Raport mniejszości(2002)

Film "Raport mniejszości" miał premierę w dniu: 2002-06-20

Jak obejrzeć film Raport mniejszości?

Gdzie obejrzeć film Raport mniejszości online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Raport mniejszości online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Raport mniejszości - opis filmu

W 2054 roku można przewidzieć przyszłość, a winnych ukarać, zanim popełnią zbrodnię. Komisarz John Anderton zostaje oskarżony o morderstwo, do którego jeszcze nie doszło.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2002 2020-01-16 23:21:57

Produkcja:

Budżet:

392 700 000 zł

Ocena:

7.40 / 10
7.40 0 10 5089

Czas trwania:

2 godziny 25 min.

Tom Cruise

Jako: John Anderton

Jako: John Anderton

Cameron Diaz

Jako: Kobieta w metrze

Jako: Kobieta w metrze

Colin Farrell

Jako: Danny Witwer

Jako: Danny Witwer

Rana Morrison

Jako: Kobieta na przyjęciu

Jako: Kobieta na przyjęciu

Meredith Monroe

Jako: Osoba w reklamie Prewencji

Jako: Osoba w reklamie Prewencji

Peter Stormare

Jako: Dr Solomon Eddie

Jako: Dr Solomon Eddie

Cameron Crowe

Jako: Pasażer metra

Jako: Pasażer metra

Frank Grillo

Jako: Policjant

Jako: Policjant

Samantha Morton

Jako: Agatha

Jako: Agatha

Kathryn Morris

Jako: Lara Clarke

Jako: Lara Clarke

reżyser

Philip K. Dick

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
produkcja
dźwięk
kostiumy

Gary Goldman

produkcja
produkcja
produkcja

Scott Frank

scenariusz
scenariusz
muzyka
montaż
Film Raport mniejszości jest produkcją skategoryzowaną jako Sci-Fi Thriller. Produkcja ta powstała w 2002 roku. Film Raport mniejszości kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Raport mniejszości miała miejsce w 2002-06-20. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 392 700 000 zł. Raport mniejszości zapewni nam około 2 godziny 25 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Tom Cruise, Cameron Diaz, Colin Farrell, Rana Morrison , Meredith Monroe, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Raport mniejszości to Raport z Europy, Raport Pelikana, Raport o szkolnych dziewczętach 1: Co dla rodziców jest niemożliwe, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Raport o szkolnych dziewczętach 1: Co dla rodziców jest niemożliwe online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Raport o szkolnych dziewczętach 1: Co dla rodziców jest niemożliwe online" czy "cały film Raport o szkolnych dziewczętach 1: Co dla rodziców jest niemożliwe vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.