Mikey i Nicky(1976)

Film "Mikey i Nicky" miał premierę w dniu: 1976-12-21

Jak obejrzeć film Mikey i Nicky?

Gdzie obejrzeć film Mikey i Nicky online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Mikey i Nicky online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Mikey i Nicky - opis filmu

Nicky (John Cassavetes) jest drobnym cwaniaczkiem, który wpadł w ogromne tarapaty. Szuka go gangster, któremu mężczyzna jest winien duże pieniądze. Ukrywa się w hotelu, skąd spanikowany dzwoni do swojego przyjaciela z młodości – Mikey'a (Peter Falk). Zanim mężczyźni znajdą sposób, jak wyciągnąć Nicky'ego z kłopotów, muszą zmierzyć się ze swoją przeszłością i zastanowić się nad wartością przyjaźni.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1976 2020-01-16 22:21:43

Produkcja:

Budżet:

16 555 000 zł

Ocena:

6.60 / 10
6.60 0 10 36

Czas trwania:

1 godzina 59 min.

Peter Falk

Jako: Mikey

Jako: Mikey

M. Emmet Walsh

Jako: Kierowca autobusu

Jako: Kierowca autobusu

Ned Beatty

Jako: Kinney

Jako: Kinney

William Hickey

Jako: Sid Fine

Jako: Sid Fine

Jako: Jan

Rose Arrick

Jako: Annie

Jako: Annie

John Cassavetes

Jako: Nicky

Jako: Nicky

David Pendleton

Jako: Stały gość baru

Jako: Stały gość baru

Reuben Greene

Jako: Franklyn

Jako: Franklyn

Will Gill Jr.

Jako: Barman

Jako: Barman

Elaine May

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
produkcja
zdjęcia
zdjęcia
zdjęcia
muzyka
montaż
montaż

Paul Sylbert

scenografia
scenografia

Bud Austin

produkcja
produkcja
Film Mikey i Nicky jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała w 1976 roku. Film Mikey i Nicky kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Mikey i Nicky miała miejsce w 1976-12-21. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 16 555 000 zł. Mikey i Nicky zapewni nam około 1 godzina 59 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.60. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Peter Falk, M. Emmet Walsh, Ned Beatty, William Hickey, Joyce Van Patten, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Mikey i Nicky to Drobne cwaniaczki, Barwy kampanii, Klatka dla ptaków, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Klatka dla ptaków online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Klatka dla ptaków online" czy "cały film Klatka dla ptaków vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.