Old School: Niezaliczona(2003)

Film "Old School: Niezaliczona" miał premierę w dniu: 2003-02-21

Jak obejrzeć film Old School: Niezaliczona?

Gdzie obejrzeć film Old School: Niezaliczona online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Old School: Niezaliczona online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Old School: Niezaliczona - opis filmu

Mitch, po tym jak odkrył prawdziwe oblicze swej dziewczyny, wyprowadza się i wynajmuje domek na terenie kampusu uniwersyteckiego. Zawsze blisko są jego dwaj przyjaciele - Frank i Beanie, którzy dla poprawienia jego humoru organizują w domku imprezę. Od tego momentu rozpoczynają się ich problemy z dziekanem, nota bene kolegą z dzieciństwa, którego niegdyś gnębili. Dziekan postanawia, że domek Mitcha zostanie preznaczony na cele uniwersyteckie. Chłopaki, aby ratować Mitcha wykorzystują luki w statucie uczelni i zawiązują bractwo, które można by podciągnąc pod działalność prostudencką...

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2003 2020-01-16 23:26:35

Produkcja:

Budżet:

92 400 000 zł

Ocena:

6.70 / 10
6.70 0 10 1006

Czas trwania:

1 godzina 32 min.

Jako:

Elisha Cuthbert

Jako: Darcie

Jako: Darcie

Simon Helberg

Jako: Jerry

Jako: Jerry

Rick Gonzalez

Jako: Spanish

Jako: Spanish

Noel Gugliemi

Jako: Student

Jako: Student

Terry O'Quinn

Jako: Goldberg

Jako: Goldberg

Will Ferrell

Jako: Frank

Jako: Frank

Juliette Lewis

Jako: Heidi

Jako: Heidi

Luke Wilson

Jako: Mitch Martin

Jako: Mitch Martin

Leah Remini

Jako: Lara

Jako: Lara

Todd Phillips

reżyser
scenariusz
produkcja
reżyser
scenariusz
produkcja
scenariusz

Ivan Reitman

produkcja
produkcja

Mark Irwin

zdjęcia
zdjęcia
dźwięk

Scot Armstrong

scenariusz
scenariusz
muzyka

Court Crandall

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
montaż

Clark Hunter

scenografia
scenografia
Film Old School: Niezaliczona jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia. Produkcja ta powstała w 2003 roku. Film Old School: Niezaliczona kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Old School: Niezaliczona miała miejsce w 2003-02-21. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 92 400 000 zł. Old School: Niezaliczona zapewni nam około 1 godzina 32 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.70. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Snoop Dogg, Elisha Cuthbert, Simon Helberg, Rick Gonzalez, Noel Gugliemi, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Old School: Niezaliczona to Old Fashioned, Oldboy. Zemsta jest cierpliwa, Older Than America, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Older Than America online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Older Than America online" czy "cały film Older Than America vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.