Tylko mnie kochaj cały film online
Tylko mnie kochaj film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Tylko mnie kochaj" miał premierę w dniu: 2006-01-20

Gdzie obejrzeć film Tylko mnie kochaj online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Tylko mnie kochaj (2006)

Spokojne życie Michała zmienia się, gdy do drzwi jego mieszkania puka siedmioletnia dziewczynka.

Tylko mnie kochaj - recenzja filmu

Urokliwa komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego (Nigdy w życiu!, Pech to nie grzech) okazała się być kinowym hitem, o czym świadczy chociażby wygrany Bursztynowy Lew za najbardziej dochodowy film. Oryginalna historia i obsada złożona z najbardziej popularnych polskich aktorów to zdecydowanie mały przepis na sukces.

Fabuła przedstawia nam spokojne i ułożone życie Michała (Maciej Zakościelny, Czas honoru, 1800 gramów), które zmienia się diametralnie, gdy pod drzwiami swojego mieszkania natrafia on na siedmioletnią Michalinę (Julia Wróblewska, Listy do M., Och, Karol 2). Architekt musi zmierzyć się z niespodziewanymi zmianami, jakie następują w jego życiu. Poza siedmiolatką towarzyszą mu w tym także koleżanka z pracy - Agata (Agnieszka Dygant, Kobiety mafii, Pitbull. Nowe porządki) oraz nowo poznana Julia (Agnieszka Grochowska, W ciemności, Bez wstydu).

Tylko mnie kochaj to pozycja idealna, kiedy potrzebujemy odetchnąć od szarej codzienności i chcemy dać ponieść się fantazji o idealnej, romantycznej miłości. Film ten pokazuje też jak wiele trudu może przynieść i jednocześnie jak wiele zmienić w życiu dorosłego, samotnego mężczyzny nagłe postawienie w roli ojca. Z przyjemnym, delikatnym humorem poznajemy proces tych zachodzących u Michała zmian. Dodatkowo na ekranie możemy oglądać też takie postaci, jak Tomasz Karolak (39 i pół, Ciacho) czy Dominika Kluźniak (Lejdis, Jak się pozbyć cellulitu), którzy swoimi drugoplanowymi rolami idealnie dopełniają komediowy klimat.

Infomacje o Tylko mnie kochaj (2006)

Rok produkcji:

2006 2020-01-16 22:41:50

Produkcja:

Ocena:

5.90 / 10
5.90 0 10 35

Czas trwania:

1 godzina 38 min.

Grażyna Szapołowska

Jako: Matka Julii

Jako: Matka Julii

Joanna Jabłczyńska

Jako: Kelnerka

Jako: Kelnerka

Marcin Bosak

Jako: Antoni, "asystent" prezesa

Jako: Antoni, "asystent" prezesa

Jan Frycz

Jako: Prezes

Jako: Prezes

Przemysław Sadowski

Jako: Czesław, oficer policji

Jako: Czesław, oficer policji

Jako: Julia

Julia Wróblewska

Jako: Michalina

Jako: Michalina

Danuta Stenka

Jako: Judyta

Jako: Judyta

Dominika Kluźniak

Jako: Łucja, współpracowniczka Michała

Jako: Łucja, współpracowniczka Michała

Tomasz Karolak

Jako: Ludwik, współpracownik Michała

Jako: Ludwik, współpracownik Michała

montaż
reżyser
zdjęcia
kostiumy
produkcja
produkcja
produkcja
dźwięk

Anna Rzadkowska

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Tylko mnie kochaj jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia rom.. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2006 roku. Film Tylko mnie kochaj kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera filmu Tylko mnie kochaj miała miejsce w 2006-01-20. Tylko mnie kochaj zapewni nam około 1 godzina 38 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.90. W obsadzie "Tylko mnie kochaj" zobaczymy między innymi takie postaci jak Grażyna Szapołowska, Joanna Jabłczyńska, Marcin Bosak, Jan Frycz, Przemysław Sadowski, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Tylko mnie kochaj to Tylko nie zaśnij, Tylko sprawiedliwość, Tylko nie mów nikomu, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Tylko mnie kochaj online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Tylko mnie kochaj online" czy "Tylko mnie kochaj online" lub "Tylko mnie kochaj zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.