Odwróceni cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Odwróceni" miał premierę w dniu: 2019-02-25

Gdzie obejrzeć serial Odwróceni online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Odwróceni (2007)

Policjanci rozpracowujący gang pruszkowski próbują pozyskać informatora z wewnętrznego kręgu. Okazja nadarza się, gdy stojący wysoko w mafijnej hierarchii "Blacha" zostaje oskarżony o gwałt.

Infomacje o Odwróceni (2007)

Rok produkcji:

2007 2020-01-18 18:13:00

Produkcja:

Ocena:

7.90 / 10
7.90 0 10 2

Czas trwania:

49 min.

Maciej Kozłowski

Jako: Roman Kraus "Szybki"

Jako: Roman Kraus "Szybki"

Anna Dymna

Jako: Mariola Żuk

Jako: Mariola Żuk

Robert Więckiewicz

Jako: Jan "Blacha" Blachowski

Jako: Jan "Blacha" Blachowski

Małgorzata Foremniak

Jako: Mira Blachowska, żona "Blachy"

Jako: Mira Blachowska, żona "Blachy"

Marcin Bosak

Jako: Michał

Jako: Michał

Jan Frycz

Jako: Generał Adam Potocki

Jako: Generał Adam Potocki

Andrzej Zieliński

Jako: Andrzej Basiak "Mnich"

Jako: Andrzej Basiak "Mnich"

Janusz Chabior

Jako: Ryszard Nowak "Rysiek"

Jako: Ryszard Nowak "Rysiek"

Marian Dziędziel

Jako: Franciszek Żuk "Ptasiek"

Jako: Franciszek Żuk "Ptasiek"

Danuta Stenka

Jako: Sędzia Krystyna Marecka

Jako: Sędzia Krystyna Marecka

zdjęcia
reżyser
reżyser
reżyser
scenariusz
scenariusz
zdjęcia
zdjęcia
muzyka
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Odwróceni online - Odcinek 1

Odwróceni online - Odcinek 1

Były policjant Paweł Sikora, wiedzie spokojne życie emeryta. Razem z policjantem Lato, prowadzi angażujące śledztwo w sprawie serii zabójstw na starszych, samotnych kobietach. Tymczasem Blacha, biznesmen i świadek koronny, składa kolejne zeznanie w sądzie przeciw mafii. Nagrywa audiobooki, a jego książki o byłych kolegach sprzedają się doskonale. W mediach pojawia się informacja, że Blacha kogoś zabił. To oskarżenie wpływa nie tylko na program ochrony świadków koronnych w Polsce, ale na całe życie byłego policjanta i gangstera-literata.
Odwróceni online - Odcinek 2

Odwróceni online - Odcinek 2

Prokurator Adam Gołąbek robi wszystko, by aresztować Blachę. Póki co świadkowi koronnemu udaje się uniknąć więzienia, głównie dzięki pomocy Sikory. Z powodu medialnych oskarżeń o zabójstwo mężczyzna ma kłopoty w pracy. Biznesowi partnerzy próbują wymóc na nim sprzedaż udziałów do czasu, aż sytuacja się nie unormuje. Kasia wychodzi ze szpitala. Przyjmuje propozycję pracy w sieci hoteli Cygi i Laury, którzy teraz są małżeństwem. Zostaje ich prawnikiem. Spotyka tam Daniela, młodzi szybko wpadają sobie w oko.
Odwróceni online - Odcinek 3

Odwróceni online - Odcinek 3

Blacha staje się głównym podejrzanym w sprawie śmierci Kowala. Prokurator Gołąbek jest przekonany o jego winie. Sikora uważa zaś, że ktoś wrabia świadka koronnego. Prosi Lidkę, która prowadzi tę sprawę razem z Latą, by przez jakiś czas nie ujawniała dowodów obciążających Blachowskiego. Pati chce dowiedzieć się od Skuchy, dlaczego nie mogła skontaktować się z Blachą w czasie, kiedy zamordowano Kowala.
Odwróceni online - Odcinek 4

Odwróceni online - Odcinek 4

Blacha zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa Kowala. Ma alibi, ale nie może go przedstawić ze względu na Mirę. Cyga sądzi, że to Mnich zabił gangstera. Prokurator Gołąbek przesłuchuje byłą żonę Blachowskiego i jego obecną partnerkę Pati. Rozmowy mają się odbyć o tej samej godzinie. Promotor Kasi zostaje adwokatem Blachy. Mężczyzna radzi studentce, by wyjechała z Danielem na Mazury. Tam czekają na nich Marek i Karol. Technik policyjny, który potwierdził, że Kowala zabito z broni Jana, dzieli się z Lidką oraz Latą swoimi wątpliwościami. Wkrótce funkcjonariusze odkrywają, co robił Blachowski, gdy doszło do zabójstwa. Laura wysyła męża do Krakowa w sprawach służbowych.
Odwróceni online - Odcinek 5

Odwróceni online - Odcinek 5

Śmierć Cygi wygląda na wypadek lub samobójstwo. Lidka nie wierzy w żaden z tych scenariuszy. Karol i Marek zastanawiają się, ile Laura wie na temat ich prawdziwych interesów z Cyganikiem. Zabójstwo Cygi wpłynęło też na Blachę - zaczyna pić i traci nad sobą kontrolę. Prokurator przesłuchuje Mnicha.
Odwróceni online - Odcinek 6

Odwróceni online - Odcinek 6

Gołąbek wciąż nie wierzy, że to Mnich zamordował byłych gangsterów. Lacie udaje się namierzyć ciężarówkę, która zepchnęła z drogi samochód Blachy i Kaśki. Daniel proponuje Blachowskiej, by wyjechali daleko stąd. Chce rozpocząć nowe życie. Lidka przeprasza policyjnego partnera za ukrywanie pewnych faktów. Laura zamierza sprzedać firmę. Daniel prosi, by jeszcze to przemyślała.
Odwróceni online - Odcinek 7

Odwróceni online - Odcinek 7

Daniel wyznaje Kaśce prawdę, a następnie opuszcza miasto. Kaśka nie wie, co dalej robić, prosi o pomoc Lidkę. Gołąbek zdobył nowe informacje w sprawie Gzymsa, poleca Lacie je sprawdzić. Kaśka jedzie zobaczyć się z Danielem. Spotykają się w lesie, w domu, w którym Kaśka spędziła wiele dziecinnych lat.
Odwróceni online - Odcinek 8

Odwróceni online - Odcinek 8

Sikora boi się o życie córki. Prosi, by zmieniła zawód. Gołąbek znów ma wątpliwości, czy Mnich rzeczywiście stoi za zabójstwami byłych gangsterów. Lidkę tymczasowo zwolniono ze służby. Mimo to kobieta nie potrafi zrezygnować z tropienia mordercy. Zaczyna własne śledztwo.
Serial Odwróceni jest produkcją skategoryzowaną jako Gangsterski Kryminał Sensacyjny. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2007 roku. Serial Odwróceni kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Odwróceni miała miejsce w 2019-02-25. Odwróceni zapewni nam około 49 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.90. W obsadzie "Odwróceni" zobaczymy między innymi takie postaci jak Maciej Kozłowski, Anna Dymna, Robert Więckiewicz, Małgorzata Foremniak, Marcin Bosak, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Odwróceni to Odwróceni. Ojcowie i córki, Odwróceni zakochani, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Odwróceni online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Odwróceni online" czy "Odwróceni online" lub "Odwróceni zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.