Miasto równoległe cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Miasto równoległe" miał premierę w dniu: 2018-04-06

Gdzie obejrzeć serial Miasto równoległe online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Miasto równoległe (2018)

Inspektor Tyador Borlú z Ekstremalnego Oddziału Kryminalnego prowadzi dochodzenie w sprawie studentki zamordowanej na ulicy niepodległego miasta Besźel.

Infomacje o Miasto równoległe (2018)

Rok produkcji:

2018 2020-02-15 10:05:54

Ocena:

6.30 / 10
6.30 0 10 13

Czas trwania:

4 godziny

Morfydd Clark

Jako: Yolanda Stark

Jako: Yolanda Stark

David Morrissey

Jako: Inspektor Tyador Borlú

Jako: Inspektor Tyador Borlú

Danny Webb

Jako: Major Syedr

Jako: Major Syedr

Lara Pulver

Jako: Katrynia Borlú

Jako: Katrynia Borlú

Paprika Steen

Jako: Profesor Mona Ul-Nadi

Jako: Profesor Mona Ul-Nadi

Mandeep Dhillon

Jako: Lizbyet Corwi

Jako: Lizbyet Corwi

Andrea Deck

Jako: Mahalia Geary

Jako: Mahalia Geary

Marama Corlett

Jako: Rebecca

Jako: Rebecca

Corey Johnson

Jako: Geary

Jako: Geary

Michael Ryan

Jako: Khurusch

Jako: Khurusch

reżyser

Tony Grisoni

produkcja
produkcja
produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Miasto równoległe online - Beszel
7.50/10 (2)

Miasto równoległe online - Beszel

W Porcie Bulkaya, zlokalizowanego na granicy dwóch zwaśnionych fikcyjnych europejskich miast, ponurego i zaniedbanego Besźel i postępowej Ul Qomy, zostaje znaleziona martwa kobieta. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi inspektor Tyador Borlú. Okoliczności, w których znaleziono ciało kobiety, łączy pewna analogia do sprawy sprzed lat. Wspomnienia, które jej dotyczą, dręczą go od lat.
Miasto równoległe online - Ul Qoma
10.00/10 (1)

Miasto równoległe online - Ul Qoma

Ojciec zamordowanej, pan Geary usiłuje się przedostać na stronę Ul Qomy, jednak podczas tej próby zostaje schwytany przez budzącą grozę tajną organizację o nazwie Breach, która zajmuje się bezwzględnym egzekwowaniem zakazu wzajemnego kontaktowania się obu miast. Mężczyzna wraz ze swoją żoną zostaje deportowany. Borlú chce dowiedzieć się, w jakim celu pan Geary chciał przekroczyć granice, jednak ma środków, by zdobyć tę wiedzę. Inspektor uważa, że w za śmiercią Mahalii stoją członkowie radykalnie prawicowego, nacjonalistycznego ugrupowania z Besźel. Sprawa oficjalnie przechodzi w ręce służb porządkowych Ul Qomy, jednak inspektor nie zamierza z niej rezygnować. Borlú przechodzi przez osobliwą granicę Besźel i Ul Qomy.
Miasto równoległe online - Odcinek 3
10.00/10 (1)

Miasto równoległe online - Odcinek 3

Borlú zostaje aresztowany za wkroczenie w miejsce, w którym Yolanda, jego informatorka i zarazem przyjaciółka zmarłej, była ostatnio widziana. Inspektor jest obserwowany przez tajną organizację Breach, która chce ustalić stan jego wiedzy na temat legendarnego trzeciego miasta istniejącego gdzieś między dwoma zwaśnionymi miastami. Każdy bowiem, kto dysponuje jakimikolwiek informacjami na ten temat, jest w niebezpieczeństwie, bo może zburzyć status quo. Tego nie życzą sobie mieszkańcy żadnego z miast.
Miasto równoległe online - Odcinek 4
10.00/10 (1)

Miasto równoległe online - Odcinek 4

Po strzelaninie, do której dochodzi między oboma miastami, inspektor budzi się w areszcie Breach. Zostają mu przekazane pewne informacje na temat jego żony. Po zwolnieniu wraz z oficer Corwi ruszają do Ul Qomy. Inspektor w końcu odkrywa szokujące fakty.
Serial Miasto równoległe jest produkcją skategoryzowaną jako Fantasy Kryminał. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2018 roku. Serial Miasto równoległe kręcono między innymi w takich państwach jak Wielka Brytania . Premiera serialu Miasto równoległe miała miejsce w 2018-04-06. Miasto równoległe zapewni nam około 4 godziny rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.30. W obsadzie "Miasto równoległe" zobaczymy między innymi takie postaci jak Morfydd Clark, David Morrissey, Danny Webb, Lara Pulver, Paprika Steen, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Miasto równoległe to Miasto szpiegów, Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia, Miasto niedźwiedzia, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Miasto równoległe online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Miasto równoległe online" czy "Miasto równoległe online" lub "Miasto równoległe zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.