Niemowlęta cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Niemowlęta" miał premierę w dniu: 2020-02-21

Gdzie obejrzeć serial Niemowlęta online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Niemowlęta (2020)

Ten serial dokumentalny przedstawia przełomowe odkrycia naukowe, dzięki którym dowiadujemy się, jak niemowlęta odkrywają świat w pierwszym roku swojego życia.

Infomacje o Niemowlęta (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-02-23 23:02:27

Produkcja:

Ocena:

6.00 / 10
6.00 0 10 1

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Niemowlęta online - Miłość

Niemowlęta online - Miłość

Jak opieka, interakcje społeczne i stres mogą fizycznie zmienić zarówno rodziców, jak i noworodka? Za wszystko odpowiada biologia — i mechanizm przywiązania.
Niemowlęta online - Pierwsze smaki

Niemowlęta online - Pierwsze smaki

Niemowlęta naprawdę są tym, co jedzą! Naukowcy sprawdzają, w jaki sposób mleko matki, żelazo i drobnoustroje odżywiają i chronią dzieci.
Niemowlęta online - Raczkowanie

Niemowlęta online - Raczkowanie

Jak rosną niemowlęta? Jak się rozwijają? Naukowcy odkrywają, że raczkowanie to coś więcej, niż tylko etap przejściowy w życiu dzieci.
Niemowlęta online - Pierwsze słowa

Niemowlęta online - Pierwsze słowa

Eksperci badają rozwój mowy. Sprawdzają, w jaki sposób dzieci rozkładają język na czynniki pierwsze, zanim nauczą się składać dźwięki w słowa.
Niemowlęta online - Sen

Niemowlęta online - Sen

Naukowcy badają dynamiczny sen niemowląt, monitorując ruchy i drzemki w aplikacji dla rodziców.
Niemowlęta online - Pierwsze kroki

Niemowlęta online - Pierwsze kroki

Naukowcy sprawdzają, jak umiejętność chodzenia zmienia świat dziecka i ujawniają odkrycia dotyczące odruchów noworodkowych, rozwoju szkieletu i mowy.
Serial Niemowlęta jest produkcją skategoryzowaną jako Dokumentalny. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Serial Niemowlęta kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera serialu Niemowlęta miała miejsce w 2020-02-21. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.00. Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Niemowlęta online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Niemowlęta online" czy "Niemowlęta cały serial" lub "Niemowlęta zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.