Film The Confession Killer online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "The Confession Killer" miał premierę w dniu: 2019-12-06

Gdzie oglądać serial The Confession Killer online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

The Confession Killer - opis serialu

Henry Lee Lucas zyskał sławę, gdy przyznał się do setek niewyjaśnionych zbrodni. Ten serial dokumentalny analizuje, ile prawdy było w jego słowach.

Szczegółowe infomacje o The Confession Killer (2019)

Rok produkcji:

2019 2020-01-16 21:08:02

Produkcja:

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 4

Czas trwania:

48 min.

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
The Confession Killer - Wszystko poza otruciem

The Confession Killer - Wszystko poza otruciem

Henry Lee Lucas jest podejrzany o uprowadzenie dwóch kobiet. Jego sensacyjne zeznania wywołują burzę w mediach i przyciągają uwagę całego społeczeństwa.
The Confession Killer - Jak dla mnie OK

The Confession Killer - Jak dla mnie OK

W Georgetown Lucas przekazuje policji informacje o niewyjaśnionych zbrodniach. Jednak jedna z rodzin prowadzi własne dochodzenie i dochodzi do innych wniosków.
The Confession Killer - Wojna w Waco

The Confession Killer - Wojna w Waco

Na pierwszych stronach gazet pojawia się kontrowersyjny artykuł. Rosną podejrzenia co do wiarygodności Lucasa. Ambitny prokurator bierze pod lupę Strażników Teksasu.
The Confession Killer - Te cholerne kłamstwa

The Confession Killer - Te cholerne kłamstwa

Rodziny ofiar chcą dowiedzieć się prawdy, jednak manipulacje trwają. Wiele lat później skazany na karę śmierci Lucas zaczyna walczyć o życie. Ale to nie koniec kłamstw.
The Confession Killer - Brak dowodów

The Confession Killer - Brak dowodów

Badania DNA i dokładne oględziny dowodów ujawniają prawdę o Lucasie i funkcjonariuszach, którzy pozwolili, by morderstwo uszło rzeczywistym winowajcom na sucho.
Serial The Confession Killer jest produkcją skategoryzowaną jako Dokumentalny Kryminał. Produkcja ta powstała w 2019 roku. Serial The Confession Killer kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera serialu The Confession Killer miała miejsce w 2019-12-06. The Confession Killer zapewni nam około 48 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu The Confession Killer to The Flash, The Kissing Booth 3, The Cuphead Show!, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial The Confession Killer online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć The Confession Killer online" czy "cały serial The Confession Killer online" lub "The Confession Killer zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.