Teraz albo nigdy! cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Teraz albo nigdy!" miał premierę w dniu: 2008-03-30

Gdzie obejrzeć serial Teraz albo nigdy! online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Teraz albo nigdy! (2008)

Grupa przyjaciół spędza Sylwestra na Maderze. Wśród nich jest Basia, która spodziewa się romantycznych oświadczyn ze strony swojego chłopaka.

Infomacje o Teraz albo nigdy! (2008)

Rok produkcji:

2008 2020-12-08 13:10:04

Ocena:

6.00 / 10
6.00 0 10 1588

Czas trwania:

1 godzina

Beata Tyszkiewicz

Jako: Ewa Winiarska, babcia Michała

Jako: Ewa Winiarska, babcia Michała

Agata Buzek

Jako: Julia Milton

Jako: Julia Milton

Paulina Chapko

Jako: Hania Gruziec

Jako: Hania Gruziec

Magdalena Boczarska

Jako: Ada Tulak

Jako: Ada Tulak

Jako: Inka

Jako: Edyta

Wojciech Pszoniak

Jako: Witold Karpowicz

Jako: Witold Karpowicz

Magdalena Różczka

Jako: Ela, mama Zuzy

Jako: Ela, mama Zuzy

Marcin Perchuć

Jako: Krzysiek Golub, były chłopak Julii

Jako: Krzysiek Golub, były chłopak Julii

Marek Frąckowiak

Jako: Zdzisio Marciniak, przyjaciel Andrzeja

Jako: Zdzisio Marciniak, przyjaciel Andrzeja

produkcja
scenografia
reżyser
reżyser

Olga Sawicka

scenariusz
scenariusz
scenariusz
zdjęcia
montaż
montaż

Albina Barańska

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 1

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 1

Marek proponuje Basi wyjazd na sylwestra na Maderę. Marta domyśla się, że chłopak chce się tam oświadczyć jej przyjaciółce. Tymczasem Andrzej dowiaduje się, że przedłużono dzierżawę lokalu, który chciał wynająć na siedzibę swojego klubu. Na pocieszenie przyjaciel, Marcin, proponuje mu, żeby skorzystał z jego biletu na wyjazd sylwestrowy. On zaś w tym czasie zamierza prowadzić audycję radiową. Ojciec namawia Julię , żeby poleciała z nim do Indii. Ona jednak odmawia. Jola odwozi Michała na lotnisko. W drodze mówi mu, że nie będzie mogła do niego dolecieć. Michał denerwuje się, nie może jednak nic zrobić. W jednym samolocie spotykają się: Basia, Marta i jej mąż Robert, Julia i Marek oraz Andrzej. Następnego dnia wszyscy spędzają razem czas. Andrzej jest zauroczony Basią. Kłamie jej, że zarabia na giełdzie. Basia i Marta próbują dowiedzieć się czegoś o Julii. Okazuje się, że Michał przyjechał z dwiema córkami. Pod wpływem Marty wpada na pomysł, jak może zmienić swoje życie. Marek rozstaje z Basią.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 2

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 2

Basia przeżywa rozstanie z Markiem. Każdy próbuje jakoś jej pomóc. Jest to jednak bardzo trudne, nawet dla jej przyjaciółki, Marty. Z całej grupy tylko Robert kwaśno komentuje łzy dziewczyny. Marta ma o to do niego pretensję. Tymczasem Basia chce zadzwonić do Marka. Wszyscy jednak jej to odradzają. W końcu Andrzej rzuca jej komórkę w przepaść. Po przylocie do Warszawy Basia zaprasza wszystkich do siebie na powtórkowego sylwestra. Michał mówi Joli, że postanowił odejść z firmy. Marta usiłuje porozmawiać z Robertem o swojej przyszłości. Dziewczyna chciałaby, żeby mieli dziecko. Julia w samotności ogląda swoje ślubne zdjęcia. Marta zabiera Basię do nocnego klubu. Chce w ten sposób odreagować rozmowę z Robertem.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 3

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 3

Michał spotyka się z przyjaciółmi ze studiów. Rozmawiają o nowej firmie. Nagle pojawia się Jola, która oznajmia, że jest w ciąży. Wiadomość ta radykalnie zmienia życiowe plany Michała. Jego babcia, Ewa, jest tym zaniepokojona. Kobieta podejmuje pewne działania. Marta pociesza Basię, która rozpacza po odejściu Marka. Dziewczynę wspierają także rodzice. Lekarstwem na zapomnienie o smutkach okazuje się spotkanie z Andrzejem, który zabiera ją do lokalu wystawionego na przetarg. Niestety, urzędniczka źle reaguje na widok kobiety i możliwość wzięcia udziału w przetargu przepada. Basia dochodzi do wniosku, że przynosi pecha. W dodatku przez Martę traci pracę. Ta spotyka Michała, który kupuje niemowlęce buciki. Julia stara się uporać się z bólem po stracie ukochanego męża. Ojciec dzwoni z Indii i chce ją zabrać do siebie. Do Michała przyjeżdżają Ela i Dana z jego córkami.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 4

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 4

Nagabywana przez Martę i Basię Julia opowiada im o swoich tragicznych przeżyciach. Boleśnie doświadczona dziewczyna próbuje jednak prowadzić normalne życie. Robert troszczy się o przeziębioną Martę. Grażyna współczuje Michałowi ciążowych humorów Joli. Ta z kolei spotyka się z Ewą oraz Daną i Elą, babcią i dawnymi partnerkami Michała. Kobiety chcą ją lepiej poznać. Matka przekonuje Martę, że Robert potrzebuje czasu, by oswoić się z nowymi obowiązkami w pracy po awansie. Jola poznaje córki Michała. Dziewczynki porównują ją do Marty, którą bardzo polubiły podczas pobytu na Maderze. Andrzej pomaga Julii kupić samochód. Robert nie chce jeszcze mieć dzieci, nie zgadza się również, by Marta poszła do pracy. Mężczyzna nie ma też zamiaru iść na powtórkowego sylwestra organizowanego przez Basię. Michał prosi Ewę, by spróbowała przekonać się do Joli. Następnie przedstawia partnerkę swoim rodzicom. Julia zabiera na przejażdżkę Martę i Basię. Dziewczyny świetnie się bawią. Sielankę przerywa telefon adwokata Julii. Informuje on swoją klientkę, że ktoś rości sobie prawa do spadku po jej mężu.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 5

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 5

Andrzej musi tłumaczyć się matce, która znajduje jego kostium do tańca. Marcin radzi mu, żeby wreszcie powiedział jej prawdę. Michał stara się cierpliwie znosić humory Joli. Obiecuje jej, że na powtórkowym sylwestrze przedstawi ją wszystkim jako swoją przyszłą żonę. Marta wywozi z garażu psią karmę do ośrodka dogoterapii. Po cichu liczy, że Robert zmieni jednak zdanie i pójdzie na imprezę do Basi. Julia szaleje po ulicach swoim nowym sportowym autem, o mało nie powodując wypadku. Dziewczyna postanawia wyciąć Briana ze wszystkich zdjęć. Andrzej chce powiedzieć Basi, czym się zajmuje. W ostatniej chwili zmienia jednak zdanie. Za to namawia matkę, żeby spotkała się ze Zdzisiem. Marta znajduje w szafie Basi suknię, w której była feralnego dnia, kiedy rozstała się z Markiem. Każe przyjaciółce ją zniszczyć. Andrzej pomaga dziennikarce udekorować mieszkanie przed imprezą. W czasie zabawy dziewczyna obiecuje sobie, że w tym roku będzie szczęśliwa. Michał wyznaje Marcie, że przez nią prawie rzucił pracę w korporacji i był bliski otwarcia z przyjaciółmi własnej firmy ogrodniczej. Marta zauważa podobieństwo w tańcu Andrzeja, do tańca mężczyzny, którego z Basia widziały w nocnym klubie. Andrzej przyparty do muru mówi, że to był jego brat.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 6

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 6

Andrzej pomaga Basi w sprzątaniu mieszkania po imprezie. Marta namawia przyjaciółkę, żeby dowiedziała się czegoś o jego bracie. Andrzej kłamie, że jest on czarną owcą w jego rodzinie. Michał i Jola jadą do Urzędu Stanu Cywilnego. Udaje im się zarezerwować bliski termin ślubu. Basia postanawia zmienić swój wygląd. Razem z Martą i Julią idzie na wielkie zakupy. Dziennikarka ma także spotkania w sprawie pracy. Jednak we wszystkich redakcjach proponują jej to samo, co robiła do tej pory. Marta jedzie z Michałem do jego przyjaciół, którzy są ogrodnikami. Dziewczyna chce zrobić prezent Robertowi w postaci ogrodu zimowego. Po drodze okazuje się, że wiele ich łączy. Andrzej dostaje informację o atrakcyjnym przetargu na lokal w innej dzielnicy. Ewa nie popiera organizowania dużego wesela. Jola dowiaduje się od lekarza, że prawdopodobnie nie jest w ciąży. Ojciec Basi krytykuje jej nowy image. Andrzej postanawia wyprowadzić się z domu. Ku jego zdumieniu matka popiera ten pomysł.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 7

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 7

Lekarz stwierdza, że Jola nie jest w ciąży. Po rozmowie z Grażyną kobieta postanawia jednak nie mówić nic Michałowi. Obawia się, że mógłby on odwołać ślub. Basia i Julia pomagają Marcie w urządzaniu ogrodu zimowego oraz umawiają się na wieczorne wyjście. Andrzej na razie nie chce powiedzieć Basi, czym się zajmuje. Julia umawia się z head-hunterem. Spotyka także swojego byłego chłopaka, Krzyśka. Nie ma jednak zamiaru kontynuować tej znajomości. Krystyna namawia Jolę na wizytę u jej ginekologa. Jola jest na skraju załamania. Robert tłumaczy Marcie, że teraz powinni się bawić, a nie myśleć o dziecku. Kupuje je w prezencie wspaniały naszyjnik. Basia robi porządki, wyrzucając stare rzeczy. Ewa wątpi w to, że Michał dobrze robi, decydując się na ślub. Jola zmienia zdanie i namawia narzeczonego, by zostawił pracę w koncernie i otworzył swoją firmę.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 8

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 8

Znajomość Julii i Krzysztofa rozwija się. Przed Andrzejem otwierają się nowe perspektywy wynajmu lokalu na jego wymarzony klub. Basia zaczyna pisać książkę. Kiedy powstaje pierwszy fragment, z niepokojem prosi o jego ocenę Julię i Martę. Julia zaczyna pracę. Wierzy, że nowe wyzwania zawodowe przyniosą jej radość. Przygotowania do ślubu Michała i Joli idą pełną parą. Robert staje się zazdrosny o Michała, co denerwuje Martę. Kryzys w ich małżeństwie pogłębia się. Zdzisio proponuje Andrzejowi, że wynajmie mu mieszkanie. Andrzej mógłby wyprowadzić się od matki i zacząć samodzielne życie. Basia martwi się złą atmosferą w domu rodziców. W trudnych chwilach wspiera ją Andrzej.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 9

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 9

Andrzej wygrywa przetarg na lokal, w którym będzie mieścił się jego klub. Marta wręcza Robertowi prezent z okazji rocznicy ich ślubu, on tymczasem udaje, że zapomniał o ich święcie. Marta, zdesperowana zachowaniem Roberta, znajduje pracę w aptece. Basia docenia troskę Andrzeja, który próbuje jej pomóc znaleźć pracę. Anna dowiaduje się, gdzie Andrzej spędza wieczory. Idzie do klubu, gdzie obserwuje taniec syna. Następnie zrywa stosunki ze Zdzisiem, obwiniając go o zachowanie Andrzeja. Michał proponuje Grażynie przejęcie jego obowiązków w firmie. Julia zatrudnia współpracowników. Próbuje trzymać Krzysztofa na dystans. Marta znajduje w domu naszyjnik, który Robert kupił jej na rocznicę ślubu. Andrzej dowiaduje się, że odejście z grupy tancerzy będzie go drogo kosztowało.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 10

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 10

Rodzice Marty składają jej niezapowiedzianą wizytę. Dziewczyna robi wszystko, aby jej stosunki z Robertem wyglądały wzorowo. Anna jest urażona kłamstwami Andrzeja i Zdzisia. Syn i przyjaciel starają się zmiękczyć jej serce. Tymczasem Michał jest zmęczony przygotowaniami do ślubu. Nie daje jednak tego po sobie poznać. Basia jest świadkiem intymnej sceny między jej matką a nieznajomym mężczyzną. Rozumie, że małżeństwo jej rodziców jest zagrożone. Julia ma dość zaborczego Krzysztofa. Przedstawia mu więc Andrzeja jako swojego chłopaka. Basia dostrzega, że się zmienia. Bardzo ją to cieszy. Marta przyznaje się ojcu, że podjęła pracę w aptece. Basię i Martę elektryzuje wiadomość, że ośrodek dogoterapii ma zostać zlikwidowany. W jego obronie Basia mobilizuje całą grupę przyjaciół. Po wyjeździe rodziców napięcie między Martą a Robertem rośnie. Dziewczyna decyduje się wyprowadzić na pewien czas z domu i zamieszkuje u Basi.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 11

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 11

Dzięki Andrzejowi Basia dostaje od Marcina propozycję pracy w radiu. Michał i Danilukowie rejestrują w urzędzie swoją firmę. Julia ma pierwszą scysję z szefem. Tymczasem Marcin jest zachwycony Basią. Dziennikarz namawia przyjaciela, by powiedział jej w końcu prawdę. Andrzej nie potrafi się jednak na to zdobyć. Basia daje ojcu karnet na siłownię. Ma nadzieję, że gdy stanie się on bardziej atrakcyjny, zwiększą się szanse na uratowanie związku jej rodziców. Zazdrosny Krzysiek informuje Julię, w jaki sposób Andrzej zarabia na życie. Jola nerwowo reaguje na każdą uwagę Grażyny dotyczącą jej rzekomej ciąży. Między przyjaciółkami dochodzi do kłótni. Zdzisio, mimo afery z matką Andrzeja, nadal proponuje mu wynajęcie mieszkania. Andrzej zaś doprowadza do spotkania Zdzisia z jego matką. Basia z przyjaciółmi ratuje ośrodek dogoterapii. Na przyjęcia u Michała Marta poznaje jego babcię, Ewę. Kobiety przypadają sobie do gustu.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 12

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 12

Wszyscy przygotowują się do ślubu Michała. Podniecenie i napięcie ogarnia przyjaciół i rodzinę. Andrzej jest w spirali wydatków. Remont klubu i nowego mieszkania pochłaniają coraz większe kwoty. Grażyna namawia Jolę, by wyznała Michałowi, że nie jest w ciąży. Kobieta jednak brutalnie odrzuca jej propozycję. Projekt Julii i jej grupy odnosi sukces. Basi coraz bardziej podoba się praca w radiu, a Marta zauważa, że przyjaźń jej przyjaciółki i Andrzeja zamienia się w miłość. Marcie trudno jest zachować chłodny dystans wobec Roberta, który robi bardzo wiele, aby naprawić ich stosunki. Michała niespodziewanie odwiedza Grażyna. Julia proponuje Andrzejowi współpracę. Wybawi to Andrzeja z kłopotów finansowych, a jej samej pozwoli realizować się w ramach nowego projektu. Michał zrywa z Jolą i odwołuje ślub. Jest przerażony burzą jaką wywoła jego decyzja, ale pozostaje niewzruszony. Wszyscy wspierają go w jego postanowieniu.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 13

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 13

Marta namawia Basię, by zdobyła więcej informacji o bracie Andrzeja. Julia nie chce pozwolić, żeby jej szef dopisał się do wyników pracy zespołu. W rezultacie dziewczyna rzuca pracę. Marta ze zdumieniem odkrywa, że Robert przekazał naszyjnik na rzecz ośrodka dogoterapii. Następnie postanowił zrobić żonie inny prezent - kupił jej aptekę. Basia znowu widzi swoją matkę z obcym mężczyzną. Tym razem reaguje złością. Andrzej ją pociesza. Marta idzie do klubu, gdzie spotyka Andrzeja, a nie jego brata. Chłopak obiecuje jej, że szczerze porozmawia z Basią. Marcin interesuje się Julią. Michał zgadza się spotkać z Jolką, ale jej tłumaczenia nie zmieniają jego decyzji. Ślubu nie będzie. Andrzej potrąca kobietę. Procedury trwają na tyle długo, że Andrzej musi szybko jechać na swój ostatni już występ. Marta, przekonana, że Andrzej nie pojawił się u Basi z tchórzostwa, zabiera przyjaciółkę do klubu. W czasie tańca Andrzej zauważa wpatrzoną w niego Basię.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 1

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 1

Basia czuje się dotknięta kłamstwami Andrzeja. Ucieka w pisanie powieści "Kaktus w serce" i poświęca się pracy w radiu. Tymczasem Andrzej robi wszystko, by ją odzyskać. Ona zaś razem z przyjaciółkami świętuje ukończenie swojej książki. Julia i Marta nalegają, żeby wybaczyła Andrzejowi. Robert tęskni za żoną. Namawia ją do powrotu do domu i ratowania ich małżeństwa. Marcin próbuje poderwać Julię.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 2

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 2

Marta wraca do Roberta. Ten szczęśliwy zrywa znajomość ze swoją kochanką, Iwoną. Ona jednak nie daje za wygraną. Doprowadza do sytuacji, którą Marta odczytuje jednoznacznie. Zdenerwowana wyrzuca męża z domu. Andrzej usiłuje wszelkimi sposobami przeprosić Basię. Ona jednak jest nieugięta. Jej uwagę absorbuje teraz oczekiwanie na wiadomości od wydawnictw, do których wysłała swoją powieść. Dostaje jednak same odmowne odpowiedzi. Andrzej przygotowuje się do otwarcia swojego klubu. Naradza się z Marcinem i Julią nad wystrojem wnętrza. Julia wpada na pomysł wykorzystania mody na kino bollywoodzkie. Marcin jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Zdzisio zwierza się Andrzejowi, że marzy o ślubie z Anną. Grażyna składa Michałowi interesującą propozycję. W rzeczywistości chce go uwieść.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 3

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 3

Andrzej nakłania Julię, by zmusiła Basię do oglądania "Szkła kontaktowego". Ta ostatnia, zła na leniwego ojca, żali się matce. Również Marta zwierza się im ze swoich problemów. Julia otrzymuje anonimową przesyłkę. Andrzej przeprasza Basię, wysyłając SMS-y na numer "Szkła kontaktowego". Sianecki namawia kobietę, by wybaczyła Andrzejowi. Marta nie chce rozmawiać z Robertem. Ten znajduje w domu powieść Basi. Przekazuje tekst znajomemu wydawcy. Andrzej zmaga się z członkami pikiety protestującymi przed klubem. Marcin prowadzi audycję dotyczącą kłamstwa w dobrej intencji. Basia chce przekonać matkę do rezygnacji z rozwodu. Podczas otwarcia klubu dochodzi do jej konfrontacji z Andrzejem.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 4

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 4

Julia otrzymuje kolejną paczkę z nieprzyzwoitą zawartością. Podejrzewa, że jej nadawcą jest Marcin. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że za przesyłki odpowiada Antek. Mężczyzna prosi, by wróciła do pracy. Julia przeprasza Marcina za bezpodstawne oskarżenia. Tymczasem Marta składa pozew o rozwód. Mimo to Robert postanawia walczyć o ich małżeństwo. Marta zaczyna spotykać się z Michałem. Bartek Wróblewski, właściciel wydawnictwa "Słowo", chce opublikować książkę Basi. Marta jako jedyna wie, że Bartek to znajomy Roberta. Basia martwi się o przyszłość związku swoich rodziców.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 5

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 5

Michał cieszy się z odwiedzin Dany. Tymczasem Grażyna spotyka się ze swoją siostrą Kasią, która podsuwa jej pomysł, jak zniszczyć firmę Michała. Julia nie chce rozmawiać z Marcinem po wspólnie spędzonej nocy. Do klubu Andrzeja przychodzi Marzena. Jest przekonana, że chłopak jest nią zainteresowany. On zaś umawia się z Sylwią. Grażyna namawia Michała do podjęcia współpracy z Kasią. Marta zaczyna mieć wątpliwości dotyczące jej rozwodu z Robertem. Tymczasem Ewa wyczuwa, że Michał darzy Martę uczuciem. Bartek zabiera Basię na piknik, jaki opisała w swojej powieści. Następnie robi jej zdjęcia na okładkę książki. Julia i Marta widzą, że Basia angażuje się w związek z Bartkiem.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 6

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 6

Iwona nie może się pogodzić z odejściem Roberta. Usiłuje się z nim spotkać. Marta zwierza się ojcu ze swoich małżeńskich kłopotów. Ten przyjeżdża do Warszawy. Rozmowa z zięciem jest dla niego dużym zaskoczeniem. Widzi, że Robertowi naprawdę zależy na Marcie. Mówi o tym córce, licząc, że przemyśli decyzję o rozwodzie. Robert publicznie przeprasza żonę za swoje postępowanie. Ewa prosi Martę by oceniła jej nowego znajomego Witolda. Marcin po upojnej nocy z Julią nie przychodzi na nagranie do radia. Basia dzielnie go zastępuje, za co dostaje propozycję prowadzenie własnej audycji. Julia przyjmuje ofertę prowadzenia wykładów na uczelni w USA. Waldemar, ojciec Basi, godzi się na rozwód.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 7

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 7

Andrzej po namowie Marcina zgadza się zanieść Basi zaproszenie na specjalny wieczór bollywoodzki. Widzi Basię, jak w wielkiej komitywie wchodzi do domu razem z Bartkiem. Marta dostaje propozycję wprowadzenia zmian w 10 aptekach. Robert pomaga jej przygotować prezentację na zebranie kierowników tych aptek. Michał ma problem z Karolem, który grozi wycofaniem się ze spółki, a w końcu wyjeżdża na kilka dni za miasto. W aptece Marty pojawia się kochanka Roberta, Iwona. Robert po zdjęciu gipsu chce - zgodnie z umową - wyprowadzić się z domu, ale Marta pozwala mu zostać, dopóki nie znajdzie mieszkania. Basia wręcza przyjaciołom swoją książkę "Kaktus w serce". Robert żąda od Iwony, aby odczepiła się od Marty. Marcin odprowadza Julię na lotnisko. Marzena informuje Andrzeja, że błąd procedury może spowodować, iż straci klub.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 8

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 8

Nadchodzi dzień promocji książki Basi. Dziewczyna robi dobrą minę do złej gry, ale nie da się ukryć, że spotkanie pisarki z czytelnikami okazało się klapą. Andrzej zarzuca Bartkowi brak profesjonalizmu. Basia jest zła za ten atak. Następnego dnia książka zaczyna się lepiej sprzedawać. Z tej okazji Bartek zaprasza Basię na intymną kolację do hotelu, w którym ma na stałe wynajęty pokój. Rodzice Basi się rozwodzą. Łucja flirtuje ze swoim prawnikiem, a Waldemar wyjeżdża z Warszawy, by szkolić lotników. Na 33 urodziny Michała przyjeżdża Ela i Dana z dziewczynkami. Ewa przygotowuje niespodziankę. Andrzej boryka się z problemem utraty klubu. Romans z Marzeną mógłby rozwiązać ten kłopot, ale dla Andrzeja jest to nie do przyjęcia. Marcin konsultuje się z prawnikiem. Ten znajduje radę na problemy Andrzeja i tym samym plan Marzeny nie dochodzi do skutku. Michał poznaje Witolda, którego dzięki graniu na giełdzie stać na egzotyczne wyprawy.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 9

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 9

Marta przygotowuje się do prezentacji. Dostrzega, jak bardzo Robert zmienił się w ostatnim czasie. Niestety, według niej nastąpiło to zbyt późno. Basia jest zajęta wywiadem. Wyjaśnia Bartkowi, dlaczego wymknęła się z jego pokoju hotelowego i zgadza się na wyjazd do Krakowa. Intensywnie pracuje nad drugą powieścią i bierze udział w sesji zdjęciowej do swojego dawnego pisma. Marcin, zły z powodu ucieczki Julii, flirtuje z Leną. Iwona przedstawia Marcie propozycję pracy dla wielkiej firmy. Robert zastaje Iwonę w domu Marty. Prawda o jego zdradzie wychodzi na jaw.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 10

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 10

Kasia i Grażyna doprowadzają swoją intrygę do końca. Zgodnie z ich przebiegłym planem Kasia w ostatniej chwili wycofuje się z zamówienia. Michał ma teraz ponad półtora miliona długów. Przyjaciele robią wszystko, by mu pomóc. Udaje im się jednak sprzedać tylko niewielką część zamówionych przez Michała róż. Robert na wiadomość o problemach Michała postanawia zlikwidować swoje lokaty i pożyczyć mu pieniądze. W ostatniej chwili z pomocą przychodzi jednak Grażyna, która kupuje róże dla "Brunch&Lunch". Stosunki Roberta i Marty ulegają ociepleniu. Andrzej poznaje Izę. Anna zgadza się na ślub ze Zdzisiem. Basia wciąż nie ma czasu dla przyjaciół. Nie wie nawet o kłopotach Michała i w decydującym momencie nie ma jej razem z przyjaciółmi. Złości to Martę, która dowiaduje się, że jej przyjaciółka zaangażowała się uczuciowo w relację z żonatym mężczyzną.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 11

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 11

Basia dowiaduje się, że Bartek jest żonaty. Nie jest w stanie zaakceptować siebie jako jego kochanki. On wyjaśnia jej, czego tak naprawdę od niej oczekuje. Michał towarzyszy Ewie podczas przekazywania pieniędzy Witoldowi. Zabiera Grażynę na obiad, żeby podziękować za uratowanie firmy. Niedługo potem Witold znika. Michał i Ewa dowiadują się na policji zaskakujących rzeczy na jego temat. Dana przyjeżdża ze Zdenką na półroczny kontrakt. Z powodu rozstania z Julią Marcin nie potrafi skupić się na pracy w radiu i w klubie. Postanawia jechać za ukochaną. Z inicjatywy Marty w klubie Andrzeja odbywa się przyjacielski "sąd nad Basią".
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 12

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 12

Marta rezygnuje z rozwodu z Robertem. W ostatniej chwili przed salą sądową podejmuje taką decyzję, po tym jak jest świadkiem rozmowy pomiędzy mężem a Januszem. To, co usłyszała, bardzo ją poruszyło. Orkiszowie zaczynają więc wspólne życie od nowa. Robert zawozi Martę do ich nowego domu, w którym jest tylko jeden przedmiot - kołyska. Basia decyduje, że stosunki łączące ją z Bartkiem powinny pozostać czysto zawodowe. Jemu trudno to zaakceptować, bo się w niej zakochał. Marek żąda części wpływów za książkę Basi, w której wykorzystała ona jego wizerunek. Andrzej dostaje seksualną propozycję od Izy. Nie potrafi obdarzyć jej uczuciem, ponieważ wciąż myśli o Basi. Anna i Zdzisio jadą w podróż poślubną na Maderę.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 13

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 13

Basia nie ma pomysłu na zakończenie swojej drugiej powieści pod tytułem "Kolec". Marta chce szybko urządzić nowy dom dla siebie, Roberta i ich przyszłego dziecka. Niestety, on traci pracę i ukrywa ten fakt przed żoną. Dana prosi Michała o opiekę nad Zdenką. Niespodziewanie Grażyna zdobywa dla nich bilety na najnowszą kreskówkę. Marcin prosi Basię, żeby go zastąpiła w pracy. Grozi mu zwolnienie, bo wyładowywał swoją złość na radiowych słuchaczach, po tym jak się dowiedział, że Julia zakochała się w kimś innym. Bartek obiecuje Basi, że się dla niej rozwiedzie. Ona jednak jedzie do Andrzeja, prosić go o wybaczenie. Robert spotyka się z Iwoną. Może ona przywrócić go na stanowisko.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 1

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 1

Pożar trawi klub Andrzeja. Policja sprawdza, czy było to podpalenie. Wzywa właściciela, by złożył zeznania. Marta wciąż próbuje zajść w ciążę. Idzie do lekarza, by zrobić badania na płodność. Bartek zmusza Basię do spotkania z aktorkami i dokonania poprawek w scenariuszu na podstawie jej książki. Dziewczyna nie ma na to ochoty, jej myśli zajmuje Andrzej. Proponuje mu, by u niej zamieszkał. Przyjaciele pomagają w tej przeprowadzce i wpadają na pomysł stałych spotkań koszykarskich. Kaja, z którą spotyka się Marcin, chciałaby z nim zamieszkać, ale on nie chce o tym słyszeć. Artur ma dla Marty interesującą propozycję zawodową. Robert spotyka się z Iwoną na obiedzie.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 2

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 2

Andrzej ma dość pytań policji o podpalenie klubu. Czuje, że jest podejrzewany o podłożenie ognia pod lokal. Artur proponuje Marcie uruchomienie produkcji kremów jej pomysłu. Kobieta zwierza się Michałowi, że próbuje zajść w ciążę. Dana zaniedbuje Zdenkę, cały swój czas poświęcając pracy. Andrzej wpada na pomysł stworzenia nowego klubu - Plaży - który ma być namiastką lata w zimowej Warszawie. W restauracji Edyta oblewa Michała winem. W ramach przeprosin przesyła mu prezent. Zaintrygowany mężczyzna umawia się z nią. Marta dostaje wyniki badań - może mieć dzieci. Robert w końcu zgadza się poddać testom na płodność. Andrzej spotyka Marzenę, która oferuje mu pomoc w znalezieniu lokalu na Plażę.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 3

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 3

Robert odbiera wyniki badań, z których wynika, że jest bezpłodny. Mówi o tym żonie i wspólnie decydują, że powtórzą testy. Kolejne badanie potwierdza jednak diagnozę. Grażyna jest w złej formie, odkąd straciła pracę. Michał dowiaduje się o jej sytuacji. Chce ją zatrudnić w Tajemniczym Ogrodzie, ale ona odmawia. Basia umawia się z aktorem, który gra główną rolę w filmie na podstawie jej książki. Mężczyzna próbuje ją uwieść. Wkrótce ich wspólne zdjęcia pojawiają się w brukowcach. Bartek wymusza na Basi coraz więcej poprawek w scenariuszu. Marcin rozstaje się z Kają. Waldemar przynosi Łucji kwiaty. Michał jest pod wrażeniem Edyty. Zabiera ją do miłego lokalu na Pradze.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 4

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 4

Robert i Marta po raz pierwszy rozmawiają o adoptowaniu dziecka. On jest temu przeciwny. Jego żona zdaje sobie sprawę z tego, że ich związek się rozpada. Gdy Robert demontuje kołyskę, każe mu się wyprowadzić. Andrzej zostaje oczyszczony z podejrzeń o podpalenie klubu. Dzięki pieniądzom z ubezpieczenia może rozpocząć nowy biznes. Marcin i Basia pomagają mu zaprojektować Plażę. Dekoratorka Inka nadaje lokalowi odpowiedni klimat. Grażyna decyduje się przyjąć pracę u Kasi. Zdradza Michałowi ciążącą jej tajemnicę. Artur wypełnia wniosek patentowy na nazwisko Marty. Pod wpływem emocji zaczyna ją całować.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 5

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 5

Dana zmusza Zdenkę, by okłamała Michała i Ewę, lecz prawda wychodzi na jaw. Nową stażystką w radiu zostaje kuzynka szefa, Franka. Przełożony każe Marcinowi trzymać się od niej z daleka. Dziewczyna przeprowadza udany wywiad. Bartek robi Basi awanturę z powodu jej spóźnienia na spotkanie z niemieckim wydawcą. Michał jest pod wrażeniem Edyty. Zabiera ją na mecz koszykówki. W rewanżu kobieta zaprasza go do swojej rezydencji, ale znajomi Edyty traktują gościa dość chłodno. Marta urządza w dziecięcym pokoju gabinet. Michał i Ewa proponują Danie terapię.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 6

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 6

Zbliża się chwila otwarcia Plaży. Basia ma coraz mniej czasu dla Bartka, który dostrzega, że kolejna wersja książki nie jest dla niej najistotniejsza. Marta i Artur starają się rozwiązać sprawę patentu. Mężczyzna ucieka się do podstępu. Michał bezskutecznie próbuje pogodzić Martę i Roberta. Tymczasem Łucja namawia Basię na wyjazd do Waldemara, na którym zaczyna jej zależeć. Basia w towarzystwie Bartka zjawia się na Balu Wydawców. Wkrótce jej zmanipulowane zdjęcia ukazują się w brukowcu "Afera". Ich autorem jest Marek, który po interwencji Bartka u redaktora naczelnego czasopisma traci pracę. Otwarcie Plaży okazuje się wielkim sukcesem.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 7

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 7

Basia podejrzewa, że Marta jest zazdrosna o zażyłość Michała i Edyty. Dziewczyna jednak temu zaprzecza. Robert zabiera z domu resztę swoich rzeczy. Będzie teraz mieszkał niedaleko Iwony, która usilnie o to zabiegała. Poza tym dostał ciekawą propozycję biznesową od Edyty. Zadowolony zaprasza przyjaciół na jazdę quadami. Marta poznaje tam Tomka, z którym świetnie się bawi. Na chwilę zapomina o tym, że nie dostała jeszcze odpowiedzi z Urzędu Patentowego. Marcin oschle traktuje Frankę. Basia namawia ją, by przyszła do Plaży. Tam dziewczyna udowadnia, że jest świetnym didżejem. Marcin jest pod wrażeniem.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 8

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 8

Basia kończy poprawianie powieści "Kolec". Dowiaduje się, że Bartek już dawno wydał książkę i pojawiły się pierwsze, dobre recenzje. Wściekła dziewczyna zarzuca mu, że nią manipulował i zrywa z nim współpracę. Zaczyna szukać innego wydawnictwa, ale nie wie, czy ma jeszcze ochotę pisać. Po rozmowie z Martą i rodzicami postanawia odpocząć od pracy. Lena prosi Andrzeja, by dał jej pracę. Ma spore długi, dlatego nocuje na zapleczu jego klubu. Chłopak postanawia jej pomóc. Ela i Dana cieszą się, widząc, jak zakochany w Edycie jest Michał. Ewa nie podziela tego entuzjazmu. Basia, jej brat Leszek i matka Łucja jadą do Waldemara. Rodzeństwo obserwuje, jak rodzice coraz cieplej się do siebie zwracają.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 9

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 9

Marta dzięki Michałowi odkrywa, że Artur zarejestrował w Urzędzie Patentowym recepturę jej kremu na swoje nazwisko. Niesłusznie obwinia o udział w sprawie również jego teścia Zbigniewa. Kiedy ten dowiaduje się, co się stało, wszystko obraca się na korzyść Marty. Edyta mówi przyjaciółce, że Michał już niedługo nie będzie miał czasu dla Marty. Basia w końcu kupuje samochód. Marcin jest coraz bardziej zainteresowany Franką. Michał przedstawia Edytę córkom i Ewie. Ta ostatnia szczerze rozmawia z Martą, co myśli o nowej wybrance wnuka. Lena, Franka, Basia i Marta namawiają Andrzeja, by w ramach wieczoru hawajskiego w Plaży zorganizował pokaz żonglerki ogniem.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 10

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 10

Firma, która zdecydowała się produkować kremy Marty, chce rozszerzyć asortyment o jej inne kosmetyki. Basia dostaje od Anny uszytą przez nią sukienkę. Dziewczyna namawia mamę Andrzeja, by zaczęła sprzedawać stworzone przez siebie ubrania. Razem z Łucją wpadają na pomysł strony internetowej oferującej stroje według pomysłu Anny. Całe przedsięwzięcie poprzedzają niewielkim pokazem, który okazuje się sukcesem. Franka wyznaje Marcinowi, że jest w nim zakochana. Ten, bojąc się własnych silnych uczuć do niej, brutalnie ją odpycha. Michał za namową Ewy przeprowadza się do Edyty. Zaskakuje go przepych, w jakim kobieta żyje. Marta i Tomek coraz bardziej się do siebie zbliżają. Basia liczy, że Andrzej w końcu się jej oświadczy.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 11

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 11

Basia jest rozczarowana, że Andrzej nie oświadczył się jej. Urażona mówi mu, że wcale nie chce wychodzić za mąż. Iwona ponownie zostaje kochanką Roberta. Orkisz dowiaduje się, że mieszkanie, które znalazła mu kobieta, tak naprawdę należy do niej. Edyta chce urządzić w swoim domu pokój dla córek Michała. Sprzeciwia się temu Ewa. Basia ma niegroźny wypadek podczas jazdy quadami. Pomaga jej Tomek. Mężczyzna mówi Marcie, że jakiś czas temu dokonał adopcji i chce jej przedstawić swojego podopiecznego. Edyta po spięciu z Martą wyznaje Michałowi miłość.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 1

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 1

Marcin stara się udobruchać Frankę. Początkowo wydaje się, że sprawa nie będzie prosta. W końcu jego niezgrabne, lecz szczere wyznanie powoduje, że zdobywa względy dziewczyny. Internetowy butik Anny cieszy się dużym powodzeniem. Basia wpada na pomysł otworzenia tradycyjnego sklepu. Ku zaskoczeniu Anny projekt spotka się z entuzjazmem Zdzisia. Łucja chce sprowadzić Waldemara do Warszawy. Iwona prosi Roberta o pomoc w pozbyciu się z pracy niewygodnego kolegi, ale on nie zamierza brać udziału w jej intrygach. Prowadzi to do ostatecznego rozpadu ich związku. Andrzej zamierza oświadczyć się Basi. Martwią go jednak poglądy partnerki na temat małżeństwa.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 2

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 2

Basia i Anna spotykają Olgę. Basia jest zdziwiona reakcją matki Andrzeja, ale chłopak bagatelizuje sprawę. Pisarka postanawia poświęcić swoją kolejną audycję problemowi zaufania w związku. Karol cieszy się, że Aneta zaszła w ciążę. Po rozwodzie Marta utrzymuje dobre stosunki z Robertem. Farmaceutka otrzymuje wreszcie pierwszy słoiczek z kremem według własnej receptury. Tomek rezygnuje z wyjazdu służbowego. Chłopak nie chce opuszczać Marty. Edyta organizuje przyjęcie dla córek Michała. Nie podoba się to Ewie. Olga idzie z Andrzejem do parku i pokazuje ławkę, na której pierwszy raz się pocałowali. Basia widzi, jak Olga obejmuje jej ukochanego.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 3

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 3

Tomek coraz bardziej angażuje się w związek z Martą. Wyznaje, że ją kocha i chce z nią zamieszkać. Ona nie wie, co mu odpowiedzieć. Upokorzony i zraniony chłopak zarzuca jej, że go wykorzystała. Ich spotkanie kończy się kłótnią. Wracając do domu samochodem, była żona Roberta wpada w poślizg. Dzwoni do Michała z prośbą o wydostanie auta z rowu, ale telefon odbiera Edyta, która każe jej wezwać pomoc drogową. Kiedy Winiarski dowiaduje się o tym, daje odczuć partnerce, że sprawy dotyczące Marty są dla niego najważniejsze. Andrzej nie zauważa, jak Olga sprytnie nim manipuluje, korzystając z jego koleżeńskości. Basia jednak dostrzega, że dziewczyna uwodzi jej chłopaka. Żali się Marcie. Praca w butiku absorbuje Annę, przez co psują się jej stosunki ze Zdzisiem.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 4

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 4

Olga przypomina Marcinowi noc, którą razem spędzili. Chłopak wyznaje wszystko Andrzejowi, próbując go ostrzec. Między przyjaciółmi dochodzi do bójki. Poturbowany narzeczony Basi mówi jej, że ktoś go napadł. Edyta chce się pozbyć Marty z życia Michała. Zaprasza ją i Basię na wspólne zakupy. Spotkanie nie należy do udanych i wszystkie trzy zdają sobie sprawę z tego, że nigdy się nie zaprzyjaźnią. Po tym jak Edyta ignoruje prośbę Ewy o pomoc, Michał decyduje się wrócić do swojego domu. Gebhart jest pewna, że to przejściowy kryzys w ich związku. Andrzej dowiaduje się, że jego matka i Zdzisio przeżywają problemy. Mężczyzna chce się wyprowadzić od Anny.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 5

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 5

Basia i Franka nalegają, by Andrzej i Marcin się pogodzili. W aptece Marty pojawia się klient - pan Jerzy. Jest zachwycony Ewą, którą tam spotyka. Robert staje się powiernikiem Edyty. Michał już nie ukrywa przed Martą, że jest ona kobietą jego życia. Andrzej mówi Oldze, że wie o jej wspólnej nocy z Marcinem. Dziewczyna znów nim manipuluje. Zazdrosna Basia kłóci się z narzeczonym. W gniewie rzuca mu pierścionek zaręczynowy. Po rozmowie z Martą Bosz zdaje sobie sprawę, jak przebiegła jest Olga. Przeprasza Basię i prosi, by ustaliła datę ich ślubu. Na wieść o tym Olga jest wściekła, ale nie zamierza się poddać. Zdzisio każe Annie wybrać między nim a pracą. Nie otrzymawszy odpowiedzi, postanawia się wyprowadzić. W Plaży odbywa się impreza z udziałem Eweliny Flinty i zespołu Blue Café.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 6

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 6

Michał definitywnie rozstaje się z Edytą. Wyznaje miłość Marcie, ale ona boi się przyznać, co do niego czuje. Andrzej i Basia próbują pogodzić Annę ze Zdzisiem. W końcu osiągają sukces. Bosz stara się też załagodzić konflikt z Marcinem. Marzena zaprasza znajomych na otwarcie swojego lokalu. Niespodziewanie Olga zamierza zdobyć przyjaźń Basi. Edyta i Robert są zaskoczeni tym, że tak świetnie się rozumieją. Oboje coraz bardziej zbliżają się do siebie. Franka chce, by Marcin dał jej klucze do swojego mieszkania.
Teraz albo nigdy! online - Odcinek 7

Teraz albo nigdy! online - Odcinek 7

Basia i Andrzej przygotowują się do ślubu. Przyjaciele decydują, że jako prezent sfinansują parze wycieczkę na Maderę. Między Olgą a Marcinem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Michał czeka na odpowiednią chwilę, by porozmawiać z Martą. Ktoś niszczy suknię ślubną Basi. Ostatnią noc przed ceremonią dziewczyna i jej narzeczony spędzają oddzielnie. Rano Łucja dowiaduje się, że zaginął samolot szkoleniowy Waldemara. Basia, Leszek, ich matka i Andrzej jadą na miejsce domniemanego wypadku. Olga nie rezygnuje z prób zdobycia Andrzeja. Za sprawą jej intryg przygotowania do ślubu Bosza i Basi zostają przerwane przez nagłe wkroczenie brygady antyterrorystycznej.
Serial Teraz albo nigdy! jest produkcją skategoryzowaną jako Obyczajowy. Produkcja ta powstała w 2008 roku. Premiera serialu Teraz albo nigdy! miała miejsce w 2008-03-30. Teraz albo nigdy! cały serial zapewni nam około 1 godzina rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.00. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Beata Tyszkiewicz, Agata Buzek, Paulina Chapko, Magdalena Boczarska, Katarzyna Dąbrowska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Teraz albo nigdy! to Teraz albo nigdy, Teraz i w godzinę śmierci, Teraz albo nigdy, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Teraz albo nigdy! online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Teraz albo nigdy! online" czy "Teraz albo nigdy! cały serial" lub "Teraz albo nigdy! zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.