Tajna broń(1996)

Film "Tajna broń" miał premierę w dniu: 1996-02-09

Jak obejrzeć film Tajna broń?

Gdzie obejrzeć film Tajna broń online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Tajna broń online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Tajna broń - opis filmu

Amerykański pilot chce sprzedać terrorystom głowice nuklearne. Major Hale i strażniczka parku narodowego Terry starają się do tego nie dopuścić.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1996 2020-01-16 22:56:38

Produkcja:

Budżet:

192 500 000 zł

Ocena:

6.10 / 10
6.10 0 10 792

Czas trwania:

1 godzina 48 min.

John Travolta

Jako: Vic Deakins

Jako: Vic Deakins

Christian Slater

Jako: Riley Hale

Jako: Riley Hale

Samantha Mathis

Jako: Terry Carmichael

Jako: Terry Carmichael

Bob Gunton

Jako: Pritchett

Jako: Pritchett

Jack Thompson

Jako: Dowódca

Jako: Dowódca

Vondie Curtis-Hall

Jako: Podpułkownik Sam Rhodes

Jako: Podpułkownik Sam Rhodes

Vyto Ruginis

Jako: Johnson

Jako: Johnson

Delroy Lindo

Jako: Pułkownik Max Wilkins

Jako: Pułkownik Max Wilkins

Shaun Toub

Jako: Max

Jako: Max

Chris Mulkey

Jako: Major Hunt

Jako: Major Hunt

John Woo

reżyser
reżyser

Graham Yost

scenariusz
scenariusz
muzyka
produkcja
dźwięk
montaż
dźwięk
scenografia
produkcja

Mark Gordon

produkcja
produkcja
Film Tajna broń jest produkcją skategoryzowaną jako Sensacyjny Thriller. Produkcja ta powstała w 1996 roku. Film Tajna broń kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Tajna broń miała miejsce w 1996-02-09. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 192 500 000 zł. Tajna broń zapewni nam około 1 godzina 48 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.10. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak John Travolta, Christian Slater, Samantha Mathis, Bob Gunton, Jack Thompson, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Tajna broń to Tajna agentka, Tajna wojna Harry'ego Frigga, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Tajna wojna Harry'ego Frigga online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Tajna wojna Harry'ego Frigga online" czy "cały film Tajna wojna Harry'ego Frigga vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.