Sama słodycz cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Sama słodycz" miał premierę w dniu: 2014-03-03

Gdzie obejrzeć serial Sama słodycz online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Sama słodycz (2014)

Samotny pisarz podejmuje się opieki nad dziewięcioletnim synem, którego nie widział od lat.

Infomacje o Sama słodycz (2014)

Rok produkcji:

2014 2020-03-18 14:40:24

Produkcja:

Ocena:

5.50 / 10
5.50 0 10 1

Czas trwania:

40 min.

Karolina Staniec

Jako: Adela, pracownica salonu fryzjerskiego "Włosy Osy"

Jako: Adela, pracownica salonu fryzjerskiego "Włosy Osy"

Natalia Klimas

Jako: Patrycja, asystentka Fryderyka

Jako: Patrycja, asystentka Fryderyka

Roma Gąsiorowska

Jako: Marta, była partnerka Fryderyka, matka Stasia

Jako: Marta, była partnerka Fryderyka, matka Stasia

Anna Smołowik

Jako: Barbara, żona Tadeusza

Jako: Barbara, żona Tadeusza

Marcin Hycnar

Jako: Wiktor, wspólnik i najlepszy przyjaciel Fryderyka

Jako: Wiktor, wspólnik i najlepszy przyjaciel Fryderyka

Grzegorz Małecki

Jako: Tadeusz, ekspartner Marianny, ojciec Oli

Jako: Tadeusz, ekspartner Marianny, ojciec Oli

Piotr Fronczewski

Jako: "Charles", bohater powieści pisanej przez Fryderyka

Jako: "Charles", bohater powieści pisanej przez Fryderyka

Piotr Adamczyk

Jako: Fryderyk Rekrut

Jako: Fryderyk Rekrut

Olaf Marchwicki

Jako: Staś Rekrut, syn Fryderyka i Marty

Jako: Staś Rekrut, syn Fryderyka i Marty

Milena Suszyńska

Jako: Gosia, córka Izabelli, siostra Fryderyka

Jako: Gosia, córka Izabelli, siostra Fryderyka

reżyser
reżyser

Jan Hryniak

reżyser
reżyser

Paweł Flis

zdjęcia
zdjęcia
muzyka
montaż
montaż
montaż
kostiumy
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Sama słodycz online - Odcinek 1

Sama słodycz online - Odcinek 1

Pisarz Fryderyk Rekrut wydaje książki pod pseudonimem Margaret McIntosh i uczy języka włoskiego na uniwersytecie. Właśnie obchodzi swoje urodziny i bierze udział w imprezie, którą zorganizował dla niego najlepszy przyjaciel i wspólnik, Wiktor. Zakłopotany jubilat próbuje wymknąć się z klubu nocnego. Przy wyjściu zostaje zaczepiony przez piękną Patrycję, która - jak się później okazuje - ma zostać jego nową asystentką. W prezencie urodzinowym przyjaciel zamawia Fryderykowi serię błyskawicznych randek. Żadna z kobiet nie jest jednak w stanie zdobyć serca pisarza. Boleśnie przeżył on zawód miłosny, gdy przed kilkoma laty jego ukochana Marta porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia. Mężczyzna nie przestaje o niej myśleć. Nieoczekiwanie, po latach ciszy, kobieta dzwoni do byłego partnera i oznajmia mu, że już niebawem zjawi się u niego wraz ze Stasiem. W tym samym czasie Marianna - pełna uroku dziewczyna po przejściach - próbuje naprawić błędy młodości i odzyskać prawo do opieki nad sześcioletnią córką, Olą. Obecnie dziewczynka jest z ojcem, Tadeuszem.
Sama słodycz online - Odcinek 2

Sama słodycz online - Odcinek 2

Za namową matki Fryderyk spotyka się z psychoterapeutką. Patrycja nachodzi go w mieszkaniu i wprawia w zakłopotanie swoim zainteresowaniem. Jakiś czas później w drzwiach domu Rekruta zjawia się Marta z synem. Staś nie jest zachwycony perspektywą pozostania u taty. Ucieka mu przy pierwszej okazji. Ojciec, goniąc Staśka, dostaje w głowę książką wyrzuconą z czyjegoś okna. Tak poznaje Mariannę. Kobieta jest właśnie w trakcie pozbywania się rzeczy byłego chłopaka, który okazał się żonaty. Wkrótce musi ona interweniować w sprawie dziadka, który po raz kolejny testuje na wózku publiczny budynek i jego przyjazność osobom niepełnosprawnym. Zostawia Olę pod opieką Fryderyka.
Sama słodycz online - Odcinek 3

Sama słodycz online - Odcinek 3

Tadeusz dowiaduje się od Oli, że u Marianny zjawił się Radzio. Ignorując protesty córki, zabiera ją do swojego domu. Staś bardzo chce wrócić do matki i utrudnia ojcu życie. Fryderyk prowadzi go do babci Izabelli. Chce zostawić syna w dobrych rękach, ponieważ musi uregulować kilka spraw związanych z prywatną szkołą języka włoskiego, którą otwiera wraz z Wiktorem. Wspólnik proponuje Patrycji pracę w placówce. Kobieta widzi w tym szansę, by złapać Fryderyka w swoje sidła. Izabella jest zachwycona nową asystentką syna. Kobiety wspólnie zabierają Stasia do kawiarni. Korzystając z chwili nieuwagi, chłopiec po raz kolejny ucieka. Cała rodzina rozpoczyna gorączkowe poszukiwania.
Sama słodycz online - Odcinek 4

Sama słodycz online - Odcinek 4

Sprzedawca w kiosku opowiada Fryderykowi o życiu Marianny. Dziewczyna straciła w wypadku samochodowym rodziców. Opiekował się nią ukochany dziadek Benedykt zwany Tajfunem. Po urodzeniu dziecka miała kłopoty z prawem i dlatego córkę wychowuje Tadeusz, były mąż Marianny. Matka stara się ją odzyskać. Izabella odwiedza terapeutkę, która pomaga również jej synowi. Jest zdziwiona, gdy odkrywa, że Fryderyk sumiennie pojawia się na każdym spotkaniu. Tymczasem pisarz za namową syna kupuje Mariannie kwiaty i zjawia się w salonie fryzjerskim. Zazdrosny Radzio rzuca się na niego. Razem z patrolem policji przyjeżdża policjantka Kasia. Ku radości Staśka robi się ogromne zamieszanie.
Sama słodycz online - Odcinek 5

Sama słodycz online - Odcinek 5

Staś nie ustaje w wysiłkach, by umówić ojca na randkę z policjantką Kasią. Tymczasem przy punkcie sprzedaży gazet obaj spotykają Mariannę, jej córkę i dziadka. Pisarz nieśmiało przyznaje kobiecie, że bukiet kwiatów był pomysłem jego syna. W salonie fryzjerskim Osy trwają przygotowania do prestiżowego pokazu mody. Fryderyk w gabinecie terapeutki nasłuchuje rozmowy zza drzwi. Kobieta dyskutuje ze swoim mężem. Rekrut nie ma pojęcia, że jest nim Radzio. Benedykt testuje szkołę językową Fryderyka pod kątem jej dostosowania do osób niepełnosprawnych. Sprawdzian wypada dla placówki pomyślnie. Stasiek znika Gosi z oczu. Biegnie na randkę z Kasią. Fryderyk z Marianną rozpoczynają gorączkowe poszukiwania.
Sama słodycz online - Odcinek 6

Sama słodycz online - Odcinek 6

Policjantka Kasia spędza noc u Fryderyka na podłodze. Dla Stasia kobieta bez policyjnego munduru przestaje być tak fajna, jak mu się wcześnie wydawało. Umawia ojca na randkę z inną kandydatką - Janinką (Agnieszka Sienkiewicz). Chłopiec dzwoni też do Marianny, żeby zaprosić Olę na ślizgawkę. Ostatecznie na lodowisku zjawia się z Fryderykiem i Wiktorem. W salonie Osy trwają ostatnie przygotowania do pokazu mody słynnego duetu. Jedną z głównych modelek jest Gosia. Stylizacją jej fryzury zajmuje się Marianna. Dziewczyny niemal od razu bardzo przypadają sobie do gustu. Na widowni pokazu zasiada rodzina Rekrutów oraz Patrycja i Wiktor. Potem Fryderyk, Staś, Wiktor, Patrycja i Marianna jadą do domu Tadeusza, żeby zobaczyć się z Olą i oddać jej szmacianą lalkę zwaną przez dziewczynkę Babcię. Marianna jest załamana ostrą reakcją byłego partnera. Fryderyk usiłuje ją pocieszyć.
Sama słodycz online - Odcinek 7

Sama słodycz online - Odcinek 7

Po długiej przerwie Marta odzywa się do Fryderyka i Stasia. Chłopiec po raz pierwszy przyznaje, że dobrze mu jest u ojca. Jego matka jest mocno zaskoczona tym wyznaniem. Staś spędza dzień u babci i cioci, z którymi również ma coraz lepszy kontakt. Uważa jednak, że Izabella nie powinna przynosić Fryderykowi kanapek na uczelnię. Gosia próbuje wytłumaczyć bratankowi zachowanie babci. Gdy później Izabella wybiera się na uniwersytet, przygotowany dla syn prowiant oddaje napotkanemu pod budynkiem mężczyźnie na wózku inwalidzkim. Okazuje się, że jest nim Benedykt, dziadek Marianny. Między nim a Musią od razu wytwarza się nić porozumienia. Gosia dowiaduje się, że Patrycja zmusiła Wiktora do pomocy Mariannie. Kobieta jest zawiedziona jego postawą. Wtedy Stasiek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i znowu znika z domu.
Sama słodycz online - Odcinek 8

Sama słodycz online - Odcinek 8

Z Wenecji bez zapowiedzi wraca Marta i zabiera Stasia do siebie. Jest zaskoczona, gdy chłopiec spotyka się z dorosłą kobietą, Janinką zwaną także Dżanet. Sądząc, że Fryderyk wykorzystuje syna do umawiania się z innymi kobietami, urządza byłemu partnerowi awanturę. Marianna opowiada Benedyktowi o spotkaniu z Tadeuszem. Fryderyk przeżywa rozstanie ze Stasiem. Brat Dżanet, Zenon, przychodzi do Rekruta wraz z kolegami. Planuje zemstę na Fryderyku, który w jego opinii unieszczęśliwił podkochującą się w nim Janinkę. Wykładowcę z opresji ratuje telefon od syna. Staś obawia się, że nigdy już nie zobaczy ojca. Izabella ma pretensje do Fryderyka, że zaangażował się w sprawy Marianny, która jej zdaniem nie jest dla niego dobrą partią. Po rozmowie z Tadeuszem fryzjerka postanawia poprosić Rekruta, aby zgodził się udawać jej nowego partnera. Sądzi, że w ten sposób skłoni swojego byłego do ustępstw w sprawie opieki nad Olą.
Sama słodycz online - Odcinek 9

Sama słodycz online - Odcinek 9

Marta ze Stasiem odwiedzają Fryderyka. Na miejscu zastają Janinę, Patrycję i Mariannę. Rekrut próbuje jej wyjaśnić kłopotliwą sytuację, ale zdenerwowana kobieta wychodzi z synem. Fryderyk bezskutecznie próbuje skontaktować się ze Stasiem. Patrycja wykorzystuje zaistniałą sytuację i udaje zaangażowanie w problemy Rekruta, by zdobyć względy wykładowcy. Gosia przygotowuje się do wyjazdu do Paryża. Przed podróżą umawia się z Wiktorem, który chce zrobić na dziewczynie dobre wrażenie. Marianna zaprasza Fryderyka i Stasia na urodziny Oli. Fryzjerka rozpoczyna przygotowania w związku z przeprowadzą córki do jej mieszkania. Izabella niestrudzenie poszukuje kontaktu do Benedykta. Gdy zdobywa do niego numer telefonu, dzwoni do Tajfuna z zamiarem umówienia się na randkę. Staś wypytuje matkę o przyczyny jej niechęci do kontaktów z Fryderykiem.
Sama słodycz online - Odcinek 10

Sama słodycz online - Odcinek 10

Po namiętnym pocałunku z Patrycją Fryderyk nagle wycofuje się z ich relacji. Szczerze jej wyznaje, że sytuacja sprzed chwili nie powinna mieć miejsca. Zdezorientowana kobieta wpada w złość i wykrzykuje Rekrutowi wiele przykrych słów. W gniewie mówi mu, że nie zasługuje on ani na zainteresowanie jakiejkolwiek kobiety, ani na miłość własnego syna. Pod wpływem rozmowy z Wiktorem Patrycja stwierdza, że zachowała się niestosownie i postanawia przeprosić Fryderyka. Marianna z Olą odwiedzają Tajfuna. Dziewczynka znajduje w mieszkaniu dziadka apaszkę, którą uznaje za prezent dla swojej lalki. Fryzjerka podejrzewa, że Benedykta odwiedziła kobieta, mimo że ten wszystkiemu zaprzecza. Osa proponuje Mariannie, aby wyprawiła urodziny Oli w jego salonie. Fryderyk postanawia rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Mężczyzna postanawia rozmówić się z Patrycją, a następnie skonsultować z radcą prawnym w sprawie nabycia praw do opieki nad synem.
Sama słodycz online - Odcinek 11

Sama słodycz online - Odcinek 11

Fryderyk budzi się rano z bólem głowy. Niewiele pamięta z poprzedniego wieczoru. Zdenerwowany ślubnymi planami Marty, postanawia wyładować swoją frustrację poprzez pisanie. Na tej czynności zaskakuje go Patrycja. Okazuje się, że dzień wcześniej pisarz zaprosił ją do siebie na noc. Basia wciąż nie może zaakceptować decyzji Tadeusza, który zabrał Olę z jej urodzinowego przyjęcia. Mężczyzna twierdzi, że niezrównoważony Fryderyk nie jest dobrym opiekunem dla jego córki. Pisarz spotyka pod kioskiem Mariannę, która urządza mu awanturę. Patrycja wyznaje skacowanemu Wiktorowi, że spędziła noc z Rekrutem. Fryderyk postanawia poddać ją testowi i zleca jej poprowadzenie zajęć z dziećmi. Po powrocie z wyjazdu służbowego Gosia zastaje w domu sporo zmian. Izabella wyjawia córce, że spotyka się z Benedyktem. Janinka zaczyna zainteresować się Wiktorem. Sylwia spotyka się z Marianną. Psychoterapeutka broni Fryderyka i poleca kobiecie dobrego prawnika, który pomoże jej w sądowej batalii o opiekę nad Olą. Walcząca o córkę fryzjerka zyskuje niespodziewanego sojusznika w Basi, która wyjawia jej, że coraz mniej rozumie swojego partnera. Fryderyk jest zniecierpliwiony zachowaniem Patrycji.
Sama słodycz online - Odcinek 12

Sama słodycz online - Odcinek 12

Sama słodycz online - Odcinek 13

Sama słodycz online - Odcinek 13

Fryderyk szykuje się na spotkanie z Martą. Staś życzy ojcu powodzenia i ma nadzieję, że matka odwoła swój ślub z Dziubkiem. Kobieta czeka na Rekruta w restauracji, ale ten się spóźnia. W końcu zdenerwowana wychodzi i wtedy wpada na Fryderyka. Pisarz informuje ją, że chce sądowo ustalić częstotliwość widywania się ze Stasiem. Przyznaje również, że jest zazdrosny o Dziubka, bo wciąż bardzo ją kocha. Staś żali się Gosi, że nie ma wspólnych wspomnień z obojgiem rodziców. Nastrój chłopcu poprawia wizyta Oli i Marianny. Izabella, nie widząc o obecności fryzjerki, wyraża o niej niepochlebna opinię. Gosia próbuje ratować sytuację i wytłumaczyć zachowanie matki. By zażegnać napiętą atmosferę, proponuje urządzenie domowego SPA. Na uczelni Fryderyk natrafia na Patrycję, która ma go niego mnóstwo pretensji. Rozzłoszczony Fryderyk opuszcza salę wykładową. Na korytarzu, w obecności studentów, Rekrut traci panowanie nad sobą i używa kilku dosadnych słów, które słyszy przechodzący obok dziekan. Odmieniona Marianna ma spotkanie w sprawie pracy, które umówiła Gosia. Gdy czeka na nią przed agencją modelek, zauważa ją Tomasz. Mężczyzna rozpoznaje we fryzjerce swoją licealną miłość.
Serial Sama słodycz jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia obycz.. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2014 roku. Serial Sama słodycz kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Sama słodycz miała miejsce w 2014-03-03. Sama słodycz zapewni nam około 40 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.50. W obsadzie "Sama słodycz" zobaczymy między innymi takie postaci jak Karolina Staniec, Natalia Klimas, Roma Gąsiorowska, Anna Smołowik, Marcin Hycnar, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Sama słodycz to Samarytanin, Sama przeciw wszystkim, Samarytanka, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Sama słodycz online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Sama słodycz online" czy "Sama słodycz online" lub "Sama słodycz zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.