Przypadkowy bohater(1992)

Film "Przypadkowy bohater" miał premierę w dniu: 1992-10-02

Jak obejrzeć film Przypadkowy bohater?

Gdzie obejrzeć film Przypadkowy bohater online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Przypadkowy bohater online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Przypadkowy bohater - opis filmu

Drobny oszust ratuje 54 osoby z katastrofy lotniczej. Jego zasługi zostają jednak przywłaszczone przez bezdomnego weterana wojny wietnamskiej.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1992 2020-01-16 22:41:39

Produkcja:

Budżet:

161 700 000 zł

Ocena:

6.90 / 10
6.90 0 10 218

Czas trwania:

1 godzina 57 min.

Dustin Hoffman

Jako: Bernie Laplante

Jako: Bernie Laplante

Joan Cusack

Jako: Evelyn

Jako: Evelyn

Martin Starr

Jako: Allen w śpiączce

Jako: Allen w śpiączce

Susie Cusack

Jako: Donna O'Day

Jako: Donna O'Day

Geena Davis

Jako: Gale Gayley

Jako: Gale Gayley

Richard Riehle

Jako: Robinson

Jako: Robinson

Jako: Joan

Maury Chaykin

Jako: Winston

Jako: Winston

Don S. Davis

Jako: Opiekun sądowy

Jako: Opiekun sądowy

Tom Milanovich

Jako: Strażnik w więzieniu

Jako: Strażnik w więzieniu

reżyser
dźwięk
scenariusz

Laura Ziskin

scenariusz
produkcja
scenariusz
produkcja
montaż

Alvin Sargent

scenariusz
scenariusz

Ron Judkins

dźwięk
dźwięk

Sandy Isaac

produkcja
produkcja

Leslie McDonald

scenografia
scenografia
zdjęcia
Film Przypadkowy bohater jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Komedia. Produkcja ta powstała w 1992 roku. Film Przypadkowy bohater kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Przypadkowy bohater miała miejsce w 1992-10-02. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 161 700 000 zł. Przypadkowy bohater zapewni nam około 1 godzina 57 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.90. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Dustin Hoffman, Joan Cusack, Martin Starr, Susie Cusack, Geena Davis, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Przypadkowy bohater to Przypadkowy turysta, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Przypadkowy turysta online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Przypadkowy turysta online" czy "cały film Przypadkowy turysta vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.