Przylądek strachu(1991)

Film "Przylądek strachu" miał premierę w dniu: 1991-11-15

Jak obejrzeć film Przylądek strachu?

Gdzie obejrzeć film Przylądek strachu online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Przylądek strachu online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Przylądek strachu - opis filmu

Gwałciciel zwolniony z więzienia po 14 latach zaczyna prześladować rodzinę adwokata, który nieskutecznie bronił go w sądzie.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1991 2020-01-16 22:41:53

Produkcja:

Budżet:

134 750 000 zł

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 1628

Czas trwania:

2 godziny 8 min.

Robert De Niro

Jako: Max Cady

Jako: Max Cady

Nick Nolte

Jako: Sam Bowden

Jako: Sam Bowden

Juliette Lewis

Jako: Danielle Bowden

Jako: Danielle Bowden

Robert Mitchum

Jako: Podporucznik Elgart

Jako: Podporucznik Elgart

Illeana Douglas

Jako: Lori Davis

Jako: Lori Davis

Linda Perri

Jako: Bileterka

Jako: Bileterka

Gregory Peck

Jako: Lee Heller

Jako: Lee Heller

Jessica Lange

Jako: Leigh Bowden

Jako: Leigh Bowden

C.C. Costigan

Jako: Kelnerka

Jako: Kelnerka

Roger Pretto

Jako: Kolega z racquetballa

Jako: Kolega z racquetballa

produkcja
produkcja
reżyser

Wesley Strick

scenariusz
scenariusz
dźwięk

John Ritter

materiały archiwalne
materiały archiwalne
produkcja
dźwięk
dźwięk
montaż
Film Przylądek strachu jest produkcją skategoryzowaną jako Thriller. Produkcja ta powstała w 1991 roku. Film Przylądek strachu kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Przylądek strachu miała miejsce w 1991-11-15. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 134 750 000 zł. Przylądek strachu zapewni nam około 2 godziny 8 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Robert De Niro, Nick Nolte, Juliette Lewis, Robert Mitchum, Illeana Douglas, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Przylądek strachu to Przylądek strachu, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Przylądek strachu online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Przylądek strachu online" czy "cały film Przylądek strachu vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.