Mały Zgon cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Mały Zgon" miał premierę w dniu: 2020-03-08

Gdzie obejrzeć serial Mały Zgon online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Mały Zgon (2020)

Kryminalna podróż przez świat narkotykowych karteli, rodzimych gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony.

Infomacje o Mały Zgon (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-03-07 23:02:26

Produkcja:

Ocena:

5.50 / 10
5.50 0 10 6921

Katarzyna Herman

Jako: Grażyna

Jako: Grażyna

Karolina Gorczyca

Jako: Angela

Jako: Angela

Jacek Koman

Jako: Stanisław

Jako: Stanisław

Julia Wyszyńska

Jako: Agentka Anna

Jako: Agentka Anna

Piotr Grabowski

Jako: Ryszard / Marek

Jako: Ryszard / Marek

Anna Seniuk

Jako: Teresa

Jako: Teresa

Jako: Płoszaj

Karolina Porcari

Jako: Carla, żona Marka

Jako: Carla, żona Marka

Grzegorz Mielczarek

Jako: Grzegorz Mielczarek

Jako: Grzegorz Mielczarek

Rafał Iwaniuk

Jako: Patryk

Jako: Patryk

reżyser
reżyser
scenariusz
zdjęcia

Łukasz Żukowski

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
montaż

Jagna Janicka

scenografia
scenografia
kostiumy
produkcja
dźwięk

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Mały Zgon online - Odcinek 1

Mały Zgon online - Odcinek 1

Marek razem z żoną Carlą oraz dziećmi Kajetanem i Emilką, liczyli, że w małej mazurskiej miejscowości odnajdą spokój. Pragnęli odciąć się od dawnego życia i odpocząć, jednak ich nadzieje spełzają na niczym. Każdy z członków rodziny otrzymuje groźby śmierci. Ochraniający ich agenci są bezradni. Pewnej nocy Marek wymyka się z domu. W tym samym czasie w niedalekim warmińskim miasteczku ma miejsce nielegalna gra w pokera. Stawka sięga milionów. Dyrektor więzienia Ryszard nie waha się zaryzykować, jednak przegrywa. Zaciąga dług u Stefana, miejscowego gangstera. O poranku jego ludzie, Patryk i Domino, żądają spłaty zobowiązania. Ryszard ratuje się ucieczką. Tymczasem Stanisław wybiera się z wnuczką Ami i jej psem Zochą na polowanie. Zwierzę chwyta trop i wybiega na drogę prosto pod samochód, którym jadą dwaj uciekinierzy. Ten incydent wszystko zmienia.
Mały Zgon online - Odcinek 2

Mały Zgon online - Odcinek 2

Marek zostaje schwytany przez Domina i Patryka, którzy zabierają go do swojego szefa. Zastają tam też Płoszaja, komendanta lokalnej policji. Ryszard odzyskuje przytomność w szpitalu i cieszy się z towarzystwa dzieci i atrakcyjnej żony. Agentka Anna jest podejrzliwa co do jego domniemanej amnezji, która uniemożliwia mu złożenie zeznań. Poddaje mężczyznę badaniu wariografem. Tymczasem Stanisław i Ami zamierzają znaleźć człowieka odpowiedzialnego za śmierć ich psa. Ruszają w podróż kamperem. Płoszaj przewozi Marka do aresztu w Wielkim Gniewie. Chce na miejscu odebrać dług Stefana, jednak Marek ma inne zamiary. Do więzienia przyjeżdża telewizja. Dziennikarka Judyta próbuje odkryć prawdę o podejrzanych zgonach poprzedników komendanta. Dopytuje też o wypadek ciężarówki będącej własnością międzynarodowego kartelu narkotykowego. Marek i Płoszaj postanawiają współpracować i odzyskać transportowany w niej ładunek. W nocy do szpitala dociera zabójca wynajęty przez Vatzlava. Zaczyna się strzelanina.
Mały Zgon online - Odcinek 3

Mały Zgon online - Odcinek 3

Marek zjawia się w posiadłości Vatzlava. Z okazji urodzin przygotował prezent dla jego syna, Vitalika. Konwój ciężarówek z drogocennym towarem rozpoczyna drogę. W przerzucie ładunku ma uczestniczyć syn szefa, co nie podoba się Markowi. Tymczasem rutynowa kontrola na Litwie kończy się bardzo krwawo. Płoszaj prowadzi obserwację swojego domu. Podejrzewa żonę o zdradę i wychodzi na to, że nie bez powodu. Jest gotów na radykalne rozwiązania i dlatego składa wizytę Stefanowi. Uroczystość pogrzebową dyrektora więzienia przerywa pewien incydent. Płoszaj jedzie sprawdzić zgłoszenie wypadku w kościele i zastaje coś przerażającego. Stefan doświadcza metafizyki. Raniony Marek wpada w ręce agentów Anny i Witolda. Zrozpaczony po stracie dziecka Vatzlav myśli o odwecie.
Mały Zgon online - Odcinek 4

Mały Zgon online - Odcinek 4

Vatzlav, wściekły na porażkę w szpitalu, zwraca się o pomoc do przyjaciela ze Skandynawii. Ryszard wraz z rodziną jedzie do domku w Małym Zgonie i podejmuje pracę w smażalni ryb Flipper. Wkrótce pojawia się pokusa pokerowej rozgrywki. Emilka nie może pozbyć się podejrzeń, wskutek czego dochodzi do zatrzymania Kajetana. Marek zagląda do miejscowej elektrociepłowni. Komendant Płoszaj przekonuje się do planu i zaczyna czuć ekscytację. Próba zamknięcia orlika spotyka się z ogromną krytyką. Wspólnicy są zmuszeni wymyślić nową taktykę. Stanisław i Ami postanawiają zinfiltrować szpital. Dochodzi do dekonspiracji, która kończy się zatrzymaniem mężczyzny. W trakcie przesłuchania korzysta z dawnych umiejętności. Marek przejmuje władzę w areszcie. W realizacji planu pomagają mu więźniarki.
Mały Zgon online - Odcinek 5

Mały Zgon online - Odcinek 5

Mały Zgon online - Odcinek 6

Mały Zgon online - Odcinek 6

Mały Zgon online - Odcinek 7

Mały Zgon online - Odcinek 7

Mały Zgon online - Odcinek 8

Mały Zgon online - Odcinek 8

Serial Mały Zgon jest produkcją skategoryzowaną jako Czarna komedia Kryminał. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2020 roku. Serial Mały Zgon kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Mały Zgon miała miejsce w 2020-03-08. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.50. W obsadzie "Mały Zgon" zobaczymy między innymi takie postaci jak Katarzyna Herman, Karolina Gorczyca, Jacek Koman, Julia Wyszyńska, Piotr Grabowski, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Mały Zgon to Bikini Blue, Volta, Ambassada, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Mały Zgon online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Mały Zgon online" czy "Mały Zgon online" lub "Mały Zgon zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.