Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka(1997)

Film "Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka" miał premierę w dniu: 1997-08-05

Jak obejrzeć film Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka?

Gdzie obejrzeć film Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka - opis filmu

Nadszedł ostatni dzień pięknego, słonecznego lata. Krzyś nie ma odwagi powiedzieć swemu ukochanemu przyjacielowi - Kubusiowi Puchatkowi, że musi go opuścić, ponieważ rozpoczyna się rok szkolny. Pisze więc do niego liścik, z którego Puchatek i inni mieszkańcy Stumilowego Lasu wyciągają wniosek, że Krzyś zaginął i wpadł w wielkie kłopoty. Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy, Królik i oczywiście Kubuś Puchatek jako przywódca grupy podejmują akcję ratowniczą. W poszukiwaniu Krzysia ruszają na największa przygodę swego życia.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1997 2020-01-16 22:56:25

Produkcja:

Ocena:

7.70 / 10
7.70 0 10 161

Czas trwania:

1 godzina 16 min.

Jim Cummings

Jako: Kubuś Puchatek

Jako: Kubuś Puchatek

Peter Cullen

Jako: Kłapouchy

Jako: Kłapouchy

John Fiedler

Jako: Prosiaczek

Jako: Prosiaczek

Brady Bluhm

Jako: Krzyś Robin

Jako: Krzyś Robin

Paul Winchell

Jako: Tygrysek

Jako: Tygrysek

Ken Sansom

Jako: Królik

Jako: Królik

Jako:

Frankie J. Galasso

Jako: Krzyś Robin

Jako: Krzyś Robin

Jan Prochyra

Jako: Kłapouchy

Jako: Kłapouchy

Andre Stojka

Jako: Sowa

Jako: Sowa

Karl Geurs

reżyser
scenariusz
produkcja
reżyser
scenariusz
produkcja
dźwięk

A.A. Milne

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
dźwięk
dźwięk
dźwięk

Carter Crocker

scenariusz
scenariusz
muzyka
muzyka
muzyka
Film Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka jest produkcją skategoryzowaną jako Animacja Dla dzieci. Produkcja ta powstała w 1997 roku. Film Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka miała miejsce w 1997-08-05. Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka zapewni nam około 1 godzina 16 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.70. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Jim Cummings, Peter Cullen, John Fiedler, Brady Bluhm, Paul Winchell, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka to Lochy i smoki, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Lochy i smoki online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Lochy i smoki online" czy "cały serial Lochy i smoki vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.