The Confession Killer cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "The Confession Killer" miał premierę w dniu: 2019-12-06

Gdzie obejrzeć serial The Confession Killer online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial The Confession Killer (2019)

Henry Lee Lucas zyskał sławę, gdy przyznał się do setek niewyjaśnionych zbrodni. Ten serial dokumentalny analizuje, ile prawdy było w jego słowach.

Infomacje o The Confession Killer (2019)

Rok produkcji:

2019 2020-01-16 20:08:02

Produkcja:

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 4

Czas trwania:

48 min.

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
The Confession Killer online - Wszystko poza otruciem

The Confession Killer online - Wszystko poza otruciem

Henry Lee Lucas jest podejrzany o uprowadzenie dwóch kobiet. Jego sensacyjne zeznania wywołują burzę w mediach i przyciągają uwagę całego społeczeństwa.
The Confession Killer online - Jak dla mnie OK

The Confession Killer online - Jak dla mnie OK

W Georgetown Lucas przekazuje policji informacje o niewyjaśnionych zbrodniach. Jednak jedna z rodzin prowadzi własne dochodzenie i dochodzi do innych wniosków.
The Confession Killer online - Wojna w Waco

The Confession Killer online - Wojna w Waco

Na pierwszych stronach gazet pojawia się kontrowersyjny artykuł. Rosną podejrzenia co do wiarygodności Lucasa. Ambitny prokurator bierze pod lupę Strażników Teksasu.
The Confession Killer online - Te cholerne kłamstwa

The Confession Killer online - Te cholerne kłamstwa

Rodziny ofiar chcą dowiedzieć się prawdy, jednak manipulacje trwają. Wiele lat później skazany na karę śmierci Lucas zaczyna walczyć o życie. Ale to nie koniec kłamstw.
The Confession Killer online - Brak dowodów

The Confession Killer online - Brak dowodów

Badania DNA i dokładne oględziny dowodów ujawniają prawdę o Lucasie i funkcjonariuszach, którzy pozwolili, by morderstwo uszło rzeczywistym winowajcom na sucho.
Serial The Confession Killer jest produkcją skategoryzowaną jako Dokumentalny Kryminał. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2019 roku. Serial The Confession Killer kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera serialu The Confession Killer miała miejsce w 2019-12-06. The Confession Killer zapewni nam około 48 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu The Confession Killer to The Cleaning Lady, The Gilded Age, The Road to Galena, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial The Confession Killer online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć The Confession Killer online" czy "The Confession Killer online" lub "The Confession Killer zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.