Film Pewnego razu... w Hollywood online
Pewnego razu... w Hollywood - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Pewnego razu... w Hollywood" miał premierę w dniu: 2019-07-25

Gdzie oglądać film Pewnego razu... w Hollywood online z legalnego źródła?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Pewnego razu... w Hollywood - opis filmu

Aktor Rick Dalton i jego przyjaciel kaskader powracają do Hollywood. Mężczyźni próbują odnaleźć się w przemyśle filmowym, który ewoluował podczas ich nieobecności.

Pewnego razu... w Hollywood - recenzja filmu

'Pewnego razu... w Hollywood” to nowy film Quentina Tarrantino, w którym z wielką swobodą oraz sentymentem przedstawia branże filmową umiejętnie punktując wszystkie jej wady i zalety. Film opowiada o perypetiach przebrzmiałego gwiazdora westernów Ricka Daltona (w tej roli Leonardo Di Caprio), który próbuje wrócić na szczyt. Towarzyszy mu kolega z planu, zastępujący go w trudnych ujęciach kaskader Cliff Booth grany przez Brada Pitta (ostatnio na ekranie w filmie „Ad Astra”). Fabuła osadzona jest na przełomie lat 60 i 70, a więc złote lata Hollywood. Wtedy też królowali hipisi, a tematem w mediach była wojna w Wietnamie. Cała historia luźno jest również powiązana z masakrą w domu Romana Polańskiego (granego przez polskiego aktora Roberta Zawieruche), gdy zamordowano jego żonę Sharon Tate (w tej roli Margot Robbie) oraz jej przyjaciół. 'Pewnego razu... w Hollywood” to przede wszystkim hołd oddany branży filmowej. Zlepek różnych anegdot, kunsztownych świetnych scen (jak np. z Brucem Lee) oraz przedstawienie klimatu tamtych czasów. Rewelacyjne role Leonarda Di Caprio, Brada Pitta oraz Margot Robbie, która tylko gdy pojawia się na ekranie kradnie swoim urokiem każdą scenę. W tym roku można ja również zobaczyć w filmach: „Ptaki NocyDavida Ayera i „Gorący tematJaya Roacha. W rolach drugoplanowych, a także trzecio planowych można znaleźć bardzo znane nazwiska: Al Pacino („Irlandczyk” - do zobaczenia na platformie VOD Netflix), Emile Hirsch („Wszystko za życie” - Netflix lub Chili.tv), Damian Lewis („Homeland” - Netflix oraz Player.pl), Scott McNairy („Narcos: Meksyk” - Netflix). Nie obyło się bez charakterystycznego stylu i konwencji reżysera. Powolne budowanie napięcie przez cały film i oczywiście krwisty finał to znaki firmowe Quentina Tarantino. Obraz reżysera jak zwykle dzieli kinomanów. Jedni uznają go za zbyt długi i przewidywany, inny twierdzą, że to arcydzieło. Nie zmienia to faktu, że z niecierpliwości widzowie będą czekać na kolejny film Quentina Tarantino.

Szczegółowe infomacje o Pewnego razu... w Hollywood (2019)

Rok produkcji:

2019 2020-01-17 06:36:28

Budżet:

365 750 000 zł

Ocena:

7.40 / 10
7.40 0 10 4022

Czas trwania:

2 godziny 41 min.

Brad Pitt

Jako: Cliff Booth

Jako: Cliff Booth

Margot Robbie

Jako: Sharon Tate

Jako: Sharon Tate

Margaret Qualley

Jako: Pussycat

Jako: Pussycat

Leonardo DiCaprio

Jako: Rick Dalton

Jako: Rick Dalton

Al Pacino

Jako: Marvin Schwarz

Jako: Marvin Schwarz

Dakota Fanning

Jako: "Piskliwa" Fromme

Jako: "Piskliwa" Fromme

Quentin Tarantino

Jako: Reżyser reklamy papierosów "Red Apple"

Jako: Reżyser reklamy papierosów "Red Apple"

Danielle Harris

Jako: Angel

Jako: Angel

Rebecca Rittenhouse

Jako: Michelle Phillips

Jako: Michelle Phillips

Emile Hirsch

Jako: Jay Sebring

Jako: Jay Sebring

Quentin Tarantino

reżyser
scenariusz
produkcja
reżyser
scenariusz
produkcja
produkcja
zdjęcia

David Heyman

produkcja
produkcja

Jann K. Engel

scenografia
scenografia
produkcja
montaż

Eric Sundahl

scenografia
scenografia
produkcja

Barbara Ling

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Pewnego razu... w Hollywood jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Kryminał. Produkcja ta powstała w 2019 roku. Film Pewnego razu... w Hollywood kręcono między innymi w takich państwach jak USA Wielka Brytania . Premiera filmu Pewnego razu... w Hollywood miała miejsce w 2019-07-25. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 365 750 000 zł. Pewnego razu... w Hollywood zapewni nam około 2 godziny 41 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Brad Pitt, Margot Robbie, Margaret Qualley, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Pewnego razu... w Hollywood to Pewnego razu w listopadzie, Pewnego razu na północy, Pewnego razu w Anatolii, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Pewnego razu... w Hollywood online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Pewnego razu... w Hollywood online" czy "cały film Pewnego razu... w Hollywood online" lub "Pewnego razu... w Hollywood zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.