Stuart Malutki(1999)

Film "Stuart Malutki" miał premierę w dniu: 1999-01-18

Jak obejrzeć film Stuart Malutki?

Gdzie obejrzeć film Stuart Malutki online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Stuart Malutki online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Stuart Malutki - opis filmu

Państwo Malutcy, pragnąc adoptować dziecko, odwiedzają sierociniec. Na miejscu spotykają małą mysz o imieniu Stuart, którą postanawiają zabrać do domu.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1999 2020-01-16 23:12:13

Produkcja:

Budżet:

512 050 000 zł

Ocena:

6.10 / 10
6.10 0 10 2567

Czas trwania:

1 godzina 24 min.

Jennifer Tilly

Jako: Pani Camille Stout

Jako: Pani Camille Stout

Hugh Laurie

Jako: Pan Little

Jako: Pan Little

Michael J. Fox

Jako: Stuart

Jako: Stuart

Chazz Palminteri

Jako: Smokey

Jako: Smokey

Steve Zahn

Jako: Monty the Mouth

Jako: Monty the Mouth

Geena Davis

Jako: Pani Little

Jako: Pani Little

Nathan Lane

Jako: Śnieżek

Jako: Śnieżek

Dabney Coleman

Jako: Dr Beechwood

Jako: Dr Beechwood

Jonathan Lipnicki

Jako: George Little

Jako: George Little

Brian Doyle-Murray

Jako: Kuzyn Edgar

Jako: Kuzyn Edgar

scenariusz
dźwięk
produkcja

Tom Finan

montaż
montaż

Rob Minkoff

reżyser
reżyser
kostiumy
produkcja

Douglas Wick

produkcja
produkcja

Bill Brzeski

scenografia
scenografia
muzyka
Film Stuart Malutki jest produkcją skategoryzowaną jako Familijny Fantasy Komedia Przygodowy. Produkcja ta powstała w 1999 roku. Film Stuart Malutki kręcono między innymi w takich państwach jak USA Niemcy . Premiera filmu Stuart Malutki miała miejsce w 1999-01-18. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 512 050 000 zł. Stuart Malutki zapewni nam około 1 godzina 24 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.10. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Jennifer Tilly, Hugh Laurie, Michael J. Fox, Chazz Palminteri, Steve Zahn, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Stuart Malutki to Stuart: Spojrzenie w przeszłość, Stuart Malutki 2, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Stuart Malutki 2 online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Stuart Malutki 2 online" czy "cały film Stuart Malutki 2 vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.