Psy 3. W imię zasad(2020)

Film "Psy 3. W imię zasad" miał premierę w dniu: 2020-01-17

Jak obejrzeć film Psy 3. W imię zasad?

Gdzie obejrzeć film Psy 3. W imię zasad online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Psy 3. W imię zasad online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Psy 3. W imię zasad - opis filmu

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2020 2020-01-16 21:37:08

Produkcja:

Ocena:

7.40 / 10
7.40 0 10 5825

Czas trwania:

2 godziny

Jan Frycz

Jako: "Panicz"

Jako: "Panicz"

Arkadiusz Bazak

Jako: Generał

Jako: Generał

Bogusław Linda

Jako: Franz Maurer

Jako: Franz Maurer

Jako: Wit

Jako: Damian

Iwona Katarzyna Pawlak

Jako: Mariolka Morawiec

Jako: Mariolka Morawiec

Tomasz Schuchardt

Jako: Cegielski

Jako: Cegielski

Mirosław Baka

Jako: Komendant

Jako: Komendant

Eryk Lubos

Jako: "Spinaker"

Jako: "Spinaker"

Dominika Kluźniak

Jako: Patolog

Jako: Patolog

montaż
kostiumy

Władysław Pasikowski

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
zdjęcia
muzyka
scenografia
produkcja
produkcja
produkcja
dźwięk
Film Psy 3. W imię zasad jest produkcją skategoryzowaną jako Sensacyjny. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Film Psy 3. W imię zasad kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera filmu Psy 3. W imię zasad miała miejsce w 2020-01-17. Psy 3. W imię zasad zapewni nam około 2 godziny nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Jan Frycz, Arkadiusz Bazak, Bogusław Linda, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Psy 3. W imię zasad to Psychobitch, Psy, Psy mafii, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Psy mafii online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Psy mafii online" czy "cały film Psy mafii vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.