Panic cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Panic" miał premierę w dniu: 2021-05-27

Gdzie obejrzeć serial Panic online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Panic (2021)

W prowincjonalnym, małym mieście - w Carp w Teksasie - Panic to jedyna nadzieja na lepsze życie. Każdego lata absolwenci liceum ryzykują życie, próbując wykonać zadania, które każą im mierzyć się z najgłębiej skrywanymi lękami. Nagrodą jest suma, która może odmienić ich los. W tym roku w grze udział biorą dwadzieścia trzy osoby. Pod koniec turnieju każda z nich będzie innym człowiekiem.

Infomacje o Panic (2021)

Rok produkcji:

2021 2021-06-01 23:01:02

Ocena:

5.70 / 10
5.70 0 10 25

Czas trwania:

43 min.

Jessica Sula

Jako: Natalie Williams

Jako: Natalie Williams

Moira Kelly

Jako: Melanie Cortez

Jako: Melanie Cortez

Bonnie Bedelia

Jako: Anne McCarthy

Jako: Anne McCarthy

Bryce Cass

Jako: Adam Lyons

Jako: Adam Lyons

Jordan Elsass

Jako: Matt Castile

Jako: Matt Castile

Rachel Bay Jones

Jako: Sherri Nill

Jako: Sherri Nill

Benjamin J. Cain Jr.

Jako: George Moore

Jako: George Moore

Leslie Ann Leal

Jako: Summer Calvo

Jako: Summer Calvo

Camron Jones

Jako: Biskup Marks

Jako: Biskup Marks

Mercedes Griffeth

Jako: Lauren Wilkes

Jako: Lauren Wilkes

reżyser

Elle Triedman

produkcja
produkcja

Ginger Sledge

produkcja
produkcja

Lauren Oliver

scenariusz
scenariusz

Joe Roth

produkcja
produkcja
reżyser
reżyser

Viet Nguyen

reżyser
reżyser
reżyser
reżyser

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Panic online - Panika
7.00/10 (1)

Panic online - Panika

Świeżo upieczeni absolwenci liceum czekają na rozpoczęcie turnieju i sygnał od sędziów. Napięcie rośnie, a przyjaciele stają się rywalami. Heather przysięgała, że nie weźmie udziału w turnieju; jednak zdrada bliskiej osoby może ją do tego zmusić.
Panic online - Lęk wysokości
6.00/10 (1)

Panic online - Lęk wysokości

Do turnieju zgłosiły się dwadzieścia trzy osoby. Stawka jest wysoka - dosłownie. Drugie zadanie w Panic każe zawodnikom mierzyć się z lękiem wysokości. Tymczasem turniej przykuwa uwagę szeryfa i jego zastępców, którzy usiłują powstrzymać organizatorów. Tajemniczy Dodge radzi sobie świetnie, póki jeden z uczestników nie postanawia mu przeszkodzić.
Panic online - Pułapka
7.00/10 (1)

Panic online - Pułapka

W mieście odbywa się parada z okazji Dnia Niepodległości. Na jednej z estrad pojawia się duch przeszłości i zaszyfrowane wskazówki dla zawodników dotyczące trzeciego zadania. Nocne włamanie na niebezpieczny teren i pewien zaskakujący sojusz sprawią, że Heather znajdzie się w niebezpieczeństwie.
Panic online - Ucieczka
6.00/10 (1)

Panic online - Ucieczka

Seria niefortunnych zdarzeń sprawia, że uczestnicy turnieju ledwo uchodzą z życiem z trzeciego zadania. Na szczęście czeka ich chwila wytchnienia: doroczny Bal dla Graczy, podczas którego między poszczególnymi graczami zaczyna iskrzyć, a duchy przeszłości powracają, by znów dręczyć mieszkańców Carp.
Panic online - Duchy
7.00/10 (1)

Panic online - Duchy

Zawodnicy muszą spędzić noc w nawiedzonym domu, w którym rządzą duchy - te z przeszłości i te nowe. Rozwiązanie zagadki zadanej graczom przypomina o tragicznej przeszłości turnieju, a plany Heather omal nie idą z dymem. Dowiadujemy się także, iż jeden z najzagorzalszych krytyków turnieju jest z nim w tajemniczy sposób powiązany.
Panic online - Ślepy zaułek
7.00/10 (1)

Panic online - Ślepy zaułek

Doroczne Autorodeo dostarcza mieszkańcom Carp odrobiny rozrywki i pozwala odetchnąć po wydarzeniach z poprzedniego odcinka. Policja jest coraz bliższa odkrycia tożsamości sędziów, nikt nie wie zatem, czy turniej zostanie wznowiony. Heather udaje się naprawić jedną relację kosztem innej; tymczasem turniej toczy się dalej... choć nie dla wszystkich.
Panic online - Zaufanie
6.00/10 (1)

Panic online - Zaufanie

Piąte zadanie turnieju opiera się na zaufaniu: nasi zawodnicy muszą przejść po niszczejącym wiadukcie, a prowadzący nagrywa ich wyznania - skrywane sekrety i kłamstwa - które pomogą im dotrzeć do celu. To zadanie zdecyduje o tym, kto przejdzie do finału. Prawda może wyzwolić uczestników - ale wkrótce powróci, by ich dręczyć.
Panic online - Powroty

Panic online - Powroty

Sędziowie wyznaczają czworgu zawodników indywidualne zadania, by wyłonić dwoje finalistów; dobierają wyzwania tak, by wykorzystać ich najgłębiej skrywane lęki. Przeszłość zderza się z teraźniejszością, gdy na jaw wychodzą ukryte motywacje zawodników. Szeryf jest bliski aresztowania podejrzanego, a Heather przeżywa kolejne rozczarowanie.
Panic online - Klatki

Panic online - Klatki

Jeden z zawodników zostaje zdyskwalifikowany, co pozwala awansować jego rywalowi. Zewnętrzne naciski na turniej wzmagają się, a konsekwencje poczynań uczestników stają się dramatyczne. Nasi bohaterowie dowiadują się, co grozi tym, którzy w tej grze stawiają wszystko na jedną kartę.
Panic online - Pojedynek

Panic online - Pojedynek

Komuś bardzo zależy na tym, by Pojedynek wygrała konkretna osoba; Heather dowiaduje się, że przynajmniej dla jednego z zawodników Panic nie jest już tylko grą. Turniej kończy się prawdziwą eksplozją - wygląda na to, że to ostateczny finał... Tegoroczni zawodnicy zakończyli rywalizację. Ale to nie oni decydują o tym, kiedy gra się skończy.
Serial Panic jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2021 roku. Premiera serialu Panic miała miejsce w 2021-05-27. Panic zapewni nam około 43 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.70. W obsadzie "Panic" zobaczymy między innymi takie postaci jak Jessica Sula, Moira Kelly, Bonnie Bedelia, Bryce Cass, Jordan Elsass, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Panic to Panic Button, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Panic online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Panic online" czy "Panic online" lub "Panic zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.