Oko za oko cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Oko za oko" miał premierę w dniu: 2018-10-03

Gdzie obejrzeć serial Oko za oko online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Oko za oko (2018)

Serial obyczajowy rozgrywający się w środowisku warszawskich prawników. Głównymi bohaterami serialu jest małżeństwo Anny i Macieja Wysockich których poznajemy w dniu ich rozwodu. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że ona jest wziętą warszawską Panią adwokat, on zaś znanym z bezkompromisowości prokuratorem.

Infomacje o Oko za oko (2018)

Rok produkcji:

2018 2020-01-29 14:45:02

Produkcja:

Ocena:

6.60 / 10
6.60 0 10 8268

Czas trwania:

44 min.

Weronika Jaskółka

Jako: Natalia Kot

Jako: Natalia Kot

Dominika Łakomska

Jako: Mecenas Anna Wysocka

Jako: Mecenas Anna Wysocka

Łukasz Konopka

Jako: Prokurator Maciej Wysocki

Jako: Prokurator Maciej Wysocki

Maciej Kosmala

Jako: Mecenas Konstanty Litwicki

Jako: Mecenas Konstanty Litwicki

Kaja Walden

Jako: Prokurator Izabela Gryc

Jako: Prokurator Izabela Gryc

Sebastian Konrad

Jako: Starszy aspirant Jarosław Wata "Szlaban"

Jako: Starszy aspirant Jarosław Wata "Szlaban"

Witold Sosulski

Jako: Igor Strzelecki

Jako: Igor Strzelecki

Jako: Zuzanna

Bartosz Pytka

Jako: Franciszek

Jako: Franciszek

Wojciech Słupiński

Jako: Detektyw Hubert Cisło

Jako: Detektyw Hubert Cisło

Jan Russ

dźwięk
dźwięk
scenariusz
reżyser
scenariusz
scenariusz
scenografia
kostiumy
kostiumy
produkcja
dźwięk

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Oko za oko online - Odcinek 1

Oko za oko online - Odcinek 1

Adwokat Anna Wysocka i prokurator Maciej Wysocki rozwodzą się. Nie potrafią jednak oddzielić życia prywatnego od pracy i swoje nieporozumienia przenoszą na grunt zawodowy. Tymczasem nowym klientem Anny zostaje Witold Gajewski - znany przedsiębiorca oskarżony o morderstwo kochanki. Biznesmen twierdzi, że odurzono go narkotykami i wrobiono w zbrodnię. Z ramienia prokuratury sprawą zajmuje się Maciej... Tego samego dnia mężczyzna zjawia się też w kancelarii byłej żony w towarzystwie agentów z CBA, którzy aresztują szefową Anny, Marię Zakrzewską-Witt.
Oko za oko online - Odcinek 2

Oko za oko online - Odcinek 2

Anna i Maciej zostają wezwani do szkoły swojego syna Franka, który pobił kolegę. Wiedzą, że chłopiec bardzo przeżywa ich rozwód. Tymczasem w pracy Wysocki przesłuchuje Romana Cichego - mężczyznę, który chciał się zemścić na Gajewskim. Detektyw, który współpracuje z Anną i Konstantym, wpada na nowy, obiecujący trop. Wysocka składa też wniosek o zwolnienie z aresztu Marii, która jest nie tylko jej szefową, ale też jej najbliższą przyjaciółką.
Oko za oko online - Odcinek 3

Oko za oko online - Odcinek 3

Trwa śledztwo, dotyczące tajemniczej śmierci Oliviera. Tym razem dowody prowadzą Wysockiego do baru Hawajska Bryza. Prokurator odkrywa, że młody trener był uczulony na orzeszki arachidowe i zmarł, bo ktoś dorzucił mu je do posiłku. Konstanty bada inny trop, który wiąże się z Józefem Rowickim, biznesowym konkurentem Gajewskiego. Tymczasem Anna odbiera telefon ze szkoły Zuzy, która poszła na wagary i zniknęła. Stan zdrowia Marii, która nadal jest w areszcie, gwałtownie się pogarsza.
Oko za oko online - Odcinek 4

Oko za oko online - Odcinek 4

Maciej kolejny raz spotyka się z Natalią - kochanką przez którą rozpadło się jego małżeństwo. Anna bierze udział w pogrzebie Marii, na którym zjawia się także syn zmarłej, Jan. Kilka godzin później z Wysocką kontaktuje się też Marek - ostatni klient Zakrzewskiej-Witt, który zdeponował w jej sejfie sporą ilość gotówki. Mężczyzna umawia się z prawniczką w parku. W trakcie spotkania niespodziewanie pada na ziemię i umiera. Tuż przed śmiercią zdradza jednak, że Marię wrobiono. Kilka godzin później Anna zostaje brutalnie zaatakowana. Tymczasem Zuza wchodzi w konflikt z jednym ze szkolnych kolegów, Igorem.
Oko za oko online - Odcinek 5

Oko za oko online - Odcinek 5

Maciej nadal szuka "Motyla" - bandyty, który doprowadził do aresztowania Marii i w efekcie przyczynił się do jej śmierci. Tymczasem do prokuratury trafia rodzina kobiety, która zmarła po operacji guza wątroby. Bliscy chorej oskarżają o jej śmierć chirurga, doktora Pawła Bińczyca. Lekarz prosi o pomoc Annę i Konstantego. Tymczasem mecenas Litwicki próbuje namówić Izę na kolejny ryzykowny zakład.
Oko za oko online - Odcinek 6

Oko za oko online - Odcinek 6

Detektyw ustala, że doktora Bińczyca mogła wrobić pielęgniarka, z którą miał romans. Tymczasem Iza i Szlaban próbują zdobyć dowody na to, że chirurg bierze łapówki. Przy okazji odkrywają zupełnie nowe fakty. Okazuje się, że lekarz jest narkomanem. Zuza wciąż ma problemy przez Igora - kolegę ze szkoły, który publicznie ją ośmiesza i upokarza.
Oko za oko online - Odcinek 7

Oko za oko online - Odcinek 7

Natalia chce zamieszkać z Maciejem, ale jej kochanek nie wykazuje entuzjazmu. Franek opowiada Annie o problemach szkolnych swojej siostry. Wysocka postanawia interweniować, a Maciej wdaje się w konflikt z matką chłopaka, który prześladuje jego córkę. Okazuje się ona znaną dziennikarką. Prokuratura zajmuje się sprawą morderstwa żony policjanta, komisarza Napieralskiego. Kobieta zginęła od strzału w serce, który oddano z broni jej męża. Jedną z podejrzanych jest Monika Butny... która okazuje się dobrą znajomą Izy.
Oko za oko online - Odcinek 8

Oko za oko online - Odcinek 8

Anna spotyka się z Janem - synem Marii - na odczytaniu testamentu. Mężczyzna zostaje właścicielem kancelarii. Kilka godzin później mecenas Zakrzewski-Witt spotyka w sądzie Macieja. Ich rozmowa niemal kończy się bójką. Prokurator Wysocki kontynuuje śledztwo, dotyczące śmierci żony policjanta. Przesłuchuje Tomasza Króla, skazanego, który mógł obserwować dom ofiary. Mąż zmarłej zaczyna grozić dziewczynie, z którą miał romans i która odwiedziła jego żonę tuż przed śmiercią.
Oko za oko online - Odcinek 9

Oko za oko online - Odcinek 9

Apartament Konstantego zajmuje komornik. Anna odkrywa, że jej nowy szef jest uzależniony od hazardu i związał się z mafią. Natalia oznajmia Maciejowi, że spodziewa się dziecka. Wysocki nie cieszy się, że zostanie ojcem. W pracy prokurator bada sprawę morderstwa 22-letniego Rafała, który zginął od uderzenia w głowę. Podejrzanego reprezentuje Anna. Matka zmarłego opowiada Izie o swojej córce - Sylwia zniknęła po wyjeździe do pracy za granicę. Gryc postanawia odszukać dziewczynę.
Oko za oko online - Odcinek 10

Oko za oko online - Odcinek 10

Iza odkrywa, że Adrian pracuje w pobliżu miejsca, gdzie zniknęła Sylwia. Uważa, że problemy dziewczyny łączą się ze śmiercią jej brata. Szlaban gotów jest dołożyć wszelkich starań, aby odnaleźć zaginioną. Anna dowiaduje się, że kochanka Macieja zaszła w ciążę. Decyduje się spędzić wieczór z trenerem piłki nożnej, który od dawna ją adoruje. Konstanty podsłuchuje rozmowę nowego szefa z biznesmenami planującymi oszustwo.
Oko za oko online - Odcinek 11

Oko za oko online - Odcinek 11

Wysocka zgadza się wynająć pokój Konstantemu, który stracił dach nad głową. Anna pada ofiarą złodzieja. Niebawem poznaje Adę. Dziewczyna pomaga jej dojść do siebie po kradzieży. Tymczasem prokuratura zajmuje się sprawą molestowania w pracy. Oskarżonym jest profesor Zawadka, któremu jedna ze studentek zarzuca, że proponował jej udział w projekcie badawczym w zamian za seks. Profesor wszystkiemu zaprzecza i zwraca się o pomoc do kancelarii Zakrzewskiego-Witta.
Oko za oko online - Odcinek 12

Oko za oko online - Odcinek 12

Kostek wciąż mieszka u Anny, ale robi wszystko, by przeprowadzić się do Izy. Maciej wyznaje byłej żonie i dzieciom, że rozstał się z Natalią, która udawała, że jest w ciąży. Prokurator Wysocki nadal prowadzi śledztwo w sprawie profesora Zawadki. Szuka osób, które próbowały wrobić naukowca w molestowanie. Szlaban zatrzymuje na polecenie szefa Igora, chłopaka, który nękał Zuzę. Tymczasem Zakrzewski-Witt pozwala Annie wybrać nową asystentkę. Prawniczka postanawia zatrudnić Adę. Nie wie, że dziewczyna potajemnie współpracuje z jej szefem i ma na jego polecenie szpiegować przełożoną.
Oko za oko online - Odcinek 13

Oko za oko online - Odcinek 13

Konstanty ma w pracy gościa - znajomą tancerkę z nocnego klubu. Dziewczyna przyprowadza koleżankę, Kamilę, która prosi prawnika, by przechował dla niej kopertę z gotówką i pendrive'a. Anna każe jednak Litwickiemu wszystko zwrócić w obawie, że kancelaria znowu będzie miała kłopoty. Kilka godzin później Kamila znika. Prokuratura rozpoczyna śledztwo w sprawie jej zaginięcia. Tymczasem Wysocka odkrywa, że jej nowy szef zajmuje się reprywatyzacją jednej z kamienic. Postanawia przyjrzeć się sprawie. Kostek spotyka kolegę ze studiów, Rafała Michałowskiego.
Oko za oko online - Odcinek 14

Oko za oko online - Odcinek 14

Prawnicy oglądają nagranie, pochodzące z pendrive'a Kamili. Okazuje się, że dziewczyna została zgwałcona, a zaatakował ją znany biznesmen Artur Popiel. Anna umawia się z nim na spotkanie. Kostek uświadamia sobie, że w sprawę gwałtu może być zamieszany jego kolega ze studiów, Rafał Michałowski. Tymczasem Franek ulega wypadkowi w trakcie treningu. Wysockiej w drodze do klubu sportowego towarzyszy Ada. Kobieta zauważa, że prawniczkę i trenera łączy coś więcej niż tylko Franek. Z kolei Zakrzewski-Witt spotyka się z prokuratorem Adamem Wilkiem, któremu od dawna płaci za "pomoc". Tym razem prosi go, by znalazł coś na Wysockiego.
Oko za oko online - Odcinek 15

Oko za oko online - Odcinek 15

Anna i Maciej łączą siły, gotowi wspólnie walczyć z Zakrzewskim-Wittem. Zuza, w tajemnicy przed rodzicami, bierze udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Później zgadza się iść na imprezę, którą organizuje szef agencji modelek. Tymczasem prokuratura bada sprawę zabójstwa nastolatki, początkującej modelki. Wysocki rozpoznaje w zmarłej koleżankę córki... Pierwszy podejrzany to mężczyzna, który twierdzi, że w nocy pomylił pokoje i przypadkowo trafił do sypialni martwej dziewczyny. Drugim podejrzanym jest chłopak denatki, Michał. Jego obrońcą zostaje Kostek.
Oko za oko online - Odcinek 16

Oko za oko online - Odcinek 16

Zuza ucieka z samochodu Verdego i wraca do domu. Następnego dnia szef agencji zostaje znaleziony martwy. Wysocki dowiaduje się przy okazji, że jego córka wzięła udział w sesji fotograficznej w studiu Saszy. Nie potrafi zapanować nad gniewem. Detektyw Anny odkrywa, że kilka miesięcy wcześniej zginęła inna modelka, która popełniła samobójstwo. Ojciec dziewczyny jest pewien, że jego córkę zamordował ktoś z agencji. Tymczasem Bulterier, bandyta wynajęty przez Zakrzewskiego-Witta, zaczyna szantażować byłą kochankę Macieja, Natalię. Odrzucony przez wszystkie swoje adoratorki Kostek zatrzymuje się u kolegi ze studiów, Romana.
Oko za oko online - Odcinek 17

Oko za oko online - Odcinek 17

Natalia znajduje Zakrzewskiego-Witta i próbuje zmusić go, by zostawił Macieja w spokoju. Prokurator Wilk zastawia na Wysockiego pułapkę. Tymczasem Franek i Zuzia planują niespodziankę dla Anny z okazji jej 40. urodzin. Konstanty poznaje Grażynę, seksowną matką kolegi, u którego niedawno zamieszkał. Do Izy przyjeżdża niezapowiedziany - i niezbyt mile widziany - gość. To narzeczony, z którym pani prokurator jest zaręczona od pięciu lat, Michał.
Oko za oko online - Odcinek 18

Oko za oko online - Odcinek 18

Maciej trafia do aresztu. Dzieli celę z brutalnym gangsterem, Aleksem. Prokurator Wilk kolejny raz spotyka się z "Motylem" - bandytą, który zgodził się zeznawać przeciwko Wysockiemu. Tymczasem Anna odwiedza byłego męża i zgadza się reprezentować go w sądzie. Po rozmowie z Maciejem kontaktuje się z jednym z jego informatorów, Gąsowiczem. Mężczyzna jest w posiadaniu dowodów, dzięki którym Zakrzewski-Witt i "Bulterier" mogą tracić na wiele lat do więzienia.
Serial Oko za oko jest produkcją skategoryzowaną jako Obyczajowy. Produkcja ta powstała w 2018 roku. Serial Oko za oko kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Oko za oko miała miejsce w 2018-10-03. Oko za oko cały serial zapewni nam około 44 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.60. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Weronika Jaskółka, Dominika Łakomska, Łukasz Konopka, Maciej Kosmala, Kaja Walden, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Oko za oko to Oko za oko, Oko na Julię, Oko, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Oko za oko online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Oko za oko online" czy "Oko za oko cały serial" lub "Oko za oko zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.