Ostatni bastion(2001)

Film "Ostatni bastion" miał premierę w dniu: 2001-10-19

Jak obejrzeć film Ostatni bastion?

Gdzie obejrzeć film Ostatni bastion online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Ostatni bastion online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Ostatni bastion - opis filmu

Osadzony w więzieniu oficer buntuje się przeciw sadystycznemu naczelnikowi zakładu. Nakłania do tego także współwięźniów.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2001 2020-01-16 23:16:50

Produkcja:

Budżet:

277 200 000 zł

Ocena:

7.50 / 10
7.50 0 10 574

Czas trwania:

2 godziny 10 min.

Robert Redford

Jako: Generał Eugene Irwin

Jako: Generał Eugene Irwin

Mark Ruffalo

Jako: Yates

Jako: Yates

Robin Wright

Jako: Rosalie Irwin

Jako: Rosalie Irwin

Kathryn Morris

Jako: Śledcza DOD

Jako: Śledcza DOD

Scott Michael

Jako: Gunton

Jako: Gunton

Michael Davis

Jako: Strażnik

Jako: Strażnik

Frank Military

Jako: Doc Lee Bernard

Jako: Doc Lee Bernard

Delroy Lindo

Jako: Generał James Wheeler

Jako: Generał James Wheeler

Clifton Collins Jr.

Jako: Kapral Ramon Aguilar

Jako: Kapral Ramon Aguilar

Paul Calderon

Jako: Dellwo

Jako: Dellwo

muzyka

Graham Yost

scenariusz
scenariusz
muzyka

Rod Lurie

reżyser
reżyser
dźwięk
produkcja
scenografia

David Scarpa

scenariusz
materiały do scenariusza
scenariusz
materiały do scenariusza
zdjęcia
montaż
Film Ostatni bastion jest produkcją skategoryzowaną jako Akcja Dramat. Produkcja ta powstała w 2001 roku. Film Ostatni bastion kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Ostatni bastion miała miejsce w 2001-10-19. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 277 200 000 zł. Ostatni bastion zapewni nam około 2 godziny 10 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.50. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Robert Redford, Mark Ruffalo, Robin Wright, Kathryn Morris, Scott Michael, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Ostatni bastion to Ostatnie wakacje, Ostatni carowie, Ostatnie dzieciaki na Ziemi, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Ostatnie dzieciaki na Ziemi online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Ostatnie dzieciaki na Ziemi online" czy "cały serial Ostatnie dzieciaki na Ziemi vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.