Mała Miss(2006)

Film "Mała Miss" miał premierę w dniu: 2006-07-26

Jak obejrzeć film Mała Miss?

Gdzie obejrzeć film Mała Miss online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Mała Miss online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Mała Miss - opis filmu

Dysfunkcyjna rodzina wyrusza w daleką podróż małym busem, by 7-letnia Olive mogła wziąć udział w konkursie piękności dla dzieci.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2006 2020-01-16 23:46:48

Produkcja:

Budżet:

30 800 000 zł

Ocena:

7.10 / 10
7.10 0 10 3887

Czas trwania:

1 godzina 41 min.

Steve Carell

Jako: Frank Ginsberg

Jako: Frank Ginsberg

Abigail Breslin

Jako: Olive Hoover

Jako: Olive Hoover

Bryan Cranston

Jako: Stan Grossman

Jako: Stan Grossman

Paul Dano

Jako: Dwayne

Jako: Dwayne

Dean Norris

Jako: Policjant McCleary

Jako: Policjant McCleary

Alan Arkin

Jako: Dziadek Edwin Hoover

Jako: Dziadek Edwin Hoover

Toni Collette

Jako: Sheryl Hoover

Jako: Sheryl Hoover

Julio Oscar Mechoso

Jako: Mechanik

Jako: Mechanik

Jako: Pam

Justin Shilton

Jako: Josh

Jako: Josh

Michael Arndt

scenariusz
scenariusz
reżyser
muzyka
kostiumy

Rick Ash

dźwięk
dźwięk
dźwięk
dźwięk

Jeb Brody

produkcja
produkcja
reżyser
zdjęcia
Film Mała Miss jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Komedia. Produkcja ta powstała w 2006 roku. Film Mała Miss kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Mała Miss miała miejsce w 2006-07-26. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 30 800 000 zł. Mała Miss zapewni nam około 1 godzina 41 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.10. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Steve Carell, Abigail Breslin, Bryan Cranston, Paul Dano, Dean Norris, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Mała Miss to Malaria, Malaria, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Malaria online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Malaria online" czy "cały film Malaria vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.