Mężowie i żony(1992)

Film "Mężowie i żony" miał premierę w dniu: 1992-09-18

Jak obejrzeć film Mężowie i żony?

Gdzie obejrzeć film Mężowie i żony online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Mężowie i żony online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Mężowie i żony - opis filmu

W "Mężach i żonach" Woody Allen ukazał komediowy portret dwóch nowojorskich par małżeńskich, które poddają analizie swoje związki i stwierdzają, że... chcą więcej. Woody Allen i Mia Farrow grają wieloletnie małżeństwo, które staje w obliczu poważnego kryzysu, gdy ich najlepsi przyjaciele (grani przez Sydneya Pollacka i Judy Davis) oświadczają im, że się rozstają. Każde z nich natychmiast znajduje sobie młodszego partnera i na nowo odkrywa uroki namiętnej miłości. Nie mija jednak wiele czasu, a do głosu dochodzą zadawnione urazy i nieoczekiwana zazdrość, które każą im przewartościować pochopnie podjęte decyzje.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1992 2020-01-16 22:41:40

Produkcja:

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 200

Czas trwania:

1 godzina 48 min.

Liam Neeson

Jako: Michael

Jako: Michael

Juliette Lewis

Jako: Rain

Jako: Rain

Woody Allen

Jako: Gabe Roth

Jako: Gabe Roth

Mia Farrow

Jako: Judy Roth

Jako: Judy Roth

Judy Davis

Jako: Sally

Jako: Sally

Caroline Aaron

Jako: Claire

Jako: Claire

Cristi Conaway

Jako: Shawn Grainger (prostytutka na telefon)

Jako: Shawn Grainger (prostytutka na telefon)

Ron Rifkin

Jako: Richard (analityk Rain)

Jako: Richard (analityk Rain)

Jako: Sam

Blythe Danner

Jako: Matka Raina

Jako: Matka Raina

Woody Allen

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
zdjęcia

Jack Rollins

produkcja
produkcja

Santo Loquasto

scenografia
scenografia

Susan Bode

scenografia
scenografia
montaż

Speed Hopkins

scenografia
scenografia
kostiumy

Helen Robin

produkcja
produkcja
produkcja
Film Mężowie i żony jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Komedia Psychologiczny. Produkcja ta powstała w 1992 roku. Film Mężowie i żony kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Mężowie i żony miała miejsce w 1992-09-18. Mężowie i żony zapewni nam około 1 godzina 48 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Liam Neeson, Juliette Lewis, Woody Allen, Mia Farrow, Judy Davis, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Mężowie i żony to Mężowie i żona, Mężowie i kochankowie, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Mężowie i kochankowie online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Mężowie i kochankowie online" czy "cały film Mężowie i kochankowie vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.