Sfora cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Sfora" miał premierę w dniu: 2002-10-06

Gdzie obejrzeć serial Sfora online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Sfora (2002)

Przed laty czworo przyjaciół z warszawskiego osiedla zawiązało akt i nazwało się "sforą". Obecnie Duch (Paweł Wilczak) i Olbrycht (Olaf Lubaszenko) są pracującymi razem policjantami, Nowicki (Radosław Pazura) prokuratorem, a Sulima (Marek Kalita) Komendantem Głównym Policji. Przyjaciele zaczynają badać działalność Starewicza (Krzysztof Kolberger), szefa jednego z gangów. Sulima zostaje zastrzelony na zlecenie gangstera. Starewicz rozkazuje zabić również Olbrychta. Morderca popełnia jednak błąd i w zamachu ginie żona policjanta. Olbrycht nie wytrzymuje i podczas przesłuchania zabija podejrzanego, za co trafia do więzienia. Poznaje tam młodego hakera Pawła Lipskiego (Łukasz Garlicki). Ten wkrótce zostaje wypuszczony i zaczyna pracować dla Starewicza. Tymczasem Duch i Nowicki zdobywają zgodę na zwolnienie warunkowe Olbrychta. Przyjaciele chcą udowodnić Starewiczowi udział w praniu brudnych pieniędzy i zniszczyć jego interesy. Pomaga im młoda policjantka Nika (Karolina Gruszka).

Infomacje o Sfora (2002)

Rok produkcji:

2002 2020-11-08 07:46:53

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 1

Czas trwania:

1 godzina

Robert Więckiewicz

Jako: Dziubiński "Dziobaty", człowiek Starewicza, morderca "Twardego" i Basi Olbrycht

Jako: Dziubiński "Dziobaty", człowiek Starewicza, morderca "Twardego" i Basi Olbrycht

Zdzisław Rychter

Jako: Handlarz bronią

Jako: Handlarz bronią

Dariusz Biskupski

Jako: Piotr T. "Tomahawk", człowiek "Twardego", potem Starewicza

Jako: Piotr T. "Tomahawk", człowiek "Twardego", potem Starewicza

Katarzyna Kwiatkowska

Jako: Kierowniczka agencji

Jako: Kierowniczka agencji

Olaf Lubaszenko

Jako: Stanisław Olbrycht

Jako: Stanisław Olbrycht

Paweł Wilczak

Jako: Walerian Duch

Jako: Walerian Duch

Janusz Bukowski

Jako: Pan Józef, służący Starewicza

Jako: Pan Józef, służący Starewicza

Karolina Gruszka

Jako: Joanna "Nika" Różycka

Jako: Joanna "Nika" Różycka

Marcin Dorociński

Jako: Oficer UOP

Jako: Oficer UOP

Piotr Polk

Jako: Lekarz dyżurny w Szpitalu Wolskim

Jako: Lekarz dyżurny w Szpitalu Wolskim

reżyser
zdjęcia
muzyka

Joanna Macha

scenografia
scenografia
kostiumy
dźwięk

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Sfora online - Odcinek 1

Sfora online - Odcinek 1

Olbrycht, Sulima, Duch i Nowicki zawodowo zajmują się walką z przestępczością zorganizowaną. Szef jednego z gangów, Starewicz, zleca zabójstwo Sulimy, który jako Komendant Główny Policji, zdecydowanie za mocno depcze mu po piętach. Kiedy Sulima ginie w zamachu, jego przyjaciele postanawiają zrobić wszystko, by Starewicz wylądował za kratkami. Nie będzie to jednak łatwe. Na zebraniu mafijnych bossów w Warszawie następuje pojednanie. Starewicz, uśpiwszy w ten sposób czujność konkurencji, eliminuje najgroźniejszego rywala - Twardego. Pozostali muszą się podporządkować nowemu szefowi. Starewicz zostaje przestępczym królem Warszawy.
Sfora online - Odcinek 2

Sfora online - Odcinek 2

Na pogrzebie Sulimy niespodziewanie pojawia się Starewicz. Zbulwersowany Olbrycht wyprowadza mafiosa z kościoła i miażdży mu dłoń. Żądny zemsty gangster zleca zamordowanie Olbrychta. Zamach jednak nie do końca się udaje i zamiast policjanta ginie jego żona Basia. Zrozpaczony Olbrycht, przesłuchując podejrzanego o dokonanie morderstwa, zabija go. W efekcie zostaje wydalony z policji i osadzony w więzieniu. W celi poznaje niejakiego Pawła Lipskiego, genialnego hakera, odsiadującego wyrok za kradzież 500 tysięcy złotych z banku. Tymczasem Duch i Nowicki starają się uzyskać dla Olbrychta przedterminowe zwolnienie. Metody, które stosują, nie mają wiele wspólnego z prawem.
Sfora online - Odcinek 3

Sfora online - Odcinek 3

Starewicz odwiedza sędziego Chwalbę i nakłania go do przedterminowego zwolnienia Pawła Lipskiego. Chwalbie potrzebna jest przychylność Nowickiego, więc zgadza się wypuścić hakera, ale tylko razem z Olbrychtem. W rezultacie obaj wychodzą na wolność. Do Nowickiego zgłasza się Nika, współpracowniczka generała Sulimy. Dziewczyna boi się o swoje życie i prosi o pomoc. W domu Starewicza Lipski dowiaduje się, że ceną za jego zwolnienie jest odczytanie policyjnego dysku komputerowego. Duch dysponuje już pokaźną sumą pieniędzy, więc wynajmuje duże mieszkanie. Ma ono służyć za schronienie dla członków "sfory", do której dołącza Nika.
Sfora online - Odcinek 4

Sfora online - Odcinek 4

Podczas pracy nad dyskiem Lipski zaczyna podejrzewać, że Nika może być jego siostrą, z którą utracił kontakt w dzieciństwie. W "Rio", knajpie Starewicza, odbywa się sąd nad dwoma gangsterami, odpowiedzialnymi za stratę miliona złotych i heroiny. Członkowie "sfory" zaczynają pomału osaczać Starego. Olbrycht kupuje nierejestrowaną broń. Duch zdobywa wysokiej klasy urządzenia elektroniczne i podsłuchowe. Starewicz zleca Killerowi zabójstwo Niki, lecz gdy dowiaduje się o podejrzeniach Lipskiego, w ostatniej chwili odwołuje wykonanie wyroku. Duch z Olbrychtem instalują urządzenia, dzięki którym dom Starewicza przestaje mieć dla nich tajemnice. Wdowa po Sulimie próbuje się dowiedzieć, kto przesłał jej dużą sumę pieniędzy.
Sfora online - Odcinek 5

Sfora online - Odcinek 5

Paweł Lipski spotyka się ze swoimi wspólnikami. Żąda od nich wypłacenia swojej części z ukradzionych w banku pieniędzy. Przez cały czas śledzi go Buba, zaufany żołnierz Starewicza. Olbrycht odkrywa, że Starewicz jest członkiem rady nadzorczej Globobanku. Lipski zostaje kurierem organizacji, jego zadaniem jest odbiór pieniędzy z nielegalnej wytwórni wódek. Tymczasem Buba, na polecenie szefa, masakruje wspólników młodego hakera. Prokuratora Nowickiego opuszcza żona. Paweł odwiedza w szpitalu ciężko pobitych kolegów.
Sfora online - Odcinek 6

Sfora online - Odcinek 6

Olbrychtowi udaje się rozbroić bombę, podłożoną pod samochodem Nowickiej. Starewicz zaczyna likwidować tych ze swoich ludzi, którzy mogliby dostarczyć policji dowody jego przestępczej działalności. Duch odwiedza w szpitalu kolegów Lipskiego, a potem aranżuje jego spotkanie z kuratorem sądowym. UOP przejmuje od policji akta operacyjne Starewicza. Od tej chwili członkowie sfory działają poza oficjalnymi strukturami. Lipski decyduje się na współpracę z Duchem, zakłada podsłuch w domu Starewicza. Ten zaś, wiedząc o kłopotach chłopaka, prosi Ducha o pozostawienie go w spokoju. Wyznaje mu pewną tajemnicę.
Sfora online - Odcinek 7

Sfora online - Odcinek 7

Nika opowiada Olbrychtowi o swoim dzieciństwie. Wie, że ma brata, ale nie ma pojęcia, co się z nim dzieje. Starewicz i Buba szykują się do wyjazdu za granicę. Operacja przerzutu dużej sumy brudnych pieniędzy wchodzi w fazę realizacji. Olbrycht aranżuje spotkanie Niki i Lipskiego. Młodzi na szczęście nie są rodzeństwem. Nowicki odbywa dramatyczną rozmowę z prokuratorem okręgowym. Otrzymuje cichą zgodę na swoje nie całkiem legalne działania. Nika obezwładnia dwóch funkcjonariuszy UOP, którzy trafili na ślad Sfory. Starewicz wyznaje Lipskiemu, że jest jego ojcem. Lipski jest w szoku, decyduje się na ucieczkę z domu Starewicza. Przed odejściem zdejmuje podsłuch. Starewicz i Buba ruszają w podróż za granicę. Lipski i Nika umawiają się na spotkanie.
Sfora online - Odcinek 8

Sfora online - Odcinek 8

Wzajemna fascynacja Lipskiego i Niki przeradza się w miłość. Młodzi spędzają noc w hotelu. Brudne pieniądze są już w Polsce. Członkowie sfory nie spuszczają z oka samochodu z tym trefnym towarem. Pieniądze trafiają do firmy Globo-import. Kiler likwiduje przewożących i kurierów. Z sejfu Globo-importu gotówka wędruje do skarbca Globobanku, potem kilka operacji komputerowych - i forsa jest wyprana. Cała operacja jest nadzorowana przez Franka Bottiego - emisariusza nowojorskiej mafii. Ale i Sfora sporo już wie na ten temat. Starewicz poddaje się zabiegowi wymiany rozrusznika serca. Nika tłumaczy Nowickiemu, jak, dzięki sprytnym operacjom komputerowym w systemie bankowym, można wyprać brudne pieniądze. Olbrycht i Duch przygotowują operację, w wyniku której mają nadzieję przekonać Bubę do współpracy. Starewicz wyczuwa, że pętla wokół niego się zacieśnia. Informuje VIP-a, że zamierza wycofać się z interesów.
Sfora online - Odcinek 9

Sfora online - Odcinek 9

Wojna Sfory ze Starewiczem weszła w fazę decydującą. Nowicki przekazuje szefowi rady polityki pieniężnej dowody na przestępczą działalność Globobanku. Duch uzyskuje od Buby informację o kolejnym transporcie brudnych pieniędzy. Sfora decyduje się na zorganizowanie pułapki. Franco Botti zostaje aresztowany. Zmiana rozrusznika serca i odpowiednie zapisy w dokumentacji szpitalnej pozwalają Starewiczowi na zaaranżowanie własnej śmierci. Wcześniej jednak zleca zabójstwo Buby i Ducha. Duch ochrania Bubę własnym ciałem, jest ciężko ranny. W szpitalu opowiada przyjaciołom ze Sfory o swojej współpracy z UOP-em i Starewiczem. Jest pewien, że Starewicz żyje. Olbrycht i Nika odkrywają, że szukając tropów Starewicza zaniedbali jeden szczegół. Jadą do podwarszawskiego miasteczka, w którym spodziewają się znaleźć kryjówkę gangstera.
Serial Sfora jest produkcją skategoryzowaną jako . Produkcja ta powstała w 2002 roku. Premiera serialu Sfora miała miejsce w 2002-10-06. Sfora cały serial zapewni nam około 1 godzina rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Robert Więckiewicz, Zdzisław Rychter, Dariusz Biskupski, Katarzyna Kwiatkowska, Olaf Lubaszenko, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Sfora to Sfora, Sfora: Bez litości, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Sfora online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Sfora online" czy "Sfora cały serial" lub "Sfora zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.