Film Mayday online

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.

Chcesz oglądać film Mayday online z legalnego źródła?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Mayday - opis filmu

Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda.

Mayday - recenzja filmu

Jedną z ostatnich nowości, która pojawiła się w serwisach VOD jest polska komedia „Mayday” oparta o bardzo znaną sztukę teatralną według scenariusza Raya Cooneya. Historia jest znana i bardzo chętnie grana w wielu teatrach na świecie. Otóż taksówkarz Janek grany przez Piotra Adamczyka („Testosteron”, „Narzeczony na niby”) posiada dwie żony. Nieoczekiwany wypadek zaburza i tak kruchą równowagę w życiu bigamisty, który do tej pory zręcznie łączył życia na dwa „domy”. Wszystko zaczyna się walić, kłamstwo goni kłamstwo a do tego wszystkie zostaje wmieszana mafiia. Brzmi jak obiecując komedia pomyłek w klasycznym angielskim stylu, przywołująca takie hity jak „Hotel Zacisze”. Niestety, w polskim filmowym wydaniu wyszło to bardzo słabo. Nieśmieszne, przestarzałe żarty oraz kiepski scenariusz to największe wpadki tego filmu. Piotr Adamczyk znów zgrywa tandetnego bufona, tak jakby to był jego jedyny sposób gry aktorskiej w filmach komediowych. Anna Dereszowska ('Lejdis”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”) oraz Weronika Książkiewicz („Planeta Singli” - 1,2 i 3) grające nieświadome żony są bezbarwne i nieciekawe. Jedynym pozytywnym aspektem może być postać Staszka grana przez Adama Woronowicza („Baby są jakieś inne” a ostatnio można go również zobaczyć w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”). Film „Mayday” mimo świetnego materiały oryginalnego jest po prostu kiepski, infantylny i nieśmieszny. Osobiście uważam, że reżyser Sam Akina nie poradził sobie z zadaniem, tym bardziej, że po hitowych częściach „Planety Singli” można było oczekiwać nieco więcej.

Komentarze użytkowników

jurekczer skomentował film pt. Mayday
2020-10-22 22:17:29

jurekczer

Jest parę fajnych polskich komedii i myślę że Mayday do nich należy. Fajnie ze tu trafiłem, mogłem sobie obejrzeć bez większych problemów dzięki takiej stronce.

mamma32 skomentował film pt. Mayday
2020-11-26 23:50:47

mamma32

Już wiem gdzie oglądać tą polską komedie!

Tylko zarejestrowaniu użytkownicy mogą dodawać nowe komentarze w serwisie! Jeżeli chcesz dodać komentarz do filmu Mayday zarejestruj się w serwisie.

Szczegółowe infomacje o Mayday (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-01-17 20:10:22

Produkcja:

Ocena:

6.90 / 10
6.90 0 10 6

Czas trwania:

1 godzina 53 min.

Jako: Iwo

Ewa Kasprzyk

Jako: Właścicielka salonu kosmetycznego

Jako: Właścicielka salonu kosmetycznego

Jako: Marysia

Anna Dereszowska

Jako: Basia

Jako: Basia

Adam Woronowicz

Jako: Staszek

Jako: Staszek

Piotr Adamczyk

Jako: Janek Kowalski

Jako: Janek Kowalski

Andrzej Grabowski

Jako: Policjant

Jako: Policjant

Krzysztof Czeczot

Jako: Policjant

Jako: Policjant

Kamil Kula

Jako: Naczelnik

Jako: Naczelnik

Wojciech Pałys

scenariusz
produkcja
scenariusz
produkcja

Sam Akina

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz

Jules Jones

scenariusz
scenariusz
scenariusz
zdjęcia
montaż

Ewa Skoczkowska

scenografia
scenografia
produkcja
produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Mayday jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Film Mayday kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Mayday zapewni nam około 1 godzina 53 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.90. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Bartosz Porczyk, Tomasz Oświeciński, Ewa Kasprzyk, Weronika Książkiewicz, Anna Dereszowska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Mayday to Mayday, Mayday, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Mayday online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Mayday online" czy "cały serial Mayday online" lub "Mayday zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.