The Ring cały film online
The Ring film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "The Ring" miał premierę w dniu: 2002-10-18

Gdzie obejrzeć film The Ring online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film The Ring (2002)

Reporterka trafia na ślad kasety wideo, z powodu której giną kolejni ludzie.

The Ring - recenzja filmu

"The Ring” to synonim azjatyckiego kina grozy. Film Hideo Nakaty ("Pokój na czacie) na stałe wniknął do popkultury i to nie tylko dalekowschodniej.  

“The Ring” był pierwszym azjatyckim horrorem, który obejrzałam. I cieszę się, że tak właśnie się stało. Dzięki temu mogłam bowiem zanurzyć się w dalekowschodniej wizji grozy Nakaty. Mógł mnie dzięki temu zaskoczyć brak głośnych dźwięków, brak szybkiej akcji, brak pełnej napięcia wywołanego odpowiednią muzyką. Było to zupełnie coś innego od moich poprzednich doświadczeń z horrorami. W filmie Nakaty jesteśmy tylko my-widzowie oraz kobieta z opuszczonymi na twarz włosami. I wspaniałe zdjęcia Jun’ichirego Hayashiego. Ten minimalistyczny w swej formie sposób budowania napięcia, to coś, co zapewne pozostanie mi w pamięci na dłużej. A wszystkie stworzone na jego podstawie remake’i, zwłaszcza te amerykańskie, pomińmy chwilą milczenia.  

Dużą zasługę w sukcesie “The Ring” przypisać trzeba aktorom. Zwykle w horrorach są oni bezbarwni, często wręcz przerysowaniu. Ale nie tutaj. Nanako Matsushima (Hana Yori Dango”) i Hiroyuki Sanada (“47 Roninów), którzy odegrali główne role, stworzyli niezwykle klimatyczny duet.  

Jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał “The Ring”, musi swój błąd jak najszybciej naprawić.  

Infomacje o The Ring (2002)

Rok produkcji:

2002 2020-01-16 22:21:37

Produkcja:

Budżet:

184 800 000 zł

Ocena:

6.90 / 10
6.90 0 10 3610

Czas trwania:

1 godzina 55 min.

Naomi Watts

Jako: Rachel Keller

Jako: Rachel Keller

Jako: Noah

Brian Cox

Jako: Richard Morgan

Jako: Richard Morgan

Sara Rue

Jako: Opiekunka

Jako: Opiekunka

Małgorzata Niemirska

Jako: Dr Grasnik

Jako: Dr Grasnik

Sasha Barrese

Jako: Nastolatka

Jako: Nastolatka

Jako: Beth

David Dorfman

Jako: Aidan

Jako: Aidan

Amber Tamblyn

Jako: Katie

Jako: Katie

Joe Chrest

Jako: Lekarz

Jako: Lekarz

muzyka

Ehren Kruger

scenariusz
scenariusz

Roy Lee

produkcja
produkcja
reżyser
scenografia
dźwięk
produkcja
produkcja

J.C. Spink

produkcja
produkcja

Mike Macari

produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film The Ring jest produkcją skategoryzowaną jako Horror. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2002 roku. Film The Ring kręcono między innymi w takich państwach jak USA Japonia . Premiera filmu The Ring miała miejsce w 2002-10-18. Budżet filmu The Ring wynosi 184 800 000 zł. The Ring zapewni nam około 1 godzina 55 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.90. W obsadzie "The Ring" zobaczymy między innymi takie postaci jak Naomi Watts, Martin Henderson, Brian Cox, Sara Rue, Małgorzata Niemirska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu The Ring to The Cleaning Lady, The Gilded Age, The Road to Galena, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film The Ring online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć The Ring online" czy "The Ring online" lub "The Ring zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.