Stan kryzysowy cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Stan kryzysowy" miał premierę w dniu: 2014-03-16

Gdzie obejrzeć serial Stan kryzysowy online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Stan kryzysowy (2014)

Serial skupia się na losach agenta Secret Services, Marcusa Finleya, który pierwszego dnia swojej pracy trafia w sam środek międzynarodowego kryzysu. Aby odkryć prawdę, mężczyzna musi stawić czoła wielu przeciwnościom, złamać prawo i zasady moralne, które do tej pory wyznaczały jego życiową drogę, zwłaszcza, że w kryzys zaangażowane są osobistości z najwyższego szczebla. Nikt nie podejrzewał, że szkolna wycieczka uczniów z liceum im. Ballarda, placówki kształcącej dzieci waszyngtońskiej elity: prezesów korporacji, dyplomatów, a nawet prezydenta Stanów Zjednoczonych zamieni się w dramat. Gdy na odludnej drodze autobus wpada w zasadzkę, a uczniowie wraz z opiekunami zostają uprowadzeni, rozpoczyna się międzynarodowy kryzys. Teraz, gdy jedni z najpotężniejszych ludzi w kraju skazani są na miłosierdzie mściwego mózgu całej operacji, pojawia się pytanie, na które wielu z nich wolałoby nigdy nie udzielać odpowiedzi: ile jesteś w stanie poświęcić, by uratować własne dziecko?

Infomacje o Stan kryzysowy (2014)

Rok produkcji:

2014 2021-10-14 22:28:21

Ocena:

6.70 / 10
6.70 0 10 93

Czas trwania:

1 godzina

Dermot Mulroney

Jako: Francis Gibson

Jako: Francis Gibson

Halston Sage

Jako: Amber Fitch

Jako: Amber Fitch

Gillian Anderson

Jako: Meg Fitch

Jako: Meg Fitch

Rachael Taylor

Jako: Agentka Susie Dunn

Jako: Agentka Susie Dunn

Max Martini

Jako: Koz

Jako: Koz

Michael Beach

Jako: Dyrektor FBI Olsen

Jako: Dyrektor FBI Olsen

Rod Hallett

Jako: Jonas Clarenbach

Jako: Jonas Clarenbach

Stevie Lynn Jones

Jako: Beth Ann Gibson

Jako: Beth Ann Gibson

James Lafferty

Jako: Pan Nash

Jako: Pan Nash

Adam Scott Miller

Jako: Kyle Devore

Jako: Kyle Devore

reżyser
reżyser

Ed Carr

dźwięk
dźwięk

Rand Ravich

scenariusz
scenariusz
reżyser
reżyser

Nick Gomez

reżyser
reżyser
reżyser
dźwięk

Erik Oleson

scenariusz
scenariusz

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Stan kryzysowy online - Odcinek 1

Stan kryzysowy online - Odcinek 1

Stan kryzysowy online - Odcinek 1
6.00/10 (3)

Stan kryzysowy online - Odcinek 1

Nadchodzi dzień wycieczki dla uczniów liceum im. Ballarda, miejsca, które kształci dzieci waszyngtońskiej elity: najlepszych w danej branży dyrektorów zarządzających, międzynarodowych dyplomatów, polityków i nawet syna prezydenta. Jednak gdy ich autokar wpada w zasadzkę na odosobnionej, wiejskiej drodze, a nastolatki i ich opiekunowie stają się zakładnikami niezidentyfikowanych porywaczy, wybucha kryzys w skali całego kraju. Od tej chwili najbardziej wpływowi rodzice Ameryki pozostają na łasce mściwego mózgu całej operacji, nie mając się do kogo zwrócić i nie mogąc nikomu zaufać, a ten niewyobrażalny scenariusz wkrótce przenosi się z wybranych rodzin grupy ryzyka na cały naród.
Stan kryzysowy online - Odcinek 2
7.00/10 (3)

Stan kryzysowy online - Odcinek 2

Po tajemniczym telefonie, Meg Fitch musi uzbierać ogromną sumę pieniędzy, aby bezpiecznie odzyskać swoją córkę Amber. Tymczasem pakistańskiemu ambasadorowi zostaje wyznaczone zadanie zrobienia czegoś nie mieszczącego się w głowie, o ile chce zapewnić powrót do domu swojemu synowi. Gdzie indziej, Dunn i Finley nawiązują współpracę, w celu wyśledzenia miejsca pobytu zaginionego agenta tajnych służb i odkrywają zaskakujący sekret. W rezydencji, uczniowie liceum im. Ballarda są testowani przez porywaczy.
Stan kryzysowy online - Odcinek 3
8.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 3

Po tym, jak Finley i Dunn spotykają się z Prezydentem i Pierwszą Damą, wkrótce zdają sobie sprawę, że Szef Sztabu będzie kolejnym rodzicem, wysłanym z niebezpieczną misją uratowania swojego dziecka. W rezydencji, mózg operacji daje jednemu z zakładników lekcję po próbie ucieczki.
Stan kryzysowy online - Odcinek 4
8.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 4

W miarę jak Finley i Dunn wciąż sprawdzają informacje na temat doświadczenia zawodowego rodziców, trojgu z nich zostaje wyznaczone zadanie, polegające na użyciu swoich wpływów, w celu wykradzenia z CIA kluczowej części układanki mózgu operacji. Tymczasem, Meg boryka się z konsekwencjami swojego postępowania, a w rezydencji, Amber musi uporać się z niepożądaną uwagą ze strony z jednego z porywaczy, podczas gdy Beth Anne i Kyle zaczynają się do siebie zbliżać.
Stan kryzysowy online - Odcinek 5
8.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 5

Gibson wykorzystuje swoją żonę, Janice, do zebrania informacji na temat tajnego programu wojskowego CIA. Dunn i Finley znikają z radaru, stając się celem CIA, gdy chwytają się drastycznych metod, chcąc zdobyć informacje. Tymczasem Meg szuka powiązań swojej firmy z porwaniem i jest gotowa rzucić wszystko na szalę, by odzyskać Amber.
Stan kryzysowy online - Odcinek 6
7.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 6

Gdy Finley i Dunn kombinują jak wywabić porywaczy z ukrycia, używając akt CIA jako przynęty, Finley staje twarzą w twarz z jednym z porywaczy, który chce wyrównać rachunki. Beth Ann obawia się o Kyle’a, w miarę jak chłopak planuje sposób ucieczki. Tymczasem Meg zdradza kogoś z bliskiego grona w zamian za informację. Gdzie indziej, Widener nawiązuje kontakt z tajemniczym informatorem, w celu monitorowania spisku Gibsona.
Stan kryzysowy online - Odcinek 7
7.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 7

Wykorzystując możliwość bezpośredniego kontaktu z porywaczem, Finley i Dunn przejmują jedną z misji przeznaczonych dla rodziców. Tymczasem Widener nadal pracuje z TJS nad przygotowaniem brutalnego planu zlikwidowania ich byłego współpracownika – Gibsona.
Stan kryzysowy online - Odcinek 8
7.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 8

Dunn musi podjąć skrajne środki w celu ochrony Meg. Tymczasem Gibson stawia żądania, które mogą prowadzić do uwolnienia niektórych uczniów. Gdy staje się obiektem kolejnej rodzicielskiej misji, Finley chroni cel Gibsona przed pojmaniem przez zdesperowanego rodzica, Jakoba Vriesa, którego zadaniem jest również zabicie Finleya.
Stan kryzysowy online - Odcinek 9
6.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 9

W miarę jak FBI jest coraz bliżej zlokalizowania porywacza, zmartwiony Gibson postanawia zdobyć więcej czasu puszczając w ruch kolejną misję rodzica. Pani Liao, pułkownik w chińskim wywiadzie zagranicznym, otrzymuje „wiadomość” i dostaje rygorystyczne instrukcje. Jest pewna, że to, o co ją poproszono wywoła wojnę, ale zamierza uratować syna. Tymczasem Finley i Dunn informują prezydenta na temat Gibsona i jego związku z tajnymi oddziałami śmierci CIA.
Stan kryzysowy online - Odcinek 10
6.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 10

Podczas gdy FBI jest coraz bliżej określenia lokalizacji rezydencji, Finley i Dunn dokonują zaskakującego odkrycia i ruszają na poszukiwania ojca jednego z żołnierzy z pakistańskiej ambasady, który został wysłany z własną rodzicielską misją. Gdzie indziej, Meg zostaje zmuszona do złożenia zeznań odnośnie jej powiązań z tajnym programem super żołnierzy. W miarę jak potęgują się poszukiwania rezydencji, Gibson włącza do działania nieprawdopodobną osobę.
Stan kryzysowy online - Odcinek 11
7.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 11

Finley zostaje zmuszony do wejścia na teren rezydencji w ramach wymiany zakładników. Usiłując naciągnąć wszystkich, by uwierzyli, iż jest niewinny, Gibson podejmuje ekstremalne środki i skupia swoją uwagę na nowym celu do kolejnej rodzicielskiej misji. Z pomocą Meg, Gibson wciela w życie część swojego planu, który ujawni prawdę na temat programu super żołnierzy.
Stan kryzysowy online - Odcinek 12
5.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 12

Finley dokonuje bohaterskiego czynu podczas pobytu w rezydencji z porywaczami. Tymczasem Beth Ann narażona jest na jeszcze większe niebezpieczeństwo, gdy pewna tajemnicza osoba postanawia zemścić się na Gibsonie.
Stan kryzysowy online - Odcinek 13
4.00/10 (1)

Stan kryzysowy online - Odcinek 13

Gibson musi podjąć się wykonania zadania, zaplanowanego przez porywacza Beth Ann, który nalega, aby ten publicznie przyznał się do popełnionych przez siebie przestępstw, podczas uroczystości z udziałem Prezydenta i Pierwszej Damy. Tymczasem Ian otrzymuje enigmatyczną wiadomość, w wyniku której wraz z Amber udaje się na niebezpieczną misję. Gdzie indziej, Finley i Dunn usiłują powstrzymać zagrożenie i natykają się na szokującą rewelację.
Serial Stan kryzysowy jest produkcją skategoryzowaną jako Akcja Dramat Thriller. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2014 roku. Premiera serialu Stan kryzysowy miała miejsce w 2014-03-16. Stan kryzysowy zapewni nam około 1 godzina rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.70. W obsadzie "Stan kryzysowy" zobaczymy między innymi takie postaci jak Dermot Mulroney, Halston Sage, Gillian Anderson, Rachael Taylor, Max Martini, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Stan kryzysowy to Stan zagrożenia, Stan zagrożenia, Standby Painter, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Stan kryzysowy online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Stan kryzysowy online" czy "Stan kryzysowy online" lub "Stan kryzysowy zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.