Piękna i Bestia cały film online
Piękna i Bestia film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Piękna i Bestia" miał premierę w dniu: 2017-03-16

Gdzie obejrzeć film Piękna i Bestia online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Piękna i Bestia (2017)

Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston.

Piękna i Bestia - recenzja filmu

Piękna i Bestia to historia tak klasyczna, że naprawdę ciężko jej nie znać albo chociaż o niej nie usłyszeć. Choć powstało wiele ekranizacji tej baśni, większość z nas zapewne najbardziej kojarzy ją z animowaną produkcją Disney’a z 1991 roku i nikogo oczywiście nie sposób za to winić. Jednak ten film w wersji aktorskiej również powinien trafić na listę obejrzanych tytułów. Dlaczego? Dlatego, że ten remake jest niczym miód na uszy, oczy i każdą inną część ciała. Fabuły tego klasyka chyba nikomu nie trzeba przypominać. Piękna Bella (Emma Watson, zobacz filmy online: Harry Potter, Małe kobietki, The Circle. Krąg), żyjąca w małej francuskiej wiosce wyrusza na poszukiwania swojego ojca, który nie wrócił z podróży. Znajduje go w ogromnym zamku, którego właścicielem jest książę, Bestia (Dan Stevens, oglądaj filmy online: Krocząc wśród cieni, Gość, Legion). Oddając swoje życie za wolność ojca, zostaje tam, w jej mniemaniu, uwięziona. Szybko okazuje się jednak, że nikt nikogo nie ma zamiaru więzić – dziewczyna, zamiast w lochu, mieszka w przepięknej komnacie, niczego (poza wolnością) jej nie brakuje, a Bestia okazuje się być nie taki straszny jak go malują. Powoli rodzi się między nimi uczucie, które być może uratuje zarówno księcia, jak i wszystkich mieszkańców zamku od okropnej klątwy. Film ten jest dopieszczony na każdej płaszczyźnie: aktorskiej, reżyserskiej, kostiumowej, muzycznej. Ogromną zaletą jest scenariusz, który idealnie łączy w sobie wszystkie najważniejsze aspekty pierwowzoru oraz uzupełnia niektóre poboczne wątki, pozwalając rozwinąć się naszym postaciom. Nic, tylko oglądać.

Autor: Zuza Boćko

Infomacje o Piękna i Bestia (2017)

Rok produkcji:

2017 2020-03-20 22:46:51

Produkcja:

Budżet:

616 000 000 zł

Ocena:

7.20 / 10
7.20 0 10 12021

Czas trwania:

2 godziny 9 min.

Emma Watson

Jako: Bella

Jako: Bella

Ewan McGregor

Jako: Płomyk

Jako: Płomyk

Luke Evans

Jako: Gaston

Jako: Gaston

Gugu Mbatha-Raw

Jako: Puf Puf

Jako: Puf Puf

Stanley Tucci

Jako: Maestro Cadenza

Jako: Maestro Cadenza

Sonoya Mizuno

Jako: Debiutantka

Jako: Debiutantka

Dan Stevens

Jako: Bestia

Jako: Bestia

Emma Thompson

Jako: Pani Imbryk

Jako: Pani Imbryk

Ian McKellen

Jako: Trybik

Jako: Trybik

Josh Gad

Jako: Le Fou

Jako: Le Fou

scenariusz

Bill Condon

reżyser
reżyser
scenariusz

Mike Stallion

scenografia
scenografia

Elaine Kusmishko

scenografia
scenografia
zdjęcia
dźwięk
produkcja
kostiumy

Niall Moroney

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Piękna i Bestia jest produkcją skategoryzowaną jako Baśń Musical Romans. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2017 roku. Film Piękna i Bestia kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Piękna i Bestia miała miejsce w 2017-03-16. Budżet filmu Piękna i Bestia wynosi 616 000 000 zł. Piękna i Bestia zapewni nam około 2 godziny 9 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.20. W obsadzie "Piękna i Bestia" zobaczymy między innymi takie postaci jak Emma Watson, Ewan McGregor, Luke Evans, Gugu Mbatha-Raw, Stanley Tucci, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Piękna i Bestia to Piękna i rzeźnik, Piękna i bestie, Piękna i bestia, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Piękna i Bestia online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Piękna i Bestia online" czy "Piękna i Bestia online" lub "Piękna i Bestia zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.