Skylines(2019)

Serial "Skylines" miał premierę w dniu: 2019-09-27

Jak obejrzeć serial Skylines?

Gdzie obejrzeć serial Skylines online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź serial Skylines online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Skylines - opis serialu

Hiphopowy producent wplątuje się w mafijne porachunki, gdy do miasta wraca trudniący się gangsterką brat właściciela wytwórni muzycznej.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2019 2020-01-16 21:08:28

Produkcja:

Ocena:

7.50 / 10
7.50 0 10 3

Czas trwania:

50 min.

Murathan Muslu

Jako: Kalifa

Jako: Kalifa

Jako: Sara

Erdal Yildiz

Jako: Ardan

Jako: Ardan

Richy Müller

Jako: Raimund

Jako: Raimund

Carlo Ljubek

Jako: Miro

Jako: Miro

Lisa Potthoff

Jako: Celine

Jako: Celine

Edin Hasanovic

Jako: Jinn

Jako: Jinn

Sascha Nathan

Jako: Hocki

Jako: Hocki

Carol Schuler

Jako: Zilan

Jako: Zilan

reżyser
reżyser

Dennis Schanz

scenariusz
scenariusz
zdjęcia
muzyka

Maren Ade

produkcja
produkcja
produkcja
produkcja

Luis Singer

produkcja
produkcja
produkcja
Skylines - Zero, sześć, dziewięć

Skylines - Zero, sześć, dziewięć

Po występie na koncercie hip-hopowym ze swoim partnerem Tonikiem producent Jinn przyciąga uwagę dyrektora dużej wytwórni. Policjantka Sara sprawdza cynk od informatora.
Skylines - Niebo lśni

Skylines - Niebo lśni

Jinn testuje swoją lojalność wobec Tonika w obliczu obiecującej okazji. Kalifa kłóci się ze swoim bratem Ardanem o jego niebezpieczne interesy.
Skylines - Co mam na myśli

Skylines - Co mam na myśli

Gdy na ulice trafiają złote paczki, rosną napięcia pomiędzy gangami. Jinn pracuje z zaskakująco agresywną tekściarką. Sara wpada na byłego kochanka.
Skylines - Burza

Skylines - Burza

Sytuacja w rodzinie Jinna robi się coraz gorsza, a działania Ardana zaczynają rzutować na pracę Skyline. Sara łączy pracę z przyjemnością.
Skylines - Róża w betonie

Skylines - Róża w betonie

Zilan pomaga Jinnowi w zemście, przez co oboje mają kłopoty. Informator Sary zbyt mocno zbliża się do swojego celu.
Skylines - Anioł czy diabeł

Skylines - Anioł czy diabeł

Kalifa nie potrafi odżegnać się od przeszłości w obliczu potencjalnej zmiany czekającej Skyline. Sara traci kontrolę nad swoim życiem. Jinn otrzymuje przełomową ofertę.
Serial Skylines jest produkcją skategoryzowaną jako . Produkcja ta powstała w 2019 roku. Serial Skylines kręcono między innymi w takich państwach jak Niemcy . Premiera serialu Skylines miała miejsce w 2019-09-27. Skylines zapewni nam około 50 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.50. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Murathan Muslu, Peri Baumeister, Erdal Yildiz, Richy Müller, Carlo Ljubek, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Skylines online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Skylines online" czy "cały serial Skylines vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.