Nie czas umierać(2020)

Film "Nie czas umierać" miał premierę w dniu: 2020-04-02

Jak obejrzeć film Nie czas umierać?

Gdzie obejrzeć film Nie czas umierać online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Nie czas umierać online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Nie czas umierać - opis filmu

Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2020 2020-02-04 14:21:27

Budżet:

962 500 000 zł

Ocena:

0.00 / 10
0.00 0 10 3236

Ana de Armas

Jako: Paloma

Jako: Paloma

Rami Malek

Jako: Safin

Jako: Safin

Daniel Craig

Jako: James Bond

Jako: James Bond

Léa Seydoux

Jako: Madeleine Swann

Jako: Madeleine Swann

Christoph Waltz

Jako: Ernst Stavro Blofeld

Jako: Ernst Stavro Blofeld

Naomie Harris

Jako: Eve Moneypenny

Jako: Eve Moneypenny

Jako: Q

Jako: Ash

Jako: M

Lashana Lynch

Jako: Nomi

Jako: Nomi

Robert Wade

scenariusz
scenariusz
scenariusz

Ian Fleming

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza

Cary Joji Fukunaga

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
muzyka
kostiumy

Scott Z. Burns

scenariusz
scenariusz

Neal Purvis

scenariusz
scenariusz
produkcja

Dean Clegg

scenografia
scenografia
Film Nie czas umierać jest produkcją skategoryzowaną jako Sensacyjny. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Film Nie czas umierać kręcono między innymi w takich państwach jak USA Wielka Brytania . Premiera filmu Nie czas umierać miała miejsce w 2020-04-02. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 962 500 000 zł. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 0.00. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Ana de Armas, Rami Malek, Daniel Craig, Léa Seydoux, Christoph Waltz, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Nie czas umierać to Niewidzialny człowiek, Niemowlęta, Nieświadomi, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Nieświadomi online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Nieświadomi online" czy "cały serial Nieświadomi vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.