Obiecująca. Młoda. Kobieta. cały film online
Obiecująca. Młoda. Kobieta. film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Obiecująca. Młoda. Kobieta." miał premierę w dniu: 2020-12-13

Gdzie obejrzeć film Obiecująca. Młoda. Kobieta. online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Obiecująca. Młoda. Kobieta. (2020)

Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.

Obiecująca. Młoda. Kobieta. - recenzja filmu

Zemsta jest kobietą.

W ostatnich miesiącach bardzo dużo nagród zebrał film Obiecująca. Młoda. Kobieta. Jeśli jeszcze ktoś nie miał okazji, to powinien jak najszybciej nadrobić tę pozycję.

Obiecująca. Młoda. Kobieta. jest to opowieść o pracującej w cukierni Cassie Thomas, która wieczorami udaje mocno nietrzeźwą i łatwą do zdobycia dziewczynę, wabiąc w ten sposób niczego nie zdających sobie sprawy podrywaczy. Z czasem dowiadujemy się, że ten jej nocny rytuał jest związany z bolesnym wydarzeniem z przeszłości. Kiedy Cassie zaczyna w różnych okolicznościach spotykać swoich znajomych z lat studenckich i wydaje się, że w końcu poradziła sobie z traumą, jej działania prowadzą do nieoczekiwanych wydarzeń, a my jako widzowie zaczynamy się zastanawiać kto tu tak naprawdę jest ofiarą, a kto oprawcą.

W kinie masowym chyba jeszcze nie było tak ciekawego obrazu zemsty. Obiecująca. Młoda. Kobieta to popisowa rola Carey Mulligan. Wielu krytyków słusznie zauważa, że akrotka jest jeszcze lepsza niż w filmie Wielki Gatsby czy w Drive. Jako Cassie jest zjawiskowa, eteryczna i jednocześnie (uwaga) lekko niezrównoważona. Nie da się oderwać od niej wzroku i słuszność miała Akademia nominując ją do Oscara w kategorii Główna Rola Kobieca.

Film Emerald Fennell porusza ważny temat przemocy seksualnej. Nie pokazuje jednak tej kwestii bezpośrednio, tylko z perspektywy najbliższych przyjaciół i otoczenia. Fabuła zwraca uwagę na ignorancję (spotkanie z przyjaciółką Madison – w tej roli Alison Brie), politykę instytucjonalną (rewelacyjna scena w pokoju pani dziekan i jej tłumaczenia obawą o skandal) czy ostatecznie poczucie bycia ponad prawem (zdecydowanie mocny finał). Sam film często lawiruje pomiędzy stylami gatunkowymi takimi jak dramat społeczny, romans, dreszczowiec, czy w końcu czarna komedia. Wszystko ma jednak odpowiednie proporcję i dlatego nie można się na filmie nudzić.

Obiecująca. Młoda. Kobieta to przede wszystkim fenomenalna Carey Mulligan i choćby dla niej warto ten film obejrzeć.

Infomacje o Obiecująca. Młoda. Kobieta. (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-11-01 12:49:12

Ocena:

7.20 / 10
7.20 0 10 8

Czas trwania:

1 godzina 53 min.

Alfred Molina

Jako: Jordan

Jako: Jordan

Clancy Brown

Jako: Stanley Thomas

Jako: Stanley Thomas

Jako: Susan

Alison Brie

Jako: Madison

Jako: Madison

Connie Britton

Jako: Dean Walker

Jako: Dean Walker

Jako: Joe

Carey Mulligan

Jako: Cassandra Thomas

Jako: Cassandra Thomas

Molly Shannon

Jako: Pani Fisher

Jako: Pani Fisher

Adam Brody

Jako: Jez

Jako: Jez

Jako: Neil

Margot Robbie

produkcja
produkcja
produkcja
reżyser

Glen Basner

produkcja
produkcja
kostiumy
zdjęcia
muzyka
montaż

Michael Perry

scenografia
scenografia

Rae Deslich

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Obiecująca. Młoda. Kobieta. jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Premiera filmu Obiecująca. Młoda. Kobieta. miała miejsce w 2020-12-13. Obiecująca. Młoda. Kobieta. cały film zapewni nam około 1 godzina 53 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.20. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Alfred Molina, Clancy Brown, Jennifer Coolidge, Alison Brie, Connie Britton, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Obiecująca. Młoda. Kobieta. to Obsesja Eve, Vita i Virginia, Dziewczyna z portretu, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Obiecująca. Młoda. Kobieta. online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Obiecująca. Młoda. Kobieta. online" czy "Obiecująca. Młoda. Kobieta. cały film" lub "Obiecująca. Młoda. Kobieta. zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.