Sześć dni, siedem nocy(1998)

Film "Sześć dni, siedem nocy" miał premierę w dniu: 1998-06-12

Jak obejrzeć film Sześć dni, siedem nocy?

Gdzie obejrzeć film Sześć dni, siedem nocy online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Sześć dni, siedem nocy online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Sześć dni, siedem nocy - opis filmu

Pragnąc dostać się na pobliskie Tahiti, Robin wynajmuje awionetkę pilotowaną przez gburowatego Quinna. Gdy podczas lotu w trakcie burzy dochodzi do awarii, dwoje ludzi zmuszonych jest ze sobą współpracować.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1998 2020-01-16 23:02:31

Produkcja:

Budżet:

269 500 000 zł

Ocena:

6.40 / 10
6.40 0 10 700

Czas trwania:

1 godzina 41 min.

Harrison Ford

Jako: Quinn Harris

Jako: Quinn Harris

Anne Heche

Jako: Robin Monroe

Jako: Robin Monroe

Danny Trejo

Jako: Pierce

Jako: Pierce

Jacqueline Obradors

Jako: Angelica

Jako: Angelica

Cliff Curtis

Jako: Kip

Jako: Kip

David Schwimmer

Jako: Frank Martin

Jako: Frank Martin

Allison Janney

Jako: Marjorie

Jako: Marjorie

Amy Sedaris

Jako: Sekretarka Robina

Jako: Sekretarka Robina

Temuera Morrison

Jako: Jager

Jako: Jager

John Koyama

Jako: Pirat

Jako: Pirat

Terry Norton

produkcja
produkcja
kostiumy
produkcja
dźwięk
dźwięk

Ivan Reitman

reżyser
produkcja
reżyser
produkcja
zdjęcia

J. Michael Riva

scenografia
scenografia

Lauri Gaffin

scenografia
scenografia
scenariusz
Film Sześć dni, siedem nocy jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia rom. Przygodowy. Produkcja ta powstała w 1998 roku. Film Sześć dni, siedem nocy kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Sześć dni, siedem nocy miała miejsce w 1998-06-12. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 269 500 000 zł. Sześć dni, siedem nocy zapewni nam około 1 godzina 41 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Harrison Ford, Anne Heche, Danny Trejo, Jacqueline Obradors, Cliff Curtis, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Sześć dni, siedem nocy to Sześć pięści, Sześcioraczki, Sześciogłowy rekin atakuje, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Sześciogłowy rekin atakuje online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Sześciogłowy rekin atakuje online" czy "cały film Sześciogłowy rekin atakuje vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.