Przygody Kubusia Puchatka(1977)

Film "Przygody Kubusia Puchatka" miał premierę w dniu: 1977-03-11

Jak obejrzeć film Przygody Kubusia Puchatka?

Gdzie obejrzeć film Przygody Kubusia Puchatka online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Przygody Kubusia Puchatka online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Przygody Kubusia Puchatka - opis filmu

Klasyczna animacja Walta Disneya, inspirowana doskonale znaną wszystkim dzieciom od lat 1 do 100 książką A. A. Milne'a. Ten pełnometrażowy film ożywia świat mieszkańców Stuwiekowego Lasu - Kubusia Puchatka, który wiecznie ma ochotę na małe co nieco, Prosiaczka, rozbrykanego Tygryska, melancholijnego Kłapouchego, Krzysia i wielu, wielu innych. W kolejnych rozdziałach historii misia o bardzo małym rozumku zatytułowanych: "Kubuś Puchatek i miododajne drzewo", "Wiatrodzień Kubusia Puchatka", "Kubuś Puchatek i rozbrykany Tygrys", przekonasz się dlaczego jest on tak lubiany na całym świecie. Przyłącz się do przemiłej gromadki i weź udział w ich wesołych przygodach, dzięki którym poznasz siłę prawdziwej przyjaźni, a przede wszystkim ożywisz swoją wyobraźnię.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1977 2020-01-16 22:21:42

Produkcja:

Ocena:

7.80 / 10
7.80 0 10 477

Czas trwania:

1 godzina 11 min.

Jako:

John Fiedler

Jako: Prosiaczek

Jako: Prosiaczek

Sterling Holloway

Jako: Kubuś Puchatek

Jako: Kubuś Puchatek

Paul Winchell

Jako: Tygrysek

Jako: Tygrysek

Clint Howard

Jako: Roo

Jako: Roo

Howard Morris

Jako: Gopher

Jako: Gopher

Bruce Reitherman

Jako: Krzyś

Jako: Krzyś

Thurl Ravenscroft

Jako: Śpiewak (głos)

Jako: Śpiewak (głos)

Jan Prochyra

Jako: Kłapouchy

Jako: Kłapouchy

Wolfgang Reitherman

reżyser
produkcja
reżyser
produkcja

Vance Gerry

scenariusz
scenariusz

Larry Clemmons

scenariusz
scenariusz

Ted Berman

scenariusz
scenariusz
scenariusz

Eric Cleworth

scenariusz
scenariusz

A.A. Milne

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza

Ken Anderson

scenariusz
scenariusz
reżyser
Film Przygody Kubusia Puchatka jest produkcją skategoryzowaną jako Animacja Dla dzieci Musical. Produkcja ta powstała w 1977 roku. Film Przygody Kubusia Puchatka kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Przygody Kubusia Puchatka miała miejsce w 1977-03-11. Przygody Kubusia Puchatka zapewni nam około 1 godzina 11 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.80. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Barbara Luddy, John Fiedler, Sterling Holloway, Paul Winchell, Clint Howard, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Przygody Kubusia Puchatka to Przygody Finna, Przygody Rudego, Przygody Tintina, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Przygody Tintina online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Przygody Tintina online" czy "cały film Przygody Tintina vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.