To właśnie miłość cały film online
To właśnie miłość film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "To właśnie miłość" miał premierę w dniu: 2003-09-07

Gdzie obejrzeć film To właśnie miłość online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film To właśnie miłość (2003)

Dziesięć historii o miłości, a każda w innym wydaniu.

To właśnie miłość - recenzja filmu

W Polsce trwa faza na kolejne części Listów do M. Dla mnie jednak najważniejszym produkcją tego typu - zboru powiązanych ze sobą epizodów, nowelek, pokazujących uczuciowe relacje na pierwszy rzut oka zupełnie ze sobą niezwiązanych osób – jest film „To właśnie miłość” (ang. „Love Actually”). To właśnie on stał się inspiracją do powstania wielu innych produkcji (np.: Sylwester w Nowym Jorku czy Walentynki). I co by tu więcej powiedzieć, to klasyk, który po prostu trzeba obejrzeć. 

Nie wszystkie historie opowiedziane w filmie są szczęśliwe. „To właśnie miłość” ukazuje nam prawdę – miłość jest słodko-gorzka. „To właśnie miłość” pokazuje, w sposób niebanalny, właśnie różne oblicza miłości, od szczęśliwej, po smutną, rodzicielską czy dość absurdalną. Wszystkie historie są dobrze przemyślane i co najbardziej mi się podoba, są ze sobą powiązane, choć nie spodziewamy się tego na pierwszy rzut oka. W dodatku opatrzono jest świetną muzyką i doborową obsadą aktorską Alan Rickman (Szklana pułapka”) pozostanie na zawsze numer jeden w moim sercu, nie ważne kogo zagra. Tym razem wygrał jednak Hugh Grant (Dwa tygodnie na miłość”) i jego taniec na schodach (kto widział ten wie!) 

„To właśnie miłość” to punkt obowiązkowy. I bezsprzecznie znaleźć się musi na każdej świątecznej playliście. 

Komentarze użytkowników

arleta213 skomentował film pt. To właśnie miłość
2020-10-15 18:14:52

arleta213

Pamiętam jak ten film mi się spodobał kiedy byłam młoda. Jestem ogromnie szczęśliwa, że dzięki tej stronie mogę znów obejrzeć To właśnie miłość

younger44 skomentował film pt. To właśnie miłość
2020-10-11 21:29:10

younger44

Nie mogłem się doczekać! Już wiem gdzie obejrzeć To właśnie miłość

Tylko zarejestrowaniu użytkownicy mogą dodawać nowe komentarze do To właśnie miłość w serwisie! Jeżeli chcesz dodać komentarz do filmu To właśnie miłość zarejestruj się w serwisie online.

Infomacje o To właśnie miłość (2003)

Rok produkcji:

2003 2020-01-16 22:26:20

Budżet:

154 000 000 zł

Ocena:

7.60 / 10
7.60 0 10 4023

Czas trwania:

2 godziny 15 min.

Liam Neeson

Jako: Daniel

Jako: Daniel

Bill Nighy

Jako: Billy Mack

Jako: Billy Mack

Keira Knightley

Jako: Juliet

Jako: Juliet

Chiwetel Ejiofor

Jako: Peter

Jako: Peter

Andrew Lincoln

Jako: Mark

Jako: Mark

Elisha Cuthbert

Jako: Carol-Anne, amerykańska bogini

Jako: Carol-Anne, amerykańska bogini

Sienna Guillory

Jako: Dziewczyna Jamiego

Jako: Dziewczyna Jamiego

Hugh Grant

Jako: Premier

Jako: Premier

Denise Richards

Jako: Carla, prawdziwa przyjaciółka

Jako: Carla, prawdziwa przyjaciółka

Colin Firth

Jako: Jamie Bennett

Jako: Jamie Bennett

reżyser
scenografia

Eric Fellner

produkcja
produkcja
dźwięk

Nick Moore

montaż
montaż

Tim Bevan

produkcja
produkcja
kostiumy
zdjęcia
muzyka

Rod McLean

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film To właśnie miłość jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia rom.. Produkcja ta powstała w 2003 roku. Film To właśnie miłość kręcono między innymi w takich państwach jak USA Wielka Brytania Francja . Premiera filmu To właśnie miłość miała miejsce w 2003-09-07. Budżet filmu To właśnie miłość wynosi 154 000 000 zł. To właśnie miłość cały film zapewni nam około 2 godziny 15 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.60. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Liam Neeson, Bill Nighy, Keira Knightley, Chiwetel Ejiofor, Andrew Lincoln, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu To właśnie miłość to To nie wypanda, Tom Swift, Top Gunner: Danger Zone, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film To właśnie miłość online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć To właśnie miłość online" czy "To właśnie miłość cały film" lub "To właśnie miłość zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.