Noughts + Crosses cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Noughts + Crosses" miał premierę w dniu: 2020-03-05

Gdzie obejrzeć serial Noughts + Crosses online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Noughts + Crosses (2020)

Sephy jest córką wybitnego polityka i członkinią czarnej klasy rządzącej. Callum należy natomiast do białej podklasy, której członkowie byli niegdyś niewolnikami. Para przyjaźni się od wczesnego dzieciństwa, mają jednak świadomość, że nigdy nie powinni się w sobie zakochać. Społeczeństwo, w którym żyją pełne jest uprzedzeń i wzajemnej nieufności, w efekcie czego ludzie w końcu wychodzą na ulicę. Między Sephy i Callumem wybucha namiętny romans, który naraża ich na ogromne niebezpieczeństwo.

Infomacje o Noughts + Crosses (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-03-17 23:02:33

Ocena:

5.60 / 10
5.60 0 10 5

Czas trwania:

1 godzina

Jack Rowan

Jako: Callum

Jako: Callum

Stevel Marc

Jako: Policjant

Jako: Policjant

Jonathan Ajayi

Jako: Lekan

Jako: Lekan

Luke Bailey

Jako: Yaro

Jako: Yaro

Kiké Brimah

Jako: Minerva Hadley

Jako: Minerva Hadley

Josh Dylan

Jako: Jude

Jako: Jude

Masali Baduza

Jako: Sephy

Jako: Sephy

Jay Z

produkcja
produkcja
reżyser

Toby Whithouse

scenariusz
scenariusz
zdjęcia
zdjęcia
muzyka

Malorie Blackman

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
montaż

Jo Smyth

montaż
montaż

Damien Timmer

produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Noughts + Crosses online - Odcinek 1

Noughts + Crosses online - Odcinek 1

Młody chłopak pobity przez policję leży w śpiączce, a media przekazują ten sam komunikat, że to on zaatakował funkcjonariusza. Biali ludzie wychodzą na ulicę i protestują przed szpitalem. Callum podczas przyjęcia obsługiwanego przez jego matkę spotyka swoją znajomą z dzieciństwa. Między nimi zaczyna rodzic się uczucie. Chłopak pokazuje dziewczynie, że żyje w zakłamanym świecie, pełnym nierówności i dyskryminacji.
Noughts + Crosses online - Odcinek 2

Noughts + Crosses online - Odcinek 2

Po śmierci nastroje stają się coraz gorsze. Pani premier chce powołać komisje do zbadania brutalności policji. Nowy przywódca frontu wyzwolenia zostaje aresztowany. Lakon odwiedza Calluma w jego domu. Sophie i Callum spotykają się w miejscu, w którym pary mieszane mogą czuć się bezpiecznie.
Noughts + Crosses online - Odcinek 3

Noughts + Crosses online - Odcinek 3

Dorn wyszedł na wolność, pod warunkiem współpracy z Kamalem. Elaine zastanawia się, czy nie zrezygnować ze służby, po wydarzeniach ostatniej nocy. Lekan nie odpuszcza Callumowi. Zera szykują się na swój festiwal, który ma być eskortowany przez nowych kadetów. Jasmine nie radzi sobie z uczuciami i swoim problemem alkoholowym. Po przedawkowaniu trafia do szpitala.
Noughts + Crosses online - Odcinek 4

Noughts + Crosses online - Odcinek 4

Sophie wyjawia ojcu, kto miał związek z zamachem. Callum zostaje brutalnie przesłuchany. Ojciec, chcąc chronić swojego syna, bierze na siebie winę i zostaje skazany na 30 lat więzienia. Pani premier pragnie jedności i chce zalegalizować mieszane związki. Yaro nie daje o sobie zapomnieć i odwiedza Kamala. Pani premier rezygnuje ze swojego stanowiska.
Noughts + Crosses online - Odcinek 5

Noughts + Crosses online - Odcinek 5

Media informują o samobójczej śmierci Ryana McGregora. Rodzina przybywa do więzienia, aby potwierdzić tę informację i zobaczyć ciało. Sephy wdaje się w bójkę, gdy słyszy oszczerstwa pod adresem Rayana. Yego po rozmowie z Meggie decyduje się wyjawić prawdę. Callum zapisuje się do Frontu Wyzwolenia, ale musi dowieść swojej lojalności.
Noughts + Crosses online - Odcinek 6

Noughts + Crosses online - Odcinek 6

Sephy razem z matką opuszczają dom Kamala. Yego udziela wywiadu dziennikarzowi, chcąc zdemaskować przeszłość obecnego premiera. Callum jest zaślepiony chęcią zemsty. Najpierw odrzuca Sephy, aby potem zwabić ją podstępem i porwać córkę Kamala na rozkaz Dorna. Premier ustępuje ze stanowiska i godzi się na żądania Fortu Wyzwolenia.
Serial Noughts + Crosses jest produkcją skategoryzowaną jako Sci-Fi. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2020 roku. Serial Noughts + Crosses kręcono między innymi w takich państwach jak Wielka Brytania . Premiera serialu Noughts + Crosses miała miejsce w 2020-03-05. Noughts + Crosses zapewni nam około 1 godzina rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.60. W obsadzie "Noughts + Crosses" zobaczymy między innymi takie postaci jak Jack Rowan, Stevel Marc, Jonathan Ajayi, Luke Bailey, Kiké Brimah, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Noughts + Crosses to Iron Fist, Beowulf: Powrót do Shieldlands, Daredevil, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Noughts + Crosses online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Noughts + Crosses online" czy "Noughts + Crosses online" lub "Noughts + Crosses zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.