Psy cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Psy" miał premierę w dniu: 2015-01-15

Gdzie obejrzeć serial Psy online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Psy (2018)

Sześć kameralnych opowieści o więziach emocjonalnych łączących psy i ich opiekunów niezależnie od sytuacji.

Infomacje o Psy (2018)

Rok produkcji:

2018 2020-03-10 17:20:42

Produkcja:

Ocena:

7.40 / 10
7.40 0 10 40

Czas trwania:

50 min.

Paul McGuire

produkcja
produkcja
reżyser

Amy Berg

reżyser
reżyser

Heidi Ewing

reżyser
reżyser
reżyser

T.J. Martin

reżyser
reżyser
reżyser
zdjęcia
montaż

Glen Zipper

produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Psy online - Pilot
7.00/10 (3)

Psy online - Pilot

Grupa czterdziestoparolatków przyjeżdża do Belize, aby świętować wcześniejsze przejście na emeryturę starego znajomego. Sielanka nie trwa jednak długo - bohaterowie wplątują się w mroczną intrygę, która zagraża ich życiu.
Psy online - Xtabai
8.50/10 (2)

Psy online - Xtabai

Grupa znajomych próbuje odnaleźć zaginiony jacht, jednak sprawy znacznie się komplikują. Spotykają oni na swojej drodze parę szwedzkich handlarzy narkotyków i wchodzą w posiadanie tajemniczej torby należącej do groźnego kartelu.
Psy online - Well
8.00/10 (2)

Psy online - Well

Bohaterowie zmagają się z narastającymi komplikacjami. Na kilka godzin przed upłynięciem ostatecznego terminu powrotu na łódź, powraca morderca w masce kota. Okazuje się, że lokalna policja depcze im po piętach, a na to wszystko nakłada się jeszcze problem w postaci zwłok przyjaciela.
Psy online - Flares
7.50/10 (2)

Psy online - Flares

Po zakończonej fiaskiem wyprawie do ambasady przyjaciele zaszywają się na noc w willi. Otoczeni przez wrogów czających się za murami, pozbawieni żywności i wody muszą poradzić sobie z mrocznymi tajemnicami swojej przeszłości i ocenić, ile jest warte życie każdego z nich.
Psy online - Hat
7.50/10 (2)

Psy online - Hat

Przyjaciele próbują uciec z Belize z pomocą przebojowej pracownicy ambasady. Podróż przez kolorowe i niebezpieczne bezdroża dodatkowo wzmacnia panujące między nimi napięcie.
Psy online - Leslie
8.00/10 (1)

Psy online - Leslie

Cobi, Lex, Gus i Joel zostają poddani przymusowej kwarantannie. Gdy z napięciem czekają na wyniki badań, narastają między nimi negatywne emocje. W dodatku Lawrence, który działa na zlecenie niebezpiecznego Jesusa, próbuje ich wytropić.
Psy online - Ice Cream
8.00/10 (1)

Psy online - Ice Cream

Przyjaciele zostają rozdzieleni i rzuceni w różne rejony kraju. Chcąc odnaleźć zagubione pieniądze i uratować Joela, muszą zdecydować, co jest dla nich ważniejsze.
Psy online - Broodstock
9.00/10 (1)

Psy online - Broodstock

Charyzmatyczny przedsiębiorca Aaron obiecuje pomóc bohaterom w powrocie do domu, jeśli wykonają niebezpieczne zadanie związane z Lawrencem, Jesusem i workiem pełnym pieniędzy.
Psy online - Seahorse
9.00/10 (1)

Psy online - Seahorse

Bohaterowie rozpoczynają niebezpieczną wyprawę przez dżunglę. W Belize City dochodzi do coraz większych tarć między Lawrencem i Aaronem. Pojawia się też ktoś, mocno zainteresowany losami bohaterami.
Psy online - Needles

Psy online - Needles

Joel próbuje wypełnić misję Jesusa, Gus i Cobi muszą sobie poradzić z zarzutami dotyczącymi popełnionych przestępstw, a Lex trafia na stół operacyjny i doświadcza niezwykłego przeżycia.
Serial Psy jest produkcją skategoryzowaną jako Dokumentalny. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2018 roku. Serial Psy kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera serialu Psy miała miejsce w 2015-01-15. Psy zapewni nam około 50 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.40. W obsadzie "Psy" zobaczymy między innymi takie postaci jak . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Psy to Psychodeliczny klasztor, Psy 3. W imię zasad, Psycho Goreman, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Psy online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Psy online" czy "Psy online" lub "Psy zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.