Ratatuj cały film online
Ratatuj film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Ratatuj" miał premierę w dniu: 2007-06-22

Gdzie obejrzeć film Ratatuj online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Ratatuj (2007)

Szczur Remy marzy o karierze kucharza. Pewnego dnia trafia do ekskluzywnej paryskiej restauracji.

Ratatuj - recenzja filmu

“Gotować każdy może”. Oto hasło przewodnie jednego z najciekawszych filmów wytwórni Pixar - “Ratatuj” w reżyserii Brada Birda (Iniemamocni) i Jan Pinkava (Gra Geriego). 

Główny bohater filmu, szczur Remy, od zawsze marzył o jednym - zostać szefem kuchni jak francuski kucharz Gust Gusteau, którego książkę kucharską studiuje. W masz ci los, życie Remiego nagle się odmienia i nasz sympatyczny szczurek ląduje właśnie w restauracji Gusteau. Co prawda sam lokal nie szczyci się już taką renomą jak kiedyś, ale to dalej Gusteau! Nic dziwnego, że Remy nie daje się od tak z niej wyrzucić. Poznaje Linguiniego, pomywacza, który nijak się zna na gotowaniu. Z pomocą Remiego zaczyna jednak tworzyć niesamowite potrawy.

Film “Ratatuj” nie jest prostą bajeczką. To film, w którym niemal namacalnie czuć pasję do życia i jedzenia. I to właśnie ta pasja jest tematem przewodnim filmu. “Ratatuj” pokazuje widzowi jak ważne jest dążenie do celu i nie poddawanie się w połowie. Słowa Gusteau “Gotować każdy może” pokazują znaną prawdę, iż tak naprawdę wszystko jest możliwe jeśli się tylko chce. Nie ważne czy jesteś małym dzieckiem, czy jeszcze mniejszym szczurkiem. Ważne że marzysz. A potem że te marzenia wprawiasz w czyn.

Film “Ratatuj” to niewątpliwie punkt obowiązkowy na liście “do obejrzenia”. I to nie tylko dla najmłodszych widzów. Przygody Remiego spodobają się także dorosłym widzom. O dążeniu do celu pamiętać bowiem należy bez względu na wiek. 

Autor: Aga Gach

Infomacje o Ratatuj (2007)

Rok produkcji:

2007 2020-01-16 22:51:35

Produkcja:

Budżet:

577 500 000 zł

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 10055

Czas trwania:

1 godzina 51 min.

Brad Garrett

Jako: Gusteau

Jako: Gusteau

Brad Bird

Jako: Ambrister Minion

Jako: Ambrister Minion

Brian Dennehy

Jako: Django

Jako: Django

Will Arnett

Jako: Horst

Jako: Horst

James Remar

Jako: Larousse

Jako: Larousse

Ian Holm

Jako: Skinner

Jako: Skinner

Patton Oswalt

Jako: Remy

Jako: Remy

John Ratzenberger

Jako: Mustafa

Jako: Mustafa

Lou Romano

Jako: Linguini

Jako: Linguini

John Lasseter

produkcja
produkcja
produkcja

Brad Bird

reżyser
reżyser

Bob Peterson

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
zdjęcia
montaż

Jim Capobianco

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
zdjęcia
dźwięk

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Ratatuj jest produkcją skategoryzowaną jako Animacja Familijny Komedia. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2007 roku. Film Ratatuj kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Ratatuj miała miejsce w 2007-06-22. Budżet filmu Ratatuj wynosi 577 500 000 zł. Ratatuj zapewni nam około 1 godzina 51 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. W obsadzie "Ratatuj" zobaczymy między innymi takie postaci jak Brad Garrett, Brad Bird, Brian Dennehy, Will Arnett, James Remar, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Ratatuj to Iniemamocni 2, Jurassic World, Kraina jutra, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Ratatuj online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Ratatuj online" czy "Ratatuj online" lub "Ratatuj zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.