Straszny dom(2006)

Film "Straszny dom" miał premierę w dniu: 2006-07-21

Jak obejrzeć film Straszny dom?

Gdzie obejrzeć film Straszny dom online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Straszny dom online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Straszny dom - opis filmu

12-letni DJ Walters od dzieciństwa obserwował dom Nebbercrackerów i od dawna podejrzewał, że z tym domem jest coś nie tak. Zauważył, że coraz więcej rzeczy z otoczenia domu zaczyna znikać, nawet pani Nebbercracker gdzieś przepadła. Gdy nadejdzie święto Halloween DJ wraz z dwójką przyjaciół uda się na rekonesans i odkryje przerażającą prawdę: dom jest żywym pożerającym wszystko i wszystkich potworem. Dzieciaki próbują o tym fakcie powiedzieć rodzicom i policji, ale dorośli biorą ich rewelacje jako wymysły wybujałej dziecięcej wyobraźni. Nikt chłopakom nie wierzy, a dom robi się coraz groźniejszy i coraz bardziej głodny...

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2006 2020-01-16 23:41:34

Produkcja:

Budżet:

288 750 000 zł

Ocena:

6.40 / 10
6.40 0 10 2264

Czas trwania:

1 godzina 31 min.

Steve Buscemi

Jako: Nebbercracker

Jako: Nebbercracker

Spencer Locke

Jako: Jenny

Jako: Jenny

Catherine O'Hara

Jako: Mama DJ'a

Jako: Mama DJ'a

Jako: Zee

Kathleen Turner

Jako: Constance

Jako: Constance

Jason Lee

Jako: Bones

Jako: Bones

Jon Heder

Jako: Reginald "Skull" Skulinski

Jako: Reginald "Skull" Skulinski

Kevin James

Jako: Oficer Landers

Jako: Oficer Landers

Brittany Curran

Jako: Jenny

Jako: Jenny

Jako: Jenny

produkcja
montaż

Gil Kenan

reżyser
reżyser
produkcja

Dan Harmon

scenariusz
scenariusz

Jack Rapke

produkcja
produkcja

Pamela Pettler

scenariusz
scenariusz

Ed Verreaux

scenografia
scenografia
produkcja

Greg Papalia

scenografia
scenografia
Film Straszny dom jest produkcją skategoryzowaną jako Animacja Familijny. Produkcja ta powstała w 2006 roku. Film Straszny dom kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Straszny dom miała miejsce w 2006-07-21. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 288 750 000 zł. Straszny dom zapewni nam około 1 godzina 31 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Steve Buscemi, Spencer Locke, Catherine O'Hara, Maggie Gyllenhaal, Kathleen Turner, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Straszny dom to Straszny hotel, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza online" czy "cały film Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.