Ostatni król Szkocji(2006)

Film "Ostatni król Szkocji" miał premierę w dniu: 2006-09-01

Jak obejrzeć film Ostatni król Szkocji?

Gdzie obejrzeć film Ostatni król Szkocji online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Ostatni król Szkocji online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Ostatni król Szkocji - opis filmu

Przebywający na misji w Ugandzie szkocki lekarz zostaje osobistym medykiem samozwańczego prezydenta, Idiego Amina. Wkrótce przekonuje się, że jego przełożony jest barbarzyńskim tyranem.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2006 2020-01-16 23:46:47

Budżet:

23 100 000 zł

Ocena:

7.60 / 10
7.60 0 10 1134

Czas trwania:

2 godziny 3 min.

James McAvoy

Jako: Dr Nicholas Garrigan

Jako: Dr Nicholas Garrigan

Forest Whitaker

Jako: Idi Amin

Jako: Idi Amin

Gillian Anderson

Jako: Sarah Merrit

Jako: Sarah Merrit

David Oyelowo

Jako: Dr Junju

Jako: Dr Junju

Simon McBurney

Jako: Nigel Stone

Jako: Nigel Stone

Kerry Washington

Jako: Kay Amin

Jako: Kay Amin

Barbara Rafferty

Jako: Pani Garrigan

Jako: Pani Garrigan

Adam Kotz

Jako: Dr Merrit

Jako: Dr Merrit

Peter Salmon

Jako: Biały biznesmen

Jako: Biały biznesmen

Chris Wilson

Jako: Perkins

Jako: Perkins

Peter Morgan

scenariusz
scenariusz

Jeremy Brock

scenariusz
scenariusz
reżyser
muzyka
zdjęcia
produkcja

Idi Amin

materiały archiwalne
materiały archiwalne

Tessa Ross

produkcja
produkcja

Giles Foden

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
montaż
Film Ostatni król Szkocji jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała w 2006 roku. Film Ostatni król Szkocji kręcono między innymi w takich państwach jak Wielka Brytania Niemcy . Premiera filmu Ostatni król Szkocji miała miejsce w 2006-09-01. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 23 100 000 zł. Ostatni król Szkocji zapewni nam około 2 godziny 3 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.60. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak James McAvoy, Forest Whitaker, Gillian Anderson, David Oyelowo, Simon McBurney, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Ostatni król Szkocji to Ostatnie wakacje, Ostatni carowie, Ostatnie dzieciaki na Ziemi, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Ostatnie dzieciaki na Ziemi online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Ostatnie dzieciaki na Ziemi online" czy "cały serial Ostatnie dzieciaki na Ziemi vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.