Turbulencja(1997)

Film "Turbulencja" miał premierę w dniu: 1997-01-09

Jak obejrzeć film Turbulencja?

Gdzie obejrzeć film Turbulencja online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Turbulencja online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Turbulencja - opis filmu

Podczas lotu samolotem dochodzi do strzelaniny wywołanej przez eskortowanych więźniów. Ocalała załoga jest zmuszona przechytrzyć seryjnego mordercę, aby sprowadzić maszynę na ziemię.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1997 2020-01-16 22:56:28

Produkcja:

Budżet:

211 750 000 zł

Ocena:

5.30 / 10
5.30 0 10 104

Czas trwania:

1 godzina 40 min.

Lauren Holly

Jako: Teri Halloran

Jako: Teri Halloran

Ray Liotta

Jako: Ryan Weaver

Jako: Ryan Weaver

Rachel Ticotin

Jako: Rachel Taper

Jako: Rachel Taper

Ben Cross

Jako: Kapitan Samuel Bowen

Jako: Kapitan Samuel Bowen

Hector Elizondo

Jako: Porucznik Aldo Hines

Jako: Porucznik Aldo Hines

Brendan Gleeson

Jako: Stubbs

Jako: Stubbs

Jeffrey DeMunn

Jako: Brooks

Jako: Brooks

Callie Thorne

Jako: Laura

Jako: Laura

Garrett M. Brown

Jako: Menadżer LAX

Jako: Menadżer LAX

Catherine Hicks

Jako: Maggie

Jako: Maggie

Jonathan Brett

scenariusz
scenariusz
produkcja

Keith Samples

produkcja
produkcja

Rick Kline

dźwięk
dźwięk
reżyser
zdjęcia
muzyka

John Duffy

montaż
montaż

Donald Krafft

scenografia
scenografia
scenografia
Film Turbulencja jest produkcją skategoryzowaną jako Akcja Thriller. Produkcja ta powstała w 1997 roku. Film Turbulencja kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Turbulencja miała miejsce w 1997-01-09. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 211 750 000 zł. Turbulencja zapewni nam około 1 godzina 40 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.30. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Lauren Holly, Ray Liotta, Rachel Ticotin, Ben Cross, Hector Elizondo, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Turbulencja to Turbulencja 2: Strach przed lataniem, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Turbulencja 2: Strach przed lataniem online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Turbulencja 2: Strach przed lataniem online" czy "cały film Turbulencja 2: Strach przed lataniem vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.