Prawo Agaty cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Prawo Agaty" miał premierę w dniu: 2012-03-04

Gdzie obejrzeć serial Prawo Agaty online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Prawo Agaty (2012)

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. Niestety ląduje na bruku wyniku kilku nieprzyjemnych wydarzeń. W związku z tym musi rozpocząć swoje życie od nowa. Ta trzydziestoparoletnia kobieta została jednak bez środków do życia. Brakuje jej pomysłów na siebie. Od czego jednak są przyjaciele? Idąc za radą przyjaciółki - Doroty (Daria Widawska). wraz z nią wynajmuje lokal. Kobiety zaczynają pracować na własną rękę. Dla Agaty zajęcie to jest nowością. Poznaje zupełnie nowych ludzi. Pozna też ich problemy i codzienne sprawy które będą się różniły od tych, którymi się zajmowała do tej pory. Agata między innymi zmierzy się z problemami Doroty i jej męża Wojtka (Tomasz Karolak) oraz wpląta się w trójkąt zawodowo-emocjonalny między nią, Dębskim (Leszek Lichota) i jego życiowa partnerką panią prokurator Marią Okońską (Małgorzata Kożuchowska).

Infomacje o Prawo Agaty (2012)

Rok produkcji:

2012 2021-05-13 18:49:04

Ocena:

7.20 / 10
7.20 0 10 2

Czas trwania:

45 min.

Katarzyna Zawadzka

Jako: Aniela Bylińska

Jako: Aniela Bylińska

Jan Frycz

Jako: Mecenas Feliks Bitner

Jako: Mecenas Feliks Bitner

Ewa Kaim

Jako: Monika Cybulska, żona Michała

Jako: Monika Cybulska, żona Michała

Andrzej Zieliński

Jako: Piotr Górecki

Jako: Piotr Górecki

Małgorzata Kożuchowska

Jako: Prokurator Maria Okońska

Jako: Prokurator Maria Okońska

Anna Dereszowska

Jako: Mecenas Iwona Czerska

Jako: Mecenas Iwona Czerska

Marcin Hycnar

Jako: Ksiądz Robert Dębski, brat Marka

Jako: Ksiądz Robert Dębski, brat Marka

Mirosław Baka

Jako: Komisarz Majewski, ojciec Tośki

Jako: Komisarz Majewski, ojciec Tośki

Magdalena Walach

Jako: Ewa Szotkiewicz, przyjaciółka Marka

Jako: Ewa Szotkiewicz, przyjaciółka Marka

Eryk Lubos

Jako: Michał Cybulski, przyrodni brat Agaty

Jako: Michał Cybulski, przyrodni brat Agaty

reżyser
reżyser
reżyser
reżyser
reżyser

Piotr Szymanek

scenariusz
scenariusz
scenariusz

Aneta Głowska

scenariusz
scenariusz

Piotr Subbotko

scenariusz
scenariusz
scenariusz

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Prawo Agaty - Odcinek 1

Prawo Agaty - Odcinek 1

Agata, szefowa działu prawnego w koncernie ubezpieczeniowym, nadzoruje proces, jaki jej firmie wytoczyła jedna z klientek, Magda Niewczas. Jej podwładny, przystojny mecenas Hubert Sulecki, wygrywa, pozbawiając Magdę odszkodowania. Przegrana reprezentuje mecenas Marek Dębski, który od razu następuje Agacie na odcisk, oskarżając Huberta o nieuczciwość. Mecenas Dębski nie wie, ze Agatę łączy z Hubertem coś więcej niż relacja zawodowa.
Prawo Agaty - Odcinek 2

Prawo Agaty - Odcinek 2

Agata wynajmuje tanią kawalerkę i bezskutecznie szuka pracy. Po rozmowie z ojcem postanawia wziąć sprawy w swoje ręcę. Początki są trudne, zwłaszcza że niespodziewanie jej przeciwnikiem w sądzie okazuje się doświadczony i pewny siebie mecenas Dębski. Czy uda jej się pokonać swoje słabości i wygrać pierwszą sprawę? Jednocześnie Dorota proponuje jej dołączenie do wspólnoty biurowej, w której wraz z kolegą zamierzają prowadzić swoje kancelarie. Agata zgadza się, zaprasza też do współpracy wydzwaniającego do niej byłego asystenta - Bartka. Okazuje się, że nie wszyscy współpracownicy będą jej przychylni. Agata będzie mocno zaskoczona...
Prawo Agaty - Odcinek 3

Prawo Agaty - Odcinek 3

W nowej kancelarii Dębski zarządza zrzutkę na remont. Nie wie, że Agata jest bez pieniędzy. Jest też przeciwny zatrudnieniu Bartka. Atmosfera między nimi jest coraz bardziej napięta... W tym czasie Agata dostaje nową sprawę. Pozornie banalna stłuczka samochodowa, okazuje się początkiem wielkiej awantury. Czy prawniczka poradzi sobie z dwiema skłóconymi przyjaciółkami? W tym czasie Agata postanawia sama pomalować nowe biuro. Dorota zaprasza ją i Dębskiego na kolację, żeby ich pogodzić. Czy dojdą do porozumienia? Niespodziewanie Agata dostaje telefon z policji. Czy będzie dotyczył zniknięcia Huberta?
Prawo Agaty - Odcinek 4

Prawo Agaty - Odcinek 4

Dębski odwozi zdenerwowaną Agatę na komisariat, gdzie policja pokazuje jej nagranie z monitoringu na stacji benzynowej pod Gdańskiem. Czy będzie na nim Hubert Sułecki, mężczyzna, który oszukał prawniczkę? W tym czasie do Warszawy przyjeżdża Andrzej – ojciec Agaty. Agata panikuje: ojciec nic nie wie o jej kłopotach, a ona wstydzi się mu powiedzieć. Pod pretekstem remontu w mieszkaniu, że wciąż jest zabieganą panią dyrektor w koncernie. Andrzej poznaje Dębskiego i jest przekonany, że to nowy chłopak córki...Czy Agata wyzna ojcu, jak teraz wygląda jej życie. W tym czasie do Agaty zgłasza się Kinga Bugajska, której konkubent zmarł nie pozostawiwszy testamentu. Bugajska ma jednak powody by twierdzić, że przed śmiercią jej partner, w obecności kolegów, zapisał dom, w którym mieszkają, na ich małe dziecko. Jeśli nie uda się tego udowodnić przed sądem, dom przejdzie na własność bogatej byłej żony zmarłego. Finał sprawy zaskoczy nawet samą Agatę...
Prawo Agaty - Odcinek 5

Prawo Agaty - Odcinek 5

Klientką Agaty jest znana warszawska restauratorka – Krystyna Sikorska. Jej ciotka, Elżbieta jest oskarżona o zamordowanie męża, policjanta. Sikorska nie chce być powiązana z tą sprawą, ale zatrudnia Agatę, by broniła Elżbiety, ponieważ uważa, że kobieta była przez męża maltretowana. Problem w tym, że Elżbieta nie chce się bronić. Czy Agacie uda się wybrnąć z tej sytuacji? Szczególnie, że oskarżycielem w tej sprawie okazuje się być Maria Okońska, z którą nieoficjalnie spotyka się...Dębski. Tymczasem Dorota znów musi zająć się Filipem, który został wyrzucony z kolejnego przedszkola. Chce zatrudnić nianię, ale Wojtek jest temu przeciwny. Zobowiązuje się zająć chłopcem i udowodnić Dorocie, że ich syn wcale nie sprawia kłopotów wychowawczych. Idzie mu zaskakująco dobrze, dopóki Dorota nie odkrywa pewnej tajemnicy.
Prawo Agaty - Odcinek 6

Prawo Agaty - Odcinek 6

Agata prowadzi sprawę szesnastoletniego syna byłej koleżanki z poprzedniej pracy. Staszek jest oskarżony o włamanie do szkolnej pracowni komputerowej i kradzież komputerów. Kłopot w tym, że wrogo nastawiony wobec rodziców i całego świata nastolatek nie chce pomocy. Czy to on włamał się się do pracowni? Dorota jest przeciążona godzeniem pracy z kłopotami w domu i gdy pewnego wyjątkowo ciężkiego wieczora do jej drzwi puka Agata z prośbą o poradę w sprawie Staszka, dochodzi do konfliktu...Tymczasem Dębski i Maria mają stanąć po przeciwnych stronach w tej samej sprawie. Okońska uważa, że któreś z nich powinno zrezygnować i nie będzie to ona. Dębski nie chce o tym słyszeć – dochodzi między nimi do ostrej kłótni. Które z nich ustąpi?
Prawo Agaty - Odcinek 7

Prawo Agaty - Odcinek 7

Do kin wchodzi przebojowa komedia romantyczna. Cyniczny Dębski, który takich filmów nie znosi, zostaje wynajęty przez dwóch scenarzystów twierdzących, iż są prawdziwymi autorami tej historii. Dębski usiłuje ich zniechęcić do procesu, Bezskutecznie. Pech chce, że scenarzyści życzą sobie, by reprezentowali ich zarówno Dębski, jak i Agata. Adwokaci ostro sprzeczają się o strategię negocjacyjną z producentem filmu. Czy w końcu dojdą do porozumienia? Tymczasem Okońska jest zazdrosna o Agatę! Czy pod wpływem silnej pani prokurator Dębski zrezygnuje ze sprawy? Bartek w tajemnicy przygotowuje się do sesji poprawkowej. Agata odkrywa jego sekret i urządza mu potajemny egzamin próbny. Czy jej podopieczny przejdzie ten test?
Prawo Agaty - Odcinek 8

Prawo Agaty - Odcinek 8

Agata spotyka starą znajomą ze szkolnych lat w Bydgoszczy. Okazuje się, że Kaśka niedawno rozpoczęła pracę w jednej z warszawskich redakcji, jednak jest tam bardzo źle traktowana przez swoją szefową, Lidię Skalską. Wojownicza Agata namawia Kaśkę, by pozwała Skalską i prosi o pomoc Dorotę. Sprawa trafia do sądu, ale wszyscy podwładni demonicznej Skalskiej robią co mogą, by podczas swych zeznań wybielić szefową. Kaśka chce się poddać. Czy prawniczki jej na to pozwolą? Tymczasem do Dębskiego zgłasza się były nauczyciel, który nieświadomie kupił kradziony samochód i teraz jest oskarżony o paserstwo. Sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót, gdy Dębski dowiaduje się, że sprzedawcą samochodu był niejaki Hubert Sułecki, wciąż bezskutecznie poszukiwany przez policję. Czy w tej sytuacji Agata odważy się opowiedzieć całą historię związaną z Hubertem?
Prawo Agaty - Odcinek 9

Prawo Agaty - Odcinek 9

Dorota zaczyna podejrzewać, że Wojtek ma romans z opiekunką ich dzieci. Tymczasem Dębski zostaje zaproszony na kolację do rodziców Okońskiej. Czuje, że ich związek wkracza na wyższy poziom. Czy to go zaczyna przerażać? W tym czasie w kamienicy, w której mieści się kancelaria, dochodzi do aresztowania. U młodego chłopaka Jacka, znaleziono nielegalną broń. Zrozpaczona matka chłopaka, Ewa, przychodzi z prośbą o pomoc. Chłopak twierdzi, że został wrobiony. Gdy Agata godzi się przyjąć sprawę, niespodziewanie zjawia się Jerzy – ojciec Jacka – i bierze całą winę na siebie. Prawniczka czuje, że Jerzy nie mówi jej całej prawdy... W tym czasie Agata spotyka swojego chłopaka z liceum – Maćka, obecnie szanowanego lekarza. Maciek jest bardzo zainteresowany ponownym spotkaniem z Agatą.
Prawo Agaty - Odcinek 10

Prawo Agaty - Odcinek 10

Agata, z pomocą Bartka, broni Pawła – młodego architekta oskarżonego o napad na kantor. Dowody na winę Pawła są słabe i sprawa wydaje się banalna, dopóki Paweł na sali sądowej nie zostaje zdemaskowany. Co ukrywa architekt? Kiedy Agata chce wypowiedzieć pełnomocnictwo swojemu klientowi, w kancelarii stawia się jego siostra Olga. Czy wniesie nowe fakty do sprawy? Tymczasem Dorota jest coraz bardziej przekonana, że Wojtek ma romans z Bernadettą. Dziewczyna nosi niezbyt gustowny naszyjnik, który Dorota wcześniej odkryła schowany w domu...Tymczasem Dębski przeprowadza poważną rozmowę z Marią. Wolał, kiedy ich związek był bardziej niezobowiązujący. Jak na to wyznanie zareaguje Maria? Agatę z kolei odwiedza Maciek, z którym kiedyś się spotykała.
Prawo Agaty - Odcinek 11

Prawo Agaty - Odcinek 11

Agata reprezentuje Martę Żarską, żonę znanego i doświadczonego adwokata Roberta. Żarski utrudnia rozwód, korzystając z rozmaitych sztuczek prawnych. Walka jest zacięta, wygląda na to, że Żarski zamierza zostawić żonę z niczym. Zdesperowanej Marcie zależy już tylko na uwolnieniu się od zaborczego męża i rozpoczęciu nowego życia. Czy Agata wywalczy dla niej szczęście? Wojtek pokazuje Dorocie bar, który kupił wraz z kolegą ze studiów po tym, jak stracił pracę w banku. Dorota jest wściekła, że Wojtek trzymał przed nią wszystko w tajemnicy. Załamuje się jeszcze bardziej, gdy Wojtek wyznaje, że całą odprawę zainwestował w remont lokalu. Tymczasem Agata wreszcie umawia się na kawę z Maćkiem. Ku jej zdumieniu, przyjacielska kawa okazuje się być romantyczną kolacją przy świecach. Czy wróci uczucie sprzed lat, a Agata i Maciek zejdą się?
Prawo Agaty - Odcinek 12

Prawo Agaty - Odcinek 12

Agata i Dębski wyjeżdżają do małego miasteczka, by tam wspólnie reprezentować pracownicę miejscowej fabryki w sprawie o molestowanie seksualne. Muszą stawić czoła nie tylko adwokatom pozwanego dyrektora fabryki, ale i wrogiemu dla przyjezdnych klimatowi prowincjonalnej społeczności. Gdy docierają na miejsce okazuje się, że muszą dzielić pokój hotelowy. Czy zajdzie coś między nimi? Dodatkowo prowadzona przez nich sprawa komplikuje się, a ich klientka – samotna matka – zaczyna być przez otoczenie traktowana z coraz większym ostracyzmem. Czy wygrają kolejną sprawę? Tymczasem Dorota, zabiegana w pracy i przybita sytuacją w domu, z ulgą przyjmuje decyzję Wojtka, by sprzedać pub i ponownie poszukać pracy w banku. Czy to ich ostateczna decyzja?
Prawo Agaty - Odcinek 13

Prawo Agaty - Odcinek 13

W kancelarii pojawia się Izabela – dawna patronka Agaty z czasów studiów. Przychodzi do swojej podopiecznej po latach, prosić by ta zgodziła się bronić jej siostrzeńca, który został oskarżony o potrącenie kobiety i pozostawienie jej nieprzytomnej na miejscu wypadku. Chłopak przyznaje, że potrącił kobietę, ale utrzymuje, że zatrzymał się i sprawdził, czy nic jej się nie stało. Odjechał zostawiając kobietę przytomną i zapewniającą go, że nic jej nie jest. Tymczasem trwają przygotowania się do nadchodzącego dorocznego balu adwokatów. Dorota zamawia sukienkę, Dębski próbuje wymigać się od pójścia z Okońską, a Agata jest zbyt pochłonięta pracą by myśleć o balu. W efekcie oboje lądują na imprezie bez partnerów. Gdy wieczór zaczyna rozwijać się całkiem przyjemnie, nastrój psuje pojawienie się zazdrosnej Okońskiej. Czy bal skończy się awanturą?
Prawo Agaty - Odcinek 14

Prawo Agaty - Odcinek 14

Agata namawia Dorotę, by razem wzięły sprawę przeciwko ProSpectrum. Pozew dotyczy dziecka, które zostało zakażone żółtaczką w szpitalu ubezpieczanym przez byłą firmę Agaty. Dębski jest przeciwny. Czy zrezygnuje z wakacji z Okońską i przyłączy się do zespołu prawników? Mimo wysiłków chętnych do przyłączenia się do pozwu, udaje się znaleźć tylko dziewięciu – brakuje jednego. Jak potoczy się ta sprawa? Jednocześnie Wojtek kończy urządzać pub i zaprasza wszystkich na uroczyste otwarcie. Niestety Dorota kiepsko się czuje. Jakie wiadomości przekazał jej lekarz? Tymczasem Agata coraz częściej spotyka się z Maćkiem, który widzi, jak bardzo jest zapracowana i proponuje jej wspólne wakacje. Czy to początek romansu?
Prawo Agaty - Odcinek 15

Prawo Agaty - Odcinek 15

Rozpoczyna się proces. Agata postanawia pozostać w sprawie pomimo gróźb Nawrockiego. Dębski jest temu przeciwny. Wybucha kłótnia – Agata uważa, że dopóki nie ma postawionych żadnych zarzutów Dębski nie ma prawa decydować, co jej wolno a co nie. Nie jest to jedyna awantura podczas tego procesu. Poszkodowani dowiadują się bowiem z prasy, że Agata ma zatargi z ProSpectrum i proszą ją aby zrezygnowała. Po której stronie stanie w tej sytuacji Dębski? Czy Agata będzie wykorzystywać wiedzę dotyczącą jej byłego pracodawcy? Tymczasem Dorota martwi się tym, co usłyszała od lekarza. Czy zdradzi Wojtkowi i Agacie tajemnicę? Po zakończonej sprawie emocje sięgają zenitu i w pewnym momencie Agata i Dębski, niespodziewanie dla siebie, całują się. Czy to początek romansu? Jak Dębski zachowa się w stosunku do Okońskiej?
Prawo Agaty - Odcinek 1

Prawo Agaty - Odcinek 1

Agata wraca z wakacji, podczas których związała się z Mackiem. Od razu po powrocie do kancelarii odkrywa, że Dębski coś przed nią ukrywa. Okazuje się, że jej ojciec ma kłopoty. Został oskarżony o podanie zawodnikowi nielegalnego dopingu. Agata nie jest w stanie spokojnie przyglądać się sprawie z daleka. Oznajmia obu panom, że jedzie z nimi do Bydgoszczy. Okońska, która właśnie wprowadzila się do Dębskiego, nie jest tym zachwycona. Dorota cierpi na dolegliwości ciażowe, które przeszkadzają jej w pracy.
Prawo Agaty - Odcinek 2

Prawo Agaty - Odcinek 2

Człowiek, który podawał się za znajomego Huberta, składa Agacie propozycję współpracy. Oburzona jego propozycją, wyrzuca go za drzwi, jednak dopiero po czasie orientuje się, że w jej gabinecie została teczka z dużą ilością pieniędzy. Tymczasem Agata reprezentuje parę narzeczonych pokrzywdzoną przez właściciela domu weselnego. W wyniku pomyłki ich ślub jest zagrożony. Agata szybko znajduje wyjście z sytuacji, jednak kłopoty zaczynają się w momencie, gdy okazuje się, że przyszły pan młody formalnie wciąż jest żonaty. Dorota prowadzi kuriozalną sprawę przystojnego sąsiada samotnie wychowującego syna.
Prawo Agaty - Odcinek 3

Prawo Agaty - Odcinek 3

Agata przyjmuje sprawę Leny, studentki która padła ofiarą gwałtu popełnionego przez wykładowcę. Prawniczka ma pełnić rolę oskarżyciela posiłkowego. Matka Leny nie ufa prokuraturze. Dość szybko okazuje się, że Przybysz będzie prowadziła sprawę wspólnie z Okońską. Współpraca idzie jak po grudzie, ale Agata, chcąc pomóc dziewczynie, stara się robić swoje. Pomiędzy Okońską a Dębskim pojawiają się pierwsze tarcia związane ze wspólnym mieszkaniem. Marek, choć bardzo stara się tego nie okazywać, jest spięty faktem, że obie kobiety ze sobą pracują.
Prawo Agaty - Odcinek 4

Prawo Agaty - Odcinek 4

Bartek bardzo chce wreszcie sprawdzić się w sądzie. Agata prowadzi jednak sprawę, w której sama musi szukać pomocy. Światowej sławy neurochirurg, dr Woliński (Szymon Bobrowski), został oskarżony o błąd podczas operacji pacjenta. Ku z trudem ukrywanemu rozdrażnieniu Dębskiego, Agacie pomaga Maciek. Bartek musi zadowolić się rolą asystenta. Sam klient również nie ułatwia Agacie zadania – wybitny lekarz jest równocześnie wyjątkowo konfliktowym i egocentrycznym człowiekiem, skłóconym z niemal całym środowiskiem.
Prawo Agaty - Odcinek 5

Prawo Agaty - Odcinek 5

Agata prowadzi sprawę egzaltowanej aktorki teatralnej, która procesuje się z pasierbem o testament po zmarłym niedawno mężu. Niespodziewanie dla wszystkich, jej klientka zostaje aresztowana pod zarzutem zabójstwa męża. Dorota walczy o zachowanie domu przez młode małżeństwo. Maciek coraz częściej nocuje u Agaty, znów planuje wspólny wyjazd. Agata początkowo podchodzi do tego z rezerwą. Jednak wściekłość na Dębskiego sprawia, że jest Maćkowi bardziej przychylna.
Prawo Agaty - Odcinek 6

Prawo Agaty - Odcinek 6

Po całodniowych walkach urządzonych w mieście przez pseudokibiców, rusza sąd 24-godzinny. Agata jest wezwana do obrony Wiktora (Łukasz Garlicki), jednego z mężczyzn oskarżonych o udział w napadzie na sklep jubilerski. W sądzie spotyka Dębskiego, który – jak się okazuje – reprezentuje człowieka poszkodowanego w wyniku tej napaści – Radka (Michał Grzybowski). Radek jednak też nie jest bez winy. Jeden z pobitych przez niego napastników, młody chłopak, walczy o życie w szpitalu. Jego stan jest krytyczny. Dorota przeżywa dalszy ciąg swoich życiowych rozterek. Podczas spotkania z koleżankami ze studiów czuje się niezręcznie, ma z nimi mało wspólnych tematów. Po powrocie do domu Dorota dostaje niepokojących bóli. Rano, Agata wraca do mieszkania Maćka. Zostawiła telefon. Maciek wychodzi do pracy, ale proponuje jej, żeby została i odpoczęła. Agata bierze prysznic i przeszukuje szafę Maćka, chcąc znaleźć czysty ręcznik.
Prawo Agaty - Odcinek 7

Prawo Agaty - Odcinek 7

Agata martwi się, że Maciek chce jej się oświadczyć. Każda propozycja wspólnej kolacji czy romantycznego wieczoru powoduje u niej panikę. Równocześnie prowadzi sprawę zespołu rockowego, którego członkowie zostali pozwani przez swojego wokalistę o prawa do nazwy zespołu. Okońska tłumaczy Dębskiemu, dlaczego ukrywała przed nim swoje zaangażowanie w sprawę Huberta. Dorota prowadzi sprawę domniemanego dealera narkotyków. Bartek wciąż przeżywa swoją porażkę w sądzie. Uważa, że nikt w kancelarii nie chce już powierzać mu żadnych odpowiedzialnych zadań. Dębski informuje Agatę i Dorotę, że kancelaria ma problemy finansowe.
Prawo Agaty - Odcinek 8

Prawo Agaty - Odcinek 8

Agata i Bartek wreszcie zdobywają dla kancelarii dochodowego klienta. To szanowany biznesmen zajmujący się eksportem mebli do Niemiec. Pech chce, że tego samego dnia mężczyzna zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Zarzuty są absurdalne i wszystko wskazuje na to, że biznesmen został wrobiony przez konkurencję. Agata bezskutecznie usiłuje przekonać do tej wersji nadgorliwą młodą panią prokurator, gdy otrzymuje nagły telefon z Bydgoszczy: jej ojciec miał zawał. Dębski ponownie jedzie z Agatą w rodzinne strony i pomaga jej ogarnąć sytuację. Andrzej jest w śpiączce farmakologicznej, ale jego stan jest stabilny. Agata się zamartwia, Marek jest przy niej. W domu Doroty niespodziewanie zjawia się matka Wojtka.
Prawo Agaty - Odcinek 9

Prawo Agaty - Odcinek 9

Ojciec Agaty czuje się już lepiej, chociaż martwi go perspektywa operacji. Okazuje się, że szefostwo klubu chce odesłać go na emeryturę... Tymczasem Agata i Dorota zaczynają wspólną sprawę - ich klientem jest młody mężczyzna (Maciej Zakościelny), walczący o prawa do opieki nad córką. Kłopoty pojawiają się w momencie, kiedy mężczyzna próbuje porwać własne dziecko. Natomiast Dębski, który ciągle przypomina wspólniczkom w braniu dochodowych spraw, sam podejmuje się pomocy biednej dziewczynie, samotnie wychowywującej dziecko. Bartek zaś nie pojawia się w pracy. Po bezskutecznych próbach dodzwonienia się do chłopaka, Agata postanawia osobiście pojechać do jego domu, aby sprawdzić, co się z nim dzieje.
Prawo Agaty - Odcinek 10

Prawo Agaty - Odcinek 10

Dębski przerywa urlop, gdy dowiaduje się że żona jego przyjaciela z dzieciństwa, a obecnie znanego polityka, została zamordowana w tajemniczych okolicznościach. Prokuratorem, który zajmuje się sprawą, jest Okońska. Gdy podejrzenia padają na pogrążonego w rozpaczy małżonka, Dębski prosi Agatę, by broniła jego przyjaciela. Agata jest sceptyczna, czuje się też niekomfortowo stojąc pomiędzy zaangażowanymi po przeciwnych stronach barykady Okońską i Dębskim. Bartek rozpoczyna pracę w firmie developerskiej ojca.
Prawo Agaty - Odcinek 11

Prawo Agaty - Odcinek 11

Agata zajmuje się sprawą nastolatki, która po śmierci matki zmuszona jest mieszkać ze znienawidzonym ojczymem. Dziewczyna odziedziczyła po matce spore pieniądze i twierdzi, że jest przez mężczyznę okradana. Dorota broni młodego kelnera, który spowodował kosztowny w skutkach wypadek. Jej przeciwnikiem jest firma ubezpieczeniowa, która nie zamierza wypłacać odszkodowania. Agata i Dębski robią Bartkowi "szkołę przetrwania" aranżując trudne sytuacje na sali sądowej i wcielając się w rolę jego przeciwników. Bartek cierpliwie znosi zły humor Dębskiego. Tylko Agata wie, że to konsekwencje rozstania z Okońską.
Prawo Agaty - Odcinek 12

Prawo Agaty - Odcinek 12

Agata dostaje wezwanie do sądu. Ma zeznawać w roli świadka na rozprawie Huberta. Jest podenerwowana, chce iść do Okońskiej, by dowiedzieć się, jak dokładnie brzmią zarzuty i czy w jakim zakresie sprawa dotyczą jej samej. Martwi się, że przez nią kancelaria znów będzie miała kłopoty. Dębski jej to odradza. Równocześnie, próbuje dowiedzieć się czegoś na własną rękę. Agata prowadzi sprawę młodego mężczyzny oskarżonego o włamanie do mieszkania ochroniarza pracującego na strzeżonym osiedlu, na którym mieszka. Dorota rozważa propozycję pracy z koncernu ubezpieczeniowego. Oferta jest kusząca, ale Dorota ją odrzuca. W odpowiedzi otrzymuje jeszcze lepsze warunki.
Prawo Agaty - Odcinek 13

Prawo Agaty - Odcinek 13

Agata spotyka się w areszcie z Hubertem. Dowiaduje się, że nie zamierza przyjąć oferty Okońskiej i zostać świadkiem koronnym. Agata nalega, by to zrobił. Wychodzi od niego nie wiedząc, co postanowi. Tymczasem zgłasza się do niej Chojecka – żona jej byłego klienta. Mężczyzna siedzi w więzieniu, wrobiony przez swojego konkurenta w przemyt narkotyków. Agata wciąż walczy o wznowienie procesu. Ale Chojeckiej nie o to chodzi. Dostała zdjęcia świadczące o tym, że jej mąż miał romans. Chce się rozwieść. Bartek prowadzi sprawę klientki Dębskiego przeciwko właścicielce biura matrymonialnego. Wydaje się, że reprezentuje wariatkę, do momentu, gdy przez przypadek odkrywa, że biuro rzeczywiście oszukiwało.
Prawo Agaty - Odcinek 1

Prawo Agaty - Odcinek 1

Agata prowadzi sprawę Danuty Ł. (Magdalena Cielecka), znanej prezenterki telewizyjnej oskarżonej przez opiekunkę o znęcanie się nad dzieckiem. Młody ambitny prokurator Hynek stara się za wszelką cenę udowodnić winę oskarżonej. Powoli wychodzą na jaw prawdziwe relacje pomiędzy oskarżoną a jej mężem. Mężczyzna bywa w domu rzadko, tak naprawdę nie wie, co się tam dzieje. Często dochodzi do awantur. W toku sprawy okazuje się, że Danuta przeglądała w internecie strony informujące w jaki sposób bić dziecko, aby nie pozostawić na jego ciele śladów. Prokurator zachowuje się tak, jak gdyby wina została już udowodniona. Tymczasem Agata podupada na zdrowiu i w przeddzień decydującej rozprawy ląduje w szpitalu. Zastępuje ją Dębski, który zjawia się na sali rozpraw prawie nic nie wiedząc o sprawie. Okońska odwiedza Marczaka w więzieniu. Mężczyzna nie chce rozmawiać, ale prosi o przekazanie Agacie pozdrowień.
Prawo Agaty - Odcinek 2

Prawo Agaty - Odcinek 2

Dębski prowadzi sprawę alpinisty Szymona R., któremu został postawiony zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci przyjaciela podczas wyprawy w góry. Mężczyzna okazuje się trudnym klientem. Oskarżycielem jest mecenas Czerska (Anna Dereszowska) – dawna znajoma Dębskiego. Kobieta stara się odzyskać względy byłego kolegi, mieszając sprawy prywatne z zawodowymi. Agata podczas rozprawy popełnia błąd, w wyniku którego wychodzi na jaw, że Szymon zataił przed nimi kilka ważnych faktów. Bartek prowadzi sprawę Jana Woźniaka, który chce uzyskać prawną eksmisję swojego syna "darmozjada". W toku sprawy młody aplikant zaczyna mieć moralne wątpliwości co do słuszności stawianych zarzutów.
Prawo Agaty - Odcinek 3

Prawo Agaty - Odcinek 3

Agata prowadzi sprawę Janusza G., prezesa firmy budowlanej pozwanego za niedotrzymanie terminu wykonania prac. W toku sprawy okazuje się, że Janusz G. zataił przed Agatą pewne istotne dla sprawy szczegóły. Mężczyzna prosi Agatę o jeszcze jedną szansę obiecując, że tym razem będzie z nią zupełnie szczery. Dębski prowadzi sprawę Ewy (Urszula Grabowska), atrakcyjnej nauczycielki fizyki oskarżonej o molestowanie swojego 19-letniego ucznia Łukasza (Daniel Dziorek). Matka chłopca utrzymuje, że wobec zabiegów wyrodnej pedagog chłopak był bezsilny, a cała sytuacja wywołała u niego depresję.
Prawo Agaty - Odcinek 4

Prawo Agaty - Odcinek 4

Kancelaria otrzymuje wezwanie do zapłaty w wysokości 4 mln złotych za "celowe przegranie sprawy" Janusza G., prezesa firmy budowlanej. Agata zostaje oskarżona o oszukanie swojego byłego klienta i zaniedbanie obowiązków. Janusza G. reprezentuje obecnie mecenas Bitner. Agata nie boi się konfrontacji. Wszystko komplikuje się, gdy na światło dzienne wypływa pominięty przez nią kluczowy dokument. Do kancelarii zgłasza się rodzeństwo Olga i Michał Rasiakowie. Pragną powrócić do sprawy morderstwa dwóch studentek sprzed czternastu lat. Obawiają się, że odbywający karę dożywocia obecnie 36-letni mężczyzna został skazany niesłusznie.
Prawo Agaty - Odcinek 5

Prawo Agaty - Odcinek 5

Agata składa w sądzie odwołanie od nakazu zapłaty Januszowi G. 4 mln PLN zadośćuczynienia za "celowe przegranie sprawy". Razem z Dębskim starają się dowiedzieć jak najwięcej o mecenasie Bitnerze (Jan Frycz), który jest ich oponentem na sali sądowej. Podejrzewają, że mężczyzna dopuścił się szantażu na Januszu G., aby zaszkodzić kancelarii. Agata prowadzi sprawę 83-letniego Lucjana Z. (Krzysztof Kowalewski) przeciw wnuczce, która wystąpiła do sądu z wnioskiem o ubezwłasnowolnienie dziadka.
Prawo Agaty - Odcinek 6

Prawo Agaty - Odcinek 6

Agata prowadzi sprawę Kariny P. (Marta Juras) podejrzanej o zabójstwo matki, która w wyniku groźnego wypadku pozostawała w śpiączce przez okres pięciu lat. Oskarżona w oczekiwaniu na rozprawę przebywa zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Siostra denatki twierdzi, że Karina P. zabiła matkę dla pieniędzy, a teraz, aby zmniejszyć wymiar kary, udaje wariatkę. Dębski prowadzi sprawę Lucyny D. (Aleksandra Nieśpielak) występującej do Sądu z wnioskiem o ograniczenie byłemu mężowi Sergiuszowi D. (Marcin Piętowski) ilości widzeń z synem. Twierdzi, że mężczyzna kontaktuje się z dzieckiem tak rzadko, że stał się dla niego obcą osobą. Apelacja Agaty w sprawie nakazu zapłaty byłemu klientowi Januszowi G. (Grzegorz Małecki) 4 mln PLN zostaje odrzucona. Kancelarii grozi upadłość.
Prawo Agaty - Odcinek 7

Prawo Agaty - Odcinek 7

Agata, Dorota i Dębski prowadzą w Krynicy pozew zbiorowy przeciwko instytucji para bankowej o dopuszczenie się oszustwa względem jej klientów. Na jaw wychodzi stosowanie przez Rodzinny Fundusz Pożyczkowy różnych technik naciągania, których celem było wyłudzanie wysokich kwot pieniężnych. Sprawa komplikuje się, gdy na jaw wychodzi, że nie wszyscy są tymi, za kogo się podają. Tymczasem Bartek, który został w Kancelarii sam, próbuje sprostać oczekiwaniom najważniejszej klientki kancelarii – Bylińskiej (Małgorzata Pieczyńska). Kobieta, prosi o pomoc w ocenie, czy umowa negocjowana pomiędzy reprezentowaną przez nią spółką a firmą łotewską jest dla niej korzystna. Bylińska bardzo ceni sobie czas spędzany z Bartkiem, którego z premedytacją prowokuje i stawia w niezręcznych sytuacjach.
Prawo Agaty - Odcinek 8

Prawo Agaty - Odcinek 8

Agata, Dorota i Dębski pracują pod szyldem "Bitner i Wolski". Mec. Przybysz prowadzi sprawę biznesmena Kowalskiego (Marek Kalita) oskarżonego o morderstwo bezdomnego. Agata najchętniej zrzekłaby się reprezentowania mężczyzny, który zachowuje się względem niej grubiańsko. Niestety pani mecenas nie może wycofać się z obrony, ponieważ Kowalski jest znajomym Bitnera, który daje Agacie do zrozumienia, że jeśli zrezygnuje, ucierpią na tym jej najbliżsi współpracownicy. Tymczasem do Kancelarii na polecenie Bitnera przychodzi aplikantka Wolskiego – Justyna, która pod pozorem pomocy, ma zbierać informacje i donosić swojemu pracodawcy. Dziewczyna zupełnie nie liczy się z Bartkiem, który próbuje pokazać, gdzie jest jej miejsce. Co więcej, Justyna robi wszystko, żeby przypodobać się Dębskiemu…. Dębski i Dorota prowadzą sprawę 40-letniej Wiktorii Drozd (Karolina Dryzner), której brat wystąpił do Sądu o unieważnienie testamentu.
Prawo Agaty - Odcinek 9

Prawo Agaty - Odcinek 9

Dębski stara się uzyskać od Agaty informację, jak Okońska dotarła do Smolika. Na wokandę powraca mec. Czerska, znajoma Dębskiego. Na sali sądowej spotka się z Agatą, która jest obrońcą Michała Bielańskiego, wychowawcy w przedszkolu, zwolnionego z pracy z powodu spóźnień oraz opuszczania dyżurów. Agata prosi o pomoc Dębskiego. Mężczyzna idzie do przedszkola, gdzie nagrywa fragment rozmowy z dyrektorką. Sędzia decyduje dopuści ten dowód wyłącznie, gdy Agata ujawni, kto zdobył nagranie. Agata twierdzi, że Czerska jest o nią zazdrosna, dlatego zrobi wszystko żeby przegrali. Tymczasem w domu Dorota napotyka na dziwną sytuację. Wojtek zniknął na pół dnia z Zuzią, zostawiając chłopców samych. Na polu zawodowym Dorota odnosi kolejny sukces, a do tego zyskuje wielbiciela… Pomiędzy Agatą i Dębskim narasta napięcie. Agata dziwi się, że Bitner nie ma pretensji o przegranie sprawy Kowalskiego.
Prawo Agaty - Odcinek 10

Prawo Agaty - Odcinek 10

Agata słyszy w telewizji, że pracę stracił strażnik więzienny, który pełnił służbę w czasie, gdy w celi popełnił samobójstwo Kowalski – były klient Agaty. Na prośbę Okońskiej Agata spotyka się z nią w Prokuraturze. Okazuje się, że w dniu śmierci Kowalski prosił o rozmowę z Agatą, zostawił dla niej kopertę. Dębski prowadzi sprawę Ady Durant-Lecouvrer, 35-letniej wiolonczelistki, która chce uzyskać rozwód. Mąż nie ma dla niej czasu, gardzi Polską, chciałby, żeby rodziła mu dzieci i zgadzała się na jego kochanki. Agata zajmuje się sprawą rozwodową przyjaciół Doroty. Jest adwokatem Borysa, który chce rozwodu, czemu z kolei sprzeciwia się jego żona Nina. Bartek jedzie na spotkanie z Bylińską. Gubi się w lesie, jednak z pomocą przychodzi mu przypadkowo spotkana piękna dziewczyna na motorze.
Prawo Agaty - Odcinek 11

Prawo Agaty - Odcinek 11

Bitner jest wściekły, że Agata przebywa w Bydgoszczy, podczas gdy on ma dla niej sprawę. Dębski chcąc chronić Agatę, bierze na siebie poprowadzenie sprawy protegowanego Bitnera. Jest nim Czesław Zarzeczny, który prowadził samochód po pijanemu i liczy na uniknięcie kary.Tymczasem Agata w Bydgoszczy spotyka się ze znajomą Zofii - Krystyną Michnacką. ZUS wytoczył jej matce - Helenie - sprawę, chcąc wycofania renty oraz zwrotu "nienależnie pobieranych świadczeń". Pełnomocnik ZUS twierdzi, że kobieta symuluje chorobę. Bartek przygotowuje się do egzaminu adwokackiego. Niestety, dostaje telefon od Agaty z prośbą o wykonanie zadania "niemożliwego". Prawniczka chce, aby Bartek porównał sprawy kancelarii "Bitner i Wolski" przed i po aresztowaniu Marczaka. Udaje mu się przekonać Justynę, żeby podała hasło do bazy danych Kancelarii. Puzzle dotyczące powiązań Bitnera zaczynają się układać.
Prawo Agaty - Odcinek 12

Prawo Agaty - Odcinek 12

Agata prowadzi sprawę Jerzego Czerwińskiego (Robert Gonera), który chce pozwać wydawnictwo za artykuł szkalujący jego 17-letnią córkę. Artykuł w gazecie ukazał się w czasie, gdy dziewczyna brała udział w telewizyjnym show tanecznym. Mężczyzna twierdzi, że jego córka została w publikacji zniesławiona, co doprowadziło do podjęcia przez nią próby samobójczej. Bitner dzwoni do Kancelarii i zwołuje zebranie. Przybysz wyjawia Dorocie i Dębskiemu, że Bitner był pracownikiem Marczaka, lecz teraz działa już na dwa fronty. Przyznaje się, że była u niego i zagroziła ujawnieniem tego faktu Marczakowi, jeśli nie zostawi Kancelarii w spokoju. Sytuacja jest napięta. Dębski dowiaduje się, kto będzie orzekał w sprawie Agaty w Radzie Adwokackiej. Rozpoczyna się rozprawa dyscyplinarna.
Prawo Agaty - Odcinek 13

Prawo Agaty - Odcinek 13

Trwa sprawa dyscyplinarna. Oskarżyciel prezentuje nagranie rozmowy wykonanej pomiędzy Agatą a Dębskim. Kobieta mówi w nim, że Kowalski jest mordercą i ma na to świadka. Tymczasem mec. Przybysz prowadzi sprawę Moniki Jarockiej (Martyna Peszko), policjantki. Oskarżona jest ona o nieuzasadnione użycie na służbie broni palnej, czynną napaść na funkcjonariusza policji i usiłowanie morderstwa. Podczas kolejnej rozprawy dyscyplinarnej, Agata za radą Dębskiego odmawia odpowiedzi na pytania związane ze Smolikiem, ze względu na tajemnicę adwokacką. Wtedy to oskarżyciel odwołuje się do znajomości Przybysz z Rafałem Ostrowskim, vel Hubertem Sułeckim. Oskarżenie powołuje też na świadka Bitnera, który oskarża Agatę o przyjęcie pieniędzy w zamian za przegranie sprawy. Dorota ujawnia powiązania Bitnera z ludźmi ze świata przestępczego. Czy Sąd weźmie pod uwagę stanowisko obrony? Jaki wyrok usłyszy Agata?
Prawo Agaty - Odcinek 1

Prawo Agaty - Odcinek 1

Po utracie prawa wykonywania zawodu Agata spędza czas w Gruzji. Chce nabrać dystansu, a przy okazji zastanowić się, co dalej zrobić ze swoim życiem. Dorota telefonicznie zawiadamia ją, że apelacja została odrzucona. Prawo jednak upomina się o Przybysz, nawet za granicą. Styka ją z oskarżonym o przemyt narkotyków polskim marynarzem. Po krótkim wahaniu kobieta sprowadza sprawę do Polski, gdzie przejmuje ją Dębski. Marek jest pomocny i skuteczny, ale ich wzajemne stosunki pozostają chłodne. Niezależnie od finału sprawy marynarza, Agata musi odpowiedzieć sobie na pytanie – co dalej zrobić ze swoim życiem.
Prawo Agaty - Odcinek 2

Prawo Agaty - Odcinek 2

Kariera akademicka Agaty nabiera kolorów. Nie jest jednak łatwo utrzymać się z dala od kancelarii, szczególnie, gdy Bartek prosi o pomoc, ponieważ nie radzi sobie ze zdeterminowaną Justyną. Sprawa dotyczy skłóconych mieszkańców kamienicy. Czy Justynę i Bartka stać będzie na podjęcie współpracy? Czy Agata będzie potrafiła utrzymać dystans? Marek Dębski znów jest pełen rozterek. Tym razem prowadzi sprawę małżeństwa, które walczy o przeprowadzenie zabiegu in vitro według wcześniej ustalonych reguł. Tymczasem Okońska zdobywa informacje, które mogą zaważyć na życiu Przybysz.
Prawo Agaty - Odcinek 3

Prawo Agaty - Odcinek 3

Dębski dowiaduje się od Okońskiej, że jeden z adwokatów orzekających w procesie dyscyplinarnym Agaty, został przekupiony. Agata nie chce jednak walczyć o swój powrót do palestry. Rozpoczyna przygotowania jednej z grup studenckich do konkursu prawniczego. W tym czasie wszyscy w kancelarii próbują rozwiązać zagadkę: czy i kogo przekupił Marczak? Równolegle Dębski prowadzi sprawę Ewy Czaplińskiej, życiowej partnerki Roberta Twardocha - naukowca światowej sławy, który zginął w wypadku samochodowym. Ponieważ testament naukowca zaginął, Czaplińskiej grozi utrata całego majątku.
Prawo Agaty - Odcinek 4

Prawo Agaty - Odcinek 4

Agata znów pracuje w zawodzie. Na razie jednak nie ma zbyt wielu klientów. Być może fama prawnika "który miał kłopoty dyscyplinarne" zrobiła swoje. Przybysz bierze więc kuriozalną sprawę – broni pozwanego właściciela psa, który prosi o ratunek dla ukochanego czworonoga. Profesor Bylińska, która polecała usługi kancelarii swoim zamożnym kontrahentom, zaczyna się uskarżać na chaos i brak komunikacji. Ponadto sugeruje Dorocie, że ponowne zatrudnienie Agaty nie było dobrym ruchem. Sytuacja staje się dla Doroty jeszcze bardziej niezręczna, gdy Bylińska mianuje ją nieoficjalną szefową kancelarii. Dębski ma pretensje, że ktoś za jego plecami czyni "pokątne ustalenia". Czy Agata znajdzie wyjście z sytuacji? Dodatkowo w jej życie coraz mocniej wkracza Tośka.
Prawo Agaty - Odcinek 5

Prawo Agaty - Odcinek 5

Agata prowadzi głośną sprawę męża pani minister, oskarżonego o brutalny gwałt na młodej kobiecie. Ta sytuacja zmusza mecenas Przybysz do lawirowania pomiędzy mediami a żoną klienta, nie przyzwyczajoną do jakiegokolwiek sprzeciwu. Bartek znowu staje twarzą w twarz z Justyną. Ma prowadzić sprawę nocnego stróża oskarżonego o wypicie alkoholu z hotelowego barku. Bartek, wykpiwany przez Justynę, postanawia wygrać sprawę bez pomocy Agaty. Wojtek walczy z ubezpieczycielem, który nie chce wypłacić odszkodowania. Zaczyna podejrzewać czy pożar rzeczywiście wybuchł przypadkiem. Tymczasem Agata spotyka ojca Tośki, którym okazuje się być policjant Krzysztof Majewski (Mirosław Baka). To nie pierwsze ich spotkanie. Jakiś czas temu poznali się zawodowa i nie przypadli sobie do gustu.
Prawo Agaty - Odcinek 6

Prawo Agaty - Odcinek 6

Rusza sprawa Wojtka, oskarżonego wraz z wspólnikiem o celowe podpalenie knajpy w celu wyłudzenia odszkodowania. Agata reprezentuje Wojtka, a Dorota ją wspiera. Kiedy w sądzie pojawiają się nowe dowody, napięcie w domu Gawronów rośnie, a między małżonkami dochodzi do poważnego konfliktu. Agata musi odnaleźć się w tym kryzysie, by nie zawieść swojego klienta i równocześnie pozostać lojalną wobec przyjaciółki. Pracy nie ułatwia jej nieoczekiwane pojawienie się Tośki na sali sądowej. Po pracy zajmuje się dziewczynką i informuje inspektora Majewskiego (Mirosław Baka), że „mała” jest u niej. Późnym wieczorem Majewski odbiera śpiącą Tośkę z rąk Agaty. Rozmawiają, rodzi się nić porozumienia – Agata wydaje się zaintrygowana…widzi Majewskiego w innym świetle. Tymczasem Dębski po swoim nagłym wyjeździe wciąż się nie odzywa.
Prawo Agaty - Odcinek 7

Prawo Agaty - Odcinek 7

Tośka (Natalia Keber) coraz bardziej zżywa się z Agatą. Jest niezadowolona, że pochłania ją nowa sprawa i to o zabójstwo. Mec. Przybysz jest oskarżycielem posiłkowym, z ramienia prokuratury sprawę prowadzi Okońska. Śledczym jest Krzysztof Majewski (Mirosław Baka). Wszystko wskazuje na winę oskarżonego Tadeusza Beredę (Leszek Piskorz), tym bardziej, że przeciwko niemu występuje syn Michał (Jakub Kamieński). Sytuację komplikuje jednak fakt, że oskarżony to… były prokurator. Dębski cały czas jest przy umierającym ojcu (Jerzy Grałek). W ich relacji wciąż trudno dostrzec coś więcej niż wzajemną niechęć. Zaraz po powrocie do Warszawy Dębski broni nietypowego klienta – agenta ABW Radosława Borowczyka (Andrzej Musiał). A raczej kogoś, kto się za niego podaje… W Warszawie zjawia się Andrzej, ma dla Agaty ważne wieści. Pod jej nieobecność zaprzyjaźnia się z Tośką. Agata robi na inspektorze Majewskim coraz większe wrażenie. I nie chodzi tylko o jej profesjonalizm. Jak zareaguje na to Tośka?
Prawo Agaty - Odcinek 8

Prawo Agaty - Odcinek 8

Agata prowadzi sprawę hokeisty Kostka Kamińskiego (Mateusz Damięcki), który stracił oko w starciu z przeciwnikiem podczas ligowego meczu. Mężczyzna twierdzi, że nie było to zwykłe starcie, a zaplanowany atak. Agata nie może jednak w pełni skupić się na swojej pracy, ponieważ Tośka znika i konsekwentnie nie pokazuje się w domu. Czy ojcu uda się ją odnaleźć? Czy Agata będzie mogła pomóc? Dorota prowadzi sprawę komputerowego maniaka, Rafała Szewczyka (Maciej Nawrocki), który całkowicie pogrążył się w wirtualnej rzeczywistości. Intensywna praca nie pozwala jej zauważyć, co dzieje się z Wojtkiem. Niespodziewanie w domu ojca Dębskiego pojawia się Agata. Dębski rozpala ognisko, jedzą pieczone ziemniaki. Agata próbuje stworzyć miłą atmosferę, nakłonić Dębskiego do zwierzeń.. Czy jej się to uda? Kancelaria niespodziewanie zyskuje nowego pracownika.
Prawo Agaty - Odcinek 9

Prawo Agaty - Odcinek 9

Agata reprezentuje młodą kobietę, Magdę Bukowską, w sprawie o stalking. Klientka jest bezustannie nękana wulgarnymi SMS-ami, w niektórych pojawiają się nawet groźby pozbawienia życia. Dorota prowadzi sprawę o zniesławienie znanej i szanowanej dziennikarki Alicji Romaniuk. Kobieta walczy o swoje dobre imię. Media nagłośniły pewien drobny, ale wstydliwy incydent, który jej się przydarzył. Tośka wciąż trochę dąsa się na Agatę za jej "zdradę". Zbliża się ślub Andrzeja. Córkę niepokoi stan jego zdrowia. Mimo nawału obowiązków, odwiedza ojca w Bydgoszczy. Majewski otwarcie proponuje Agacie randkę.
Prawo Agaty - Odcinek 10

Prawo Agaty - Odcinek 10

Andrzej staje na ślubnym kobiercu z Zofią. Uroczystość nie przebiega jednak bez przeszkód. Nieoczekiwane komplikacje stawiają ją pod mocnym znakiem zapytania. Agacie towarzyszy inspektor Majewski. Czy starczy obojgu odwagi, by zbliżyć się do siebie? Obecny na ceremonii Dębski domyśla się, że Agatę interesuje Majewski. Czy podejmie wreszcie rękawicę i zawalczy o Przybysz? Bartek i Justyna znów muszą stanąć po przeciwnych stronach sali sądowej. Tym razem sprawa dotyczy nauczyciela, który nie dopilnował swoich obowiązków podczas wycieczki szkolnej. Bartek ma wygraną w kieszeni, ale Justyna coraz bardziej mu się podoba. Czy sprytna przeciwniczka to wykorzysta? W domu Doroty mnożą się kłopoty.
Prawo Agaty - Odcinek 11

Prawo Agaty - Odcinek 11

Agata broni recydywisty, Bernarda Bogacza, zatrzymanego przez inspektora Majewskiego. Mężczyzna twierdzi, że walczył w obronie napadniętej kobiety. Tymczasem Majewski uważa, że to bandyta. Jest przekonany, że mężczyzna nie zmienił się i na pewno tym razem również nie działał z czystych pobudek. Przybysz ma jednak inne zdanie, co nie wpływa dobrze na jej relacje z Majewskim. Bartek postanawia zemścić się na Justynie. Prosi o przekazanie właścicielce jej mieszkania kwiatów i bileciku licząc, że go przeczyta, zanim przekaże lokatorce… Dorocie mnożą się problemy w domu. Wojtek wciąż nie może znaleźć pracy, a Jasiek sprawia coraz poważniejsze kłopoty. Agata ma dla Tośki na urodziny wyjątkowy prezent. Podczas uroczystości pojawia się niespodziewany gość.
Prawo Agaty - Odcinek 12

Prawo Agaty - Odcinek 12

Agata stara się nie mieszać w sytuację między Majewskim a matką Tośki. Nie jest to jednak łatwe, gdyż dziewczynka właśnie u Przybysz postanowiła przeczekać burzę, która ma miejsce w jej domu. Tymczasem stan ojca Dębskiego ulega pogorszeniu. Na jaw wychodzą powody konfliktu na linii syn - ojciec. Agata i Dorota prowadzą wspólnie trudną sprawę. Genetyczni rodzice postanowili wystąpić przeciw surogatce, która nie chce oddać im dziecka. Podczas przygotowań do procesu Dorota dostaje dramatyczny telefon ze szpitala.
Prawo Agaty - Odcinek 13

Prawo Agaty - Odcinek 13

Agata jest obrońcą inspektora Majewskiego oskarżonego o przekroczenie stanu wyższej konieczności. Człowiek postrzelony przez niego zmarł w szpitalu. Ich przeciwnikiem na sali sądowej jest prokurator Starzecki, mający polityczne ambicje. Na liście powołanych przez niego świadków znajduje się żona Majewskiego, Marta. Agata próbuje namówić Krzysztofa, aby porozumiał się z żoną, zwłaszcza w sprawie opieki nad Tośką. Majewski jest jednak zacięty. Nie wie, że córka potajemnie spotyka się z matką. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Bartka niespodziewanie odwiedza Justyna. Chce pożyczyć od niego pieniądze. Jej zachowanie jest dla Bartka niezrozumiałe, do czasu, gdy nie usłyszy szokujących wieści… Dorota ma dylemat. Wojtek dostał świetną propozycję pracy w Londynie. W grę wchodzi jedynie przeprowadzka całej rodziny. Do Warszawy wraca Dębski. Po ostatnich wydarzeniach w jego życiu chyba wreszcie dociera do niego, czego tak naprawdę chce.
Prawo Agaty - Odcinek 1

Prawo Agaty - Odcinek 1

Agata i Dębski walczą o uchronienie przed deportacją nielegalnej imigrantki z Somalii, Asali (Tracy Green), wraz z jej synkiem. Stawka jest wysoka – powrót do kraju oznacza dla tych dwojga prześladowania, a najprawdopodobniej – śmierć. Na cofnięcie decyzji władz adwokaci mają zaledwie 24 godziny! Pracują pod ogromną presją. Dorota jest w Londynie, przy Wojtku. Decyzja o porzuceniu kancelarii na czas kontraktu w Anglii wygląda na definitywną. W jej gabinecie instaluje się Bartek. Pomaga Agacie i Dębskiemu.
Prawo Agaty - Odcinek 2

Prawo Agaty - Odcinek 2

Agata i Dębski nie zdradzają nikomu swojego sekretu i prowadzą intensywne życie zawodowe. Przybysz przejmuje sprawę kobiety, która tuż przed opuszczeniem szpitala psychiatrycznego została oskarżona o morderstwo. Postawa Jadwigi (Ewa Skibińska) i okoliczności zabójstwa budzą szereg pytań o jej poczytalność i motyw zbrodni... Tymczasem Dębski dostaje wiadomość o włamaniu do domu swojego ojca. Podczas pobytu poza Warszawą zostaje wplątany w konflikt między myśliwymi a napływowym Warszawiakiem, któremu miejscowi zastrzelili psa. Bartek dowiaduje się, że Justyna chce wytoczyć proces swojej byłej kancelarii. Postanawia zaangażować się w sprawę, a przy okazji dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka.
Prawo Agaty - Odcinek 3

Prawo Agaty - Odcinek 3

Agata podejrzewa, że sprawa Jadwigi, pacjentki szpitala psychiatrycznego skazanej za zabójstwo Biłgorajskiego, kryje drugie dno. Chce wnieść apelację od wyroku skazującego Jadwigę. Dębski jedzie z nią do żony Biłgorajskiego, żeby dowiedzieć się o nim więcej. Kobieta pokazuje zdjęcia, na których Przybysz spostrzega człowieka, o którym udało jej się zapomnieć… W międzyczasie angażuje się w sprawę starszej kobiety, która uległa wypadkowi w jednym z niewielkich sklepów osiedlowych. Kobieta nie chce nikomu sprawiać kłopotu, ale wypadek uniemożliwił jej dorabianie do emerytury, zatem domaga się odszkodowania. Bartek postanawia pomóc Justynie, która założyła sprawę byłemu pracodawcy za zwolnienie z pracy. Podczas sprzeczki między nimi Justyna wyjawia, kto jest ojcem jej dziecka… Niespodziankę przyjaciołom robi Dorota, która bez uprzedzenia przylatuje z Anglii.
Prawo Agaty - Odcinek 4

Prawo Agaty - Odcinek 4

Agata nie odpuszcza sprawy zamordowanego w tajemniczych okolicznościach Biłgorajskiego. Jest zaniepokojona nowym odkryciem – z fabryką, w której pracował Biłgorajski, miał konszachty Hubert. Niespodziewanie fabryka płonie. Przybysz zaczyna podejrzewać, że sprawy morderstwa i pożaru łączą się ze sobą. Nie wtajemniczając Dębskiego w swoje plany, zaczyna podążać tropem, objętego programem ochrony świadków, Huberta. Prosi Okońską o spotkanie z nim. Oprócz tego Agata podejmuje się nietypowej sprawy – reprezentuje Aleksa, 19-latka, który walczy w sądzie o opiekę nad swoim niepełnoletnim bratem. Dorota urządza się z powrotem w Warszawie. Z werwą i zaangażowaniem wraca na wokandę. Jej klientem jest kompozytor, który użyczył swój utwór koledze po fachu, a ten z kolei wykorzystał go w zdumiewający sposób.
Prawo Agaty - Odcinek 5

Prawo Agaty - Odcinek 5

Agata spotyka się z Hubertem, który jednak nie jest w stanie jej pomóc. Dochodzi między nimi do trudnej rozmowy. Gdy Przybysz wraca do pracy, czeka już na nią Dorota ze sprawą ich wspólnej znajomej – dziennikarki Kaśki. Gazeta, której naczelną jest Kaśka, została pozwana o zniesławienie. W wyniku kłamliwego, jak twierdzi druga strona, artykułu, śmierć poniosła kobieta. Agata i Dorota wspólnie stają w obronie przyjaciółki. Ich przeciwniczką jest mecenas Czerska, koleżanka Dębskiego, która starała się odzyskać jego względy. Dębskiego o pomoc prosi jego brat, Robert. Chodzi o delikatną sprawę kobiety, która twierdzi, że ojcem jej dziecka jest ksiądz. Marek reprezentuje kobietę w sądzie. Gdy pewnego wieczora wpada bez zapowiedzi do Agaty, zastaje jej ojca. Andrzej zaczyna podejrzewać, że między jego córką a Markiem dzieje się coś poważniejszego.
Prawo Agaty - Odcinek 6

Prawo Agaty - Odcinek 6

Dębski domyśla się, że Agata dostała kontakt do Huberta od Okońskiej. Ostrzega ją, że obie mogą mieć przez to kłopoty. Jednak Przybysz decyduje się na spotkanie z byłym narzeczonym, którego informacje mogą pomóc w uniewinnieniu jej klientki. Agata i Dębski prowadzą sprawę dróżnika oskarżonego o to, że przez jego zaniedbania doszło do najpoważniejszej katastrofy kolejowej ostatnich lat. Zginęło siedemnaście osób, a wiele innych odniosło rany. Mężczyzna jest zrezygnowany. Czy zdecyduje się walczyć o siebie? Dorota spotyka się, na gruncie zawodowym, z mecenasem Tulińskim, który wydaje się być nią coraz bardziej zainteresowany. Sprawę prowadzi sędzia Karska. Zaraz po rozprawie Dorota z Zuzią mają lecieć do Wojtka do Londynu. Tuliński proponuje pomoc w odwiezieniu ich na lotnisko. Bartek dowiaduje się, że Justyna była w firmie jego ojca, aby dowiedzieć się o ich relacje.
Prawo Agaty - Odcinek 7

Prawo Agaty - Odcinek 7

Okońską odwiedza Starzecki, który jest kandydatem na stanowisko Prokuratora Generalnego. Informuje, że wie o jej nietypowym zainteresowaniu danymi świadka koronnego. Daje również do zrozumienia, że może ona ponieść poważne konsekwencje zawodowe z tego tytułu. Pomoc Agacie w skontaktowaniu się z Hubertem może kosztować ją utratę intratnej posady… Agata i Dębski kontynuują obronę Pietronia - dróżnika oskarżonego o spowodowanie katastrofy kolejowej. Trudna sprawa obfituje w dramatyczne zwroty – pojawia się pytanie, kto tak naprawdę pełnił dyżur feralnego dnia. Bartek broni właściciela biura architektonicznego Klaudiusza Maja oskarżonego o posługiwanie się pirackim oprogramowaniem. Wciąż jest zdeprymowany faktem, że Justyna "węszyła" w firmie jego ojca. O co jej chodzi? Dębski i Agata ponownie spotykają się z Hubertem, który podsuwa im kolejny trop w sprawie pożaru fabryki.
Prawo Agaty - Odcinek 8

Prawo Agaty - Odcinek 8

Agata wybiera się na bal adwokatury. Niespodziewanie w drzwiach pojawia się Hubert. Dębski jest wściekły. Nie chce go więcej widzieć ani w kancelarii, ani u Agaty. Podczas balu Marek prosi Przybysz do tańca, ale atmosfera między nimi jest napięta. Tymczasem Bartek widzi Justynę w towarzystwie nieznajomego mężczyzny. Dorota natomiast dobrze bawi się z mecenasem Tulińskim. Ich relacje przestają być tylko zawodowe… Sprawa fabryki PolBrakes nabiera rumieńców. Okazuje się, że jest w nią zamieszana córka Nawrockiego, Julia. Okońska, mimo ostrzeżenia przez prokuratora Starzeckiego, zgadza się znowu pomóc Agacie i Dębskiemu. Nieoficjalnie spotyka się z Julią Nawrocką. Agata prowadzi sprawę wiekowego powstańca, pana Augusta, który jest oskarżony o nielegalne posiadanie broni. Tymczasem Maria płaci bardzo wysoką cenę za pomoc adwokatom.
Prawo Agaty - Odcinek 9

Prawo Agaty - Odcinek 9

Agata i Dorota prowadzą w Gdańsku sprawę Grzegorza Wielochy, który został oskarżony o zabójstwo siedemnastoletniego Kacpra. Żona Wielochy, Halina, twierdzi, że została napadnięta przez nastolatka. Na szczęście w porę pojawił się jej mąż. Jednak chwilę później Kacper wrócił z kolegami. Podczas szarpaniny Grzegorz dźgnął chłopaka nożem. Niestety cios okazał się śmiertelny. Inną wersję wydarzeń przedstawiają koledzy ofiary. Sprawa okaże się mieć drugie dno. Dębski odkrywa, że Okońska została przeniesiona do prokuratury do Radomia. Próbuje się z nią skontaktować. Prokuratura umarza śledztwo w sprawie podpalenia fabryki. Między Agatą a Dębskim dochodzi do poważnej różnicy zdań. Marek chce żeby Hubert zeznawał. Agata przeciwstawia się. Adwokat postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Mecenas Tuliński i Dorota zaczynają coraz lepiej czuć się w swoim towarzystwie. Tymczasem Wojtek robi Dorocie niespodziankę i przyjeżdża niezapowiedziany.
Prawo Agaty - Odcinek 10

Prawo Agaty - Odcinek 10

Dębski podjął decyzję o odejściu z kancelarii. Dorota jest wściekła na niego i Agatę. Wkrótce wychodzi na jaw, gdzie Marek postanowił kontynuować swoją karierę… Tymczasem Hubert zostaje pobity. Agata obawia się o jego bezpieczeństwo i postanawia znaleźć mu bezpieczne miejsce. Równolegle prowadzi sprawę lekarki Aleksandry Włoch i jej syna Mariusza. Była żona Mariusza nie mogąc otrzymać wyższych alimentów od byłego męża postanowiła obciążyć nimi jego matkę. Co gorsza, udowadnia, że lekarka fałszuje recepty, z czego czerpie duże korzyści finansowe. Bartek również ma trudny orzech do zgryzienia. Po raz kolejny musi zmierzyć się z Justyną na sali sądowej. Tym razem chłopak reprezentuje firmę swojego ojca.
Prawo Agaty - Odcinek 11

Prawo Agaty - Odcinek 11

Agata reprezentuje prawnika podejrzanego o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym. Ku jej zaskoczeniu procesowym przeciwnikiem okazuje się Dębski. Adwokat broni policjantów, którym klient Przybysz zarzucił łapówkarstwo. Tuliński zaprasza Dorotę na randkę, ale prawniczka w ostatniej chwili odwołuje spotkanie. Jednak mężczyzna nie rezygnuje. Niespodziewanie pojawia się w jej drzwiach proponując wspólną kolację. Na niej spotkanie się nie kończy… Między rozprawami Agata opracowuje plan zdobycia dowodów przeciw Nawrockiemu. Postanawia postawić wszystko na jedną kartę i spotkać się z prezesem ProSpectrum, twarzą w twarz. W tym czasie jej kolega z ProSpecrum kopiuje dane z komputera dotyczące działalności Nawrockiego. Podczas kolejnej sprawy Agata otrzymuje telefon od przerażonego Huberta. Jedzie do domku Zofii, ale nie zastaje go tam. Widać, że doszło do walki.
Prawo Agaty - Odcinek 12

Prawo Agaty - Odcinek 12

Agata postanawia zgłosić zaginięcie Huberta na policję. Wkrótce okazuje się, że w odnalezionym samochodzie jej kolegi z ProSpecrum zaginął pendrive z kluczowymi dowodami dotyczącymi podpalenia fabryki. Co więcej, Okońska informuje Agatę, kto dokonał kradzieży auta. Wszystko wskazuje na to, że Hubert nie został porwany… Dorota postanawia pomóc Agacie w sprawie dotyczącej odszkodowań dla pracowników fabryki. W trakcie procesu wychodzą na jaw nowe zaskakujące fakty. Pada też nazwisko Biłgorajskiego, za którego zamordowanie została posądzona jej klientka, Jadwiga. To on słyszał rozmowę właściciela fabryki z tajemniczym mężczyzną dotyczącą pożaru. Agata jest załamana, powoli dociera do niej, że ktoś nią manipuluje. Tymczasem ojciec Agaty, bojąc się o córkę, prosi Dębskiego o pomoc. Adwokat dociera do ważnego nagrania, które może wskazać zabójcę Biłgorajskiego.
Prawo Agaty - Odcinek 13

Prawo Agaty - Odcinek 13

Agata już wie, że Hubert od początku ją oszukiwał. Pytanie, czy również w morderstwie Biłgorajskiego, za które została oskarżona jej klientka, Jadwiga Woźniak. Z trudem, ale przyznaje Dębskiemu rację … Na nagraniu z monitoringu spod szpitala, w którym doszło do zabójstwa, widać mężczyznę, prawdopodobnie zabójcę Biłgorajskiego. Agata i Dorota próbują dociec, kim jest ten człowiek.Tymczasem Okońska zleca założenie podsłuchu w telefonie prezesa ProSpecrum. Agata postanawia poprosić o pomoc Dębskiego. Do Doroty zgłasza się żona Tulińskiego. Chce, aby poprowadziła jej sprawę rozwodową. Dorota jest zaskoczona i przerażona. Czyżby coś podejrzewała?
Prawo Agaty - Odcinek 1

Prawo Agaty - Odcinek 1

Po odejściu z kancelarii Doroty Agata i Bartek ledwo wyrabiają się z ilością pracy. Z niecierpliwością czekają, aż do ich zespołu dołączy Okońska. Tymczasem mecenas Gawron przygotowuje się do przeprowadzki do Gdańska, gdzie Wojtek otwiera oddział swojej londyńskiej firmy. Justyna prosi Bartka, aby zajął się synem podczas jej nieobecności. Pomoc w opiece nad dzieckiem oferuje mu Aniela. Agata prowadzi sprawę żołnierza, oskarżonego o spowodowanie śmierci kolegi podczas ćwiczeń na rzutni granatów. Jej przeciwnikiem jest Dębski, który pomaga jako oskarżyciel posiłkowy ojcu zabitego mężczyzny. Sytuacja jest trudna dla obojga prawników. Agatę dodatkowo zauważa u siebie niepokojące objawy. Okazuje się, że jest w ciąży.
Prawo Agaty - Odcinek 2

Prawo Agaty - Odcinek 2

Agata stara się przywyknąć do myśli, że jest w ciąży. Na razie postanawia zostawić dla siebie tę informację. Trudne są dla niej spotkania z Dębskim na sali sądowej, gdzie walczą przeciwko sobie. Na dodatek w prowadzonej przez nią sprawie okazuje się, że śmierć żołnierza nie była jednak przypadkowa. W kancelarii odwiedza Marka koleżanka z liceum, Magda. Bartek prowadzi sprawę kolegi z liceum. Nie zauważa, jak bardzo obciąża Anielę opieką nad swoim synem. Dziewczyna coraz bardziej czuje się wykorzystywana.
Prawo Agaty - Odcinek 3

Prawo Agaty - Odcinek 3

Agata prowadzi sprawę lekarza, który podczas lotu zajmował się chorym pasażerem. Pacjent zmarł na pokładzie samolotu, ponieważ doktor nie podjął decyzji o awaryjnym lądowaniu. Prawniczka próbuje zrozumieć postępowanie swojego klienta. Spotyka w sądzie Dębskiego, który jest zmęczony ciągłymi podróżami między Warszawą a Gdańskiem, gdzie kancelaria Czerskiej prowadzi placówkę partnerską. Marek zajmuje się tam sprawą Góreckiego, którego pozwała żona. W procesie orzeka Dorota. Aniela czuje, że Bartek traktuje ją jak opiekunkę do jego dziecka. Wreszcie nie wytrzymuje takiego traktowania i dochodzi między nimi do kłótni. Dorota dostaje e-mail z załączonymi zdjęciami z wieczoru, kiedy Tuliński odwiedził ją w mieszkaniu. Wygląda na to, że jest szantażowana.
Prawo Agaty - Odcinek 4

Prawo Agaty - Odcinek 4

Przybysz prowadzi sprawę młodej kobiety, oskarżonej o podpalenie domku letniskowego swojej siostry. Kobieta i jej rodzina ledwo uszli z życiem. Dowody są niepodważalne. Jedyną nadzieją na uniewinnienie jest fakt, że klientka Agaty nic nie pamięta. Co więcej, w młodości zdarzało się jej lunatykować. Dorota próbuje ustalić, kto chce ją szantażować. Odkrywa, że kompromitujące zdjęcia zamówiła w agencji detektywistycznej przygotowująca się do rozwodu Tulińska, a odkupiła je Górecka. Gawron postanawia sprowadzić ją do Polski.
Prawo Agaty - Odcinek 5

Prawo Agaty - Odcinek 5

Prezes i księgowy znanej w całym kraju fundacji dbającej o samotne matki zostają posadzeni na ławie oskarżonych. Dębski reprezentuje prezesa, Agata - księgowego. Okazuje się, że wiceprezesem organizacji jest koleżanka Marka z liceum, Ewa. Bartek orientuje się, że nie jest jedynym mężczyzną w życiu Justyny. Próbuje zamanifestować swoją obecność w życiu kobiety. Częściej odwiedza ją i synka. Dla Anieli staje się jasne, że Janowski wciąż coś czuje do dawnej ukochanej. Dorota próbuje się dowiedzieć, kto ją atakuje. Jednak współpraca z prokuratorem nie jest dla niej łatwa.
Prawo Agaty - Odcinek 6

Prawo Agaty - Odcinek 6

Agata i Dębski angażują się w obronę oskarżonej o łapownictwo Doroty. Sprawa toczy się przed sądem dyscyplinarnym, a stawką jest sędziowski immunitet mecenas Gawron. Współpraca między dawnymi kochankami układa się poprawnie, choć kontrowersji nie brakuje m.in. w związku z udziałem Góreckiego w przekazaniu rzekomej łapówki. Jednocześnie w Warszawie Przybysz prowadzi z Bartkiem sprawę małżeństwa oskarżonego o szpiegostwo korporacyjne. Małżonkowie pracują w konkurencyjnych firmach, a z jednej wyciekł patent wart miliony dolarów. Wszystko wskazuje na to, że są oni kozłami ofiarnymi brutalnej walki między spółkami. Zażyłość Dębskiego i Ewy przybiera na sile. W sprawie Doroty pojawia się szansa na zwrot akcji, ale konieczne jest przesłuchanie Góreckiej. Kobieta jednak nie daje znaku życia.
Prawo Agaty - Odcinek 7

Prawo Agaty - Odcinek 7

Agata zastanawia się nad zniknięcia Góreckiej. Jest ono korzystne dla męża kobiety, który jest uwikłany w ciemne interesy. Agata próbuje rozszyfrować listę, którą Górecka zostawiła, by prawdopodobnie poprzez nią coś przekazać. Niestety, nazwiska są bardzo popularne i trudno się zorientować co je łączy. Zbliża się proces Doroty. Internet i prasa nakręcają sprawę i huczą od spektakularnych oskarżeń. Gawron przeżywa medialne piekło. Napięcie rośnie również w zespole obrońców. Agata i Dębski mają skrajnie różne punkty widzenia co do strategii działania. Marek i Magda spędzają wspólnie noc. Do Bartka zgłasza się 30-letnia Joanna Kot. Kobieta zamierza walczyć z byłym mężem, Michałem, o pieniądze za ich wspólne mieszkanie z okresu małżeństwa. Obecna partnerka mężczyzny, Sylwia, usiłuje wtrącać się w konflikt między Joanną a Michałem, co bardzo utrudnia pracę Bartkowi.
Prawo Agaty - Odcinek 8

Prawo Agaty - Odcinek 8

Po poronieniu Agata usiłuje dojść do siebie. Nie jest w stanie prowadzić kancelaryjnych zleceń, ale całą swoją uwagę koncentruje na pomocy Dorocie. Dębski próbuje odnaleźć się w nowej, trudnej dla niego sytuacji. Okazuje się, że jego klient może być zamieszany w proces Gawron bardziej, niż się to wydaje. Sprawy kancelarii w całości przechodzą na Bartka, który bierze wszystkie zlecenia, w tym kwestię nietypowej kradzieży. Powód pożyczył przyjaciółce samochód, którego ta nie chce oddać. Janowski wreszcie zauważa w Anieli kobietę. Zapada wyrok w sprawie Doroty.
Prawo Agaty - Odcinek 9

Prawo Agaty - Odcinek 9

Agata jest w coraz lepszej formie. Prawniczka prowadzi sprawę mężczyzny, który walczy z rodziną swego zmarłego partnera. Jej członkowie zabrali bez uprzedzenia z grobu ciało i przenieśli do swojego grobowca. Mężczyzna nie może się z tym pogodzić. Bartek z kolei usiłuje pomóc kobiecie, w której bagażu znaleziono kokainę. Pracy w kancelarii jest wiele, a Aniela znika. Dorota przeżywa negatywny wyrok. Agata i Okońska się nie poddają. Zirytowany Dębski nie rozumie, dlaczego Agata nie ma zamiaru z nim porozmawiać. Cierpliwie czeka i nie porusza prywatnych tematów. Wkrótce między nimi dochodzi do kłótni.
Prawo Agaty - Odcinek 10

Prawo Agaty - Odcinek 10

Agata tłumi żałobę po utraconym dziecku. Z urzędu trafia do niej sprawa, w której stawką jest życie pewnego chłopca, oczekującego w szpitalu na operację. Przybysz musi stoczyć dramatyczną walkę z czasem, prawnymi procedurami i opiekunami chłopca. Dorota oczekuje na wynik apelacji. W Gdańsku wytykana jest jako "skorumpowana sędzia". Aniela wciąż nie pojawia się w kancelarii. Powodowany wyrzutami sumienia Bartek wszędzie jej szuka. W końcu poznaje tajemnicę dziewczyny. Między Agatą a Dębskim dochodzi do kolejnej sprzeczki. Zlecone Plucińskiemu śledztwo przynosi nieoczekiwany zwrot w sprawie Doroty.
Prawo Agaty - Odcinek 11

Prawo Agaty - Odcinek 11

Agata i Dorota odkrywają, że Górecka jednak żyje. Prawniczki próbują dociec, co łączy kobietę z pracownikiem jej męża, dlaczego się ukrywa i w jaki sposób Gawron padła ofiarą ich działań. Dodatkowo Przybysz prowadzi sprawę młodego architekta, który chciał pomóc narzeczonej. Dziewczyna kupiła starą fabrykę, a mężczyzna zajął się projektem adaptacji budynku jako centrum edukacji muzycznej. Jednak szklany dach runął, a w wyniku wypadku zmarły trzy osoby, w tym narzeczona i jej brat. Dorota uparcie szuka sposobów, by oczyścić się z zarzutów. Przez jej kłopoty cierpi cała rodzina. W kancelarii Agaty zjawia się starsze małżeństwo, które może coś wiedzieć w sprawie dziewczyn z listy Góreckiej. Pojawia się szansa, by ponownie podjąć walkę o uniewinnienie Doroty.
Prawo Agaty - Odcinek 12

Prawo Agaty - Odcinek 12

Dorota przyjeżdża do Warszawy, by z pomocą Agaty szukać dziewczyny, która wróciła z Nicei. Przybysz prowadzi sprawę 18-letniego Filipa, syna znanego dziennikarza, który chce uzyskać zgodę na ślub z młodszą o dwa lata dziewczyną. To jedyny sposób na to, żeby jej pomóc po tym, jak matka wyrzuciła ją z domu. Dębski znajduje nowego świadka, który może zeznawać przeciwko Góreckiemu. Prawnicy muszą działać szybko, gdyż Górecki planuje ucieczkę za granicę. Gdy już wydaje się, że przestępca trafi za kratki, sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót. Przez niefrasobliwość Bartka Franek trafia do szpitala. Aniela staje przed trudnym wyborem.
Prawo Agaty - Odcinek 13

Prawo Agaty - Odcinek 13

Rusza proces o handel kobietami, w którym oskarżonym jest Górecki. Agata jest pełnomocnikiem oskarżycieli posiłkowych. Są nimi rodzice zaginionej Renaty Tilkert. Kobieta prawdopodobnie jest zmuszana za granicą do prostytucji. Skazanie Góreckiego będzie także oznaczać oczyszczenie Doroty z korupcyjnych zarzutów. Aniela opuszcza kancelarię i przygotowuje się do wyjazdu z kraju. Jest zdeterminowana, by być jak najdalej od Bartka. W sprawie Agaty pojawiają się problemy. Potencjalny świadek boi się zeznawać, a Górecka ponownie znika. Jej mąż odkrywa podwójną grę Dębskiego, który pozostając formalnie jego adwokatem, pomaga Przybysz. Wygrana w procesie staje pod znakiem zapytania. Wyrok na Góreckiego oznacza śmierć zawodową dla Marka oraz poważne kłopoty dla Agaty.
Prawo Agaty - Odcinek 1

Prawo Agaty - Odcinek 1

W kamienicy, gdzie Agata prowadzi kancelarię, zwalnia się lokal. Bartek przedstawia szefowej plan rozwoju firmy. Podczas wizyty w Warszawie Andrzej zastaje Dębskiego w mieszkaniu Przybysz. Kobieta decyduje się kontynuować romans z Markiem, mimo kłótni i rywalizacji na polu zawodowym. Andrzej ukrywa przed córką, że dostaje anonimowe telefony. Dorota nie może znaleźć pracy w sądzie w Gdańsku. Pretekstem jest brak etatów. Z kolei Wojtek zostaje odsunięty od spotkań biznesowych z ważnymi klientami. Z Gawron kontaktuje się Tuliński. Informuje ją, że jest wakat w sądzie rodzinnym w Warszawie. Justyna i Rafał otrzymują propozycję pracy w Brukseli. Zamierzają wyjechać z Franiem przynajmniej na kilka lat. Dla Bartka ostatnią nadzieją jest walka sądowa o opiekę nad dzieckiem. Równocześnie Agata prowadzi sprawę mężczyzny oskarżonego o zabójstwo. Klient wymierzył sprawiedliwość za śmierć swojej 18-letniej córki. Dziewczyna zginęła w wypadku auta prowadzonego przez pijanego kierowcę.
Prawo Agaty - Odcinek 2

Prawo Agaty - Odcinek 2

W podwarszawskim sądzie Agata reprezentuje kobietę, która została niesłusznie zwolniona z pracy. Wychodzi na jaw, że sprawa mogła mieć podłoże antysemickie. Dębski zostaje obrońcą piłkarza, któremu grozi surowa kara za złamanie umowy sponsorskiej. Prywatnie prawnikom doskonale się układa. Znajdują wspólne mieszkanie, w którym jest dodatkowy pokój opisywany przez agenta nieruchomości jako "idealny dla dziecka". Dorota wraca do Warszawy, gdzie zaczyna pracę w sądzie. Dowiaduje się, jaką rolę w zdobywaniu przez nią tego etatu odegrał mecenas Tuliński. Bartek wycofuje się z planów rozwoju kancelarii, by mieć możliwość pełnego zaangażowania w sprawę Franka. Próbuje odwieść Justynę od wyjazdu. Wspiera go Aniela. Agata dowiaduje się od Marka o szantażyście, który dręczy Andrzeja. Natychmiast jedzie do ojca, lecz on nie chce z nią na ten temat rozmawiać. Prawniczka zdobywa informacje na temat prześladowcy, Michała Cybulskiego, który jak się okazuje, ma coś wspólnego z przeszłością jej matki.
Prawo Agaty - Odcinek 3

Prawo Agaty - Odcinek 3

Agata angażuje się w sprawę Bartka i jego sądową walkę o dziecko. Justyna nie chce iść na żadne ustępstwa i obie strony zaczynają sięgać po coraz ostrzejsze sposoby, by uzyskać wyłączne prawo do opieki nad Franiem. Janowski zgłasza się nawet po pomoc do swojego ojca. Równolegle Przybysz walczy w sądzie z Michałem Cybulskim. Chcąc wygrać sprawę, musi poznać jak najwięcej szczegółów na temat przeciwnika. Dorota rozpoczyna pracę w Warszawie. Jeden z ławników proponuje jej ustalenie warunków wyroku. Gawron chce zgłosić zajście na prokuraturę. Aniela, pomagając Agacie, włamuje się do policyjnej sieci informatycznej.
Prawo Agaty - Odcinek 4

Prawo Agaty - Odcinek 4

Agata wyciąga Anielę z aresztu. Jest zła, że dziewczyna zlekceważyła jej polecenia, a konsekwencje włamania do policyjnej bazy mogą być poważne. Bartek przegrywa walkę o opiekę nad Franiem. Mimo wszystko próbuje normalnie funkcjonować. Reprezentuje przedsiębiorcę oskarżonego o spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego przez niewłaściwe składowanie odżywek dla kulturystów. Z kolei Agata prowadzi sprawę dziewczyny, która w wieku 18 lat dowiedziała się, że nie jest biologiczną córką swoich rodziców. Tropy wiodą do szpitala, w którym prawdopodobnie powódka została podmieniona tuż po urodzeniu. U prawniczki pojawia się zmartwiony Andrzej. Starszy pan znowu ma problemy przez Michała Cybulskiego.
Prawo Agaty - Odcinek 5

Prawo Agaty - Odcinek 5

Agata reprezentuje fundację walczącą o prawa zwierząt. Organizacji grozi rozwiązanie z powodu lekkomyślnej akcji podjętej przez jej działaczy. Okazuje się, że nie wszyscy w tej sprawie mają czyste intencje. Aniela ma poważne kłopoty z prawem. Agata i Bartek próbują jej pomóc. Emocjonalne podejście Janowskiego utrudnia ich działania. Michał Cybulski powoduje ciągle nowe kłopoty i zmartwienia w życiu osobisty Przybysz.
Prawo Agaty - Odcinek 6

Prawo Agaty - Odcinek 6

W więzieniu umiera płatny morderca. Przed śmiercią mężczyzna sporządził testament, w którym opisał swoje zlecenia. Znajduje się w nim nazwisko klientki Agaty, która przed laty opłaciła zabójstwo męża. Syn Cybulskiego ma kłopoty na uczelni i prosi Przybysz o pomoc prawną. Tymczasem prawniczka odkrywa mroczną przeszłość swojej matki. Dębski zajmuje się protestem wyborczym złożonym po wyborach samorządowych. Z zaskoczeniem odkrywa układ pomiędzy Czerską a ich klientem. Dorota jest coraz bardzie frustrowana błahością spraw, w których orzeka. Agata proponuje jej powrót do kancelarii. Okazuje się jednak, że Bartek zdążył już dogadać się z Tulińskim.
Prawo Agaty - Odcinek 7

Prawo Agaty - Odcinek 7

Podczas rozprawy Cybulski próbuje udowodnić, że Agata naraziła jego rodzinę na spore niebezpieczeństwo w związku z ujawnieniem jego tożsamości. W międzyczasie Przybysz bada sprawę Jana Stępnia, który najprawdopodobniej skrzywdził w przeszłości jej matkę. Dla prawniczki to ostatnia szansa, by po latach mężczyzna stanął przed sądem i odpowiadał za swój czyn. Wojtek dowiaduje się od koleżanki Jaśka, że jego syn ma skłonności homoseksualne.
Prawo Agaty - Odcinek 8

Prawo Agaty - Odcinek 8

Agata broni policjanta oskarżonego o handel narkotykami. Ich współpraca przebiega problematycznie, ponieważ oskarżony niezbyt chętnie odpowiada na pytania prawniczki. W sprawę dodatkowo angażuje się Cybulski. Dorota zauważa, że Wojtek się zmienił i stracił zapał do biegania. Gawron czuje, że coś go dręczy. Jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, co było powodem zmartwień męża. Bartek wciąż jest skłócony z Agatą. Zbliża się też dzień wyjazdu Justyny do Brukseli i rozstania z Frankiem. Zdesperowany Jankowski zwraca się po pomoc do ojca. Wpada na pomysł, który może wywrócić do góry nogami życie jego i bliskich mu osób. Tymczasem Agata odkrywa wstrząsającą prawdę o Cybulskim i jego rodzinie.
Prawo Agaty - Odcinek 9

Prawo Agaty - Odcinek 9

Istnieje podejrzenie, że brat Agaty ciężko pobił swoją żonę. Przybysz nie chce mieszać się w jego sprawy, ale nie zawsze umie się zdystansować. Sytuację komplikuje fakt, że nie wszyscy wiedzą o relacji rodzinnej między nimi, co prowadzi do wielu nieporozumień. W międzyczasie Agata walczy w imieniu klientów o poznanie prawdy dotyczącej śmierci ich syna. Mężczyzna zmarł w pracy, ale sprawę szybko wyciszono. Okazuje się, że pracodawca denata ma więcej przewinień na sumieniu. Bartek próbuje odzyskać syna i utrzymać pozycję w kancelarii. Janowski uważa, że Aniela nie wspiera go tak, jakby sobie tego życzył.
Prawo Agaty - Odcinek 10

Prawo Agaty - Odcinek 10

Rodzice jedenastoletniej córki od miesięcy nie wiedzą, co się z nią stało. Dziewczynka wyszła przed dom i ślad po niej zaginął. Ojciec dziecka wraz z sąsiadami zlinczowali podejrzanego ochroniarza. Za karę stają przed sądem. Agata i Bartek zajmują się ich sprawą. Janowski już zdecydował, że otworzy własną kancelarię. Uświadamia sobie, że nie jest to jednak takie łatwe. Dorota i Wojtek wciąż nie wiedzą, jak porozmawiać z synem. Brat Agaty ponownie ją zaskakuje.
Prawo Agaty - Odcinek 11

Prawo Agaty - Odcinek 11

Agata prowadzi sprawę pracownika socjalnego, który pośredniczył w nielegalnych adopcjach. Mężczyzna działał dla dobra dzieci, ale złamał prawo. Bartek co wieczór widuje się przez Internet z Frankiem. Po porzuceniu kancelarii Przybysz cierpi na brak dochodowych spraw. Bez większego przekonania reprezentuje w sądzie niezbyt obiecującego klienta. Finał procesu okazuje się bardzo zaskakujący. Dorota prowadzi sprawę księgowej zwolnionej dyscyplinarnie z pracy. Jej adwersarzami są Dębski i Czerska, reprezentujący prezesa firmy. Agata konsekwentnie odmawia bronienia Cybulskiego w sądzie. Nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tymczasem w rodzinie mężczyzny ma miejsce kolejny dramat.
Prawo Agaty - Odcinek 12

Prawo Agaty - Odcinek 12

Agata angażuje się w pomoc Cybulskiemu i jego rodzinie. Nieoczekiwanie dzieci jej brata zostają zabrane przez opiekę społeczną, a sprawa trafia do sądu. Bartek rozkręca własną kancelarię. Zgłasza się do niego pokrzywdzona pacjentka, oskarżająca swojego terapeutę o molestowanie. Szybko okazuje się, że specjalistę broni Agata. Dochodzi do konfrontacji dawnych współpracowników w sądzie. Wojtek i Dorota nie mogą skontaktować się z Jaśkiem. Wychodzi na jaw, że chłopak od wielu dni nie wrócił do swojego mieszkania.
Prawo Agaty - Odcinek 13

Prawo Agaty - Odcinek 13

Wspierana przez Dębskiego Agata broni Cybulskiego w sądzie. Jest przekonana, że ktoś wrabia jej brata, a policja preparuje przeciwko niemu dowody. Prawniczka jedzie do Bydgoszczy, by wyjaśnić z ojcem ostatnie nieporozumienia. Dorota wciąż jest zestresowana sytuacją w domu, zaś Wojtek wydaje się wierzyć w opowieść o związku Jaśka i Asi. W międzyczasie Gawron broni z urzędu drobnego oszusta. Banalna sprawa będzie miała niespodziewaną puentę. Agata coraz bardziej wchodzi w rolę opiekunki prawnej młodych Cybulskich, przyjmuje wizytację kuratora oraz idzie na wywiadówkę do szkoły. Bartek i Aniela wybierają się do Brukseli odwiedzić Frania.
Serial Prawo Agaty jest produkcją skategoryzowaną jako Obyczajowy. Produkcja ta powstała w 2012 roku. Premiera serialu Prawo Agaty miała miejsce w 2012-03-04. Prawo Agaty cały serial zapewni nam około 45 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.20. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Katarzyna Zawadzka, Jan Frycz, Ewa Kaim, Andrzej Zieliński, Małgorzata Kożuchowska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Prawo Agaty to Prawo krwi, Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia - Mord Menendezów, Prawo Milo Murphy'ego, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Prawo Agaty online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Prawo Agaty online" czy "Prawo Agaty cały serial" lub "Prawo Agaty zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.