Ostatnie kuszenie Chrystusa(1988)

Film "Ostatnie kuszenie Chrystusa" miał premierę w dniu: 1988-08-12

Jak obejrzeć film Ostatnie kuszenie Chrystusa?

Gdzie obejrzeć film Ostatnie kuszenie Chrystusa online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Ostatnie kuszenie Chrystusa online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Ostatnie kuszenie Chrystusa - opis filmu

Tuż przed śmiercią Jezus staje przed wyborem: umrzeć na krzyżu i wypełnić swoje przeznaczenie lub bez żadnych poświęceń pozostać zwykłym człowiekiem.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1988 2020-01-16 22:36:42

Produkcja:

Budżet:

26 950 000 zł

Ocena:

7.70 / 10
7.70 0 10 487

Czas trwania:

2 godziny 44 min.

Willem Dafoe

Jako: Jezus

Jako: Jezus

Harvey Keitel

Jako: Judasz

Jako: Judasz

David Bowie

Jako: Poncjusz Piłat

Jako: Poncjusz Piłat

Rod Dana

Jako: Żołnierz

Jako: Żołnierz

Peter Berling

Jako: Żebrak

Jako: Żebrak

Barbara Hershey

Jako: Maria Magdalena

Jako: Maria Magdalena

Illeana Douglas

Jako: Głos w tłumie

Jako: Głos w tłumie

Verna Bloom

Jako: Maria, Matka Jezusa

Jako: Maria, Matka Jezusa

Harry Dean Stanton

Jako: Szaweł / Paweł

Jako: Szaweł / Paweł

John Lurie

Jako: Jakub Apostoł

Jako: Jakub Apostoł

reżyser

Paul Schrader

scenariusz
scenariusz
dźwięk
muzyka
dźwięk
montaż
produkcja
zdjęcia

Nikos Kazantzakis

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza

John Beard

scenografia
scenografia
Film Ostatnie kuszenie Chrystusa jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Religijny. Produkcja ta powstała w 1988 roku. Film Ostatnie kuszenie Chrystusa kręcono między innymi w takich państwach jak USA Kanada . Premiera filmu Ostatnie kuszenie Chrystusa miała miejsce w 1988-08-12. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 26 950 000 zł. Ostatnie kuszenie Chrystusa zapewni nam około 2 godziny 44 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.70. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Willem Dafoe, Harvey Keitel, David Bowie, Rod Dana, Peter Berling, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Ostatnie kuszenie Chrystusa to Ostatnie wakacje, Ostatnie dzieciaki na Ziemi, Ostatnie słowo, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Ostatnie słowo online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Ostatnie słowo online" czy "cały film Ostatnie słowo vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.