The Stranded(2019)

Jak obejrzeć serial The Stranded?

Gdzie obejrzeć serial The Stranded online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź serial The Stranded online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

The Stranded - opis serialu

W wyniku tsunami grupa nastolatków zostaje uwięziona w prywatnej szkole na wyspie. Wiedzą, że pomoc szybko nie nadejdzie, więc muszą radzić sobie sami

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2019 2020-01-16 21:08:09

Produkcja:

Ocena:

6.30 / 10
6.30 0 10 12
Serial The Stranded jest produkcją skategoryzowaną jako . Produkcja ta powstała w 2019 roku. Serial The Stranded kręcono między innymi w takich państwach jak Tajlandia . Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.30. Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu The Stranded to The Flash, The Batman, The Rhythm Section, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film The Rhythm Section online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć The Rhythm Section online" czy "cały film The Rhythm Section vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.