Skandalista Larry Flynt(1996)

Film "Skandalista Larry Flynt" miał premierę w dniu: 1996-10-12

Jak obejrzeć film Skandalista Larry Flynt?

Gdzie obejrzeć film Skandalista Larry Flynt online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Skandalista Larry Flynt online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Skandalista Larry Flynt - opis filmu

Historia życia Larry'ego Flynta, wydawcy czasopisma pornograficznego "Hustler", który zaangażował się w walkę o wolność prasy.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1996 2020-01-16 22:56:30

Produkcja:

Budżet:

138 600 000 zł

Ocena:

7.10 / 10
7.10 0 10 560

Czas trwania:

2 godziny 9 min.

Woody Harrelson

Jako: Larry Flynt

Jako: Larry Flynt

Edward Norton

Jako: Alan Isaacman

Jako: Alan Isaacman

Oliver Reed

Jako: Rhodes

Jako: Rhodes

James Cromwell

Jako: Charles Keating

Jako: Charles Keating

Crispin Glover

Jako: Arlo

Jako: Arlo

Michael Davis

Jako: Reporter z Georgii

Jako: Reporter z Georgii

Jim Grimshaw

Jako: Przewodniczący William Rehnquist

Jako: Przewodniczący William Rehnquist

Courtney Love

Jako: Althea Leasure Flynt

Jako: Althea Leasure Flynt

Scott William Winters

Jako: Blow Dried Jerk

Jako: Blow Dried Jerk

Vincent Schiavelli

Jako: Chester

Jako: Chester

Oliver Stone

produkcja
produkcja
produkcja
scenariusz
kostiumy
scenariusz
dźwięk
muzyka
reżyser
zdjęcia
Film Skandalista Larry Flynt jest produkcją skategoryzowaną jako Biograficzny Dramat. Produkcja ta powstała w 1996 roku. Film Skandalista Larry Flynt kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Skandalista Larry Flynt miała miejsce w 1996-10-12. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 138 600 000 zł. Skandalista Larry Flynt zapewni nam około 2 godziny 9 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.10. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Woody Harrelson, Edward Norton, Oliver Reed, James Cromwell, Crispin Glover, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Skandalista Larry Flynt to Ukochany, Zakazany owoc, Zimna wojna, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Zimna wojna online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Zimna wojna online" czy "cały serial Zimna wojna vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.