Na noże cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Na noże" miał premierę w dniu: 2016-09-04

Gdzie obejrzeć serial Na noże online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Na noże (2016)

Kucharz Jacek rzuca pracę. Z pomocą przyjaciół postanawia otworzyć własną restaurację.

Infomacje o Na noże (2016)

Rok produkcji:

2016 2020-02-24 17:36:43

Produkcja:

Ocena:

6.40 / 10
6.40 0 10 3341

Czas trwania:

45 min.

Marzena Trybała

Jako: Beata Majchrzak

Jako: Beata Majchrzak

Antoni Pawlicki

Jako: Biznesmen Bogdan Serafin

Jako: Biznesmen Bogdan Serafin

Jan Frycz

Jako: Profesor Marian Majchrzak

Jako: Profesor Marian Majchrzak

Lidia Sadowa

Jako: Edyta Majchrzak-Nowacka

Jako: Edyta Majchrzak-Nowacka

Piotr Głowacki

Jako: Patryk Nowak

Jako: Patryk Nowak

Piotr Stramowski

Jako: Darek Zimoląg / Dario Boretti

Jako: Darek Zimoląg / Dario Boretti

Joanna Jarmołowicz

Jako: Zuza Gładysz

Jako: Zuza Gładysz

Weronika Książkiewicz

Jako: Wiola Foryga

Jako: Wiola Foryga

Hiroaki Murakami

Jako: Kucharz

Jako: Kucharz

Jako: Janina

reżyser
produkcja
reżyser
scenariusz

Michał Godzic

scenariusz
scenariusz
scenariusz
zdjęcia
muzyka
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Na noże online - Odcinek 1

Na noże online - Odcinek 1

Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński) jest niezwykle utalentowanym kucharzem, który ma wyjątkowy zmysł i smak. Trzydziestoletni mężczyzna znajduje się na kulinarnym szczycie, podejmuje jednak decyzję, by zrezygnować z pracy w renomowanej restauracji. Postanawia też porzucić piękną Wiolę (Weronika Książkiewicz) - menadżerkę, a jednocześnie życiową partnerkę. Od tej pory najważniejsze będą dla niego marzenia i zasady. By zrealizować swój plan, Jacek musi najpierw zebrać pieniądze na własny lokal. Temu pomysłowi przeciwni są rodzice mężczyzny. Surowy ojciec, znany i szanowany kardiolog Marian Majchrzak (Jan Frycz), uważa, że pasja syna to jedynie młodzieńczy wybryk. Jacka wspierają jednak przyjaciele - Zuza (Joanna Jarmołowicz) oraz Patryk (Piotr Głowacki). Razem z nimi otwiera własną restaurację.
Na noże online - Odcinek 2

Na noże online - Odcinek 2

Na noże online - Odcinek 3

Na noże online - Odcinek 3

Bliscy żegnają zmarłego Antoniego. Jacek dowiaduje się, że dziadek zapisał mu w spadku noże oraz foodtrucka. Razem z Patrykiem i Zuzą Majchrzak znajduje lokal, który mógłby stać się siedzibą ich restauracji. Problem w tym, że przerobienie warsztatu samochodowego na bistro wymaga dużego wkładu finansowego. Jacek postanawia sprzedać dżipa i odziedziczonego foodtrucka. Pomaga też Patrykowi namówić Magdę do przeznaczenia ich oszczędności na kulinarny biznes. Zuza jedzie do rodzinnej miejscowości, by sprzedać bratu należącą do niej ziemię. Spotyka Waldka, swego dawnego narzeczonego. Pracownicy Toute Varsovie organizują strajk. Wiola namawia Tomasza, by dzięki kapitałowi od Serafina przekształcił restaurację w lokal serwujący kuchnię molekularną. Odwiedza też Jacka i znów usiłuje przekonać go do powrotu na dawnej pracy i do niej. Waldek przychodzi do bistro Majchrzaka. Przerywa romantyczne spotkanie jego i Zuzy. Kiedy kucharz zostaje sam w lokalu, pojawia się zupełnie niespodziewany gość...
Na noże online - Odcinek 4

Na noże online - Odcinek 4

Trwają przygotowania do otwarcia Bistra u Antoniego. W Toute Varsovie też zaszły zmiany. Teraz lokal to istne laboratorium kulinarne. Wiola planuje otworzyć restaurację po zmianach w tym samym dniu co Jacek swój lokal, tyle że godzinę wcześniej. Liczy, że celebryci zaszczycą obecnością jej restaurację. Tymczasem Majchrzak ma do rozwiązania mnóstwo problemów. Otwarcie bistra tuż-tuż, a menu wciąż jest niedopracowane, przywiezione produkty różnią się od tych zamówionych, po kuchni krząta się Waldek, na domiar złego okazuje się, że Wiola podkupiła jego personel - Jose i Ewelinę. Jacek, by rozładować stres, ucieka nad Wisłę. Patryk ściąga do knajpy Mikiego i Asię. Próbuje też różnych sposobów, by sprowadzić na otwarcie słynnego krytyka kulinarnego, Brzuchomówcę. W końcu decyduje się na desperacki krok, który przynosi pożądany skutek - krytyk zjawia się w Bistrze u Antoniego. Zaangażowanie Patryka w pracę sprawia, że zaczyna on zaniedbywać rodzinę. Między nim a Magdą dochodzi do konfliktów.
Na noże online - Odcinek 5

Na noże online - Odcinek 5

Niespodziewanie do Bistro u Antoniego przychodzi Ines (Katarzyna Warnke), gwiazda sceny muzycznej. Patryk zdaje sobie sprawę, że jej wizyta może zwiększyć popularność ich restauracji. Przekonuje Jacka, by wykorzystali obecność celebrytki. Ines postanawia zorganizować w lokalu swoje urodziny. Podczas przygotowań do imprezy wybucha pożar. Tymczasem Zuza i Jacek zbliżają się do siebie. Pod wpływem emocji kobieta całuje Majchrzaka. Patryk zapomina potwierdzić wizytę opiekunki. Zatrudnia dziewczynę z ogłoszenia, Justynę. Niania nie daje sobie jednak rady z dziećmi. Informuje Magdę, że zgubiła maluchy. Babcia znajduje w pokoju Oli tabletki odchudzające. Rodzina próbuje ustalić, skąd wzięła leki.
Na noże online - Odcinek 6

Na noże online - Odcinek 6

Na noże online - Odcinek 7

Na noże online - Odcinek 7

Bistro u Antoniego ma coraz więcej kłopotów. Problemy stwarzają lokalni chuligani, którzy zaczepiają gości i pracowników. Jacek postanawia przeprowadzić konfrontację, dzięki czemu zyskuje ich szacunek. W lokalu brakuje też gości. Okazuje się, że kucharze nie potrafią właściwie zareklamować znakomitej jakości swoich potraw. Patryk proponuje udział w dorocznym Festiwalu smaków, podczas którego odbędzie się konkurs na najlepszego kucharza. Jacek jest jednak temu przeciwny - nie przepada za tego typu imprezami, a poza tym pozostaje w konflikcie z jej organizatorem, Małeckim. Ostatecznie zgadza się i razem z Zuzą wyrusza na poszukiwania najlepszych składników do potraw, które podadzą na festiwalu. Faworytami konkursu zostają Jacek i Darek. By zyskać przewagę, Wiola postanawia przekupić członków jury. Tymczasem Zuza przez przypadek odkrywa, że to Waldek kupił jej ziemię. Chciał pomóc byłej dziewczynie w realizacji marzeń. Ona czuje się jednak oszukana.
Na noże online - Odcinek 8

Na noże online - Odcinek 8

Na noże online - Odcinek 9

Na noże online - Odcinek 9

Po rebrandingu restauracji Wiola próbuje wykreować Jacka na medialną gwiazdę. Załatwia mu występ w programie śniadaniowym. Ku jej rozczarowaniu Jacek mówi na wizji przede wszystkim o dawnym Bistro u Antoniego, nie ich wspólnym przedsięwzięciu. Jacek jest też coraz bardziej wściekły na Wiolkę, która próbuje rządzić także w jego kuchni i chce zwolnić z pracy Mikiego. Tymczasem minister Kopiniak, który widział program z udziałem Majchrzaka, każe się zaprosić ojcu mężczyzny do "Warsztatu smaku". Waldek nie może zrozumieć, dlaczego w jego towarzystwie Jacek i Zuza dziwnie się zachowują. Planuje pomóc im dojść do porozumienia przy ognisku nad Wisłą. Jacek ma także problem z Olą, która po historii z Damianem nie chce z nim rozmawiać. Patryk i Magda mają dla siebie coraz mniej czasu. Mężczyzna zaprasza żonę na nocną imprezę. Niestety, Magda dostaje w pracy kolejne zadanie i musi zrezygnować z zabawy. Nowa kelnerka, Justyna, postanawia skorzystać z okazji i poderwać Patryka. Wiola załatwia Jackowi profesjonalną sesję zdjęciową do prestiżowego magazynu branżowego.
Na noże online - Odcinek 10

Na noże online - Odcinek 10

Na imprezie z okazji osiemnastych urodzin Oli dochodzi do kolejnych rodzinnych spięć. Marian wygłasza kąśliwe uwagi na temat swoich dzieci. Nie zdaje sobie sprawy, że Jacek przeżywa osobisty dramat - utratę smaku. Majchrzak próbuje pogodzić Zuzę i Waldka. Podstępem sprowadza ich nad Wisłę, a następnie przeprasza. Dziewczyna daje byłemu partnerowi kolejną szansę. Patryk świętuje zwycięstwo Polonii. Próbuje też wprowadzić Magdę w romantyczny nastrój, jednak ona wymawia się pracą. Kiedy mężczyzna zjawia się w restauracji, jest w kiepskim nastroju, co wykorzystuje Justyna. Tymczasem w kuchni Jacek i Zuza próbują ukryć przed resztą ekipy to, że mężczyzna stracił smak. Jednak problemem wciąż pozostaje "Bitwa na smaki", w której kucharz ma wziąć udział. W końcu Jacek decyduje się powiedzieć Wioli o swoim problemie. W konkursie startuje też Darek. Tomasz postanawia zwiększyć jego szanse.
Na noże online - Odcinek 11

Na noże online - Odcinek 11

Zuza otrzymuje propozycję pracy w hotelu Rusałka. Miki i Sonia przychodzą do mieszkania Asi. Mężczyzna zapewnia, że wszystko sobie wyjaśnili, wezmą rozwód, a Sonia wróci do Lwowa. Jednak ona nie ma zamiaru wyjeżdżać. Darek próbuje namówić blogerkę kulinarną Łyżeczkę, by zorganizowała kolejny konkurs na smaki między nim a Jackiem. Tymczasem w Warsztacie Smaku wszyscy przekonują Majchrzaka do podjęcia kuracji. W końcu mężczyzna zgadza się, postanawia też zabrać ze sobą Olę. Patryk czuje, że oddalił się od żony. Niemal całuje Justynę, co utwierdza go w przekonaniu, że powinien zawalczyć o małżeństwo. Jedzie do hotelu nad Zegrzem, gdzie Magda uczestniczy w firmowym szkoleniu. Zastaje ją w pozorowanej, niedwuznacznej sytuacji. Pod nieobecność Jacka w restauracji zjawia się Brzuchomówca i prosi o danie, które przygotować może tylko szef kuchni. Zuza podejmuje wyzwanie. Wiola przekupuje Łyżeczkę, by zapewnić Majchrzakowi zwycięstwo. Niespodziewanie mężczyzna otrzymuje z domu telefon - jego ojciec miał udar.
Na noże online - Odcinek 12

Na noże online - Odcinek 12

Ojciec Jacka opuszcza szpital, jednak przez jakiś czas nie będzie mógł operować. Staje się jeszcze bardziej opryskliwy dla bliskich. Tymczasem nadchodzi dzień ogłoszenia wyników plebiscytu organizowanego przez pismo branżowe. Wiola rozumie, że Warsztat Smaku jest zagrożony, podobnie jak jej pozycja. Przekupuje ludzi, by poszli na obiad do Toute Varsovie, a potem zgłosili zbiorowe zatrucie. Trwa małżeński kryzys Patryka i Magdy. Mężczyzna zabiera dzieci do restauracji i zostawia je pod opieką Justyny. Jego żona wchodzi akurat, gdy kelnerka zabawia malców w dość kontrowersyjny sposób. Magda postanawia poprosić szefa o skrócenie czasu pracy. Patryk dowiaduje się o tym od asystenta kobiety, jednak źle interpretuje jego słowa. Sądząc, że żona została zwolniona, jedzie do firmy zrobić awanturę jej szefowi. Wiola mówi Jackowi, dlaczego Toute Varsovie zostało zamknięte. Wyznaje mu też miłość. Kiedy Majchrzak ją odrzuca, postanawia się zemścić. Zatrudnia w Warsztacie Smaku Darka.
Na noże online - Odcinek 13

Na noże online - Odcinek 13

Wiola próbuje przekonać Serafina, by pozbył się Majchrzaka z restauracji. Patryk przygotowuje wypieki w domu i dostarcza je do lokalu. Dzięki temu może poświęcać dzieciom więcej czasu. Niestety, dowiaduje się, że Wiolka postanawia go zwolnić. Namawia Jacka, by usunął menadżerkę. Tymczasem on planuje kupić lokal. W tym celu chce sprzedać udziały swoje, Patryka i Zuzy, a resztę sumy pożyczyć z banku. Nowak umawia się na spotkanie z panem Leszkiem. Mężczyzna przypadkowo wyjawia plan Majchrzaka Wioli. Magda postanawia pomóc mężowi. Ma dla niego pomysł na biznes - sprzedawanie ciast i ciastek za pośrednictwem internetu. Między Zuzą a Waldkiem dochodzi do pocałunku, na którym nakrywa ich Jacek. Dziewczyna musi poradzić sobie jako szef kuchni w hotelu Rusałka. Kucharki nie są zadowolone, że rządzi nimi ktoś młodszy. Majchrzak odkupuje food trucka i jedzie nim do przyjaciółki. Postanawia wyznać jej prawdę. Proponuje też, żeby została szefem kuchni w jego objazdowej restauracji.
Serial Na noże jest produkcją skategoryzowaną jako Obyczajowy. Produkcja ta powstała w 2016 roku. Serial Na noże kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Na noże miała miejsce w 2016-09-04. Na noże cały serial zapewni nam około 45 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Marzena Trybała, Antoni Pawlicki, Jan Frycz, Lidia Sadowa, Piotr Głowacki, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Na noże to Naomi, Na Ziemi, Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Na noże online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Na noże online" czy "Na noże cały serial" lub "Na noże zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.