Mój przyjaciel Hachiko cały film online
Mój przyjaciel Hachiko film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Mój przyjaciel Hachiko" miał premierę w dniu: 2009-06-13

Gdzie obejrzeć film Mój przyjaciel Hachiko online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Mój przyjaciel Hachiko (2009)

Pełne uporządkowania życia profesora Parkera Wilsona (Richard Gere) burzy się pewnego dnia, gdy podczas powrotu do domu znajduje on szczeniaka. Parker postanawia przygarnąć psiaka nadając mu imię Hachiko. Niemal od razu zakochuje się w swoim czworonożnym przyjacielu, ku przerażeniu sceptycznej żony (Joan Allen).

Mój przyjaciel Hachiko - recenzja filmu

Mam pewną awersję do filmów, w których jedną z głównych ról gra pies. Najpewniej dlatego, że jeśli biedakowi coś się stanie, z moich oczu niewątpliwie popłynie fontanna łez. Filmu “Mój przyjaciel Hachiko” w reżyserii Lasse Hallström (Czekolada) nie mogłam sobie jednak odmówić. 

Na pierwszy rzut oka “Mój przyjaciel Hachiko” to film o banalnej, przewidywalnej historii. Ot, mamy tutaj opowieść o miłości psa do człowieka, znaną dobrze każdemu posiadaczowi takiego milusińskiego. Ale, gdyby zagłębić się trochę bardziej, ujrzymy przepiękną historię o oddaniu, lojalności oraz tęsknocie. Historię, która wzruszy nas do głębi. 

Najwspanialszą rolę zagrał oczywiście Hachiko. Ten przepiękny piesek rasy Akita, choć rozbrykany i za nic mający wszelkie komendy czy próby nauczenia go czegokolwiek, jest jednak najwierniejszym pieskiem na świecie. Co warto zaznaczyć, Hachiko żył naprawdę i tak jak filmowy pies codziennie odprowadzał swojego pana Parkera Wilsona (w tej roli Richard Gere znany z Pretty Woman) na stację, a następnie go z niej odbierał. Codziennie, nie zważając na nic i robiąc to całkowicie dobrowolnie. Po prostu, z tęsknoty za swoim właścicielem. 

Oprócz samego pieska zaletą filmu są niewątpliwie subtelne zdjęcia Rona Fortunato (Uznajcie mnie za winnego). Zachwyca także przepiękna ścieżka dźwiękowa stworzona przez naszego rodaka Jana A. P. Kaczmarka (Oskar za Marzyciela). Stanowią one przepiękne tło do całej historii. Przede wszystkim pochwalić należy jednak całokształt filmu stworzony pod ręką Lasse Hallströma. To, w jaki sposób reżyser ten oddał tą banalną historię jest niesamowity. Jest to niewątpliwie najlepsza wersja tej historii (bez urazy dla japońskiego filmu Hachiko Monogatari z 1987). 

„Mój przyjaciel Hachiko” to film ukazujący piękne przywiązanie zwierzęcia do człowieka.  Jest to pozycja niewątpliwie warta obejrzenia.

Infomacje o Mój przyjaciel Hachiko (2009)

Rok produkcji:

2009 2020-02-06 17:06:02

Budżet:

61 600 000 zł

Ocena:

8.00 / 10
8.00 0 10 4032

Czas trwania:

1 godzina 33 min.

Sarah Roemer

Jako: Andy

Jako: Andy

Jako: Carl

Richard Gere

Jako: Parker Wilson

Jako: Parker Wilson

Robert Capron

Jako: Student

Jako: Student

Joan Allen

Jako: Cate Wilson

Jako: Cate Wilson

Jako: Ken

Elizabeth Freeman

Jako: Studentka

Jako: Studentka

Erick Avari

Jako: Jasjeet

Jako: Jasjeet

Tora Hallström

Jako: Heather

Jako: Heather

Bates Wilder

Jako: Hycel

Jako: Hycel

Richard Gere

produkcja
produkcja

Bill Johnson

produkcja
produkcja
reżyser
scenariusz
kostiumy

Jeff Abberley

produkcja
produkcja
produkcja

Kaneto Shindô

scenariusz
scenariusz
zdjęcia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Mój przyjaciel Hachiko jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2009 roku. Film Mój przyjaciel Hachiko kręcono między innymi w takich państwach jak USA Wielka Brytania . Premiera filmu Mój przyjaciel Hachiko miała miejsce w 2009-06-13. Budżet filmu Mój przyjaciel Hachiko wynosi 61 600 000 zł. Mój przyjaciel Hachiko zapewni nam około 1 godzina 33 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 8.00. W obsadzie "Mój przyjaciel Hachiko" zobaczymy między innymi takie postaci jak Sarah Roemer, Jason Alexander, Richard Gere, Robert Capron, Joan Allen, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Mój przyjaciel Hachiko to Mój dług, Moje wspaniałe życie, Mój syn, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Mój przyjaciel Hachiko online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Mój przyjaciel Hachiko online" czy "Mój przyjaciel Hachiko online" lub "Mój przyjaciel Hachiko zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.