The Old Guard
The Old Guard - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.

Sprawdź legendę The Old Guard(2020)

Film "The Old Guard" miał premierę w dniu: 2020-07-10

Jak oglądać film The Old Guard?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mają dostęp do sekcji "jak oglądać" z linkami! Zarejestruj się! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

The Old Guard - opis filmu

Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2020 2020-07-16 23:00:47

Produkcja:

Ocena:

5.90 / 10
5.90 0 10 819

Czas trwania:

2 godziny 5 min.

Jako:

Jako:

Jako:

Jako:

produkcja
zdjęcia
dźwięk

Ben Collins

scenografia
scenografia
produkcja

Marc Evans

produkcja
produkcja

Beth Kono

produkcja
produkcja

Paul Kirby

scenografia
scenografia
reżyser

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film The Old Guard jest produkcją skategoryzowaną jako Akcja Fantasy. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Film The Old Guard kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu The Old Guard miała miejsce w 2020-07-10. The Old Guard zapewni nam około 2 godziny 5 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.90. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Charlize Theron, Chiwetel Ejiofor, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu The Old Guard to The Flash, The Batman, The Rhythm Section, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film The Rhythm Section online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć The Rhythm Section online" czy "cały film The Rhythm Section vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.