Aleksandra nie poddaje się i wszelkimi sposobami przekonuje Michała do powrotu. Kiedy to nie skutkuje, zastanawia się nad innymi metodami. Tymczasem Anna wymyka się z domu z Gustawem i odjeżdża w nieznane miejsce garbusem Majki.
Majka online - Odcinek 47

Majka online - Odcinek 47

W rodzinie Olkowiczów wszyscy niepokoją się o Annę. Majka obiecuje babci odszukać zgubę, a pomaga jej w tym Michał. W tym samym czasie Aleksandra przygotowuje się do ostatecznej rozprawy z Michałem i jego ukochaną. Jej głównym celem jest spełnienie warunków koniecznych do przejęcia firmy Kazimierza Duszyńskiego. Tymczasem Majka niepokoi się, czy będzie mogła pojechać z Michałem do Florencji. Na drodze Michała również piętrzą się przeszkody. Jego stary wróg, Stefan Lisowski, zaczyna przekupywać urzędników odpowiedzialnych za konkurs na najlepszy projekt Centrum Ekologii. Zniknięcie Anny stawia pod znakiem zapytania wyjazd do Florencji, ale na szczęście, po rozmowie z mecenasem Kotowskim, pojawia się pewien ślad.
Majka online - Odcinek 48

Majka online - Odcinek 48

Michał zaskakuje Majkę informacją o tym, gdzie jest jej mama. Kiedy przyjeżdżają do Zakopanego, zastają Annę, Gustawa i Helenę (żonę Gustawa) w grobowych nastrojach. Zrozpaczona Anna chce wracać sama do domu, a Majka i Michał postanawiają chwilę odetchnąć. Te chwile stają się dla nich obojga niezapomnianą przygodą. Tymczasem w domu Olkowiczów nie tylko Anna przeżywa miłosny zawód. Piotr definitywnie rozstaje się z Klarą i to bynajmniej nie w cywilizowany sposób. Z kolei Aleksandra i Grażyna z niecierpliwością oczekują kolejnego dnia, który ma przybliżyć je do pieniędzy Duszyńskich.
Majka online - Odcinek 49

Majka online - Odcinek 49

Michał i Majka są onieśmieleni tym, co wydarzyło się w Zakopanem. Michał cieszy się, że sprawy nie zaszły za daleko. Cały czas dręczy go myśl, że Majka nie wie jeszcze najważniejszego. Po powrocie do Krakowa oboje rzucają się w wir obowiązków – Michał jedzie z Adamem na spotkanie w sprawie systemów grzewczych, a Majka przygotowuje portfolio dla Tymona Zychowicza. Kiedy Michał i Adam jadą na spotkanie, nieoczekiwanie stają w korku tuż koło sklepu jubilerskiego. Tymczasem Majka wspomina miłe chwile spędzone z Michałem w górach. Niestety, jej radość mąci pojawienie się w firmie Aleksandry.
Majka online - Odcinek 50

Majka online - Odcinek 50

Wszyscy są w szoku po wyznaniach Aleksandry. Majce świat wali się pod nogami, a wszystkie marzenia i plany przestają mieć znaczenie. Kasia i Bartek starają się pocieszyć koleżankę mówiąc, że zarówno Aleksandra i Dagmara nie są wiarygodne. Majka zaszywa się w swoim ulubionym miejscu i stara się ochłonąć po tym, co się stało. Odnajdują ją Piotr i Lilka, która z całych sił przekonuje Majkę, że słowa Aleksandry mogą być zwykłym kłamstwem. Majka postanawia porozmawiać z Michałem. Kiedy pojawia się u niego w mieszkaniu, z walizką spakowaną na podróż do Florencji, zadaje mu tylko jedno pytanie.
Majka online - Odcinek 51

Majka online - Odcinek 51

Michał próbuje zatrzymać Majkę, jednak ta kompletnie załamana odjeżdża do domu. W rodzinie Olkowiczów wszyscy niepokoją się nagłą zmianą planów Majki. Róża czuje, że kryją się za tym sercowe kłopoty jej wnuczki. Majka ukrywa swoje prawdziwe uczucia i razem z Lilką zaszywa się w ciemni, z pasją oddając się wywoływaniu zdjęć. Tymczasem ostatnie wydarzenia bardzo zbliżają do siebie Kasię i Bartka, którzy wspólnie odkrywają uroki bycia razem. W rozmowie z Aleksandrą Michał mówi, że nigdy nie wybaczy jej aborcji. Aleksandra tłumaczy mu, że ciąża zagrażała jej życiu.
Majka online - Odcinek 52

Majka online - Odcinek 52

Aleksandra namawia Michała, by wybaczyli sobie i ratowali swoje małżeństwo. Tymczasem Majka mówi Michałowi, że to koniec ich znajomości. Kiedy Michał próbuje powiedzieć jej o dziecku, Majka wyrzuca mu, że jej dziecku będzie lepiej bez takiego ojca. Tymczasem w Panorama Projekt wszyscy żyją projektem dla Kanadyjczyka – Jerrego Piotrowskiego. Podczas spotkania z inwestorem Michał spotyka Grażynę, która nie zdając sobie sprawy, uświadamia Michałowi, że Aleksandra okłamała go mówiąc o aborcji. Adam namawia Michała, by w tej sytuacji zapomniał o romantyzmie i jak najszybciej przyznał się Majce, że to on jest ojcem jej dziecka. Próba zobaczenia się z Majką kończy się niefortunnym wypadkiem.
Majka online - Odcinek 53

Majka online - Odcinek 53

Następnego dnia w Panorama Projekt wszyscy interesują się złamaną nogą Michała. Tylko Wiktora bardziej ciekawi, dlaczego Michał i Majka nie pojechali do Florencji. Majka zastanawia się nad rezygnacją z pracy. Kiedy Michał przekonuje ją, by nie podejmowała takich kroków, wchodzi Dagmara z informacją o nowym fotografie. Majka jest przekonana, że Michał zaczął szukać kogoś na jej miejsce. Aleksandra wyrzuca Grażynie, że w bezmyślny sposób popsuła jej plany. W mieszkaniu Majki Piotr przez przypadek kopiuje na swój laptop zdjęcia, na których widać Wiktora wchodzącego do gabinetu Michała w dniu w którym miał być nad morzem. Tymczasem profesor Bielska prosi Tymona Zychowicza o pomoc dla swojej podopiecznej.
Majka online - Odcinek 54

Majka online - Odcinek 54

Majka jest zaskoczona propozycją Tymona. Z jednej strony cieszy się, że będzie miała nową pracę, z drugiej dociera do niej, że coraz bardziej oddala się od Michała. Dagmara zdradza Elizie coraz więcej szczegółów jej związku z Michałem. Eliza wyrzuca jej, że przez takie kobiety jak Dagmara rozpadło się jej małżeństwo. Konrad nie marnuje żadnej okazji i nieustannie zabiega o Majkę. W domu Olkowiczów Róża i Piotr niepokoją się nagłą zmianą nastroju Anny. Róża czuje, że kryje się za tym Gustaw. W domu Olkowiczów zjawia się niespodziewany gość. Majka jest zdziwiona widząc Adama, który prosto z mostu mówi, że przyszedł prosić ją o pomoc.
Majka online - Odcinek 55

Majka online - Odcinek 55

Majka zastanawia się, co zrobić. Lilka stanowczo odradza jej powrót do Panorama Projekt wiedząc, że każdego dnia jej przyjaciółka będzie musiała widywać się z Michałem. Majka mówi Lilce, że chodzi jej również o przyjaciół, którzy są w potrzebie. Opowieść babci pomaga Majce w podjęciu decyzji. Michał zwierza się Adamowi, że jest kompletnie zagubiony i nie wie, co robić. W jego życiu wszystko się posypało – choroba ojca, kłamstwa Aleksandry, a teraz odejście Majki i problemy w firmie. Na dodatek zdjęcia zrobione przez Michała okazują się niemożliwe do obróbki graficznej. Adam kolejny raz dzwoni do Majki i prosi ją o pomoc a Majka ryzykując utratę pracy w wydawnictwie Zychowicza prosi Tymona o przysługę.
Majka online - Odcinek 56

Majka online - Odcinek 56

Tymon stawia sprawę jasno i daje Majce jeden dzień na podjęcie decyzji. Majka mimo lukratywnej propozycji postanawia pomóc przyjaciołom z Panorama Projekt. W firmie wszyscy, oprócz Dagmary, witają ją z entuzjazmem. Najbardziej z jej powrotu cieszy się Michał. W domu Olkowiczów Anna roni łzy po spotkaniu z Gustawem. Róża stara się ją pocieszyć, ale boi się, ze córka nie jest w stanie wyplątać się z toksycznej relacji. Tymczasem Stefan próbuje dowiedzieć się, kto jest klientem Panorama Projekt. Ma nadzieję, że dowie się wszystkiego od Wiktora, który nadal ma u niego długi.
Majka online - Odcinek 57

Majka online - Odcinek 57

Michał i Adam nie mogą uwierzyć, że Majka odrzuciła pracę u Zychowicza. Najbardziej zaskoczony wydaje się Bartek. Lilka stara się wyperswadować Majce powrót do Panorama Projekt. Tłumaczy jej, że będąc tam codziennie będzie narażona na kontakt z Dagmarą, a to nie będzie przyjemne. Michał stara się wyjaśnić Majce, co zaszło między nim a Dagmarą. Tymczasem Aleksandra nie może uwierzyć, że Majka wróciła do Panorama Projekt. Jej misternie utkany plan nie sprawdził się. Stefan wyciąga od Wiktora informacje o Jerrym, który zlecił Panorama Projekt zaprojektowanie hotelu.
Majka online - Odcinek 58

Majka online - Odcinek 58

Michał mówi Majce, że nie może przestać o niej myśleć. Majka tymczasem coraz gorzej znosi złośliwości Dagmary. Wiktor przyznaje się Aleksandrze do swoich problemów z hazardem. Mówi jej również o groźbach Stefana. Michał opowiada Adamowi o spotkaniu z Rozbickim. Obaj boją się, czy informacja o współpracy z Jerrym nie przecieknie do konkurencji. Aleksandra pożycza od Grażyny pieniądze, które pozwolą jej wykupić weksle Wiktora. Kiedy Majka decyduje się podpisać umowę z Panorama Projekt, nieoczekiwanie pojawia się Tymon Zychowicz.
Majka online - Odcinek 59

Majka online - Odcinek 59

Tymon nie może uwierzyć, że Majka rezygnuje z pracy w jego wydawnictwie. Adam dowiaduje się, że Stefan Lisowski zaproponował Jerremu lepsze warunki. Jerry zostanie w Panorama Projekt pod warunkiem, że wizualizacja hotelu zrobi na nim wrażenie. Majka wpada na pomysł, by zrobić do projektu Jerrego zdjęcia lotnicze. Gustaw tłumaczy Annie powody dla których nie może rozstać się z żoną, a Aleksandra postanawia spotkać się ze Stefanem. Tymczasem Majka przypadkowo słyszy rozmowę Michała z Adamem. Domyśla się z niej, że Michał ma nieślubne dziecko.
Majka online - Odcinek 60

Majka online - Odcinek 60

Zdruzgotana Majka drze podpisaną niedawno umowę o pracę i wybiega z Panorama Projekt. Kiedy Michał dopytuje się o co chodzi, jest przerażony. Nie dość, że domyśla się jak Majka mogła odczytać rozmowę o dziecku, to jeszcze dociera do niego, że ma ona zamiar lecieć awionetką. Tymczasem w domu Olkowiczów Anna wybiera się na spotkanie z Kotowskim. Anna streszcza mu sytuację swojej „koleżanki”, która w rzeczywistości jest historią Gustawa. Aleksandra dogaduje się ze Stefanem i razem postanawiają działać na niekorzyść Michała. Michał w porę dociera na lotnisko i mówi Majce, że to on jest ojcem jej dziecka.
Majka online - Odcinek 61

Majka online - Odcinek 61

Majka jest kompletnie zaskoczona wyznaniem Michała. Nie może uwierzyć, że to on jest ojcem jej dziecka. Zaczyna mieć też wątpliwości, czy Michał kochałby ją, gdyby to dziecko nie było jego. Tymczasem w mieszkaniu Olkowiczów Anna szykuje się na spotkanie z Gustawem. Niezadowolona Róża stara się jej przemówić do rozsądku, jednak kapituluje, kiedy Anna stwierdza, że wie, co robi. W tym samym czasie Aleksandra spotyka się po raz drugi ze Stefanem. Wspólnie ustalają zasady współpracy oraz oczekiwania wobec siebie. Majka po całym dniu wrażeń słabnie w pracy i mdleje.
Majka online - Odcinek 62

Majka online - Odcinek 62

Lekarz stwierdza, że omdlenie spowodowane jest anemią i zaleca Majce odpoczynek. Michał pyta ją, kiedy chce powiedzieć rodzinie, że to on jest ojcem jej dziecka. Majka chce to odłożyć na później. Uważa, że musi przygotować rodzinę na taką wiadomość. Tymczasem Aleksandra dostaje od człowieka Stefana wydruk z kartą przypadkowo zapłodnionej kobiety. Wszystkie dane oprócz wieku pacjentki zostały jednak wyczyszczone, jednak Aleksandra zaczyna się już czegoś domyślać. W domu Olkowiczów Majka przygotowuje uroczystą kolację, na której ku zaskoczeniu rodziny pojawia się Michał.
Majka online - Odcinek 63

Majka online - Odcinek 63

Rodzina Majki jest zaskoczona, że Michał jest biologicznym ojcem dziecka Majki. Najgorzej te wiadomość przyjmuje Anna. Podejrzewa Michała o najgorsze intencje. Aleksandra jest równie wstrząśnięta informacją o ojcostwie Michała. Piotr wpada na pomysł, jak dowiedzieć się, czy Michał nie kłamie. Chce z nim porozmawiać po męsku „oko w oko” i idzie do panorama Projekt, gdzie spotyka Elizę, która wywiera na nim piorunujące wrażenie. Tymczasem w szpitalu u Kazimierza zjawia się Aleksandra i ze łzami w oczach odgrywa przed Lucyną zranioną i zdradzoną żonę.
Majka online - Odcinek 64

Majka online - Odcinek 64

Lucyna podejrzewa, że Michał wymyślił historię o przypadkowej inseminacji, bo w ten sposób chce wytłumaczyć, że od dawna zdradzał żonę. Tymczasem Aleksandra dalej knuje. Wiedząc, że Majki nie będzie w domu, pojawia się u Olkowiczów i prosi Annę o rozmowę. Majka żali się Lilce, jak bardzo źle Anna przyjęła informację o tym, że Michał jest ojcem jej dziecka. Lilka pociesza przyjaciółkę ale jeszcze tego samego wieczoru między Anną i Majką znów dochodzi do kłótni. Na szczęście nieprzyjemną rozmowę przerywa pojawienie się Michała z tajemniczym gościem.
Majka online - Odcinek 65

Majka online - Odcinek 65

Tajemniczym gościem okazał się Mikołaj, który potwierdził, że to w jego klinice doszło do pomyłkowej inseminacji Majki. W Panorama Projekt aż huczy od plotek na temat Michała i domniemanej ciąży Majki. Tymczasem Piotr jest coraz bardziej pod urokiem Elizy. Zaprasza ją na spotkanie do „Kliszy”. Niestety spotkanie nie do końca przebiega tak, jak sobie to wyobrażał. Michał i Majka po raz pierwszy razem oglądają na USG ich dziecko. Michał jest wzruszony. Tego samego dnia wieczorem Michał kolejny raz oświadcza się Majce.
Majka online - Odcinek 66

Majka online - Odcinek 66

Michał oświadcza Aleksandrze, że odnalazł matkę swojego dziecka i jest nią Majka. Aleksandra udaje, że jest zaskoczona i wzburzona tą wiadomością. Michał nie zwraca na to uwagi i żąda rozwodu. Michał i Majka decydują się powiedzieć wszystkim w Panorama Projekt o ich związku i dziecku. Wkrótce szczęśliwi odbierają gratulacje od Bartka, Kasi i Sabiny. Dagmara nie ukrywa, że jest to dla niej cios. Tymczasem Aleksandra nie ma zamiaru się poddać. W rozmowie z Lucyną daje jej do zrozumienia, że rodzina Majki liczy na pieniądze
Majka online - Odcinek 67

Majka online - Odcinek 67

Majka i Michał korzystając z okazji oznajmiają rodzinie, że chcą zamieszkać razem. Wszyscy są zaskoczeni ich decyzją. Anna kategorycznie stwierdza, że nie wyraża na to zgody i wychodzi z pokoju. Aleksandra nadal próbuje manipulować Lucyną. Sugeruje jej, że Michał przestał zajmować się ojcem, odkąd spotyka się z Majką. Michał mówi Majce o rozmowie z Piotrem i jego sympatii do Elizy. Przy okazji zdradza jej niechcący największą tajemnicę Elizy.
Majka online - Odcinek 68

Majka online - Odcinek 68

Michał tłumaczy matce, że daje się manipulować Aleksandrze. Wkrótce sam przekona się jak sprytna potrafi być jego żona. Aleksandra pojawia się w jego biurze i grając na jego uczuciach, zaprasza go na imprezę do Automobilklubu. Tymczasem Gustaw dręczy Annę telefonami. Anna stanowczo odmawia spotkania się z nim. Po imprezie Michał opowiada Majce o problemach w firmie ojca i mówi jej, że musi iść na bankiet w jego imieniu. Prosi Majkę, by mu towarzyszyła.
Majka online - Odcinek 69

Majka online - Odcinek 69

Majka ma wątpliwości, czy słusznie postępuje zgadzając się na zaproszenie Michała. W tym samym czasie do Bartka dzwoni Tymon Zychowicz z zaproszeniem na rozmowę w sprawie pracy, a Adam umawia się na spotkanie z poznaną przez Internet Dominisią. Aleksandra spotyka się ze Stefanem i prosi o pomoc w zebraniu informacji na temat notariusza, który sporządził testament Kazimierza. Żąda też, żeby natychmiast zerwał z Dagmarą. Majka potwierdza Michałowi, że pójdzie z nim na bankiet.
Majka online - Odcinek 70

Majka online - Odcinek 70

Stefan nie rozumie, dlaczego miałby zostawić Dagmarę. Jest coraz bardziej zniecierpliwiony swoją „wspólniczką”. Adam w „Kliszy” czeka na spotkanie z kobietą swoich marzeń. Kiedy pojawia się w drzwiach, Adam przeżywa szok. Michał i Majka lekko spóźnieni przychodzą na bankiet do automobilklubu. Na imprezie Aleksandra przeprowadza swój sprytny plan. Podpuszczeni przez nią uczestnicy bankietu nie szczędzą przykrości Michałowi i Majce, a w pewnym momencie jeden z gości pyta Majkę, czy może urodzić dziecko za pieniądze.
Majka online - Odcinek 71

Majka online - Odcinek 71

Po konfrontacji z Aleksandrą Michał opowiada Majce historię swojego związku ze swoją żoną. Mówi jej, że dopiero teraz odkrył, co to prawdziwa miłość. Aleksandra nie poddaje się i próbuje przekonać do siebie matkę Majki. Mówi jej, że Michałowi i rodzinie Duszyńskich zależy tylko i wyłącznie na dziecku. W Panorama Projekt Adam jest załamany nieudaną randką z Dominisią. Bartek z kolei znajduje na komputerze Sabiny muzykę, którą ta sama skomponowała. Nikt wcześniej nie wiedział, że Sabina komponuje. Majka dowiaduje się, że Aleksandra rozmawiała z Anną na jej temat. Postanawia powiedzieć jej osobiście, że nie życzy sobie takich wizyt.
Majka online - Odcinek 72

Majka online - Odcinek 72

Majka mówi Aleksandrze, żeby dała spokój jej rodzinie. Aleksandra podtrzymuje to, co powiedziała Majce już wcześniej – Michałowi zależy tylko na dziecku. Mówi też, że aborcji dokonała na życzenia Michała, który teraz szuka okazji, żeby ją zostawić. Tymczasem w Panorama Projekt Kasia ubolewa nad zaangażowaniem Bartka w przygotowywanie portfolio dla Zychowicza. Kasia boi się, że wkrótce może stracić chłopaka. Aleksandra postanawia dowiedzieć się, co dokładnie zapisał jej Kazimierz w testamencie. Tymczasem Majka idzie na spotkanie z Lucyną. Zapewnia ją, że nie chce pieniędzy Michała.
Majka online - Odcinek 73

Majka online - Odcinek 73

Lucyna nie do końca wierzy w deklarację Majki. Jej zdaniem wszyscy, którzy mówią, że nie zależy im na pieniądzach, kłamią. Tymczasem Aleksandra stara się zyskać w Stefanie sojusznika i lojalnego partnera w działaniu przeciwko Michałowi. W tym celu namawia go do zerwania z Dagmarą, gdyż obawia się, że ta wkrótce doniesie Michałowi o ich konszachtach. Stefan, chcąc zaimponować Aleksandrze, zrywa z kochanką. Grażyna realizuje plan Aleksandry i zaprasza notariusza na rozmowę. Ich spotkanie kończy się nad ranem w hotelu. W tym czasie Michał przeprasza Majkę, że nie pomyślał o niej projektując mieszkanie dla ich przyszłej rodziny.
Majka online - Odcinek 74

Majka online - Odcinek 74

Anna przejmuje się też tym, co kryje się za rozmową i propozycją Lucyny. Zaczyna podejrzewać, że to, co mówiła Aleksandra, może okazać się prawdą. Piotr usycha z tęsknoty za Elizą i pisze wiersze miłosne. Majka jest nimi zachwycona. Adam poznaje nową dziewczynę w internecie – jest nią tajemnicza Tolerancja. Nieświadomy niczego notariusz Władysław przyjeżdża do Automobilklubu. Jest zbulwersowany, kiedy Aleksandra szantażuje go zdjęciami z upojnej randki z Grażyną. Tymczasem Michał przed wyjazdem do Szwajcarii przygotowuje pożegnalną kolację. Kolacja kończy się uroczym nieporozumieniem.
Majka online - Odcinek 75

Majka online - Odcinek 75

Majka mówi Lilce, że tęskni za Michałem, choć ten jeszcze nie wyleciał. Aleksandra z kolei ponagla notariusza, który zastanawia się, co robić. Kiedy próbuje otworzyć sejf, o mały włos nie nakrywa go wspólnik, który okazuje się być mecenasem Kotowskim. Piotr postanawia porozmawiać poważnie z Elizą – ale wybiera najgorszy czas. Anna cały dzień nie może się „opędzić” od telefonów Gustawa. Majka kupuje dla Michała worek treningowy, który ma być niespodzianką po jego powrocie. W montażu worka pomaga jej Konrad. Kiedy Michał przyjeżdża do domu, zaskakuje go niecodzienny widok.
Majka online - Odcinek 76

Majka online - Odcinek 76

Majka pierwszy raz widzi, że Michał jest o nią zazdrosny. Michał przypomina Majce, że wkrótce powinni zacząć szukać szkoły rodzenia, jednak Majka uważa, że jest na to za wcześnie. Eliza prosi Majkę, żeby spróbowała wpłynąć na wujka. Przyznaje, że może coś do niego czuje, ale jednocześnie uważa, że nie są stworzeni dla siebie. Dzięki pomocy Władysława Aleksandra poznaje treść umowy darowizny, którą sporządził Kazimierz. Z umowy wynika, że fortuna Duszyńskich znajdzie się w rękach Aleksandry, jeśli 1 października 2010 roku dziecko Majki formalnie nie będzie miało ojca. Tymczasem Michał i Majka idą na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia.
Majka online - Odcinek 77

Majka online - Odcinek 77

Pierwsze zajęcia w szkole rodzenia są sporym zaskoczeniem dla Michała – spodziewał się technicznych informacji i ćwiczeń – a tu oprócz normalnych zajęć będą też sesje z psychologiem. Na pierwszej sesji terapeutycznej psycholog namawia przyszłych rodziców, by wybaczyli tym, którzy nam zawinili, i wybaczyli samym sobie. Michałowi nagle przestają podobać się zajęcia i szkoła rodzenia, jednak Majka postanawia je kontynuować. Aleksandra chce rozbić związek Majki i Michała i szuka sposobu na to, żeby Majka zrozumiała, że Michał nie jest wcale taki cudowny. Tymczasem Michał, pod wpływem zajęć w szkole rodzenia, oznajmia Majce, że musi pogodzić się z Aleksandrą.
Majka online - Odcinek 78

Majka online - Odcinek 78

Majka opowiada Lilce o zajęciach z psychologiem. Lilka wierzy w takie metody i namawia Majkę, żeby spróbowała, jak działają one w praktyce. Majka wkrótce przekona się, że wybaczanie innym i sobie rzeczywiście działa. Tymczasem Aleksandra za radą Władysława odbiera pozew rozwodowy. Chce stanąć do walki o Michała, bo tylko w ten sposób jest w stanie odwlec rozwód, który jest przeszkodą na drodze do fortuny Duszyńskich. Z kolei Dagmara podejrzewa Majkę o to, że ta sprytnie wykorzystała fakt, że Michał zawsze chciał mieć dzieci. Tymczasem Majka przekonuje Michała, że metody pani psycholog ze szkoły rodzenia działają. Michał pod jej wpływem dzwoni do Aleksandry i umawia się na spotkanie.
Majka online - Odcinek 79

Majka online - Odcinek 79

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w czasie których Michał ma zamiar wyjechać do chorego ojca w Szwajcarii. Michał chciałby pojechać tam z Majką, ale ona nie wyobraża sobie spędzenia świąt ich poza domem. Aleksandra tymczasem planuje spędzić święta z matką. Chce zmienić swój wizerunek i zyskać sojusznika w sprawie rozwodowej. Majka puszcza Michałowi muzykę skomponowaną przez Sabinę i daje mu do przeczytania tekst Piotra. Postanawia w tajemnicy przed Piotrem i Sabiną wysłać melodię i tekst na konkurs, który ogłosiła znana wokalistka. W domu Olkowiczów pojawia się Helena, żona Gustawa. Anna jest zaskoczona niespodziewaną wizytą, ale Helena jest wyraźnie pokojowo nastawiona. Tymczasem Michał zjawia się u Aleksandry i prosi ją o wybaczenie.
Majka online - Odcinek 80

Majka online - Odcinek 80

Michał prosi Aleksandrę o wybaczenie. Mówi jej, że jest w stanie wybaczyć jej aborcję, ale ich małżeństwo uważa za skończone. Aleksandra przełyka to z trudem, ale wybacza Michałowi jego słowa. On bierze to za dobrą monetę – ma nadzieje, że Aleksandra podobnie jak on chce rozwodu. Michał dzieli się tą nowiną z Majką. Zgodnie z zapowiedzą Heleny, Gustaw nie daje Annie spokoju – dzwoni do niej bez przerwy i jak zwykle obiecuje poprawę. Anna i Helena czują, że ktoś powinien utrzeć nosa notorycznemu kłamcy. W Panorama Projekt wszyscy składają sobie życzenia – brakuje tylko Dagmary, która źle się poczuła i została w domu. Michałowi nie udaje się wylecieć do Szwajcarii i ku radości Majki pojawia się na Wigilii. Jednak chwilę później ich radość mąci pojawienie się Dagmary, która oznajmia, że jest z Michałem w ciąży.
Majka online - Odcinek 81

Majka online - Odcinek 81

Dagmara mówi Michałowi, że jest w ciąży i może to udowodnić. Michał nie wierzy jej ale nie ma nic na swoją obronę. Kiedy Majka na własne oczy widzi wyniki badań potwierdzające ciążę Dagmary, jej świat staje do góry nogami. Aleksandra planuje strategię związaną z rozwodem. Jednym z filarów są dobre relacje z matką, która musi świadczyć na jej korzyść. Kiedy Halina daje się omotać córce, ta zarzuca sieć na kolejną ofiarę – Konrada. Dzięki jego pomocy Aleksandra chce popsuć stosunki między Majką a Michałem. Tymczasem Michał pyta się Majki, czy ta chce go zostawić…
Majka online - Odcinek 82

Majka online - Odcinek 82

Gustaw kolejny raz próbuje podejść Annę i pokazuje jej nieumiejętnie sfałszowane dokumenty. Adam sugeruje Michałowi, że ojcem dziecka Dagmary może być Stefan Lisowski. Z kolei Dagmara naciska na Michała i prosi go, by nie uchylał się od odpowiedzialności. Wkrótce o ciąży Dagmary wiedzą już wszyscy w Panorama Projekt. Dla Aleksandry wiadomość o ciąży Dagmary jest zaskoczeniem ale również i dobrą nowiną. Od razu dostrzega w ciąży Dagmary korzyści, które pomogą jej w rozbicie związku Michała i Majki. Tymczasem Majka jest zawiedziona postawą Michała. Jej zdaniem zachowuje się jak tchórz.
Majka online - Odcinek 83

Majka online - Odcinek 83

Dagmara żąda od Michała deklaracji. Pyta go czy zamierza uznać jej dziecko, czy nadal będzie unikał odpowiedzialności. Aleksandra szuka kontaktu z Majką a kiedy jej się to wreszcie udaje, ostrzega ją przed Michałem i całą rodziną Duszyńskich. Majka zaczyna wątpić w czyste intencje Michała. Przyparty do muru Gustaw, prowadzi Helenę do notariusza. Zdesperowany ciągłym odtrąceniem Anny, zamierza podpisać rozdzielność majątkową z żoną. Majka pyta Michała, czy jej dziecko jest mu do czegoś potrzebne.
Majka online - Odcinek 84

Majka online - Odcinek 84

Aleksandra realizuje swój plan i próbuje zaprzyjaźnić się z Konradem. Tymczasem Majka i Michał próbują odbudować zachwiane relacje. Michał uświadamia sobie, że Majka liczy na niego i chce by zachował się odpowiedzialnie w stosunku do Dagmary. Wkrótce przeprasza Dagmarę i obiecuje jej zaangażować się w wychowanie ich dziecka. Dagmara jest zachwycona i od razu próbuje wykorzystać dobre chęci Michała. Majka jest dumna z Michała, ale zaczyna sobie zdawać sprawę, że Dagmara będzie również częścią jej życia.
Majka online - Odcinek 85

Majka online - Odcinek 85

Dagmara wykorzystuje jak może fakt, że Michał postanowił zająć się nią i jej dzieckiem. Majce sprawia to ból, ale stara się tego nie pokazywać. Tymczasem w radio pojawia się piosenka w wykonaniu Kasi Cerekwickiej. Piosenka jest zaskoczeniem dla wszystkich, bo została napisana do słów Piotra Olkowicza i muzyki Sabiny Kowalik. Aleksandra cieszy się słysząc, że między Majką i Michałem zaczyna się psuć. Majka ma dość gierek Dagmary i samotnie idzie do Kliszy, by tam wspólnie z przyjaciółmi świętować nadchodzący Nowy Rok.
Majka online - Odcinek 86

Majka online - Odcinek 86

Tuż przed północą Michał i Majka spotykają się w ogródku przed Kliszą. Wśród fajerwerków i radosnych okrzyków Michał obiecuje Majce, że już nigdy więcej nie zostawi jej samej. W domu Olkowiczów wszyscy zauważają radosny nastrój Piotra i domyślają się, że kryje się za nim spotkanie z Elizą. Tymczasem Michał, w ramach postanowień noworocznych, chce jak najszybciej rozstać się z Aleksandrą. W Panorama Projekt wybucha afera. Podczas sprzeczki z Dagmarą Sabina sugeruje, że jej ciąża to oszustwo. Michał spotyka się z Mikołajem i pyta go czy istnieje jakiś sposób na sprawdzenie czy Dagmara jest w ciąży. Oczywiście bez jej wiedzy.
Majka online - Odcinek 87

Majka online - Odcinek 87

Piotr spotyka się z Elizą i wyznaje jej, że podczas ich pierwszego spotkania skłamał jej mówiąc, że nie lubi dzieci. W trakcie rozmowy Eliza przez przypadek mówi mu o ciąży Dagmary. Grażyna przestrzega Aleksandrę, że Michał może dostać rozwód na podstawie braku pożycia. Jednak Aleksandra ma już przygotowaną strategię – będzie starała się udowodnić, że pomiędzy nią a Michałem istnieje wspólnota duchowa. Według Kodeksu Rodzinnego jest to istotną przeszkodą na drodze do rozwodu. Michał postanawia pójść za radą Mikołaja i próbuje nakłonić Dagmarę na wspólną “rodzinną” wizytę u lekarza.
Majka online - Odcinek 88

Majka online - Odcinek 88

Aleksandra wmawia Konradowi, że Michał nie kocha Majki i zależy mu tylko na dziecku. Jej zdaniem Majka czuje coś do Konrada. Konrad zaczyna wierzyć Aleksandrze i tym chętniej namawia Majkę na pomoc w robieniu zdjęć do Automobilklubu. W tym samym czasie zjawia się tam Michał, który kolejny raz pyta Aleksandrę o jej stanowisko w sprawie rozwodu. Niestety ku swojemu zaskoczeniu nie otrzymuje od Aleksandry konkretnej odpowiedzi – za to przez okno zauważa Majkę i Konrada. Tymczasem w Panorama Projekt na Michała czeka Dagmara. Kiedy Michał pojawia się w firmie, Dagmara, na oczach wszystkich, wręcza mu wymówienie…
Majka online - Odcinek 89

Majka online - Odcinek 89

Dagmara wyznaje Michałowi, że nie jest w ciąży a ich wspólnie spędzona noc jest tylko wymysłem. Informacja o zwolnieniu się Dagmary i jej udawanej ciąży zaskakuje Aleksandrę, ale jak zawsze skłania ją to tylko do wymyślania następnych intryg. Przyjmując rolę rozumiejącej żony, Aleksandra godzi się na rozwód i przyjmuje warunki Michała. Michał jest szczęśliwy – wierzy, ze wkrótce będzie wolny. W mieszkaniu Olkowiczów Annę odwiedza Grażyna. Kiedy Anna dowiaduje się o ciąży Dagmary, lęki Anny dotyczące rodziny Duszyńskich odżywają na nowo. Tymczasem Majka i Michał chcą podzielić się swoim szczęściem z najbliższymi.
Majka online - Odcinek 90

Majka online - Odcinek 90

Kiedy Michał chce poprosić Annę o rękę jej córki, zostaje przez nią wyrzucony z domu. Majka jest zszokowana i zrozpaczona. Próbuje porozmawiać z mamą, ale Anna nie chce słuchać żadnych wyjaśnień.
Majka online - Odcinek 91

Majka online - Odcinek 91

Rozpoczyna się rozprawa rozwodowa Michała i Aleksandry. Michał jest przekonany, że Aleksandra dotrzyma umowy, którą jej zaproponował i że rozwód będzie czystą formalnoscią. Majka jest rozkojarzona i nie może się skupić na pracy. Adam wysyła ją do domu. Majka przygotowuje uroczystą kolację z okazji rozwodu. Aleksandra podczas rozprawy nagle zmienia wszystkie ustalenia i mówi, że wybacza swojemu mężowi ten nieszczęśliwy romans. Podkreśla też że nie przestała go kochać i że będzie walczyć o to małżeństwo. Michał jest załamany, bo nie wie w jaki sposób ma powiedzieć Majce, że nie dostał rozwodu
Majka online - Odcinek 92

Majka online - Odcinek 92

Majka nie rozumie postępowania Michała i zaczyna wątpić w jego intencje. Nie może mu wybaczyć, że na rozprawie nie powiedział prawdy o inseminacji. Aleksandra spotyka się ze swoją mamą prosząc ją o deklarację, że bez względu na wszystko była po jej stronie. Bartek w tajemniczy i bajkowy sposób oświadcza się Kasi. Niestety oświadczyny kończą się na nocy spędzonej w areszcie. Majka spotyka się z Aleksandrą.
Majka online - Odcinek 93

Majka online - Odcinek 93

Michał tłumaczy Majce, że nie wie co jest w testamencie ojca i że nigdy go to nie interesowało. Jest pewien, że Aleksandra kolejny raz próbuje ich rozłączyć. Majka jest trochę bardziej spokojna, ale nadal nie wie czy powinna mu wierzyć. Tymczasem dziennikarz Brosz odwiedza „Kliszę” i wypytuje Lilkę o bar i jego klientów - w szczególności studentów ASP. W panorama Projekt niespodziewanie pojawia się Róża, która prosto z mostu mówi Michałowi, że powinien walczyć o Majkę. Po jej interwencji Michał idzie do notariusza i próbuje się czegoś dowiedzieć. Uspokojony i pewny, że Aleksandra kłamie, mówi Majce, że w testamencie nie ma wzmianki na temat dziecka.
Majka online - Odcinek 94

Majka online - Odcinek 94

Majka opowiada o wszystkim mamie i babci, ale Anna nadal nie ufa Michałowi. Za wszelką cenę chce udowodnić Majce, że Michał nie nadaje się na partnera a majka powinna się z tym pogodzić. Tymczasem Piotr i Sabina wybierają się do radia po odbiór nagrody za najlepszą piosenkę. W studio Sabina czuje się jak ryba w wodzie – za to Piotr przeżywa życiową porażkę. Kiedy w Panorama Projekt wszyscy oglądają relację z wywiadu w radio, Eliza nie kryje zazdrości. W tym czasie Michał mówi Adamowi, że dziecko nie ma nic wspólnego z pieniędzmi jego ojca a on zamierza z całych sił walczyć o Majkę i raz na zawsze zakończyć małżeństwo z Aleksandrą.
Majka online - Odcinek 95

Majka online - Odcinek 95

Podczas kontrolnej wizyty, lekarz stwierdza u Majki niedokrwistość. Nie ma to na razie wpływu na rozwój dziecka, jednak zaleca Majce więcej snu, spokoju i mniej stresów. Wkrótce Michał mówi Majce o swoim postanowieniu. Ostrzega ją, że zamierza walczyć w sądzie a to może oznaczać, że ona też będzie musiała się tam stawić. Tymczasem w Panorama Projekt zjawia się dziennikarz Brosz. Michał jest oburzony jego sugestiami i wdaje się z nim w kłótnię. Nie zauważa, kiedy Brosz włącza dyktafon i nagrywa ich rozmowę. Kolejnego dnia Majka ze zgrozą odkrywa, że jej historia stała się tematem na pierwsze strony brukowca „Sensacje”.
Majka online - Odcinek 96

Majka online - Odcinek 96

Majka jest zdruzgotana artykułem w gazecie. Piotr starając się ją pocieszyć, mówi że nikt nie skojarzy artykułu z jej osobą. Jednak wkrótce okaże się inaczej – nawet w Panorama Projekt wszyscy żyją artykułem. Wiktor od razu dzwoni z tym do Aleksandry i jest bardzo zaskoczony dowiadując się, że to ona maczał w tym palce. Dla Anny artykuł jest potwierdzeniem, że rodzina Duszyńskich to bezduszni finansiści. Tymczasem Michał prosi o pomoc Kotowskiego i wraz z nim i Majką umawia się na spotkanie z Broszem. Dziennikarz puszcza wszystkim sfabrykowane nagranie, na którym Michał mówi o dziecku i fortunie jakie je czeka. Majka wybiega z kliszy z płaczem.
Majka online - Odcinek 97

Majka online - Odcinek 97

Majka nie ma ochoty słuchać kolejnych tłumaczeń Michała tym bardziej, że powiedział jej wcześniej, że w ogóle nie rozmawiał z dziennikarzem. Michał jest przekonany, że za wszystkim stoi Aleksandra. Wkrótce ukazuje się nowy artykuł. Aleksandra triumfuje – jest pewna, że teraz Majka zostawi Michała a fortuna Duszyńskich będzie znów w zasięgu jej ręki. Michał prosi Adama o pomoc – chce żeby Adam spróbował zdobyć od Brosza prawdziwe nagranie, tymczasem on sam uda się do Szwecji, żeby znaleźć dowód na to, że Aleksandra usunęła jego dziecko…
Majka online - Odcinek 98

Majka online - Odcinek 98

Mikołaj pomaga Michałowi w przygotowaniu listy klinik, w których Aleksandra mogła dokonać aborcji. Tymczasem Majka nie chcąc myśleć o Michale ucieka w naukę. Aleksandra próbuje udobruchać Wiktora i obiecuje mu świetlaną przyszłość w Comfort City House. W Panoram Projekt życie wróciło do normy – Adam czatuje z Tolerancją a Kasia i Bartek planują ślub. Konrad przekonany o dobrych intencjach Aleksandry realizuje jej plan i stara się o względy Majki. Z kolei Piotr przeżywa twórcze rozterki, bo odkąd jest z Elizą, opuściła go wena. Michał żegna się z Majką przed wylotem do Szwecji. Prosi ją, żeby mu zaufała i poczekała na niego…
Majka online - Odcinek 99

Majka online - Odcinek 99

Minęło 10 dni – Michał wrócił ze Szwecji, gdzie udało mu się zdobyć kserokopię karty Aleksandry. Tymczasem Annie coraz bardziej podoba się Konrad i chętnie widziałaby go w roli chłopaka Majki. Pomiędzy Grażyną i Aleksandrą dochodzi do kłótni. Powodem są pieniądze, które Aleksandra przywłaszczyła sobie bez wiedzy ciotki. Adamowi udało się wykraść kartę pamięci z dyktafonu Brosza – Michał jest mu dozgonnie wdzięczny. Tymczasem Piotr i Eliza przekonują się, że ich umowa „o wzajemnym niezaangażowaniu” nijak się ma do rzeczywistości. Michał spotyka się z Mikołajem i pokazuje mu dowody zdobyte w Szwecji.
Majka online - Odcinek 100

Majka online - Odcinek 100

Konrad zmotywowany przez Aleksandrę nie ustaje w walce o Majkę. Zyskał już przychylność Anny. Jakich podstępów użyje by zwrócić na siebie uwagę Majki.
Majka online - Odcinek 101

Majka online - Odcinek 101

Majka idzie na badania USG. Jest bardzo zaskoczona widząc pod przychodnią Michała, jednak ciągle nie potrafi wybaczyć mu afery z artykułem.
Majka online - Odcinek 102

Majka online - Odcinek 102

Majka opowiada Annie i Róży o swoim spotkaniu z Michałem przed kliniką. Mówi im, że mimo tego, że Michał ją zranił, miała ochotę rzucić mu na szyję i ucałować. W tym czasie Adam podczas kolejnego spotkania z Broszem dowiaduje się, że nagrania znajdują się w biurku w redakcji „Sensacji”. Michał zaczyna obmyślać plan jak je zdobyć. Pojawienie się „Juniora” syna Elizy wywołało spore poruszenie w Panorama Projekt. Junior na pierwszy rzut oka wydaje się być słodkim chłopcem, jednak po chwili zraża swoim zachowaniem prawie wszystkich. Tymczasem Aleksandra realizuje swój plan i mówi Halinie, że to Konrad jest ojcem dziecka Majki. Halina jest bardzo tym przejęta. Zastanawia się czy nie powiedzieć o tym Lucynie. Konrad postanawia „wyłożyć karty na stół” i mówi Majce, że ją kocha i chce się zaopiekować nią i jej dzieckiem. Majka nie wie co ma powiedzieć…
Majka online - Odcinek 103

Majka online - Odcinek 103

Konrad proponuje Majce otwarcie wspólnego atelier fotograficznego – on robiłby zdjęcia, Majka miałaby zająć się ich obróbką w domu podczas opieki nad dzieckiem. Plan Aleksandry działa - informacja na temat dziecka Majki i tego kto jest jego ojcem wyraźnie wstrząsnęła poczciwą Haliną, dręczy ją myśl o tym, że powinna powiedzieć o wszystkim Lucynie. Eliza poprosi Piotrka o pomoc w opiece nad Juniorem. Z kolei Sabinie udaje jej się wkręcić do pracy w redakcji Brosza – zatrudnia się tam na czarno jako sprzątaczka. Tymczasem Anna coraz bardziej zaczyna martwić się o Majkę. Jej zdaniem propozycja Konrada to najlepszy sposób, na to by Majka zapomniała o Michale. Podczas spotkania z Lucyną, Halina zbiera się w sobie i postanawia wyznać przyjaciółce czego dowiedziała się od swojej córki. Mówi jej że prawdopodobnie ojcem dziecka Majki jest jej były chłopak - Konrad.
Majka online - Odcinek 104

Majka online - Odcinek 104

Lucyna nie wierzy w słowa Haliny – przecież Majkę zapłodniono przez pomyłkę w klinice. Jej nieufność wzrasta jeszcze bardziej, kiedy dowiaduje się, że za wiadomością kryje się Aleksandra.
Majka online - Odcinek 105

Majka online - Odcinek 105

Widok Majki i Konrada jest dla Lucyny wystarczającym dowodem potwierdzającym teorię Haliny. Przekonana, że uzyskała to, po co przyszła wychodzi z mieszkania Olkowiczów. Majka chce wiedzieć jaki był cel jej wizyty. Niestety Anna nie mówi jej prawdy, zręcznie zmieniając temat. Majka zmęczona tym wszystkim, dzwoni do Michała i prosi o spotkanie. Podczas spotkania z Michałem, stara się ukryć uczucia jakie wciąż żywi do niego. Chce tylko wiedzieć dlaczego Lucyna odwiedziła jej mamę. Michał jest kompletnie zszokowany, nie miał o niczym pojęcia. Wkrótce ostrzega matkę, by nie mieszała się do ich życia. W trudnej relacji Piotra i Juniora powstaje nieoczekiwana zmiana. Junior okazuje się fanem piosenki Piotra i Sabiny a kiedy dowiaduje się, ze tekst do niej napisał Piotr, zaczyna na niego inaczej patrzeć. Tymczasem Michał włamuje się do redakcji sensacji. Podczas otwierania zamka w biurku Brosza nagle rozlega się dźwięk alarmu a na przerażonego Michała pada snop światła…
Majka online - Odcinek 106

Majka online - Odcinek 106

Przed budynkiem redakcji Adam i Sabina bezsilnie przyglądają się policjantom, którzy wyprowadzają Michała. Kiedy jeden z nich dostrzega ich, Sabina „myli trop” i udając zakochaną całuje w usta zdezorientowanego Adama. Tymczasem Majka wybiera się na USG, licząc na to, że przyjedzie po nią Michał. Niestety zamiast Michała w domu Olkowiczów pojawia się Konrad. Wkrótce Majka dowiaduje się, że Michał został aresztowany. Nie zastanawiając się Majka jedzie na posterunek, ale nie udaje jej się zobaczyć z Michałem. Zrezygnowana idzie na umówioną wizytę do lekarza. Po skończonym badaniu Majka pokazuje Konradowi zdjęcia USG a sama idzie do apteki. Na nieszczęście tuż obok kliniki przechodzi Lucyna. Kiedy dostrzega uśmiechniętego Konrada i widzi zdjęcia USG kolejny raz przekonuje się, że to on musi być ojcem dziecka Majki.
Majka online - Odcinek 107

Majka online - Odcinek 107

Majka zjawia się na komendzie. Chce zobaczyć się z Michałem. Gdy nie dostaje zgody na widzenie sięga po szantaż – nie zamierza się ruszyć z miejsca dopóki go nie zobaczy. Ostrzega, że w każdej chwili może urodzić…
Majka online - Odcinek 108

Majka online - Odcinek 108

Kozłowski w końcu ulega i przyprowadza Michała. Michał prosi tylko o jedno – może przyznać się do włamania i do kradzieży, jeśli Kozłowski zgodzi się puścić Majce nagranie z dyktafonu Brosza. Kozłowski jest zdziwiony, ale puszcza nagranie. Majka słyszy prawdziwą rozmowę Michała z Broszem i wzrusza się. Michał szczęśliwy, że w końcu udało mu się oczyścić w jej oczach, oddaje się w ręce Kozłowskiego. Nagle Majka zaczyna rodzić… Tymczasem Aleksandra mówi Władysławowi, że poprzednia sprawa – związana ze spadkiem Duszyńskiego – jest już nieaktualna, ponieważ Michał nie jest ojcem dziecka Majki. Aleksandra przez przypadek dowiaduje się, że Majka właśnie rodzi i dzwoni natychmiast do Konrada, by ten zaraz jechał do szpitala. Aleksandra chce, żeby Konrad był przy Majce zamiast Michała - będzie to kolejny dowód, że to on jest ojcem dziecka. Majka dociera do szpitala szpital. Częstotliwość skurczy Majki świadczy o tym, że poród jest bardzo bliski.
Majka online - Odcinek 109

Majka online - Odcinek 109

W szpitalu Majka jedzie na salę porodową. Gdy zjawia się Michał, Konrad stara się zagrodzić mu drogę i nie dopuścić do spotkania z Majką. Po wejściu na salę oczom Michała ukazuje się Majka ściskająca nowo narodzoną córeczkę - Basię. To najszczęśliwszy dzień w ich życiu, oboje plączą ze wzruszenia a wszelkie nieporozumienia z ostatnich dni odchodzą w niepamięć. Tymczasem Władysław prosi Lucynę, żeby spróbowała nakłonić Michała na badanie DNA. Lucyna jest coraz bardziej zaniepokojona. Z kolei Aleksandra spotyka się ze Stefanem i proponuje mu nowy układ – on da jej 50 tysięcy dla Grażyny i pomoże w zniszczeniu jej kartoteki w Szwecji. Ona w zamian obiecuje mu kontrakty z firmą Kazimierza, którą ma zamiar zarządzać. Tymczasem Lucyna zjawia się u Michała i prosi go o zrobienie badania DNA. Michał jest w szoku - nie może uwierzyć w słowa matki…
Majka online - Odcinek 110

Majka online - Odcinek 110

Michał i Majka mieszkają razem w jego kawalerce. Każdego dnia zachwycają się Basią i swoim szczęściem. Majka cały czas robi zdjęcia Basi i nie może nacieszyć się dzieckiem. Michał przyniósł do firmy zdjęcia córeczki a wszyscy nie szczędzą komplementów - nawet Wiktor, który prosi Michała o jedno ze zdjęć. Niestety dobry humor Michała psuje Lucyna, która nie daje za wygraną i kolejny raz prosi go z zrobienie testów DNA. Michał opiera się, bo jest przekonany, że Basia jest jego córką. Tymczasem u Aleksandry zjawia się Stefan, który przemyślał jej propozycję i przyniósł jej pieniądze dla Grażyny. Chce tylko wiedzieć co dokładnie ma zrobić jego człowiek w Szwecji. Michał po powrocie do domu przejmuje od Majki obowiązki opieki nad Basią. Kiedy bierze do ręki smoczek, przypominają mu się słowa matki…
Majka online - Odcinek 111

Majka online - Odcinek 111

Michał nie może zapomnieć o słowach Lucyny. Na przekór matce postanawia jak najszybciej zarejestrować Basię w Urzędzie Stanu Cywilnego pod swoim nazwiskiem. Tymczasem relacje między Sabiną i Adamem znacznie się ocieplają. Ich rozmowy są bardziej szczere a Adam już nie jest taki opryskliwy. Czując to Sabina, jako „Tolerancja”, postanawia „zerwać” z Adamem. Po rejestracji w urzędzie cała rodzina Olkowiczów wybiera się na obiad do rezydencji Duszyńskich. Po ich wizycie matka Michała nabiera podejrzeń, że rodzinie Majki zależy głównie na pieniądzach jej męża. Lucyna prosi Michała na stronę i jeszcze raz apeluje do jego rozsądku. Prosi go, żeby zdecydował się na badania DNA
Majka online - Odcinek 112

Majka online - Odcinek 112

Michał w końcu ustępuje matce i godzi się na zrobienie testów DNA. Kiedy Aleksandra dowiaduje się o tym od Haliny, jest przerażona – jest zaskoczona, że jej intryga zaszła aż tak daleko. Grażyna przekonuje siostrzenicę, że jeszcze nie wszystko stracone. Tymczasem w Panorama Projekt zjawia się Dagmara. Wszyscy zastanawiają się jaki jest cel jej wizyty. Michała cały czas dręczą wyrzuty sumienia. Jest zły, że bez wiedzy Majki zgodził się zrobić test na ojcostwo i postanawia jak najszybciej wyznać Majce prawdę. Jest zaskoczony, kiedy Majka mówi mu, że już o wszystkim wie…
Majka online - Odcinek 113

Majka online - Odcinek 113

Powrót Dagmary do Panorama Projekt cieszy jedynie Wiktora. Michał godzi się z decyzją wspólnika, bo bardziej przejmuje się zrobionymi w tajemnicy testami DNA. Na dodatek dowiaduje się, że szwedzkie archiwum, w którym była przechowywana karta Aleksandry, spłonęło. Tymczasem Piotr coraz bardziej angażuje się w związek z Elizą. Korzystne zmiany w jego zachowaniu dostrzegają Anna i Róża. Michał chce już zakończyć sprawę testów i pełen nadziei zjawia się u Mikołaja po odbiór wyników. Kiedy otwiera kopertę jego dobry nastrój nagle znika. Według badań nie jest on ojcem dziecka Majki….
Majka online - Odcinek 181

Majka online - Odcinek 181

Majka zaprzestaje działań na własną rękę. Ma nadzieję, że komisarz odnajdzie i uwolni Michała. Komisarz przechodzi do działania i tego samego dnia Michał pojawia się w domu Olkowiczów. Ukochany Majki przeprasza ją, że stracił wiarę w jej lojalność. Majka i Michał decydują się wspólnie działać przeciwko Aleksandrze. W tym celu Majka postanawia przyspieszyć sprawę o przywrócenie ojcostwa. Okazuje się, że nie jest to proste, ponieważ prokurator uważa, że Majka i Michał są niepoważni, zmieniając decyzję w tak krótkim czasie
Majka online - Odcinek 182

Majka online - Odcinek 182

Grażyna odnawia romans z Sielickim, który przyjaźni się z prokuratorem prowadzącym sprawę Majki. Kotowski podpowiada Majce, jak przekonać prokuratora, by inaczej spojrzał na ich sprawę. Zdaniem mecenasa, przydałoby się zaświadczenie, które potwierdzi, że Majka zaszła w ciążę w niezwykłych okolicznościach. Wiktor poznaje nowego obrońcę. Jest zdziwiony, słysząc, że adwokat został opłacony przez Lucynę, a nie przez Aleksandrę. Wiktor postanawia współpracować z policją.
Majka online - Odcinek 183

Majka online - Odcinek 183

Aleksandra denerwuje się nadchodzącą rozprawą rozwodową. Grażyna przypomina jej, że Michał ma kartę szpitalną, z której wynika, że dokonała aborcji z własnej woli. Majka postanawia spotkać się z prokuratorem prowadzącym sprawę o uznanie ojcostwa. Prokurator zgadza się przesłuchać Mikołaja jako świadka. W domu Olkowiczów wszyscy niecierpliwie oczekują powrotu Majki i Michała z prokuratury. Niestety, nie przynoszą oni dobrych wieści.
Majka online - Odcinek 184

Majka online - Odcinek 184

Sprawa o uznanie ojcostwa zostaje odroczona. Przesłuchanie Mikołaja przez prokuratora nie dochodzi do skutku. Wiktor przyznaje się do działań na szkodę Panorama Projekt na zlecenie Stefana Lisowskiego. Niestety, Kozłowski nadal nie ma dowodów przeciwko Aleksandrze Duszyńskiej. Doktor Sakowski zgadza się być świadkiem Michała na rozprawie rozwodowej. Michał nie wie, że Aleksandra obmyśla sposób, jak nie dopuścić do zeznań Sakowskiego. Z pomocą przychodzi jej Grażyna.
Majka online - Odcinek 185

Majka online - Odcinek 185

Aleksandra ma zamiar zostać pacjentką doktora Sakowskiego. To uniemożliwi lekarzowi zeznawanie przed sądem na temat jej zdrowia, a tym samym ujawnienia informacji zawartych w karcie szpitalnej. Michał dowiaduje się, że jego jedyny świadek w sprawie rozwodowej nie może zeznawać przeciwko Aleksandrze. Razem z Majką postanawiają poprosić o pomoc doktor Kowalewską _ ta niestety odmawia. Aleksandra, przygotowując się do rozprawy, jest przekonana, że ją wygra.
Majka online - Odcinek 186

Majka online - Odcinek 186

Trwa rozprawa rozwodowa. Michał nie ma dowodów, żeby przekonać sąd, że jego żona kłamie, mówiąc o poświęceniu i wielkiej miłości. Wszystko wskazuje na to, że przegra sprawę. W Panorama Projekt Bartek, jako nowy szef projektantów, próbuje zwerbować kogoś do pracy. Jest zaskoczony, kiedy Kasia oznajmia mu, że dzwoniła Kaja Czyż _ sława wśród krakowskich projektantów. Kiedy Michał myśli, że przegra rozprawę rozwodową, na salę sądową wchodzi doktor Kowalewska.
Majka online - Odcinek 187

Majka online - Odcinek 187

Prokurator zgodził się przesłuchać Mikołaja i przyspieszyć sprawę o uznanie ojcostwa. Aleksandra nie potrafi ukryć rozczarowania, że jej plany nie powiodły się. Prosi Grażynę, by przyprowadziła do automobilklubu prokuratora, który prowadzi sprawę Majki i Michała. Kobieta próbuje przekupić go, a kiedy to nie skutkuje, sięga po drastyczniejsze środki. Majka i Michał idą do sądu i dowiadują się, że prokurator zaginął.
Majka online - Odcinek 188

Majka online - Odcinek 188

Michał i Majka spotykają się z mecenasem Kotowskim. Są zdziwieni, że na spotkanie przyszedł również Władysław. Kotowski tłumaczy im, że tylko dzięki jego pomocy udało się ustanowić nowego prokuratora, który przywróci Michałowi prawa do Basi. W automobilklubie zjawia się policja z nakazem aresztowania Aleksandry. Dzięki pomocy Grażyny, kobiecie udaje się uciec przed organami ścigania. Michał mówi Adamowi, że ma zamiar wyjechać z Majką na kilka dni do Florencji, by odszukać jej ojca.
Majka online - Odcinek 189

Majka online - Odcinek 189

Michał wręcza Majce bilety lotnicze do Florencji. Mówi jej, że skontaktował się z przyjacielem zaginionego ojca. Policja nadal poszukuje Aleksandry Duszyńskiej, a prowadzący śledztwo Kozłowski przyjął za punkt honoru ją odnaleźć. W Panorama Projekt Bartek wciąż przeżywa porażkę, jaką była rozmowa z Kają Czyż na temat pracy. Przy każdej okazji dokucza Sabinie i Adamowi, wypominając im, że to przez ich igraszki stracili najlepszego projektanta na rynku. Majka i Michał wylatują do Florencji.
Majka online - Odcinek 190

Majka online - Odcinek 190

Majka i Michał odkrywają uroki Florencji, z niecierpliwością czekając na spotkanie z Aldo Brunim, przyjacielem ojca Majki. Niestety, Aldo nie ma dobrych wieści. Ojciec Majki zginął dawno temu w wypadku samochodowym. Podczas nieobecności Majki i Michała dochodzi do ważnego wydarzenia. Kazimierz Duszyński budzi się ze śpiączki. Bartek dowiaduje się, że Kasia wygrała sporą sumę pieniędzy, a następnie że będzie ojcem, bo Kasia prawdopodobnie jest w ciąży. Michał postanawia oddać Majce wisiorek, który dostał od niej na szczęście.
Majka online - Odcinek 114

Majka online - Odcinek 114

Majka online - Odcinek 115

Majka online - Odcinek 115

Majka online - Odcinek 116

Majka online - Odcinek 116

Majka online - Odcinek 117

Majka online - Odcinek 117

Majka online - Odcinek 118

Majka online - Odcinek 118

Majka online - Odcinek 119

Majka online - Odcinek 119

Majka online - Odcinek 120

Majka online - Odcinek 120

Majka online - Odcinek 121

Majka online - Odcinek 121

Majka online - Odcinek 122

Majka online - Odcinek 122

Majka online - Odcinek 123

Majka online - Odcinek 123

Majka online - Odcinek 124

Majka online - Odcinek 124

Majka online - Odcinek 125

Majka online - Odcinek 125

Majka online - Odcinek 126

Majka online - Odcinek 126

Majka online - Odcinek 127

Majka online - Odcinek 127

Majka online - Odcinek 128

Majka online - Odcinek 128

Majka online - Odcinek 129

Majka online - Odcinek 129

Majka online - Odcinek 130

Majka online - Odcinek 130

Majka online - Odcinek 131

Majka online - Odcinek 131

Majka online - Odcinek 132

Majka online - Odcinek 132

Majka online - Odcinek 133

Majka online - Odcinek 133

Majka online - Odcinek 134

Majka online - Odcinek 134

Majka online - Odcinek 135

Majka online - Odcinek 135

Majka online - Odcinek 136

Majka online - Odcinek 136

Majka online - Odcinek 137

Majka online - Odcinek 137

Majka online - Odcinek 138

Majka online - Odcinek 138

Majka online - Odcinek 139

Majka online - Odcinek 139

Majka online - Odcinek 140

Majka online - Odcinek 140

Majka online - Odcinek 141

Majka online - Odcinek 141

Majka online - Odcinek 142

Majka online - Odcinek 142

Majka online - Odcinek 143

Majka online - Odcinek 143

Majka online - Odcinek 144

Majka online - Odcinek 144

Majka online - Odcinek 145

Majka online - Odcinek 145

Majka online - Odcinek 146

Majka online - Odcinek 146

Majka online - Odcinek 147

Majka online - Odcinek 147

Majka online - Odcinek 148

Majka online - Odcinek 148

Majka online - Odcinek 149

Majka online - Odcinek 149

Majka online - Odcinek 150

Majka online - Odcinek 150

Majka online - Odcinek 151

Majka online - Odcinek 151

Majka online - Odcinek 152

Majka online - Odcinek 152

Majka online - Odcinek 153

Majka online - Odcinek 153

Majka online - Odcinek 154

Majka online - Odcinek 154

Majka online - Odcinek 155

Majka online - Odcinek 155

Majka online - Odcinek 156

Majka online - Odcinek 156

Majka online - Odcinek 157

Majka online - Odcinek 157

Majka online - Odcinek 158

Majka online - Odcinek 158

Majka online - Odcinek 159

Majka online - Odcinek 159

Majka online - Odcinek 160

Majka online - Odcinek 160

Majka online - Odcinek 161

Majka online - Odcinek 161

Majka online - Odcinek 162

Majka online - Odcinek 162

Majka online - Odcinek 163

Majka online - Odcinek 163

Majka online - Odcinek 164

Majka online - Odcinek 164

Majka online - Odcinek 165

Majka online - Odcinek 165

Majka online - Odcinek 166

Majka online - Odcinek 166

Majka online - Odcinek 167

Majka online - Odcinek 167

Majka online - Odcinek 168

Majka online - Odcinek 168

Majka online - Odcinek 169

Majka online - Odcinek 169

Majka online - Odcinek 170

Majka online - Odcinek 170

Majka online - Odcinek 171

Majka online - Odcinek 171

Majka online - Odcinek 172

Majka online - Odcinek 172

Majka online - Odcinek 173

Majka online - Odcinek 173

Majka online - Odcinek 174

Majka online - Odcinek 174

Majka online - Odcinek 175

Majka online - Odcinek 175

Majka online - Odcinek 176

Majka online - Odcinek 176

Majka online - Odcinek 177

Majka online - Odcinek 177

Majka online - Odcinek 178

Majka online - Odcinek 178

Majka online - Odcinek 179

Majka online - Odcinek 179

Majka online - Odcinek 180

Majka online - Odcinek 180

Majka online - Odcinek 181

Majka online - Odcinek 181

Majka online - Odcinek 182

Majka online - Odcinek 182

Majka online - Odcinek 183

Majka online - Odcinek 183

Majka online - Odcinek 184

Majka online - Odcinek 184

Majka online - Odcinek 185

Majka online - Odcinek 185

Majka online - Odcinek 186

Majka online - Odcinek 186

Majka online - Odcinek 187

Majka online - Odcinek 187

Majka online - Odcinek 188

Majka online - Odcinek 188

Majka online - Odcinek 189

Majka online - Odcinek 189

Majka online - Odcinek 190

Majka online - Odcinek 190

Serial Majka jest produkcją skategoryzowaną jako Obyczajowy. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2009 roku. Serial Majka kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Majka miała miejsce w 2009-12-22. Majka zapewni nam około 25 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 4.00. W obsadzie "Majka" zobaczymy między innymi takie postaci jak Magdalena Grąziowska, Lidia Bogaczówna, Weronika Rosati, Marieta Żukowska, Karolina Gorczyca, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Majka to Ślad, Od pełni do pełni, Prosto w serce, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Majka online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Majka online" czy "Majka online" lub "Majka zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.