Ostatnie zlecenie
Ostatnie zlecenie - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.

Sprawdź legendę Ostatnie zlecenie(2008)

Bangkok Dangerous(2008)

Film "Ostatnie zlecenie" miał premierę w dniu: 2008-08-21

Jak obejrzeć film Ostatnie zlecenie?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mogą korzystać z tej sekcji! Zarejestruj się! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Ostatnie zlecenie - opis filmu

Joe ma cztery zasady: nie zadaje pytań, nie uznaje dobra ani zła, nie spotyka się z ludźmi spoza interesu i zawsze wie, kiedy się wycofać. "Ostatnie zlecenie" to thriller  o bezwzględnym płatnym mordercy (Nicolas Cage), który, wykonując zlecenie w Bangkoku, napotyka niespodziewane przeszkody i po raz pierwszy odstępuje od swoich żelaznych reguł. Przekonuje się, że jeśli praca polega na zabijaniu, próba ocalenia czyjegoś życia może okazać się śmiertelnym wyzwaniem.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2008 2020-01-17 19:27:19

Produkcja:

Budżet:

173 250 000 zł

Ocena:

6.20 / 10
6.20 0 10 597

Czas trwania:

1 godzina 39 min.

Nicolas Cage

Jako: Joe

Jako: Joe

Jako: Aom

Charlie Yeung

Jako: Fon

Jako: Fon

Jako: Kong

Chalita Chaisaeng

Jako: Dziewczyna grubego faceta

Jako: Dziewczyna grubego faceta

Bruce Blain

Jako: Spanikowany reporter

Jako: Spanikowany reporter

Dom Hetrakul

Jako: Aran

Jako: Aran

Tuck Napaskorn

Jako: Brat Konga

Jako: Brat Konga

Chris Heebink

Jako: USC

Jako: USC

James With

Jako: Chicago

Jako: Chicago

Nicolas Cage

produkcja
produkcja
muzyka

Danny Pang

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
montaż

Oxide Pang Chun

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
produkcja
dźwięk

Witoon Suanyai

scenografia
scenografia

Jason Shuman

produkcja
produkcja

Jason Richman

scenariusz
scenariusz
Film Ostatnie zlecenie jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Thriller. Produkcja ta powstała w 2008 roku. Film Ostatnie zlecenie kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Ostatnie zlecenie miała miejsce w 2008-08-21. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 173 250 000 zł. Ostatnie zlecenie zapewni nam około 1 godzina 39 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.20. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Nicolas Cage, Panward Hemmanee, Charlie Yeung, Shahkrit Yamnarm, Chalita Chaisaeng, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Ostatnie zlecenie to Ostatnie wakacje, Ostatnie dzieciaki na Ziemi, Ostatnie słowo, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Ostatnie słowo online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Ostatnie słowo online" czy "cały film Ostatnie słowo vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.