Na brooklińskim moście(1984)

Film "Na brooklińskim moście" miał premierę w dniu: 1984-03-02

Jak obejrzeć film Na brooklińskim moście?

Gdzie obejrzeć film Na brooklińskim moście online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Na brooklińskim moście online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Na brooklińskim moście - opis filmu

Historia opowiadająca o człowieku, który kupił restaurację na Manhattanie. Z powodu małych środków finansowych zatrudnia w niej całą swoją rodzinę, by się odbić od dna.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1984 2020-01-16 22:26:22

Produkcja:

Ocena:

5.10 / 10
5.10 0 10 3

Czas trwania:

1 godzina 48 min.

Donna Denton

Jako: Przechodzień

Jako: Przechodzień

Sarah Michelle Gellar

Jako: Córka Phila

Jako: Córka Phila

Elliott Gould

Jako: Alby Sherman

Jako: Alby Sherman

Burt Young

Jako: Phil

Jako: Phil

Shelley Winters

Jako: Becky

Jako: Becky

Kim Chan

Jako: Jopończyk

Jako: Jopończyk

Carol Kane

Jako: Cheryl

Jako: Cheryl

Jerry Lazarus

Jako: Leonard Sherman

Jako: Leonard Sherman

Lou David

Jako: Pan T

Jako: Pan T

Margaux Hemingway

Jako: Elizabeth

Jako: Elizabeth

Menahem Golan

reżyser
produkcja
reżyser
produkcja
montaż

Arnold Somkin

scenariusz
scenariusz
muzyka

Yoram Globus

produkcja
produkcja
Film Na brooklińskim moście jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia. Produkcja ta powstała w 1984 roku. Film Na brooklińskim moście kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Na brooklińskim moście miała miejsce w 1984-03-02. Na brooklińskim moście zapewni nam około 1 godzina 48 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.10. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Donna Denton, Sarah Michelle Gellar, Elliott Gould, Burt Young, Shelley Winters, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Na brooklińskim moście to Naprzód, Najświętsze serce, Najdłuższa noc, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Najdłuższa noc online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Najdłuższa noc online" czy "cały film Najdłuższa noc vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.